DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lut 25, 2024 8:03 pm   

XVI Puchar Delty - Puchar Polski panie
24.lut Pleszew
Place Player
1 Marta Pawlicka
2 Ewelina Modrzejewska
3-4 Anna Kowalczyk
3-4 Sylwia Grześkowiak
5-8 Aleksandra Fabiszewska
5-8 Joanna Laskowska
5-8 Dorota Janiak
5-8 Monika Jańczak
9-12 Emilia Gutowska
9-12 Martyna Przybylak
9-12 Kasandra Laskowska
9-12 Alicja Nowak
13-16 Marta Nowak
13-16 Jolanta Grabowska
13-16 Anita Krysicka
13-16 Weronika Karwik
17-20 Marta Andersz
17-20 Halina Płócienniczak
17-20 Barbara Nowak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lut 25, 2024 8:03 pm   

XVI PUCHAR DELTY - Puchar Polski panowie
24.lut Pleszew
Place Player
1 Tytus Kanik
2 Tomasz Siodła
3-4 Mirosław Grudziecki
3-4 Mariusz Datta
5-8 Adam Przybylak
5-8 Jakub Koralewski
5-8 Arkadiusz Gaudyn
5-8 Przemysław Rybarczyk
9-16 Grzegorz Chojnacki
9-16 Norbert Pecyna
9-16 Artur Kusza
9-16 Jakub Piątkowski
9-16 Wiesław Majewski
9-16 Leszek Kowal
9-16 Piotr Jańczak
9-16 Jan Tomczak
17-32 Dawid Kawa
17-32 Przemysław Pwlicki
17-32 Daniel Orysiak
17-32 Andrzej Fabiszewski
17-32 Leszek Hoffmann
17-32 Grzegorz Laskowski
17-32 Marek Chudy
17-32 Maciej Wieszczeczyński
17-32 Dawid Kwiatkowski
17-32 Marcin Wolniak
17-32 Marcin Zieleziński
17-32 Paweł Paszkowski
17-32 Marcin Kapuściński
17-32 Jakub Madaliński
17-32 Błażej Przybyłowicz
17-32 Mateusz Ruski
33-48 Mariusz Cieślak
33-48 Krzysztof Zagórski
33-48 Robert Rosik
33-48 Rafał Frala
33-48 Michael Kowalski
33-48 Marcin Kowalczyk
33-48 Tomasz Tylkowski
33-48 Artur Banasiak
33-48 Jarosław Smorawski
33-48 Sebastian Szostak
33-48 Piotr Warzyniak
33-48 Piotr Andersz
33-48 Krzysztof Kaczmarek
33-48 Mariusz Sroka
33-48 Marcin Kmieciak
33-48 Robert Gaertner
49-64 Jakub Płócienniczak
49-64 Bartłomiej Kaczmarek
49-64 Michał Stempniewicz
49-64 Karol Dobrasiewicz
49-64 Tomasz Hałajda
49-64 Jakub Marciniak
49-64 Orfeusz Jarożek
49-64 Mirosław Sroka
49-64 Rarosław Deręgowski
49-64 Tomasz Gwiazda
49-64 Krystian Gutowski
49-64 Jakub Duszczak
49-64 Nikodem Bachor
49-64 Ryszard Bugajny
49-64 Marcin Wojtkowiak
49-64 Przemysław Waściński
65-80 Krzysztof Karolak
65-80 Sebastian Serba
65-80 Marcel Kuczkowski
65-80 Mateusz Janiak
65-80 Krzysztof Noga
65-80 Janusz Graczyk
65-80 Sewryn Laskowski
65-80 Franiszek Baszczyński
65-80 Michał Baszczyński
65-80 Jacek Pluciński
65-80 Jan Grabowski
65-80 Jakub Pluciński
65-80 Paweł Kaliński
65-80 Artur Ciechoński
65-80 Piotr Melcer
65-80 Kamil Rudzki
81-96 Adam Tomczak
81-96 Wojciech Śmiechowski
81-96 Hubert Jałoszyński
81-96 Krystian Jańczak
81-96 Wiktor Kowal


