Cykl klubówek POD w Kręgu |
Autor |
Wiadomość |
CzarekMichał
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy Wiek: 49 Dołączył: 26 Lis 2002 Posty: 4703 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:38 am Cykl klubówek POD w Kręgu
|
|
|
Przypominam, że już jutro (20.01) rozpoczynamy kolejny cykl turniejów steelowych w Kręgu.
Będzie to cykl 8 turniejów. Poszczególne turnieje będą klubowymi turniejami rankingowymi Polskiej Organizacji Darta.
Aktualny ranking dla regionu Łódź, Warszawa, Radom znajduje się na stronie:
http://www.dartfoto.com/i...pod&liga=tabela
Aby mieć zaliczone punkty do rankingu należy wykupić licencję (20zł) POD na sezon 2009-2010. Licencja ta uprawnia również do gry w turniejach okręgowych i krajowych organizowanych przez POD.
Ranking regionalny będzie podstawą do kwalifikacji zawodników do Mistrzostw Polski 2010.
Wpisowe do turnieju 5zł (żadnych wrzutów oczywiście).
Początek turniejów godz. 19.00.
Aby mieć prawo do nagród zawodnik musi wystąpić przynajmniej w 6 turniejach
W przypadku gdy do turnieju zgłosi się do 11 zawodników gramy systemem double k.o., jeżeli będzie powyżej 11 zawodników gramy mecze w grupach, po 2 osoby wychodzą z grupy i grają drabinkę na 8 osób systemem single k.o.
Jeden najsłabszy występ bądź nieobecność nie liczą się w końcowej klasyfikacji.
Jeśli w turnieju uczestniczy mniej niż 25 zawodników, punktacja jest stała i zaczynając od pierwszego miejsca wynosi 20, 16, 12, 10, 8, 6, 4, 2 i 1pkt. niezależnie od ilości zawodników
Całość wpisowego (minus 20zł opłaty rankingowej z każdego turnieju) przeznaczona jest na nagrody po zakończeniu cyklu.
1 m-ce - puchar
2 m-ce - puchar
3 m-ce - puchar
Nagroda dla najwyżej sklasyfikowanej dziewczyny.
Nagroda za najefektowniejsza grę.
Nagrody losowane - koperty (50zl) - ilość uzależniona od frekwencji |
|
|
|
|
uzi
Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy Wiek: 38 Dołączył: 16 Gru 2005 Posty: 847 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 11:44 pm
|
|
|
Pierwszy turniej 3 cyklu klubówek POD:
1. Robert Bińczyk [Binek] 17L, 18L, 171
2. Rafał Uniszewski [Uzi]
3. Łukasz Pawłowski
4. Marek Kasiński [Maras]
5. Paweł Kukieła
5. Paweł Urbaniak
7. Bartek Joniuk [Zyga]
7. Bartek Siurek
9. Radek Jastrzębski [Radzik]
9. Michał Szczepaniak [Czarek]
9. Angelika Lichnowska |
|
|
|
|
piasek
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41 Dołączył: 11 Mar 2009 Posty: 359 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 6:02 pm
|
|
|
Wyniki II turnieju
1. Emilia Szczepaniak
2. Rafał Uniszewski [Uzi]
3. Rafał Piaseczny [Piasek]
4. Paweł Urbaniak
5. Karolina Piaseczna
5. Bartek Joniuk [Zyga]
7. Bartek Siurek
7. Robert Bińczyk [Biniu]
9. Radek Jastrzębski [Radzik]
9. Woreta
Wybryki
117 - Uzi
Koledzy Radzik lub Bartek Siurek podajcie imie Worety, bo ja nie moge skojarzyc.
