DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XIII sezon 2020/2021
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 09, 2021 9:47 am   

PSC 7, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Patryk Michalczyk
3. Marcin Nowak
4. Michał Stempniewicz
5. Krzysztof Staszak
5. Tomasz Hałajda
7. Artur Ciechoński
7. Janusz Rybak
9. Ryszard Bugajny
9. Stanisław Nowak

180 - Marcin Nowak

Zapowiedź:
PSC 8 - wtorek - 15 czerwca g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 czerwca
PSC 9 - wtorek - 22 czerwca
XIII PUCHAR DELTY 2021 - sobota - 17 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 16, 2021 9:31 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 8 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 96
2. Michał Stempniewicz 88
3. Piotr Jańczak 86
4. Tomasz Hałajda 76
5. Stanisław Nowak 62
6. Andrzej Fabiszewski 58
7. Jakub Madaliński 40
8. Mateusz Sas 26
9. Artur Ciechoński 20
10. Bartosz Derwich 20
11. Adam Gruszka 18
12. Jakub Koralewski 16
Patryk Michalczyk 16
Norbert Pecyna 16
Janusz Rybak 16
16. Maciej Nowak 12
Ryszard Bugajny 12
18. Daniel Bagrowicz 10
Przemysław Misiak 10
20. Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
22. Grzegorz Urbaniak 6




Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 16, 2021 9:31 am   

PSC 8, klasyfikacja:

1. Bartosz Derwich
2. Norbert Pecyna
3. Tomasz Hałajda
4. Przemysław Misiak
5. Marcin Nowak
5. Michał Sstempniewicz
7. Ryszard Bugajny
7. Piotr Jańczak
9. Janusz Rybak
9. Artur Ciechoński
9. Stanisław Nowak
9. Andrzej Fabiszewski

180 - Przemysław Misiak
16l, 180 - Bartosz Derwich
18l - Norbert Pecyna

Zapowiedź:
PSC 9 - wtorek - 22 czerwca g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 czerwca
PSC 10 - wtorek - 29 czerwca
XIII PUCHAR DELTY 2021 - sobota - 17 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 23, 2021 11:15 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 9 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 116
2. Piotr Jańczak 102
3. Michał Stempniewicz 96
4. Tomasz Hałajda 88
5. Stanisław Nowak 62
6. Andrzej Fabiszewski 58
7. Jakub Madaliński 40
8. Artur Ciechoński 26
Mateusz Sas 26
10. Ryszard Bugajny 22
11. Bartosz Derwich 20
12. Adam Gruszka 18
13. Jakub Koralewski 16
Patryk Michalczyk 16
Norbert Pecyna 16
Janusz Rybak 16
17. Maciej Nowak 12
18. Daniel Bagrowicz 10
Przemysław Misiak 10
20. Łukasz Koliński 8
Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
23. Grzegorz Urbaniak 6




Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 23, 2021 11:15 am   

PSC 9, klasyfikacja:

1. