DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Sty 22, 2024 10:44 am   

III Turniej Rankingowy, Panowie
Pleszew, 20 stycznia
zawodnik miejscowość

1. Piotr Jańczak Pleszew
2. Marcin Zieleziński Ostrów Wlkp.
3. Grzegorz Laskowski Ostrów Wlkp.
3. Mateusz Ruski Pleszew
5. Dawid Kwiatkowski Wrocław
5. Mateusz Janiak Kalisz
5. Michael Kowalski Sieradz
5. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
9. Bartłomiej Spałek Pleszew
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Michał Stempniewicz Pleszew
9. Artur Kusza Ostrów Wlkp.
9. Grzegorz Chojancki Kalisz
9. Marcel Kuczkowski Folusz
9. Piotr Andersz Pleszew
9. Patryk Zieleziński Ostrów Wlkp.
17. Adam Tomczak Pleszew
17. Marcin Wolniak Czermin
17. Łukasz Marciniak Ostrzeszów
17. Wojciech Śmiechowski Ostrów Wlkp.
17. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
17. Krystian Gutowski Pleszew
17. Andrzej Fabiszewski Pleszew
17. Krzysztof Karolak Ostrów Wlkp.
25. Krystian Jańczak Pleszew
25. Hubert Jałoszyński Grodzisko
25. Ryszard Bugajny Pleszew
25. Seweryn Laskowski Ostrów Wlkp.
25. Tomasz Gwiazda Ostrzeszów
25. Piotr Wawrzyniak Gizałki
25. Stanisław Nowak Pleszew
25. Artur Ciechoński Pleszew
33. Rafał Frala Krotoszyn

2x18l – Dawid Kwiatkowski
180, 115 hf – Marcin Zieleziński
180 – Artur Kusza
180, 124 hf – Mateusz Ruski
171 – Marcin Kowalczyk
18l – Jakub Koralewski
180, 19l, 106 hf – Piotr Jańczak
180 – Krzysztof Karolak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Sty 22, 2024 10:45 am   

W sobotę został rozegrany III Turniej rankingowy w sezonie 2023-2024, Dart Pleszew. Na podium znalazło się aż troje debiutantów.
W turnieju pań po raz 32 w karierze zwyciężyła Anna kowalczyk (32-7-0), pokonując w finale debiutująca na podium Emilię Gutowską (0-1-0). Na trzecich miejscach uplasowały się Marta Pawlicka (9-8-12) oraz Sylwia Grześkowiak (3-7-6). Anna powiększyła przewagę w rankingu i już jest niemal pewna zaproszenia do XVI Masters 2024.

W turnieju Panów swój drugi tytuł rankingowy wywalczył Piotr Jańczak (2-1-6) który pokonał w finale Marcina Zielezińskiego (0-3-1). Na trzecich miejscach uplasowali się debiutujący na podium Grzegorz Laskowski (0-0-1) oraz Mateusz Ruski (0-0-1). Marcin Zieleziński objął prowadzenie w Rankingu Dart Pleszew panów.


24 lutego odbędzie się XVI Puchar Delty, w ramach Pucharu Polski POD.

Zapowiedź:
PSC 20 - wtorek – 23 stycznia g: 20:00
Turniej 4 OdSkoczni 1 (PSC 21) – wtorek – 30 stycznia
Turniej 4 OdSkoczni 2 (PSC 22) – wtorek – 6 luty
XVI PUCHAR DELTY – sobota – 24 lutego Puchar Polski POD
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2024 11:45 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 20 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 300
2. Emilia Gutowska 284
3. Monika Jańczak 236
4. Bożena Solarczyk 184
5. Małgorzata Łaciak 158
6. Beata Manierska 132
7. Agnieszka Bacik 108
8. Marta Andersz 36
9. Joanna Laskowska 32
10. Katarzyna Grzelarczyk 24
11. Mira Yong 22
12. Dorota Janiak 20
13. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2024 11:46 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 20 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 332
2. Norbert Pecyna 288
3. Bartosz Derwich 192
Michał Stempniewicz 192
5. Mateusz Ruski 150
6. Adam Tomczak 140
7. Tomasz Wawrzyniak 115
8. Tomasz Pawlak 85
9. Piotr Andersz 78
10. Stanisław Nowak 75
11. Bartłomiej Spałek 71
12. Ryszard Bugajny 66
13. Krystian Jańczak 57
14. Artur Ciechoński 53
15. Michał Knast 49
16. Tomasz Hałajda 46
17. Jakub Koralewski 36
Bartłomiej Stefaniak 36
19. Michał Baszczyński 24
Marcel Kuczkowski 24
Grzegorz Laskowski 24
22. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
24. Marcin Wolniak 20
25. Mateusz Janiak 16
26. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
Mateusz Płonka 12
29. Ruben Hansel 10
30. Michał Galiński 8
Krystian Gutowski 8
Jakub Marciniak 8
Piotr Wawrzyniak 8
Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
40. Przemysław Adamski 2
Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2024 11:46 am   

