DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XIII sezon 2020/2021
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 04, 2021 2:33 pm   

T4O3 (PSC15), klasyfikacja:

1. Michał Stempniewicz
2. Tomasz Hałajda
3. Marcin Nowak
4. Ryszard Bugajny
5. Maciej Nowak
5. Artur Ciechoński
7. Mateusz Wawrzyniak

Zapowiedź:
Turniej 4 Odskoczni 4 (PSC16) - wtorek - 10 sierpnia g: 20:00
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 sierpnia g: 18:00
PSC 17 - wtorek - 17 sierpnia
XIII MASTERS 2021 - sobota - 11 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 11, 2021 11:28 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 16 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 204
2. Michał Stempniewicz 184
3. Tomasz Hałajda 180
4. Piotr Jańczak 122
5. Andrzej Fabiszewski 110
6. Stanisław Nowak 100
7. Ryszard Bugajny 82
8. Artur Ciechoński 72
9. Patryk Michalczyk 52
10. Jakub Madaliński 40
11. Jakub Koralewski 36
12. Maciej Nowak 30
13. Mateusz Sas 26
14. Janusz Rybak 24
15. Bartosz Derwich 20
16. Adam Gruszka 18
Mateusz Wawrzyniak 18
18. Norbert Pecyna 16
19. Łukasz Koliński 14
20. Daniel Bagrowicz 10
Przemysław Misiak 10
22. Michał Ciesielczyk 8
Aleksandra Fabiszewska 8
Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
26. Maciej Stankiewicz 6
Grzegorz Urbaniak 6
28. Dawid Kwiatkowski 4
Krzysztof Nowak 4



Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 11, 2021 11:28 am   

O zwycięstwie zadecyduje najlepszy stosunek meczy wygranych do porażek (odesetek). W przypadku równej ilości większa liczba zwycięstw, następnie bilans legów, potem liczba zwycięskich legów, na końcu mecze bezpośrednie. Może być i tak, że nie będzie w ogóle zwycięzcy. Aby być klasyfikowanym, należy zagrać we wszystkich 4 turniejach



Tabela
Turniej 4 Odskoczni 2021 po 4 z 4 turniejów.

L.p. Zawodnik Zw-po legi procent

1. Michał Stempniewicz 9-5 23:13 0,642
2. Tomasz Hałajda 13-8 30-20 0,619
3. Marcin Nowak 11-7 24:19 0,611
4. Ryszard Bugajny 2-8 6-16 0,200
5. Artur Ciechoński 1-8 4-16 0,111
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 11, 2021 11:29 am   

Zwycięzcą Turnieju 4 Odskoczni w 2021 r. został Michał Stempniewicz, z rozegranych 14 spotkań zwyciężył w 9, co dało mu odsetek 0,642. Mimo, że na końcu nie miał losu już w sowich rękach to przeciwnicy nie wykorzystali szansy wyprzedzenia go. Wcześniejsze dobre występy zapewniły mu tryumf w końcowej klasyfikacji. Michał zajmował odpowiednio 2, 5, 1 i 9 miejsca w turniejach objętych punktacją T4O.
Gratulacje!!!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 11, 2021 11:29 am   

Turniej 4 Odskoczni 4 (PSC16), klasyfikacja:

1. Jakub Koralewski
2. Patryk Michalczyk
3. Andrzej Fabiszewski
4. Tomasz Hałajda
5. Michał Ciesielczyk
5. Marcin Nowak
7. Artur Ciechoński
7. Stanisław Nowak
9. Dawid Kwiatkowski
9. Ryszard Bugajny
9. Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 sierpnia g: 18:00
PSC 17 - wtorek - 17 sierpnia
PSC 18 - wtorek - 24 sierpnia
XIII MASTERS 2021 - sobota - 11 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 11, 2021 11:30 am   

W sobotę odbędzie się ostatni z 3 Turniejów Rankingowych w skróconym sezonie 2020/2021. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miejsce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 15, 2021 5:35 pm   

III TURNIEJ RANKINGOWY, panie:
Pub Piwnica, Pleszew 14.08.2021

1. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
2. Sylwia Grześkowiak Krotoszyn
3. Jolanta Grabowska Pleszew/Poznań
3. Marta Pawlicka Krotoszyn
5. Wiktoria Wachowiak Wrocław
5. Mira Yong Malezja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 15, 2021 5:35 pm   

