DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 03, 2024 1:07 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 17 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 256
2. Emilia Gutowska 224
3. Monika Jańczak 212
4. Bożena Solarczyk 162
5. Małgorzata Łaciak 136
6. Beata Manierska 120
7. Agnieszka Bacik 76
8. Joanna Laskowska 32
9. Katarzyna Grzelarczyk 24
10. Mira Yong 22
11. Dorota Janiak 20
12. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 03, 2024 1:08 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 17 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 272
2. Norbert Pecyna 256
3. Bartosz Derwich 180
4. Michał Stempniewicz 164
5. Mateusz Ruski 114
6. Adam Tomczak 112
7. Tomasz Wawrzyniak 107
8. Tomasz Pawlak 80
9. Stanisław Nowak 67
Bartłomiej Spałek 67
11. Piotr Andersz 60
12. Ryszard Bugajny 58
13. Krystian Jańczak 52
14. Artur Ciechoński 47
15. Tomasz Hałajda 42
16. Michał Knast 36
Jakub Koralewski 36
18. Bartłomiej Stefaniak 32
19. Grzegorz Laskowski 24
20. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
22. Mateusz Janiak 16
23. Michał Baszczyński 12
Tomasz Janos 12
Marcin Wolniak 12
26. Michał Grobelny 10
Ruben Hansel 10
Marcel Kuczkowski 10
29. Krystian Gutowski 8
Jakub Marciniak 8
31. Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Leszek Sobkowiak 4
36. Adam Jańczak 2
Marcin Kaczmarek 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 03, 2024 1:08 pm   

PSC17 panie, klasyfikacja:
1. Joanna Laskowska
2. Halina Płócienniczak
3. Bożena Solarczyk
3. Emilia Gutowska
5. Monika Jańczak
5. Agnieszka Bacik
7. Beata Manierska
7. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 03, 2024 1:09 pm   

PSC 17 panowie, klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Jakub Koralewski
3. Bartosz Derwich
3. Piotr Jańczak
5. Adam Tomczak
5. Michał Stempniewicz
5. Grzegorz Laskowski
5. Tomasz Wawrzyniak
9. Bartłomiej Spałek
9. Mateusz Ruski
9. Marcin Wolniak
9. Krystian Jańczak
13. Tomasz Hałajda
13. Jakub Marciniak
13. Piotr Andersz
13. Tomasz Pawlak
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński

19l - Piotr Jańczak
3x180, 2x17l, 18l, 19l - Norbert Pecyna
2x180, 13l, 2x19l - Bartosz Derwich
180, 16l - Jakub Koralewski
30 podium w karierze - Jakub Koralewski (17-7-6)
10 podium w sezonie - Bartosz Derwich (5-1-4)

Zapowiedź:
PSC 18 - wtorek - 9 stycznia g: 20:00
PSC 19 - wtorek - 16 stycznia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 10, 2024 6:28 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 18 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 272
2. Emilia Gutowska 244
3. Monika Jańczak 212
4. Bożena Solarczyk 170
5. Małgorzata Łaciak 144
6. Beata Manierska 120
7. Agnieszka Bacik 88
8. Joanna Laskowska 32
9. Katarzyna Grzelarczyk 24
10. Mira Yong 22
11. Dorota Janiak 20
12. Marta Andersz 12
13. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 10, 2024 6:29 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 18 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 292
2. Norbert Pecyna 272
3. Bartosz Derwich 192
4. Michał Stempniewicz 176
5. Mateusz Ruski 122
6. Adam Tomczak 120
7. Tomasz Wawrzyniak 115
8. Tomasz Pawlak 81
9. Stanisław Nowak 69
Bartłomiej Spałek 69
11. Piotr Andersz 68
12. Ryszard Bugajny 62
13. Krystian Jańczak 52
14. Artur Ciechoński 49
15. Tomasz Hałajda 42
16. Michał Knast 37
17. Jakub Koralewski 36
18. Bartłomiej Stefaniak 32
19. Grzegorz Laskowski 24
20. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
22. Michał Baszczyński 16
Mateusz Janiak 16
24. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
Marcel Kuczkowski 12
Marcin Wolniak 12
28. Ruben Hansel 10
29. Krystian Gutowski 8
Jakub Marciniak 8
31. Michał Galiński 4
Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
38. Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzejczak 2
Marcin Kaczmarek 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 10, 2024 6:29 pm   

