DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XIV sezon 2021/2022
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 15, 2022 2:36 pm   

V Turniej Rankingowy, panowie.
Pleszew, 14.05.2022

1. Norbert Pecyna Jarocin
2. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
3. Piotr Jańczak Pleszew
3. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
5. Jeremi Wabiński Czermin
5. Włodzimierz Skalski Krotoszyn
5. Mikołaj Czajka Krotoszyn
9. Jakub Madaliński Pleszew
9. Arkadiusz Junik Krotoszyn
9. Tomasz Janos Pleszew
9. Alan Kordala Pleszew
13. Eryk Wabiński Czermin
13. Bartosz Wojciechowski Włocławek
13. Andrzej Fabiszewski Pleszew
13. Marcin Nowak Pleszew
17. Rafał Frala Krotoszyn
17. Stanisław Nowak Pleszew
17. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
17. Tomasz Hałajda Pleszew
21. Ryszard Bugajny Pleszew

18l, 17l – Norbert Pecyna
180 x 2, 19l, 18l, hf 170 – Marcin Wojtkowiak
180 – Piotr Jańczak
180, 18l, 19l – Jakub Koralewski
Hf 104 – Włodzimierz Skalski
Hf 104 – Mikołaj Czajka
180 – Marcin Nowak
Hf 108 – Rafał Frala
Hf 110 – Stanisław Nowak
Hf 100 – Jakub Płócienniczak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 15, 2022 2:38 pm   

W sobotę rozegrany został piąty i zarazem ostatni turniej w sezonie 2021/2022.

W turnieju Pań po raz drugi w karierze, zwyciężyła Sylwia Grześkowiak (podium: 2-3-2), drugie miejsce zajęła Weronika Karwik (0-2-0). Trzecie miejsce przypadło debiutującej na podium Manueli Wojciechowskiej. W/w Panie zapewniły sobie już udział w finale sezonu XIV Masters 2022, szóstkę uzupełniają: Marta Pawlicka, Aleksandra Fabiszewska i Marta Nowak.

W turnieju Panów po raz jedenasty w karierze tytuł rankingowy na pleszewskich tarczach wywalczył Norbert Pecyna (11-10-12) który pokonał w finale Marcina Wojtkowiaka (0-1-1). Trzecie miejsca przypadły Piotrowi Jańczakowi (0-0-2) oraz Przemysławowi Misiakowi (2-4-12). Do XIV Matsters 2022 zakwalifikowali się: Pecyna, Koralewski, Misiak, Płócienniczak, Madaliński, Czajka, Wojtkowiak i Fabiszewski. Stawkę uzupełni 4 kwalifikantów z turniejów PSC w których do rozegrania zostało ostatnich 5 turniejów.

Zapowiedź:
PSC 37 – wtorek – 17 maja g: 20:00
PSC 38 – wtorek – 24 maja
PSC 39 – wtorek – 31 maja
XIV MASTERS 2022 – sobota – 25 czerwca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 18, 2022 11:59 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 37 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 500
2. Jakub Madaliński 480
3. Alan Kordala 450
4. Marcin Nowak 271
5. Paweł Janiszewski 225
6. Adam Jańczak 179
7. Piotr Jańczak 176
8. Andrzej Fabiszewski 171
9. Tomasz Hałajda 167
10. Ryszard Bugajny 153
11. Stanisław Nowak 129
12. Tomasz Janos 119
13. Adam Tomczak 99
14. Marcin Wolniak 97
15. Artur Ciechoński 96
16. Norbert Pecyna 76
Jeremi Wabiński 76
18. Kacper Glapiński 70
19. Aleksandra Fabiszewska 66
20. Przemysław Misiak 40
Mateusz Sas 40
22. Przemysław Pasek 36
23. Michał Grobelny 33
24. Błażej Wujs 28
25. Patryk Michalczyk 26
Sebastian Pławiak 26
27. Szymon Moch 20
Kacper Wolniak 20
29. Krzysztof Marciniak 18
Jakub Płócienniczak 18
31. Damian Sucharski 16
32. Maciej Nowak 12
Franciszek Stanisławski 12
Bartłomiej Stefaniak 12
Eryk Wabiński 12
36. Joanna Ziemkiewicz 11
37. Dominik Wabiński 6
38. Dariusz Staszak 4
Krzysztof Staszak 4
Artur Zientek 4
41. Marcin Goliński 2
Marta Nowak 2
Damian Wójcik 2
44. Bartosz Wojciechowski 1


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 18, 2022 11:59 am   

PSC 37, klasyfikacja:

1. Patryk Michalczyk
2. Norbert Pecyna
3. Tomasz Janos
4. Jakub Madaliński
5. Piotr Jańczak
5. Paweł Janiszewski
7. Sebastian Pławiak
7. Aleksandra Fabiszewska
9. Tomasz Hałajda
9. Szymon Moch
9. Andrzej Fabiszewski
9. Michał Stempniewicz
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński
13. Ryszard Bugajny

180 - Patryk Michalczyk
18l - Piotr Jańczak


Zapowiedź:
PSC 38 - wtorek - 24 maja g: 20:00
PSC 39 - wtorek - 31 maja
PSC 40 - wtorek - 7 czerwca
XIV MASTERS 2022 - sobota - 25 czerwca ?
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 25, 2022 2:02 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 38 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 510
2. Jakub Madaliński 496
3. Alan Kordala 450
4. Marcin Nowak 271
5. Paweł Janiszewski 237
6. Piotr Jańczak 196
7. Adam Jańczak 183
8. Andrzej Fabiszewski 171
9. Tomasz Hałajda 171
10. Ryszard Bugajny 157
11. Stanisław Nowak 129
12. Tomasz Janos 127
13. Adam Tomczak 105
14. Marcin Wolniak 105
15. Artur Ciechoński 100
Jeremi Wabiński 82
16. Norbert Pecyna 76
18. Kacper Glapiński 70
19. Aleksandra Fabiszewska 66
20. Przemysław Misiak 40
Mateusz Sas 40
22. Przemysław Pasek 36
23. Michał Grobelny 33
24. Błażej Wujs 28
25. Patryk Michalczyk 26
Sebastian Pławiak 26
27. Szymon Moch 20
Kacper Wolniak 20
29. Krzysztof Marciniak 18
Jakub Płócienniczak 18
31. Damian Sucharski 16
32. Maciej Nowak 12
Franciszek Stanisławski 12
Bartłomiej Stefaniak 12
Eryk Wabiński 12
36. Joanna Ziemkiewicz 11
37. Dominik Wabiński 6
38. Dariusz Staszak 4
Krzysztof Staszak 4
Artur Zientek 4
41. Marcin Goliński 2
Marta Nowak 2
Damian Wójcik 2
44. Bartosz Wojciechowski 1


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 25, 2022 2:03 pm   

PSC 38, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Jakub Madaliński
3. Paweł Janiszewski
4. Michał Stempniewicz
5. Tomasz Janos
5. Marcin Wolniak
7. Jeremi Wabiński
7. Adam Tomczak
9. Adam Jańczak
9. Tomasz Hałajda
9. Artur Ciechoński
9. Ryszard Bugajny

hf 108 - Jeremi Wabiński

Zapowiedź:
PSC 39 - wtorek - 31 maja g: 20:00
PSC 40 - wtorek - 7 czerwca
PSC 41 - wtorek - 14 czerwca Zamknięcie rankingu.
XIV MASTERS 2022 - sobota - 25 czerwca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 01, 2022 10:29 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 39 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 518
2. Jakub Madaliński 502
3. Alan Kordala 450
4. Marcin Nowak 271
5. Paweł Janiszewski 237
6. Piotr Jańczak 216
7. Adam Jańczak 189
8. Tomasz Hałajda 183
9. Andrzej Fabiszewski 171
10. Ryszard Bugajny 161
11. Tomasz Janos 137
12. Stanisław Nowak 133
13. Adam Tomczak 113
14. Marcin Wolniak 105
15. Artur Ciechoński 104
16. Jeremi Wabiński 98
17. Norbert Pecyna 76
18. Kacper Glapiński 70
19. Aleksandra Fabiszewska 66
20. Przemysław Misiak 40
Mateusz Sas 40
22. Przemysław Pasek 36
23. Michał Grobelny 33
24. Błażej Wujs 28
25. Patryk Michalczyk 26
Sebastian Pławiak 26
27. Szymon Moch 20
Kacper Wolniak 20
29. Krzysztof Marciniak 18
Jakub Płócienniczak 18
31. Damian Sucharski 16
32. Maciej Nowak 12
Franciszek Stanisławski 12
Bartłomiej Stefaniak 12
Eryk Wabiński 12
36. Joanna Ziemkiewicz 11
37. Dominik Wabiński 6
38. Mateusz Krowiacz 4
Dariusz Staszak 4
Krzysztof Staszak 4
Artur Zientek 4
42. Marcin Goliński 2
Marta Nowak 2
Damian Wójcik 2
45. Bartosz Wojciechowski 1