Ranking DART PLESZEW 2020/2021 panie
Po 3 z 3 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Aleksandra Fabiszewska 139 Pleszew 3 M
2. Marta Nowak 113 Pleszew/Poznań 2 M
3. Marta Pawlicka 65 Krotoszyn 2 M
4. Anna Kowalczyk 57 Ostrów Wlkp. 1 M
5. Wiktoria Wachowiak 46 Wrocław 2
6. Sylwiak Grześkowiak 38 Krotoszyn 1
7. Jolanta Grabowska 26 Pleszew/Poznań 1
8. Joanna Ziemkiewicz 23 Pleszew 1
9. Mira Yong 20 Malezja 1


Pierwsza czwórka awans XIII MASTERS 2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 15, 2021 5:36 pm   

III TURNIEJ RANKINGOWY, panowie,
Pub Piwnica, Pleszew 14.08.2021

1. Jakub Koralewski Pleszew/Kotowiecko
2. Norbert Pecyna Jarocin
3. Włodzimierz Skalski Krotoszyn
3. Patryk Michalczyk Jarocin
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Marcin Nowak Pleszew
5. Jakub Płócienniczak Wrocław
9. Michał Ciesielczyk Kalisz
9. Ryszard Bugajny Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Michał Stempniewicz Pleszew
13. Janusz Rybak Zawady
13. Rafał Frala Krotoszyn
13. Stanisław Nowak Pleszew


180 – Norbert Pecyna
180 x 2 – Włodzimierz Skalski
H f108 – Marcin Nowak
180, hf 130, 19l – Jakub Koralewski
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 15, 2021 5:36 pm   

Ranking DART PLESZEW 2020/2021 panowie
Po 3 z 3 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 157 Pleszew/Kotrowiecko 3 M
2. Norbert Pecyna 113 Jarocin 2 M
3. Marcin Nowak 79 Pleszew 3 M
4. Patryk Michalczyk 76 Jarocin 3 M
5. Tomasz Hałajda 73 Pleszew 3 M
6. Michał Stempniewicz 70 Pleszew 3 M
7. Przemysław Misiak 64 Ostrów Wlkp. 3
8. Andrzej Fabiszewski 49 Pleszew 3
9. Ryszard Bugajny 45 Pleszew 3
10. Stanisław Nowak 43 Pleszew 3
11. Jakub Płócienniczak 40 Wrocław 2
12. Bartosz Derwich 38 Jarocin 1
13. Rafał Frala 32 Krotoszyn 2
14. Maciej Wieszczeczyński 30 Krotoszyn 1
15. Jakub Marciniak 26 Jarocin 1
Włodzimierz Skalski 26 Krotoszyn 1
17. Michał Ciesielczyk 25 Kalisz 2
18. Daniel Kurzawski 21 Krotoszyn 1
19. Marcin Kowalczyk 20 Ostrów Wlkp. 1
20. Piotr Jańczak 17 Pleszew 1
21. Łukasz Koliński 11 Pleszew 1
Szymon Moch 11 Jarocin 1
Janusz Rybak 11 Zawady 1
24. Artur Ciechoński 8 Pleszew 1
Mateusz Wawrzyniak 8 Pleszew 1


Pierwsza szóstka awans XIII MASTERS 2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 15, 2021 5:37 pm   

W III Turnieju Rankingowym w turnieju pań najlepsza okazała się Aleksandra Fabiszewska. Podium (2-8-11). Drugie miejsce zajęła debiutująca na pleszewskich tarczach Sylwia Grześkowiak. Na trzecich miejscach Jolanta Grabowska (0-0-1) oraz Marta Pawlicka (2-6-7). Awans do XIII MASTERS 2021 uzyskały, Fabiszewska, Nowak, Pawlicka, Kowalczyk.

W turnieju Panów po raz 22 w karierze zwyciężył Jakub Koralewski (22-14-14), w finale pokonał Norberta Pecynę (8-9-11). Na trzecich miejscach uplasowali się debiutujący na podium Włodzimierz Skalski oraz Patryk Michalczyk. W finale sezonu zapewniony udział mają: Koralewski, Pecyna, Marcin Nowak, Michalczyk, Hałajda, Stempniewicz. Grono finalistów uzupełnią kwalifikanci z Pleszew Stell Cup, 31 sierpnia. XIII MASTERS 2021 zaplanowany jest na 11 września.


