SuperLiga Warszawa 2015/2016 |
Autor |
Wiadomość |
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 4:56 pm
|
|
|
Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa) |
|
|
|
|
R. Kraszewski
Wiek: 33 Dołączył: 16 Wrz 2015 Posty: 5 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 2:19 pm
|
|
|
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
7. Robert Kraszewski |
|
|
|
|
Krzysiek_K
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Black Ice 24g
Wiek: 37 Dołączył: 31 Gru 2013 Posty: 49 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 2:44 pm
|
|
|
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
7. Robert Kraszewski
8. Krzysztof Kwiatkowski (będę ok. godziny 13) |
|
|
|
|
Icetouch
Wiek: 33 Dołączył: 13 Gru 2012 Posty: 194 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 11:01 pm
|
|
|
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
7. Robert Kraszewski
8. Krzysztof Kwiatkowski (będę ok. godziny 13)
9. Adam Dąbrowski
10. Kamil Dąbrowski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 60 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 9:12 am
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz |
|
|
|
|
Artur S.
Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 51 Dołączył: 22 Sty 2014 Posty: 19 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 10:16 am
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński |
|
|
|
|
EyTy
Lotki: MVG 25g
Dołączył: 04 Maj 2015 Posty: 18 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Lis 27, 2015 2:46 pm
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 60 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 2:00 pm
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski |
|
|
|
|
adjurzyk
Dołączył: 17 Wrz 2015 Posty: 8 Skąd: warszawa
|
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 4:26 pm
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
6. Adam Jurzyk |
|
|
|
|
Icetouch
Wiek: 33 Dołączył: 13 Gru 2012 Posty: 194 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 7:11 pm
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
6. Adam Jurzyk
7. Kamil Dąbrowski |
|
|
|
|
kapod
Dołączyła: 27 Lis 2010 Posty: 67 Skąd: wawa
|
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 8:02 pm
|
|
|
29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
6. Adam Jurzyk
7. Kamil Dąbrowski
8. Karolina Podgórska okolo 13:30
9. Krzysztof Ratajski j.w. |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 60 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 1:35 pm
|
|
|
13.12.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz |
|
|
|
|
Bobas
Dołączył: 09 Gru 2015 Posty: 2 Skąd: wołomin
|
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 11:14 pm
|
|
|
Bobas bedzie |
|
|
|
|
Bobas
Dołączył: 09 Gru 2015 Posty: 2 Skąd: wołomin
|
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 11:15 pm
|
|
|
13.12.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Adam Dąbrowski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 60 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Gru 10, 2015 12:26 am
|
|
|
13.12.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Marek Kubowicz
2. Adam Dąbrowski
3. Krzysztof Ratajski
4. Robert Kraszewsk |
|
|
|
|
|