PSC 18 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Agnieszka Bacik
3. Marta Andersz
5. Bożena Solarczyk
5. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 10, 2024 6:30 pm   

PSC 18 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Michał Stempniewicz
3. Bartosz Derwich
5. Mateusz Ruski
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Piotr Andersz
5. Adam Tomczak
9. Michał Galiński
9. Adam Pluta
9. Michał Baszczyński
9. Ryszard Bugajny
13. Bartłomiej Spałek
13. Marcel Kuczkowski
13. Łukasz Jędrzejczak
13. Artur Ciechoński
13. Michał Grobelny
13. Stanisław Nowak
19. Michał Knast
19. Tomasz Pawlak

17l, 18l 2x180 - Norbert Pecyna
3x17l, 2x18l, 19l, 103 hf, 118 hf, 2x180 - Piotr Jańczak
180 - Marcel Kuczkowski
hf 164, 2x18l, 16l - Bartosz Derwich
180 - Mateusz Ruski

Zapowiedź:
PSC 19 - wtorek - 16 stycznia g: 20:00
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia
PSC 20 - wtorek - 23 stycznia
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 17, 2024 9:50 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 19 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 284
2. Emilia Gutowska 264
3. Monika Jańczak 228
4. Bożena Solarczyk 178
5. Małgorzata Łaciak 150
6. Beata Manierska 126
7. Agnieszka Bacik 96
8. Joanna Laskowska 32
9. Marta Andersz 24
Katarzyna Grzelarczyk 24
11. Mira Yong 22
12. Dorota Janiak 20
13. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 17, 2024 9:50 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 19 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 312
2. Norbert Pecyna 288
3. Bartosz Derwich 192
4. Michał Stempniewicz 184
5. Mateusz Ruski 134
6. Adam Tomczak 128
7. Tomasz Wawrzyniak 115
8. Tomasz Pawlak 85
9. Stanisław Nowak 71
Bartłomiej Spałek 71
11. Piotr Andersz 70
12. Ryszard Bugajny 62
13. Krystian Jańczak 53
14. Artur Ciechoński 51
15. Tomasz Hałajda 46
16. Michał Knast 41
17. Jakub Koralewski 36
Bartłomiej Stefaniak 36
19. Marcel Kuczkowski 24
Grzegorz Laskowski 24
21. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
23. Marcin Wolniak 20
24. Michał Baszczyński 16
Mateusz Janiak 16
26. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
28. Ruben Hansel 10
29. Krystian Gutowski 8
Jakub Marciniak 8
Piotr Wawrzyniak 8
32. Michał Galiński 4
Paweł Janiszewski 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
39. Przemysław Adamski 2
Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzejczak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 17, 2024 9:51 am   

PSC 19 panie, klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Monika Jańczak
3. Marta Andersz
3. Halina Płócienniczak
5. Agnieszka Bacik
5. Bożena Solarczyk
7. Beata Manierska
7. Małgorzata Łaciak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 17, 2024 9:51 am   

PSC 19 panowie, klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Mateusz Ruski
3. Marcel Kuczkowski
5. Adam Tomczak
5. Marcin Wolniak
5. Michał Stempniewicz
5. Piotr Wawrzyniak
9. Michał Knast
9. Bartłomiej Stefaniak
9. Tomasz Pawlak
9. Tomasz Hałajda
13. Piotr Andersz
13. Stanisław Nowak
13. Przemysław Adamski
13. Bartłomiej Spałek
13. Artur Ciechoński
13. Adam Kamieniarczyk
19. Krystian Jańczak

14l, 15l, 2x17l, 18l, 120hf - Piotr Jańczak
2x180, 14l, 18l - Norbert Pecyna
119 hf - Marcel Kuczkowski
7 perfekcyjnych lotek, atak na maksa - Norbert Pecyna

