DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 27, 2023 10:36 am   

PSC 4, panie
Klasyfikacja:
1. Monika Jańczak
2. Halina Płócienniczak
3. Małgorzata Łaciak
3. Emilia Gutowska
5. Beata Manierska
5. Bożena Solarczyk

Hf 110 - Halina Płocienniczak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 27, 2023 10:36 am   

PSC 4, panowie
Klasyfikacja:
1. Bartosz Derwich
2. Michał Stempniewicz
3. Adam Tomczak
3. Piotr Jańczak
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Michał Knast
5. Tomasz Hałajda
5. Norbert Pecyna
9. Mateusz Ruski
9. Tomasz Janos
11. Ryszard Bugajny
11. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński
13. Piotr Andersz
13. Tomasz Pawlak
13. Igor Solarczyk
13. Bartłomiej Spałek
13. Krystian Jańczak

180, 18l x 2, 171 - Bartosz Derwich
180 - Piotr Jańczak
171 - Tomasz Hałajda

W sobotę odbędzie się I Turniej Rankingowy - Erga Open.
Zapisy do 18:00
Tarcz 9
Wpisowe 30 zł
Nagrody: 1 miejsce 300 zł, 2 miejsce 150 zł, 2x3 miejsca 100 zł plus statuetki.

Zapowiedź:
I TR Erga Open - sobota - 30 września g: 20:00
PSC 5 - wtorek - 3 października
PSC 6 - wtorek - 10 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 27, 2023 10:37 am   

W sobotę odbędzie się I Turniej Rankingowy - Erga Open.
Zapisy do 18:00
Tarcz 9
Wpisowe 30 zł
Nagrody: 1 miejsce 300 zł, 2 miejsce 150 zł, 2x3 miejsca 100 zł plus statuetki.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 01, 2023 4:03 pm   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panowie
Po 1 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Patryk Michalczyk 50 Jarocin
2. Norbert Pecyna 38 Jarocin
3. Mikołaj Czajka 26 Krotoszyn
Mateusz Janiak 26 Kalisz
5. Michael Kowalski 20 Sieradz
Marcin Zieleziński 20 Ostrów Wlkp.
Patryk Zieleziński 20 Ostrów Wlkp.
Artur Kusza 20 Ostrów Wlkp.
9. Rafał Frala 14 Krotoszyn
Piotr Jańczak 14 Pleszew
Dawid Kwiatkowski 14 Wrocław
Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Szymon Pecyna 14 Jarocin
Wojciech Śmiechowski 14 Ostrów Wlkp.
Grzegorz Laskowski 14 Ostrów Wlkp.
Jakub Marciniak 14 Jarocin
17. Włodzimierz Skalski 8 Krotoszyn
Tomasz Gwiazda 8 Ostrzeszów
Jakub Koralewski 8 Pleszew
Tomasz Pawlak 8 Taczanów
Krystian Gutowski 8 Pleszew
Marcin Kowalczyk 8 Ostrów Wlkp.
Piotr Andersz 8 Pleszew
Michał Stempniewicz 8 Pleszew
25. Mateusz Ruski 4 Pleszew
Artur Ciechoński 4 Pleszew
Grzegorz Chojnacki 4 Pleszew
Michał Kapałka 4 Gołuchów
Krystian Jańczak 4 Pleszew
Adam Jańczak 4 Czermin
Seweryn Laskowski 4 Ostrów Wlkp.


Pierwsza ósemka awans XVI MASTERS 2024


Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panie
Po 1 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Marta Pawlicka 50 Krotoszyn
2. Anna Kowalczyk 38 Ostrów Wlkp.
3. Sylwia Grześkowiak 26 Krotoszyn
Dorota Janiak 26 Kalisz
5. Joanna Laskowska 20 Ostrów Wlkp.
Halina Płócienniczak 20 Pleszew
7. Marta Nowak 17 Poznań
Emilia Gutowska 17 Pleszew