16l- Wiesław Majewski
17l, 19l, 2x180 – Jakub Koralewski
180 – Robert Rosik
12l, 7x180, hf 120, hf 117 – Tytus Kanik
180 – Marcin Zieleziński
Hf 105 – Paweł Paszkowski
180 – Artur Kusza
Hf 106, 15l – Marcin Kowalczyk
180, 112 hf – Daniel Orysiak
19l, 17l, 18l, 106 hf, 180 – Norbert Pecyna
11l, 13l, 14l, 15l, hf 156 – Mirosław Grudziecki
Hf 170, hf 106 – Piotr Jańczak
18l, 180 – Leszek Hoffmann
180, hf 110 – Grzegorz Laskowski
2x180 – Leszek Kowal
16l, 180 – Dawid Kwiatkowski
17l – Krzysztof Kaczmarek
180, 17l – Marek Chudy
2x180 – Przemysław Waściński
180, 152 hf – Mateusz Ruski
180 – Robert Gaertner
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lut 25, 2024 8:04 pm   

W sobotę po raz 16 rozegrano Puchar Delty, tym razem w ramach Pucharu polski POD. Na podium znalazło się, aż troje debiutantów.
W turnieju Juniorek najlepsza okazała się Martyna Przybylak, która w finale pokonała Kasandrę Laskowską. Trzecie miejsce wywalczyła Martyna Rybarczyk.

W turnieju Juniorów pierwsze miejsce zajął Mateusz Ruski pokonując w finale Marcela Kuczkowskiego. Na trzecim miejscu znalazł się Nikodem Bachor.

W turnieju pań po raz drugi w karierze zwyciężyła Marta Pawlicka (10-8-12) która poi zaciętym finale pokonała debiutującą na podium Ewelinę Modrzejewską. Na trzecich miejscach znalazły się Anna Kowalczyk (32-7-1) oraz Sylwia Grześkowiak (3-7-7). Ania Kowalczyk po raz pierwszy w karierze odpadła w półfinale. 39 razy wcześniej gdy dochodziłą do fazy medalowej to zawsze znajdowała się w finale. Marta natiomast po raz 30 znalazła się na podium. Razem z Anią liderują rankingowi w raz z Sylwią Grzęskowiak mają zaproszenia do XVI Masters 2024.

W turnieju Panów swój drugi tytuł rankingowy wywalczył Tytus Kanik (2-0-0) który pokonał w finale Tomasza Siodłę (5-3-1). Na trzecich miejscach uplasowali się debiutujący na podium Mirosław Grudziecki oraz Mariusz Datta. Marcin Zieleziński utrzymał prowadzenie w Rankingu Dart Pleszew panów. Kwestia awansów do XVI Masters 2024 rozstrzygnie się 20 kwietnia na ostatnim turnieju rankingowym.
Nagrody indywidualne, najwyższe zejście 170 – Piotr Jańczak, maksów 7 – Tytus Knik, Lotka 11 Mirosław Grudziecki.


20 kwietnia odbędzie się V Turniej Rankingowy.

Zapowiedź:
PSC 25 - wtorek – 27 lutego g: 20:00
PSC 26 – wtorek – 5 marca
V TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 – sobota – 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 29, 2024 2:44 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 25 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 376
2. Halina Płócienniczak 352
3. Monika Jańczak 320
4. Bożena Solarczyk 228
5. Małgorzata Łaciak 184
6. Beata Manierska 156
7. Agnieszka Bacik 150
8. Marta Andersz 82
9. Joanna Laskowska 32
10. Mira Yong 26
11. Katarzyna Grzelarczyk 24
12. Dorota Janiak 20
13. Aleksandra Fabiszewska 8
Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
18. Sylwia Łaciak 6
19. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
21. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 29, 2024 2:45 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 25 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 416
2. Norbert Pecyna 368
3. Michał Stempniewicz 248
4. Bartosz Derwich 224
5. Adam Tomczak 180
6. Mateusz Ruski 178
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 97
9. Stanisław Nowak 86
10. Bartłomiej Spałek 85
11. Krystian Jańczak 81
12. Piotr Andersz 80
13. Tomasz Hałajda 74
14. Ryszard Bugajny 72
15. Artur Ciechoński 61
16. Michał Knast 51
17. Bartłomiej Stefaniak 50
18. Jakub Koralewski 44
19. Michał Baszczyński 32
Marcel Kuczkowski 32
21. Marcin Wolniak 30
Mateusz Płonka 30
23. Grzegorz Laskowski 24
Piotr Wawrzyniak 24
25. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
27. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
30. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
33. Ruben Hansel 10
34. Andrzej Fabiszewski 8
Michał Galiński 8
Jeremi Wabiński 8
37. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
45. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 29, 2024 2:48 pm   