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 01, 2022 10:29 am   

PSC 39, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Jeremi Wabiński
3. Tomasz Hałajda
4. Tomasz Janos
5. Michał Stempniewicz
5. Adam Tomczak
7. Jakub Madaliński
7. Adam Jańczak
9. Stanisław Nowak
9. Mateusz Krowiacz
9. Artur Ciechoński
9. Ryszard Bugajny

Zapowiedź:
PSC 40 - wtorek - 7 czerwca g: 20:00
PSC 41 - wtorek - 14 czerwca Zamknięcie rankingu.
IN/OUT - wtorek - 21 czerwca Losowanie Masters
XIV MASTERS 2022 - sobota - 25 czerwca ?
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 08, 2022 10:11 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 40 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 534
2. Jakub Madaliński 522
3. Alan Kordala 450
4. Marcin Nowak 271
5. Paweł Janiszewski 245
6. Piotr Jańczak 226
7. Adam Jańczak 193
8. Tomasz Hałajda 187
9. Andrzej Fabiszewski 183
10. Ryszard Bugajny 165
11. Tomasz Janos 143
12. Stanisław Nowak 137
13. Adam Tomczak 115
14. Artur Ciechoński 106
15. Marcin Wolniak 105
16. Jeremi Wabiński 104
17. Norbert Pecyna 76
18. Kacper Glapiński 70
19. Aleksandra Fabiszewska 66
20. Przemysław Misiak 40
Mateusz Sas 40
22. Przemysław Pasek 36
23. Sebastian Pławiak 34
24. Michał Grobelny 33
25. Błażej Wujs 28
26. Patryk Michalczyk 26
27. Szymon Moch 20
Kacper Wolniak 20
29. Krzysztof Marciniak 18
Jakub Płócienniczak 18
31. Damian Sucharski 16
32. Maciej Nowak 12
Franciszek Stanisławski 12
Bartłomiej Stefaniak 12
Eryk Wabiński 12
36. Joanna Ziemkiewicz 11
37. Dominik Wabiński 6
38. Mateusz Krowiacz 4
Dariusz Staszak 4
Krzysztof Staszak 4
Artur Zientek 4
42. Marcin Goliński 2
Marta Nowak 2
Damian Wójcik 2
45. Bartosz Wojciechowski 1


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 08, 2022 10:12 am   

PSC 40, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Michał Stempniewicz
3. Andrzej Fabiszewski
4. Piotr Jańczak
5. Paweł Janiszewski
5. Sebastian Pławiak
7. Jeremi Wabiński
7. Tomasz Janos
9. Stanisław Nowak
9. Adam Jańczak
9. Tomasz Hałajda
9. Ryszard Bugajny
13. Adam Tomczak
13. Artur Ciechoński

174 - Ryszard Bugajny
180, hf 115, 19l - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 41 - wtorek - 14 czerwca g: 20:00 Zamknięcie rankingu.
In/Out - wtorek - 21 czerwca Losowanie XIV Masters 2022
Turniej o Flaszkę - sobota - 25 czerwca g: 16:30
XIV MASTERS 2022 - sobota - 25 czerwca g: 16:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 15, 2022 11:10 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 41 z 41 turniejów.

zawodnik pkt miejscowość

1. Michał Stempniewicz 546 Pleszew
2. Jakub Madaliński 530 Pleszew
3. Alan Kordala 450 Pleszew
4. Marcin Nowak 271 Pleszew
5. Paweł Janiszewski 253 Czermin
6. Piotr Jańczak 246 Pleszew
7. Adam Jańczak 203 Czermin
8. Tomasz Hałajda 193 Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski 183 Pleszew
10. Ryszard Bugajny 169 Pleszew
11. Tomasz Janos 159 Pleszew
12. Stanisław Nowak 141 Pleszew
13. Adam Tomczak 119 Pleszew
14. Artur Ciechoński 108 Pleszew
Jeremi Wabiński 108 Czermin
16. Marcin Wolniak 105 Czermin
17. Norbert Pecyna 76 Jarocin
18. Kacper Glapiński 70 Pleszew
19. Aleksandra Fabiszewska 66 Pleszew
20. Przemysław Misiak 40 Ostrów Wlkp.
Mateusz Sas 40 Grodzisko
22. Michał Grobelny 39 Pleszew
23. Przemysław Pasek 36 Czermin
24. Sebastian Pławiak 34 Pleszew
25. Błażej Wujs 28 Pleszew
26. Patryk Michalczyk 26 Jarocin
27. Szymon Moch 20 Jarocin
Kacper Wolniak 20 Czermin
29. Krzysztof Marciniak 18 Czermin
Jakub Płócienniczak 18 Wrocław/Pleszew
31. Damian Sucharski 16 Lipka
32. Maciej Nowak 12 Pleszew
Franciszek Stanisławski 12 Pleszew
Bartłomiej Stefaniak 12 Jarocin
Eryk Wabiński 12 Czermin
36. Joanna Ziemkiewicz 11 Pleszew
37. Dominik Wabiński 6 Czermin
38. Mateusz Krowiacz 4 Pleszew
Dariusz Staszak 4 Pleszew
Krzysztof Staszak 4 Pleszew
Artur Zientek 4 Czermin
42. Marcin Goliński 2 Pleszew
Marta Nowak 2 Poznań
Damian Wójcik 2 Pleszew
45. Bartosz Wojciechowski 1 Włocławek