Pierwsza szóstka awans XVI MASTERS 2024

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 01, 2023 4:03 pm   

I Turniej Rankingowy, panie
Pleszew, 30 września

lp. zawodniczka miejscowość

1. Marta Pawlicka Krotoszyn
2. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
3. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
Dorota Janiak Kalisz
5. Joanna Laskowska Ostrów Wlkp.
Halina Płócienniczak Pleszew
7. Marta Nowak Poznań
Emilia Gutowska Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 01, 2023 4:03 pm   

I Turniej Rankingowy, Panowie
Pleszew, 30 września
zawodnik miejscowość

1. Patryk Michalczyk Jarocin
2. Norbert Pecyna Jarocin
3. Mikołaj Czajka Krotoszyn
Mateusz Janiak Kalisz
5. Michael Kowalski Sieradz
Marcin Zieleziński Ostrów Wlkp.
Patryk Zieleziński Ostrów Wlkp.
Artur Kusza Ostrów Wlkp.
9. Rafał Frala Krotoszyn
Piotr Jańczak Pleszew
Dawid Kwiatkowski Wrocław
Tomasz Hałajda Pleszew
Szymon Pecyna Jarocin
Wojciech Śmiechowski Ostrów Wlkp.
Grzegorz Laskowski Ostrów Wlkp.
Jakub Marciniak Jarocin
17. Włodzimierz Skalski Krotoszyn
Tomasz Gwiazda Ostrzeszów
Jakub Koralewski Pleszew
Tomasz Pawlak Taczanów
Krystian Gutowski Pleszew
Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
Piotr Andersz Pleszew
Michał Stempniewicz Pleszew
25. Mateusz Ruski Pleszew
Artur Ciechoński Pleszew
Grzegorz Chojnacki Pleszew
Michał Kapałka Gołuchów
Krystian Jańczak Pleszew
Adam Jańczak Czermin
Seweryn Laskowski Ostrów Wlkp.

2x 18l, 19l – Piotr Jańczak
18l, 119hf – Norbert Pecyna
19l, 127 hf – Jakub Koralewski
15l, 101 hf – Dawid Kwiatkowski
18l, 180 – Mateusz Janiak
2x18l, 101 hf, 15l – Mikołaj Czajka
17l – Patryk Zieleziński
180 – Marcin Kowalczyk
17l – Artur Kusza
180 – Piotr Andersz
19l, 100 hf, 113 hf, 2x17l – Patryk Michalczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Paź 01, 2023 4:04 pm   

W I Turnieju Rankingowym w sezonie 2023/2024, w turnieju pań Finałowy Klasyk dwóch najbardziej utytułowanych zawodniczek. Po raz 9 tytuł rankingowy wywalczyła Marta Pawlicka (9-8-10), pokonując w finale Annę Kowalczyk (30-7-0). Na trzecich miejscach uplasowały się Dorota Janiak (0-0-2) oraz obrończyni tytułu mistrzowskiego, Sylwia Grześkowiak (3-6-5).

W turnieju Panów swój pierwszy tytuł rankingowy zdobył Patryk Michalczyk (1-0-2) który pokonał Norberta Pecynę (11-11-13). Na trzecich miejscach uplasowali się Mikołaj Czajka (0-2-5) oraz Mateusz Janiak (0-0-2).


18 listopada odbędzie się II TURNIEJ RANKINGOWY, g: 18:00.

Zapowiedź:
PSC 5 - wtorek – 3 października g: 20:00 - Zajezdnia Kultury.
PSC 6 – wtorek – 10 października
PSC 7 – wtorek – 17 października
II TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 18 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 04, 2023 8:33 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 5 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Monika Jańczak 68
Emilia Gutowska 68
3. Halina Płócienniczak 64
4. Małgorzata Łaciak 50
5. Bożena Solarczyk 40
6. Beata Manierska 26
7. Mira Yong 16
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 04, 2023 8:33 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 5 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 76
2. Norbert Pecyna 60
Michał Stempniewicz 60
4. Bartosz Derwich 48
5. Tomasz Hałajda 40
6. Adam Tomczak 36
Tomasz Wawrzyniak 36
8. Mateusz Ruski 28
9. Ryszard Bugajny 24
Tomasz Pawlak 24
11. Piotr Andersz 22
Stanisław Nowak 22
13. Michał Knast 20
14. Artur Ciechoński 18
Bartłomiej Spałek 18
16. Tomasz Janos 12
17. Krystian Jańczak 10
Igor Solarczyk 10
19. Jakub Koralewski 8
20. Grzegorz Laskowski 4
21. Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 04, 2023 8:34 am   