PSC 25,
Panie, klasyfikacja:
1. Monika Jańczak
2. Emilia Gutowska
3. Małgorzata Łaciak
3. Halina Płócienniczak
5. Aleksandra Fabiszewska
5. Agnieszka Bacik
7. Marta Andersz
7. Sylwia Łaciak
9. Bożena Solarczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 29, 2024 2:48 pm   

PSC 25,
Panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Michał Stempniewicz
3. Mateusz Ruski
3. Norbert Pecyna
5. Tomasz Hałajda
5. Andrzej Fabiszewski
5. Krystian Jańczak
5. Jeremi Wabiński
9. Mateusz Płonka
9. Piotr Wawrzyniak
9. Tomasz Pawlak
9. Adam Tomczak
13. Marcin Wolniak
13. Bartłomiej Stefaniak
13. Adam Jańczak
13. Tomasz Wawrzyniak
17. Stanisław Nowak

2x19l, 17l - Norbert Pecyna
hf 101 - Krystian Jańczak
2x19l, 18l, 17l, 180, hf 111 - Piotr Jańczak
80 podium w karierze - Michał Stempniewicz (20-29-31)

Zapowiedź:
PSC 26 - wtorek - 5 marca g: 20:00
PSC 27 - wtorek - 12 marca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Mar 08, 2024 10:40 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 26 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 392
2. Halina Płócienniczak 364
3. Monika Jańczak 340
4. Bożena Solarczyk 236
5. Małgorzata Łaciak 184
6. Beata Manierska 156
7. Agnieszka Bacik 162
8. Marta Andersz 90
9. Joanna Laskowska 32
10. Mira Yong 26
11. Katarzyna Grzelarczyk 24
12. Dorota Janiak 20
13. Aleksandra Fabiszewska 8
Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
18. Sylwia Łaciak 6
19. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
21. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Mar 08, 2024 10:40 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 26 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 436
2. Norbert Pecyna 380
3. Michał Stempniewicz 260
4. Bartosz Derwich 224
5. Mateusz Ruski 194
6. Adam Tomczak 184
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 101
9. Krystian Jańczak 89
10. Stanisław Nowak 86
11. Bartłomiej Spałek 85
12. Tomasz Hałajda 82
13. Piotr Andersz 80
Ryszard Bugajny 80
15. Artur Ciechoński 63
16. Michał Knast 53
17. Bartłomiej Stefaniak 52
18. Jakub Koralewski 44
19. Marcel Kuczkowski 40
20. Mateusz Płonka 34
21. Michał Baszczyński 32
22. Marcin Wolniak 30
23. Grzegorz Laskowski 24
Piotr Wawrzyniak 24
25. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
27. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
30. Michał Grobelny 14
31. Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
33. Ruben Hansel 10
34. Andrzej Fabiszewski 8
Michał Galiński 8
Jeremi Wabiński 8
37. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
46. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Mar 08, 2024 10:41 am   

PSC 26 panie,
klasyfikacja:
1. Monika Jańczak
2. Emilia Gutowska
3. Halina Płócienniczak
3. Agnieszka Bacik
5. Bożena Solarczyk
5. Marta Andersz

