DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dart Pleszew XV sezon, 2022/2023
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 23, 2022 10:24 am   

W sobotę odbędzie się drugi z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2022/2023. Tarcze 3 - 4, grupy (do 2 lub 3 legów) potem single k. o. (do 4 legów). Wpisowe 25 zł, nagrody 1 miejsce 100 zł, 2 m - 50 zł, dwa 3 miejsca po 50 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miejsce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 27, 2022 12:52 pm   

Ranking DART PLESZEW 2022/2023 panie
Po 2 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 88 Ostrów Wlkp.
Marta Pawlicka 88 Krotoszyn
3. Marta Nowak 49 Pleszew/Poznań
4. Aleksandra Fabiszewska 46 Pleszew
5. Sylwia Grześkowiak 46 Krotoszyn
6. Anna Wilczek 20 Mosina


Pierwsza szóstka awans XV MASTERS 2023
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 27, 2022 12:53 pm   

Ranking DART PLESZEW 2022/2023 panowie
Po 2 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 88 Pleszew/Kotowiecko
2. Mikołaj Czajka 64 Krotoszyn
3. Włodzimierz Skalski 50 Krotoszyn
4. Piotr Jańczak 46 Pleszew
5. Marcin Czuchra 40 Ostrów Wlkp.
6. Marcin Kowalczyk 31 Ostrów Wlkp.
Adrian Walczak 31 Gowarzewo
8. Tomasz Hałajda 28 Pleszew
Artur Kusza 28 Ostrów Wlkp.
10. Jakub Płócienniczak 26 Wrocław/Pleszew
Marcin Zieleziński 26 Ostrów Wlkp.
12. Andrzej Fabiszewski 25 Pleszew
Rafał Frala 25 Krotoszyn
Stanisław Nowak 25 Pleszew
Wojciech Śmiechowski 25 Ostrów Wlkp.
16. Tomasz Jaraczewski 20 Pleszew
Dawid Kwiatkowski 20 Wrocław
Michał Stempniewicz 20 Pleszew
19. Artur Ciechoński 19 Pleszew
20. Ryszard Bugajny 11 Pleszew
21. Tomasz Wilczek 8 Mosina


Pierwsza ósemka awans XV MASTERS 2023
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 27, 2022 12:54 pm   

II Turniej Rankingowy, panie
Pleszew, 26.11.2022:

1. Marta Pawlicka Krotoszyn
2. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
3. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
4. Marta Nowak Pleszew/Poznań
5. Aleksandra Fabiszewska Mosina
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 27, 2022 12:54 pm   

II Turniej Rankingowy, panowie.
Pleszew, 26.11.2022

1. Włodzimierz Skalski Krotoszyn
2. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
3. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
3. Mikołaj Czajka Krotoszyn
5. Tomasz Jaraczewski Pleszew
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Piotr Jańczak Pleszew
5. Marcin Czuchra Ostrów Wlkp.
9. Stanisław Nowak Pleszew
9. Artur Kusza Ostrów Wlkp.
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Rafał Frala Krotoszyn
13. Adrian Walczak Gowarzewo
13. Artur Ciechoński Pleszew
13. Andrzej Fabiszewski Pleszew
13. Wojciech Śmiechowski Ostrów Wlkp.

Hf 113, 18l – Jakub Koralewski
180 – Mikołaj Czajka
180 – Piotr Jańczak
177, 180, 19l, 17l, hf 158 – Włodzimierz Skalski
Hf 110 – Artur Kusza
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lis 27, 2022 12:55 pm   

W II Turnieju Rankingowym w turnieju pań po raz 8 w karierze najlepsza okazała się obrończyni tytułu mistrzowskiego Marta Pawlicka (8-7-7). Drugie miejsce zajęła Anna Kowalczyk (27-5-0). Na trzecim miejscu uplasowała się Sylwia Grześkowiak (2-4-3). W rankingu wspólnie przewodzą Pawlicka i Kowalczyk.

W turnieju Panów swój pierwszy tytuł rankingowy wywalczył Włodzimierz Skalski (1-0-1) który pokonał w finale Jakuba Koralewskiego (26-17-14). Na trzecich miejscach uplasowali się Jakub Płócienniczak (2-5-5) oraz Mikołaj Czajka (0-2-2). Pozycję lidera w rankingu utrzymał Koralewski.

Kolejny Turniej Rankingowy zaplanowany jest na 14 stycznia 2023.