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 15, 2022 11:11 am   

PSC 41, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Tomasz Janos
3. Michał Stempniewicz
4. Adam Jańczak
5. Jakub Madaliński
5. Paweł Janiszewski
7. Tomasz Hałajda
7. Michał Grobelny
9. Jeremi Wabiński
9. Ryszard Bugajny
9. Adam Tomczak
9. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński

hf 102 - Michał Stempniewicz

Michał Stempniewicz zapewnił sobie tryumf w klasyfikacji generalnej Pleszew Steel Cup 2021/2022 - gratulacje!

Zapowiedź:
In/Out - wtorek - 21 czerwca g: 20:00 Losowanie Masters
Turniej o Flaszkę- sobota - 25 czerwca g: 16:30
XIV MASTERS 2022 - sobota - 25 czerwca g: 16:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 26, 2022 2:36 pm   

XIV MASTERS 2022, panie,
25.06.2022, Pleszew:

1. Marta Pawlicka Krotoszyn
2. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
3. Weronika Karwik Krotoszyn
3. Danuta Pawlicka Krotoszyn
5. Marta Nowak Poznań/Pleszew
5. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 26, 2022 2:36 pm   

XIV Masters 2022, panowie,
25.06.2022, Pleszew:

1. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
2. Mikołaj Czajka Krotoszyn
3. Piotr Jańczak Pleszew
3. Norbert Pecyna Jarocin
5. Ryszard Bugajny Pleszew
5. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
5. Andrzej Fabiszewski Pleszew
5. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
9. Paweł Janiszewski Czermin
9. Tomasz Janos Pleszew
9. Adam Tomczak Pleszew
9. Tomasz Hałajda Pleszew

180 x 2 – Jakub Koralewski
16l – Jakub Koralewski
130 hf – Jakub koralewski
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 894
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 26, 2022 2:37 pm   

W sobotę po raz 14 rozegrany został finał sezonu, Masters 2022. Poznaliśmy mistrza i mistrzynię mijającego sezonu.

W kategorii Pań po raz trzeci w karierze najlepsza okazała się obrończyni tytułu Marta Pawlicka (podium 7-6-7) która powtórzyła sukces z 2017 i 2021 roku, w finale pokonała Sylwię Grzeskowiak (2-4-2). Na trzecich miejscach uplasowały się: Weronika Karwik (0-2-11) oraz Danuta Pawlicka (0-1-6). Ogromne gratulacje!

W kategorii Panów po raz drugi w karierze, tytuł mistrzowski zdobył Jakub Koralewski (25-16-14) który pokonał w finałowym starciu debiutującego w Masters Mikołaja Czajkę (0-1-1). Na trzecich miejscach uplasowali się: Piotr Jańczak (0-0-3) oraz trzykrotny mistrz z lat 2013, 2019 i 2021, Norbert Pecyna (11-10-13). Gratulacje dla całego podium!

Szczególne podziękowania Dart Pleszew kieruje dla firmy Delta Sp. J., UMiG Pleszew oraz Zajezdni Kultury. Dziękujemy również za wsparcie sklepowi darterskiem Dartshopper.pl - dzięki waszemu wsparciu Dart w Pleszewie istnieje już 14 lat i prowadzi przygotowania do inauguracji 15 sezonu we wrześniu 2022. Po pandemicznych przeszkodach udało się rozegrać pełny sezon 2021-2022, długi bo przez przetasowania rozgrywany bez przerwy po sezonie 2020-2021. Rekordowy pod względem frekwencji, emocji sportowych, nagród i fochów. Wszystko to składa się na kawał historii pleszewskiego darta. Nie obiecujemy, że będzie lepiej ale obiecujemy, że będzie 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group