PSC 5, panie
Klasyfikacja:
1. Monika Jańczak
2. Emilia Gutowska
3. Małgorzata Łaciak
4. Bożena Solarczyk
5. Beata Manierska

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 10 października g: 20:00 Park Wodny
PSC 7 - wtorek - 17 października
PSC 8 - wtorek - 24 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 04, 2023 8:35 am   

PSC 5, panowie
Klasyfikacja:
1. Bartosz Derwich
2. Piotr Jańczak
3. Tomasz Wawrzyniak
3. Norbert Pecyna
5. Jakub Koralewski
5. Michał Stempniewicz
5. Mateusz Ruski
5. Adam Tomczak
9. Tomasz Pawlak
9. Grzegorz Laskowski
9. Ryszard Bugajny
9. Artur Ciechoński
13. Igor Solarczyk
13. Krystian Jańczak
13. Bartłomiej Spałek
13. Serhii Tretiakov
17. Stanisław Nowak

2x180, 2x17l, 16l, 114hf - Bartosz Derwich
19l - Piotr Jańczak
2x180 - Norbert Pecyna
17l - Jakub Koralewski
12 podium z rzędu - Piotr Jańczak - Rekord

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 10 października g: 20:00 Park Wodny
PSC 7 - wtorek - 17 października
PSC 8 - wtorek - 24 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 11, 2023 8:34 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 6 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Monika Jańczak 80
Emilia Gutowska 80
Halina Płócienniczak 80
4. Małgorzata Łaciak 58
5. Bożena Solarczyk 48
6. Beata Manierska 34
7. Dorota Janiak 20
8. Mira Yong 16
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 11, 2023 8:34 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 6 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 88
2. Norbert Pecyna 80
3. Michał Stempniewicz 68
4. Bartosz Derwich 60
5. Tomasz Hałajda 40
Adam Tomczak 40
7. Tomasz Wawrzyniak 37
8. Ryszard Bugajny 32
Mateusz Ruski 32
10. Tomasz Pawlak 26
11. Stanisław Nowak 24
12. Piotr Andersz 22
Michał Knast 22
14. Artur Ciechoński 19
Bartłomiej Spałek 19
16. Mateusz Janiak 16
17. Tomasz Janos 12
Igor Solarczyk 12
19. Krystian Jańczak 10
20. Jakub Koralewski 8
Marcel Kuczkowski 8
Szymon Moch 8
23. Grzegorz Laskowski 4
Leszek Sobkowiak 4
Bartłomiej Stefaniak 4
26. Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 11, 2023 8:35 am   

PSC 6, Panie
Klasyfikacja:
1. Dorota Janiak
2. Halina Płócienniczak
3. Emilia Gutowska
3. Monika Jańczak
5. Małgorzata Łaciak
5. Bożena Solarczyk
7. Beata Manierska

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 17 października g: 20:00
PSC 8 - wtorek - 24 października
PSC 9 - wtorek - 31 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 11, 2023 8:35 am   

PSC 6, Panowie
Klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Mateusz Janiak
3. Bartosz Derwich
3. Piotr Jańczak
5. Michał Stempniewicz
5. Ryszard Bugajny
5. Szymon Moch
5. Marcel Kuczkowski
9. Leszek Sobkowiak
9. Adam Tomczak
9. Mateusz Ruski
9. Bartłomiej Stefaniak
13. Igor Solarczyk
13. Michał Knast
13. Tomasz Pawlak
13. Stanisław Nowak
17. Artur Ciechoński
17. Bartłomiej Spałek
17. Tomasz Wawrzyniak

152 hf, 19l, 15l -Piotr Jańczak
hf 108, 18l, 19l, 180 - Bartosz Derwich
180 - Mateusz Janiak
180 - Marcel Kuczkowski

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 17 października g: 20:00
PSC 8 - wtorek - 24 października
PSC 9 - wtorek - 31 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group