Zapowiedź:
PSC 12 - wtorek - 29 listopada g: 20:00
PSC 13 - wtorek - 6 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 stycznia
XV PUCHAR DELTY – sobota – 25 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 30, 2022 8:31 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 12 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 180
2. Piotr Jańczak 164
3. Artur Kusza 118
4. Tomasz Hałajda 92
5. Norbert Pecyna 72
6. Tomasz Jaraczewski 58
7. Jeremi Wabiński 56
8. Artur Ciechoński 50
9. Adam Jańczak 48
10. Stanisław Nowak 42
11. Ryszard Bugajny 32
Paweł Janiszewski 32
Damian Sucharski 32
14. Tomasz Janos 30
15. Tomasz Wawrzyniak 26
16. Mikołaj Czajka 22
17. Adrian Jasiński 20
18. Marcin Zieleziński 18
19. Andrzej Fabiszewski 16
Alan Kordala 16
21. Patryk Michalczyk 12
Adam Tomczak 12
Błażej Wujs 12
Patryk Zieleziński 12
25. Bartłomiej Stefaniak 10
26. Daniel Kurzawski 8
Krzysztof Marciniak 8
Piotr Matyjasik 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
31. Maciej Nowak 6
32. Michał Grobelny 4
33. Szymon Moch 2
Jędrzej Skórzybót 2
Dominik Wabiński 2
Joanna Ziemkiewicz 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart
Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 30, 2022 8:32 am   

PSC 12, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Artur Kusza
3. Michał Stempniewicz
4. Błażej Wujs
5. Piotr Matyjasik
5. Norbert Pecyna
7. Tomasz Jaraczewski
7. Artur Ciechoński
9. Tomasz Wawrzyniak
9. Stanisław Nowak
9. Tomasz Hałajda

hf 118 - Piotr Jańczak
180, 18l, 109 hf - Artur Kusza
hf 116, 180 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 13 - wtorek - 6 grudnia g: 20:00
PSC 14 - wtorek - 13 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 stycznia
XV PUCHAR DELTY 2023 - sobota - 25 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 07, 2022 9:45 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 13 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 188
2. Piotr Jańczak 184
3. Artur Kusza 124
4. Tomasz Hałajda 96
5. Norbert Pecyna 72
6. Tomasz Jaraczewski 68
7. Jeremi Wabiński 56
8. Artur Ciechoński 54
9. Adam Jańczak 48
Damian Sucharski 48
11. Stanisław Nowak 46
12. Ryszard Bugajny 36
13. Tomasz Janos 36
14. Paweł Janiszewski 32
15. Tomasz Wawrzyniak 26
16. Mikołaj Czajka 22
17. Adrian Jasiński 20
Piotr Matyjasik 20
Błażej Wujs 20
20. Marcin Zieleziński 18
21. Andrzej Fabiszewski 16
Alan Kordala 16
23. Patryk Michalczyk 12
Adam Tomczak 12
Patryk Zieleziński 12
26. Bartłomiej Stefaniak 10
27. Daniel Kurzawski 8
Krzysztof Marciniak 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
31. Maciej Nowak 6
32. Michał Grobelny 4
33. Szymon Moch 2
Jędrzej Skórzybót 2
Dominik Wabiński 2
Joanna Ziemkiewicz 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 07, 2022 9:45 am   

PSC 13, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Damiana Sucharski
3. Piotr Matyjasik
4. Tomasz Jaraczewski
5. Błażej Wujs
5. Michał Stempniewicz
7. Artur Kusza
7. Tomasz Janos
9. Stanisław Nowak
9. Artur Ciechoński
9. Tomasz Hałajda
9. Ryszard Bugajny

Zapowiedź:
PSC 14 - wtorek - 13 grudnia g: 20:00
PSC 15 - wtorek - 20 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 stycznia
XV PUCHAR DELTY 2023 - sobota - 25 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 14, 2022 11:32 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 14 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 204
2. Michał Stempniewicz 200
3. Artur Kusza 134
4. Tomasz Hałajda 102
5. Tomasz Jaraczewski 72
6. Norbert Pecyna 72
7. Artur Ciechoński 60
8. Jeremi Wabiński 56
9. Adam Jańczak 48
Damian Sucharski 48
11. Stanisław Nowak 46
12. Ryszard Bugajny 44
13. Tomasz Janos 36
Piotr Matyjasik 36
15. Paweł Janiszewski 32
16. Tomasz Wawrzyniak 26
17. Błażej Wujs 24
18. Mikołaj Czajka 22
19. Adrian Jasiński 20
20. Marcin Zieleziński 18
21. Andrzej Fabiszewski 16
Alan Kordala 16
23. Patryk Michalczyk 12
Adam Tomczak 12
Patryk Zieleziński 12
26. Bartłomiej Stefaniak 10
27. Daniel Kurzawski 8
Krzysztof Marciniak 8
Konrad Szpitalny 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
32. Maciej Nowak 6
33. Michał Grobelny 4
34. Szymon Moch 2
Jędrzej Skórzybót 2
Dominik Wabiński 2
Joanna Ziemkiewicz 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 14, 2022 11:33 am   