Zapowiedź:
PSC 17 - wtorek – 17 sierpnia g: 20:00
PSC 18 - wtorek – 24 sierpnia
PSC 19 – wtorek – 31 sierpnia Zamknięcie rankingu.
XIII MASTERS 2021 – sobota – 11 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 18, 2021 1:35 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 17 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 220
2. Tomasz Hałajda 192
3. Michał Stempniewicz 188
4. Piotr Jańczak 124
5. Andrzej Fabiszewski 118
6. Stanisław Nowak 106
7. Ryszard Bugajny 88
8. Artur Ciechoński 76
9. Patryk Michalczyk 72
10. Jakub Madaliński 40
11. Maciej Nowak 38
12. Jakub Koralewski 36
13. Mateusz Sas 26
14. Janusz Rybak 24
15. Bartosz Derwich 20
16. Adam Gruszka 18
Mateusz Wawrzyniak 18
18. Norbert Pecyna 16
19. Łukasz Koliński 14
Przemysław Misiak 14
21. Daniel Bagrowicz 10
Aleksandra Fabiszewska 10
Alan Kordala 10
24. Michał Ciesielczyk 8
Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
27. Maciej Stankiewicz 6
Grzegorz Urbaniak 6
29. Dawid Kwiatkowski 4
Grzegorz Nowaczyk 4
Krzysztof Nowak 4
32. Hubert Kończak 2



Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 18, 2021 1:35 pm   

PSC 17, klasyfikacja:

1. Patryk Michalczyk
2. Marcin Nowak
3. Tomasz Hałajda
4. Alan Kordala
5. Andrzej Fabiszewski
5. Maciej Nowak
7. Stanisław Nowak
7. Ryszard Bugajny
9. Michał Stempniewicz
9. Grzegorz Nowaczyk
9. Artur Ciechoński
9. Przemysław Misiak
13. Hubert Kończak
13. Aleksandra Fabiszewska
13. Piotr Jańczak

18l, 180 - Patryk Michalczyk
180 - Marcin Nowak

Zapowiedź:
PSC 18 - wtorek - 24 sierpnia g: 20:00
PSC 19 - wtorek - 31 sierpnia
PSC 1 - wtorek - 7 września Start sezonu 2021-2022 Losowanie Masters
XIII MASTERS 2021 - sobota - 11 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Sie 31, 2021 9:38 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 18 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 240
2. Tomasz Hałajda 200
3. Michał Stempniewicz 190
4. Piotr Jańczak 130
5. Andrzej Fabiszewski 118
6. Stanisław Nowak 116
7. Ryszard Bugajny 96
8. Artur Ciechoński 82
9. Patryk Michalczyk 72
10. Maciej Nowak 42
11. Jakub Madaliński 40
12. Jakub Koralewski 36
13. Przemysław Misiak 30
14. Mateusz Sas 26
15. Janusz Rybak 24
16. Alan Kordala 22
17. Bartosz Derwich 20
18. Adam Gruszka 18
Mateusz Wawrzyniak 18
20. Norbert Pecyna 16
21. Łukasz Koliński 14
22. Daniel Bagrowicz 10
Aleksandra Fabiszewska 10
Maciej Stankiewicz 10
25. Michał Ciesielczyk 8
Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
Grzegorz Urbaniak 6
29. Paweł Janiszewski 4
Adam Jańczak 4
Dawid Kwiatkowski 4
Grzegorz Nowaczyk 4
Krzysztof Nowak 4
34. Hubert Kończak 2



Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Sie 31, 2021 9:38 pm   

PSC 18, klasyfikacja:

1. Marcin Nowak
2. Przemysław Misiak
3. Alan Kordala
4. Stanisław Nowak
5. Tomasz Hałajda
5. Ryszard Bugajny
7. Piotr Jańczak
7. Artur Ciechoński
9. Paweł Janiszewski
9. Maciej Nowak
9. Maciej Stankiewicz
9. Adam Jańczak
13. Michał Stempniewicz

hf 115 - Marcin Nowak
180, 19l - Przemysław Misiak
hf 160 - Alan Kordala
180 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 19 - wtorek - 31 sierpnia g: 20:00 Zamknięcie rankingu.
PSC 1 - wtorek - 7 września Sezon 2021-2022
XIII MASTERS 2021 - sobota - 11 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group