Zapowiedź:
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia g: 18:00
PSC 20 - wtorek - 23 stycznia
Turniej 4 OdSkoczni 1 (PSC21) - wtorek - 30 stycznia
XV PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Sty 22, 2024 10:43 am   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panie
Po 3 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 138 Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka 102 Krotoszyn
3. Sylwia Grześkowiak 90 Krotoszyn
4. Emilia Gutowska 75 Pleszew
5. Joanna Laskowska 63 Ostrów Wlkp.
6. Halina Płócienniczak 54 Pleszew
7. Marta Nowak 51 Poznań
8. Dorota Janiak 43 Kalisz
9. Aleksandra Fabiszewska 34 Pleszew
10. Kasandra Laskowska 20 Ostrów Wlkp.
11. Monika Jańczak 14 Pleszew
Anita Krysicka 14 Krotoszyn


Pierwsza szóstka awans XVI MASTERS 2024

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Sty 22, 2024 10:43 am   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panowie
Po 3 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Marcin Zieleziński 96 Ostrów Wlkp.
2. Dawid Kwiatkowski 84 Wrocław
3. Piotr Jańczak 78 Pleszew
4. Mateusz Janiak 72 Kalisz
5. Grzegorz Laskowski 60 Ostrów Wlkp.
6. Artur Kusza 54 Ostrów Wlkp.
7. Patryk Michalczyk 50 Jarocin
Mateusz Ruski 50 Pleszew
9. Jakub Koralewski 48 Pleszew
Michael Kowalski 48 Sieradz
11. Marcin Kowalczyk 42 Ostrów Wlkp.
12. Norbert Pecyna 38 Jarocin
13. Patryk Zieleziński 34 Ostrów Wlkp.
14. Grzegorz Chojnacki 32 Kalisz
15. Wojciech Śmiechowski 30 Ostrów Wlkp.
16. Tomasz Hałajda 28 Pleszew
17. Mikołaj Czajka 26 Krotoszyn
18. Rafał Frala 24 Krotoszyn
19. Piotr Andersz 22 Pleszew
Andrzej Fabiszewski 22 Pleszew
Marcel Kuczkowski 22 Folusz
Michał Stempniewicz 22 Pleszew
Adam Tomczak 22 Pleszew
24. Krystian Gutowski 20 Pleszew
25. Tomasz Gwiazda 16 Ostrzeszów
Seweryn Laskowski 16 Ostrów Wlkp.
Tomasz Pawlak 16 Taczanów Drugi
28. Szymon Pecyna 14 Jarocin
Jakub Marciniak 14 Jarocin
Michał Mucha 14 Ostrzeszów
Jakub Płócienniczak 14 Wrocław
Sebastian Serba 14 Chocz
Leszek Sobkowiak 14 Kalisz
Bartłomiej Spałek 14 Pleszew
35. Ryszard Bugajny 12 Pleszew
Łukasz Marciniak 12 Ostrzeszów
37. Artur Ciechoński 8 Pleszew
Krystian Jańczak 8 Pleszew
Krzysztof Karolak 8 Ostrów Wlkp.
Stanisław Nowak 8 Pleszew
Włodzimierz Skalski 8 Krotoszyn
Konrad Szpitalny 8 Czermin
Marcin Wolniak 8 Czermin
44. Adam Jańczak 4 Czermin
Hubert Jałoszyński 4 Grodzisko
Michał Kapałka 4 Gołuchów
Piotr Wawrzyniak 4 Gizałki



Pierwsza ósemka awans XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Sty 22, 2024 10:44 am   

III Turniej Rankingowy, panie
Pleszew, 20 stycznia

lp. zawodniczka miejscowość

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Emilia Gutowska Pleszew
3. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
3. Marta Pawlicka Krotoszyn
5. Halina Płócienniczak Pleszew
5. Kasandra Laskowska Ostrów Wlkp.
7. Joanna Laskowska Ostrów Wlkp.
7. Marta Nowak Poznań/Pleszew
9. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
9. Monika Jańczak Pleszew

108 hf – Anna Kowalczyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group