PSC 20 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Agnieszka Bacik
3. Marta Andersz
5. Monika Jańczak
5. Małgorzata Łaciak
7. Bożena Solarczyk
7. Beata Manierska
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2024 11:46 am   

PSC 20 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Mateusz Ruski
3. Mateusz Płonka
3. Adam Tomczak
5. Piotr Andersz
5. Michał Knast
5. Michał Stempniewicz
5. Michał Baszczyński
9. Krystian Jańczak
9. Michał Galiński
9. Stanisław Nowak
9. Ryszard Bugajny
13. Artur Ciechoński

3x16l, 2x18l - Piotr Jańczak
19l - Michał Baszczyński

Zapowiedź:
Turniej 4 OdSkoczni 1 (PSC 21) - wtorek - 30 stycznia g: 20:00
Turniej 4 OdSkoczni 2 (PSC 22) - wtorek - 6 lutego
Turniej 4 OdSkoczni 3 (PSC 23) - wtorek - 13 lutego
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2024 1:14 pm   

Tabela Turniej 4 OdSkoczni 2024 po 1 z 4 wieczorów.

L.p. Zawodnik - Panowie Zw-po Lw-lp Odsetek

1. Bartosz Derwich 6-0 15:2 1,000
2. Norbert Pecyna 5-1 12:3 0,833
3. Piotr Jańczak 4-1 11:3 0,800
4. Mateusz Ruski 2-1 5:4 0,666
5. Bartłomiej Spałek 3-2 8:6 0,600
6. Krystian Jańczak 2-2 5:6 0,500
7. Roman Ruski 2-2 5:7 0,500
8. Michał Stempniewicz 2-2 4:6 0,500
9. Tomasz Wawrzyniak 2-2 4:7 0,500
10. Tomasz Hałajda 1-2 3:4 0,333
Stanisław Nowak 1-2 3:4 0,333
Adam Tomczak 1-2 3:4 0,333
13. Michał Knast 0-3 1:6 0,000
Mateusz Płonka 0-3 1:6 0,000
15. Artur Ciechoński 0-3 0:6 0,000
Ryszard Bugajny 0-3 0:6 0,000

L.p. Zawodniczka - panie Zw-po Lw-Lp Odsetek

1. Emilia Gutowska 3-1 6:3 0,750 *
2. Halina Płócienniczak 3-1 6:3 0,750 *
3. Marta Andersz 2-1 4:3 0,666
4. Monika Jańczak 3-2 7:4 0,600
5. Bożena Solarczyk 1-2 2:5 0,333
6. Agnieszka Bacik 0-2 1:4 0,000
7. Beata Manierska 0-3 1:6 0,000
* - mecz bezpośredni

O miejscu w tabeli zadecyduje: najlepszy stosunek meczy wygranych do porażek (odesetek). W przypadku równej ilości większa liczba zwycięstw, następnie bilans legów, potem liczba zwycięskich legów, na końcu mecze bezpośrednie. Może być i tak, że nie będzie w ogóle zwycięzcy. Aby być klasyfikowanym, należy zagrać we wszystkich 4 turniejach
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2024 1:15 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 21 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 312
2. Emilia Gutowska 304
3. Monika Jańczak 252
4. Bożena Solarczyk 192
5. Małgorzata Łaciak 158
6. Beata Manierska 138
7. Agnieszka Bacik 116
8. Marta Andersz 48
9. Joanna Laskowska 32
10. Katarzyna Grzelarczyk 24
11. Mira Yong 22
12. Dorota Janiak 20
13. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2024 1:15 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 21 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 344
2. Norbert Pecyna 304
3. Bartosz Derwich 212
4. Michał Stempniewicz 200
5. Mateusz Ruski 154
6. Adam Tomczak 144
7. Tomasz Wawrzyniak 123
8. Tomasz Pawlak 85
9. Bartłomiej Spałek 83
10. Stanisław Nowak 79
11. Piotr Andersz 78
12. Ryszard Bugajny 68
13. Krystian Jańczak 65
14. Artur Ciechoński 55
15. Michał Knast 51
16. Tomasz Hałajda 50
17. Jakub Koralewski 36
Bartłomiej Stefaniak 36
19. Michał Baszczyński 24
Marcel Kuczkowski 24
Grzegorz Laskowski 24
22. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
24. Marcin Wolniak 20
25. Mateusz Janiak 16
26. Mateusz Płonka 14
27. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
29. Ruben Hansel 10
30. Michał Galiński 8
Krystian Gutowski 8
Jakub Marciniak 8
Roman Ruski 8
Piotr Wawrzyniak 8
35. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
41. Przemysław Adamski 2
Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2024 1:29 pm   

Turniej 4 OdSkoczni 1 z 4
PSC 21 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Monika Jańczak
3. Marta Andersz
3. Halina Płócienniczak
5. Bożena Solarczyk
5. Agnieszka Bacik
7. Beata Manierska

