Puchar Łodzi Soft 2019/2020 |
Autor |
Wiadomość |
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1078 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Pią Lip 10, 2020 5:45 am
|
|
|
Witam, przypominam o jutrzejszym Pucharze :
KUJA napisał/a: | Witam, na kolejny turniej pucharu softa zapraszamy do:
Tago na ul. Brzeźnej
w sobotę 11 lipca
Turniej dla Pań zacznie się o godzinie 15, zapisy do 14/45, lokal czynny będzie od godziny 14 (podobnie jak ostatnio)
W razie pytań o szczegóły proszę kontaktować się z Darkiem Dębskim.
PS. Proszę o możliwe poinformowanie osób. które nie wchodzą na forum. |
|
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lip 13, 2020 4:19 pm
|
|
|
Wyniki VIII turnieju Pucharu Łodzi Soft 11.07.2020r
PANIE:
1 Urszula Grzelka
2 Emilia Urbaniak
3 Katarzyna Grzyb
4 Krystyna Żurawska
5-6 Lucyna Stachniak
5-6 Wiola Zajda
7-8 Ola Białecka
7-8 Marlena Białecka
PANOWIE:
1 Sebastian Białecki 16L 17L 18L
2 August Żeromiński 4x18L
3 Zbigniew Jastrzębski
4 Piotr Białecki 18L
5-6 Marcin Jezionek
5-6 Dominik Białek
7-8 Rafał Uniszewski 18L
7-8 Wojciech Jastrzębski
9-12 Piotr Kostrzewski
9-12 Krzysztof Rykalski
9-12 Zbigniew Kubas
9-12 Dariusz Dębski
13-16 Przemysław Palmowski
13-16 Arkadiusz Jastrzębski
13-16 Maciej Stachniak
13-16 Szymon Łuczak
17-24 Konrad Kosiński
17-24 Adam Kuljon
17-24 Arkadiusz Wroński
17-24 Mirosław Drążek
17-24 Włodzimierz Janek |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Sie 27, 2020 11:47 am
|
|
|
Wyniki IX turnieju Pucharu Łodzi Soft 22.08.2020r.:
PANIE
1 Emilia Urbaniak
2 Ula Grzelka
3 Wiola Zajda
4 Ola Białecka
5-6 Krystyna Żurawska
5-6 Marlena Białecka
7-8 Katarzyna Grzyb
7-8 Lucyna Stachniak
PANOWIE
1 Sebastian Białecki 180 17Lx3 18Lx2
2 Marcin Jezionek 171
3 Dominik Białek
4 August Żeromiński 171
5-6 Piotr Białecki
5-6 Szymon Łuczak
7-8 Arek Jastrzębski
7-8 Wojciech Jastrzębski
9-12 Zbigniew Jastrzębski 180
9-12 Konrad Kosiński
9-12 Włodzimierz Janek
9-12 Przemysław Palmowski
13-16 Adam Kuljon
13-16 Przemysław Szajder
13-16 Damian Magdziarz
13-16 Maciej Stachniak
17-20 Arkadiusz Wroński
17-20 Rafał Uniszewski
17-20 Maciej Kikosicki
17-20 Marek Kasiński |
|
|
|
|
|