20 podium w sezonie - Emilia Gutowska (11-6-3)
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Mar 08, 2024 10:42 am   

PSC 26 panowie,
klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Mateusz Ruski
3. Norbert Pecyna
3. Michał Stempniewicz
5. Tomasz Hałajda
5. Ryszard Bugajny
5. Krystian Jańczak
5. Marcel Kuczkowski
9. Adam Tomczak
9. Mateusz Płonka
9. Tomasz Pawlak
9. Piotr Płaczek
13. Artur Ciechoński
13. Michał Grobelny
13. Bartłomiej Stefaniak
13. Michał Knast

15l, 17l, 18l, 180, 109 hf - Piotr Jańczak
117 hf - Tomasz Hałajda
17l, 180 - Mateusz Ruski
17l, 180 - Norbert Pecyna
180 - Marcel Kuczkowski
10 podium w sezonie - Michał Stempniewicz (0-6-4)
62 max - samotny lider max-ów w historii rozgrywek Dart Pleszew - Norbert Pecyna
(2 miejsce Jakub Koralewski 61 max-ów).

Zapowiedź:
PSC 27 - wtorek - 12 marca g: 20:00
PSC 28 - wtorek - 19 marca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 13, 2024 4:11 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 27 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 404
2. Halina Płócienniczak 384
3. Monika Jańczak 340
4. Bożena Solarczyk 244
5. Małgorzata Łaciak 184
6. Agnieszka Bacik 162
7. Beata Manierska 156
8. Marta Andersz 100
9. Joanna Laskowska 32
10. Mira Yong 26
11. Aleksandra Fabiszewska 24
Katarzyna Grzelarczyk 24
13. Dorota Janiak 20
14. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
18. Sylwia Łaciak 6
19. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
21. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 13, 2024 4:11 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 27 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 456
2. Norbert Pecyna 396
3. Michał Stempniewicz 272
4. Bartosz Derwich 224
5. Mateusz Ruski 202
6. Adam Tomczak 192
7. Tomasz Wawrzyniak 135
8. Tomasz Pawlak 103
9. Krystian Jańczak 93
10. Tomasz Hałajda 90
11. Stanisław Nowak 87
12. Bartłomiej Spałek 85
13. Piotr Andersz 80
Ryszard Bugajny 80
15. Artur Ciechoński 65
16. Michał Knast 55
17. Bartłomiej Stefaniak 54
18. Jakub Koralewski 44
19. Marcel Kuczkowski 40
20. Mateusz Płonka 38
21. Michał Baszczyński 36
Piotr Wawrzyniak 36
23. Marcin Wolniak 30
24. Grzegorz Laskowski 24
25. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
27. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
30. Michał Grobelny 14
31. Andrzej Fabiszewski 12
Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
34. Ruben Hansel 10
35. Michał Galiński 8
Szymon Kręc 8
Jeremi Wabiński 8
38. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Piotr Płaczek 4
Leszek Sobkowiak 4
47. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 13, 2024 4:12 pm   

PSC 27 panie, klasyfikacja:
1. Halina Płócienniczak
2. Aleksandra Fabiszewska
3. Emilia Gutowska
4. Marta Andersz
5. Bożena Solarczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1152
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 13, 2024 4:12 pm   

PSC 27 panowie klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Michał Stempeniewicz
3. Piotr Wawrzyniak
5. Adam Tomczak
5. Mateusz Ruski
5. Szymon Kręc
5. Tomasz Hałajda
9. Krystian Jańczak
9. Michał Baszczyński
9. Mateusz Płonka
9. Andrzej Fabiszewski
13. Michał Knast
13. Tomasz Pawlak
13. Bartłomiej Stefaniak
13. Artur Ciechoński
17. Stanisław Nowak

2x180, 17l, hf 111 - Piotr Jańczak
17l - Norbert Pecyna

Zapowiedź:
PSC 28 - wtorek - 19 marca g: 20:00
PSC 29 - wtorek - 26 marca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
XVI MASTERS 2024 - sobota - 25 maja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group