Zapowiedź:
Turniej 4 OdSkoczni 2 (PSC 22) - wtorek - 6 lutego g: 20:00
Turniej 4 OdSkoczni 3 (PSC 23) - wtorek - 13 lutego
Turniej 4 OdSkoczni 4 (PSC 24) - wtorek - 20 lutego
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2024 1:30 pm   

Turniej 4 OdSkoczni 1 z 4
PSC 21 panowie, klasyfikacja:
1. Bartosz Derwich
2. Norbert Pecyna
3. Bartłomiej Spałek
3. Piotr Jańczak
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Roman Ruski
5. Michał Stempniewicz
5. Krystian Jańczak
9. Adam Tomczak
9. Mateusz Ruski
9. Tomasz Hałajda
9. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński
13. Michał Knast
13. Mateusz Płonka
13. Ryszard Bugajny

180 - Piotr Jańczak
2x180 - Norbert Pecyna
180 - Tomasz Wawrzyniak
180 17l, 19l - Bartosz Derwich

Zapowiedź:
Turniej 4 OdSkoczni 2 (PSC 22) - wtorek - 6 lutego g: 20:00
Turniej 4 OdSkoczni 3 (PSC 23) - wtorek - 13 lutego
Turniej 4 OdSkoczni 4 (PSC 24) - wtorek - 20 lutego
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2024 10:57 am   

Tabela Turniej 4 OdSkoczni 2024 po 2 z 4 wieczorów.

L.p. Zawodnik - Panowie Zw-po Lw-lp Odsetek

1. Norbert Pecyna 10-1 25:4 0,909
2. Bartosz Derwich 9-1 23:6 0,900
3. Piotr Jańczak 7-2 19:7 0,777
4. Michał Stempniewicz 6-3 14:11 0,666
5. Bartłomiej Spałek 3-4 9:10 0,428
6. Adam Tomczak 3-4 9:11 0,428
7. Mateusz Płonka 3-4 9:12 0,428
8. Krystian Jańczak 3-4 8:11 0,428
9. Tomasz Hałajda 2-4 5:9 0,333
10. Tomasz Wawrzyniak 2-4 5:11 0,333
11. Stanisław Nowak 1-4 9:11 0,200
12. Artur Ciechoński 0-5 0:10 0,000

L.p. Zawodniczka - panie Zw-po Lw-Lp Odsetek

1. Monika Jańczak 8-2 17:5 0,800
2. Emilia Gutowska 7-2 14:8 0,777
3. Marta Andersz 3-3 8:7 0,500
4. Bożena Solarczyk 3-4 7:10 0,428
5. Agnieszka Bacik 1-5 5:10 0,166
6. Beata Manierska 1-5 3:11 0,166


O miejscu w tabeli zadecyduje: najlepszy stosunek meczy wygranych do porażek (odesetek). W przypadku równej ilości większa liczba zwycięstw, następnie bilans legów, potem liczba zwycięskich legów, na końcu mecze bezpośrednie. Może być i tak, że nie będzie w ogóle zwycięzcy. Aby być klasyfikowanym, należy zagrać we wszystkich 4 turniejach
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2024 10:57 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 22 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 320
2. Halina Płócienniczak 312
3. Monika Jańczak 272
4. Bożena Solarczyk 204
5. Małgorzata Łaciak 164
6. Beata Manierska 144
7. Agnieszka Bacik 128
8. Marta Andersz 56
9. Joanna Laskowska 32
10. Katarzyna Grzelarczyk 24
11. Mira Yong 22
12. Dorota Janiak 20
13. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2024 10:57 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 22 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 356
2. Norbert Pecyna 324
3. Bartosz Derwich 224
4. Michał Stempniewicz 216
5. Mateusz Ruski 154
6. Adam Tomczak 152
7. Tomasz Wawrzyniak 125
8. Tomasz Pawlak 93
9. Bartłomiej Spałek 85
10. Stanisław Nowak 81
11. Piotr Andersz 80
12. Krystian Jańczak 69
13. Ryszard Bugajny 68
14. Artur Ciechoński 57
15. Tomasz Hałajda 54
16. Michał Knast 51
17. Jakub Koralewski 44
18. Bartłomiej Stefaniak 38
19. Michał Baszczyński 28
20. Marcel Kuczkowski 24
Grzegorz Laskowski 24
22. Szymon Moch 22
Mateusz Płonka 22
Igor Solarczyk 22
25. Marcin Wolniak 20
26. Mateusz Janiak 16
27. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
Jakub Marciniak 12
30. Ruben Hansel 10
31. Michał Galiński 8
Krystian Gutowski 8
Roman Ruski 8
Piotr Wawrzyniak 8
35. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
41. Przemysław Adamski 2
Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2024 10:58 am   

Turniej 4 OdSkoczni 2 z 4 (PSC 22)
Panie, klasyfikacja:
1. Monika Jańczak
2. Emilia Gutowska
3. Agnieszka Bacik
3. Bożena Solarczyk
5. Marta Andersz
5. Małgorzata Krawczyk
7. Małgorzata Łaciak
7. Beata Manierska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group