PSC 14, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Piotr Matyjasik
3. Michał Stempniewicz
4. Artur Kusza
5. Konrad Szpitalny
5. Ryszard Bugajny
7. Artur Ciechoński
7. Tomasz Hałajda
9. Tomasz Jaraczewski
9. Błażej Wujs

Zapowiedź:
PSC 15 - wtorek - 20 grudnia g: 20:00
PSC 16 - wtorek - 27 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 stycznia
XV PUCHAR DELTY - sobota - 25 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Gru 23, 2022 9:04 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 15 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 224
2. Michał Stempniewicz 210
3. Artur Kusza 140
4. Tomasz Hałajda 108
5. Norbert Pecyna 84
6. Tomasz Jaraczewski 76
7. Artur Ciechoński 64
8. Jeremi Wabiński 56
9. Stanisław Nowak 54
10. Ryszard Bugajny 52
Piotr Matyjasik 52
12. Adam Jańczak 48
Damian Sucharski 48
14. Tomasz Janos 36
15. Paweł Janiszewski 32
16. Tomasz Wawrzyniak 30
17. Błażej Wujs 24
18. Mikołaj Czajka 22
19. Adrian Jasiński 20
20. Marcin Zieleziński 18
21. Andrzej Fabiszewski 16
Alan Kordala 16
23. Patryk Michalczyk 12
Adam Tomczak 12
Patryk Zieleziński 12
26. Bartłomiej Stefaniak 10
27. Daniel Kurzawski 8
Krzysztof Marciniak 8
Konrad Szpitalny 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
32. Maciej Nowak 6
33. Michał Grobelny 4
34. Szymon Moch 2
Jędrzej Skórzybót 2
Dominik Wabiński 2
Joanna Ziemkiewicz 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Gru 23, 2022 9:04 am   

PSC 15, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Piotr Matyjasik
3. Norbert Pecyna
4. Michał Stempniewicz
5. Ryszard Bugajny
5. Stanisław Nowak
7. Artur Kusza
7. Tomasz Hałajda
9. Tomasz Wawrzyniak
9. Artur Ciechoński
9. Tomasz Jaraczewski

19l - Piotr Jańczak
2 x 180 - Norbert Pecyna
18l - Michał Stempniewicz

Piotr Jańczak - 4 zwycięstwo z rzędu, wyrównanie rekordu
Tomka Hałajdy który wygrywał od 07.01 do 28.01 2020 r.

Norbert Pecyna - 10 podium w PSC.

Zapowiedź:
PSC 16 - wtorek - 27 grudnia g: 20:00
PSC 17 - wtorek - 3 stycznia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 stycznia
XV PUCHAR DELTY - sobota - 25 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 957
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 28, 2022 12:00 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2022/2023
Po 16 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 244
2. Michał Stempniewicz 226
3. Artur Kusza 152
4. Tomasz Hałajda 118
5. Tomasz Jaraczewski 84
Norbert Pecyna 84
7. Artur Ciechoński 72
8. Jeremi Wabiński 56
9. Stanisław Nowak 54
10. Ryszard Bugajny 52
Piotr Matyjasik 52
12. Adam Jańczak 48
Damian Sucharski 48
14. Tomasz Janos 44
15. Paweł Janiszewski 32
16. Tomasz Wawrzyniak 30
17. Błażej Wujs 24
18. Mikołaj Czajka 22
19. Adrian Jasiński 20
20. Marcin Zieleziński 18
21. Andrzej Fabiszewski 16
Alan Kordala 16
23. Patryk Michalczyk 12
Adam Tomczak 12
Patryk Zieleziński 12
26. Bartłomiej Stefaniak 10
27. Daniel Kurzawski 8
Krzysztof Marciniak 8
Konrad Szpitalny 8
Wojciech Śmiechowski 8
Eryk Wabiński 8
Marcin Wolniak 8
33. Maciej Nowak 6
34. Michał Grobelny 4
35. Szymon Moch 2
Jędrzej Skórzybót 2
Dominik Wabiński 2
Joanna Ziemkiewicz 2



Pierwsza 4 awans XV MASTERS 2023
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Gru 28, 2022 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group