Do nastepnego! |
|
|
|
|
siurek
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Nodor Gazelle 18g
Pomógł: 2 razy Wiek: 38 Dołączył: 21 Paź 2008 Posty: 380 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 9:03 pm
|
|
|
Łukasz Woreta |
|
|
|
|
uzi
Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy Wiek: 38 Dołączył: 16 Gru 2005 Posty: 847 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2010 11:44 pm
|
|
|
03.02.2010 - III Turniej
1. Robert Bińczyk [Binek] 171
2. Rafał Uniszewski [Uzi]
3. Paweł Urbaniak
3. Karolina Piaseczna
5. Łukasz Pawłowski
5. Bartek Joniuk [Zyga]
5. Michał Szczepaniak [Czarek]
5. Marek Kasiński [Maras]
9. Paweł Kukieła
9. Bartek Siurek
9. Angelika Lichnowska
9. Emila Szczepaniak
9.Rafał Piaseczny [Piasek]
9.Radek Jastrzębski [Radzik]
9.Łukasz Woreta |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 8:20 am
|
|
|
Wyniki 10.02.2010 r.
1. Emilia Szczepaniak
2. Rafał Uniszewski
3. Łukasz Woreta
4. Karolina Piaseczna
5. Łukasz Pawłowski
5. Rafał Piaseczny
7. Marek Kasiński
7. Paweł Urbaniak
9. Michał Szczepaniak
9. Robert Bińczyk
9. Paweł Kukieła
9. Krzysztof Widomek
13. Bartek Joniuk
13. Krzysztof Żuberek
13. Angelika Lichnowska
13. Piotr Kujawski
17. Radek Jastrzębski
107 - Maras
16 L - Biniu |
|
|
|
|
CzarekMichał
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy Wiek: 49 Dołączył: 26 Lis 2002 Posty: 4703 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 9:59 am
|
|
|
Wyniki z 17.02.2010
1. Robert Bińczyk
2. Bartek Siurek
3. Rafał Piaqseczny
3. Rafał Uniszewski
5. Marek Kasiński
5. Krzysztof Narowski
5. Michał Szczepaniak
5. Paweł Kukieła
9. Karolina Piaseczna
9. Emilia Szczepaniak
9. Piotr Kujawski
9. Angelika Lichnowska
9. Łukasz Pawłowski
9. Bartek Joniuk
9. Radosław Jastrzębski
9. Paweł Urbaniak
zejście 109 - Paweł Urbaniak
18 lotka - Robert Bińczyk
180 - Rafał Piaseczny |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 8:22 am
|
|
|
Wyniki 24.02.2010r.
1. Robert Bińczyk
2. Rafał Uniszewski
3. Paweł Urbaniak
3. Emilia Szczepaniak - 171
5. Paweł Kukieła
5. Krzysztof Widomek
5. Łukasz Woreta
5. Michał Szczepaniak
9. Angelika Lichnowska
9. Rafał Piaseczny
9. Łukasz Pawłowski
9. Bartek Joniuk
9. Bartek Siurek
9. Radek Jastrzębski |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 8:21 am
|
|
|
Wyniki 03.03.2010r.
1. Robert Bińczyk (171, 15L, 145)
2. Emilia Szczepaniak
3. Paweł Urbaniak
3. Łukasz Woreta
5. Paweł Kukieła
5. Jacek Dziworski
5. Rafał Uniszewski (102)
5. Tomasz Bednarski
9. Michał Szczepaniak
9. Angelika Lichnowska
9. Krzysztof Widomek
9. Łukasz Pawłowski
9. Radek Jastrzębski |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:14 pm
|
|
|
No i zapomniałam. Jeszcze max dla Pawła Urbaniaka sorki |
|
|
|
|
CzarekMichał
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy Wiek: 49 Dołączył: 26 Lis 2002 Posty: 4703 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 8:58 am
|
|
|
Wyniki wczorajszego turnieju:
1. Robert Bińczyk (171)
2. Rafał Piaseczny
3. Rafał Uniszewski (123)
3. Paweł Kukieła (107)
5. Emilia Szczepaniak (171)
5. Bartek Joniuk
5. Paweł Urbaniak
5. Radek Jastrzębski
9. Michał Szczepaniak
9. Angelika Lichnowska
9. Piotr Kujawski
9. Krzysztof Narowski
9. Krzysztof Żuberek
9. Krzysztof Widomek
9. Łukasz Pawłowski
Za tydzień zaczynamy kolejny cykl. Serdecznie zapraszam |
|
|
|
|
|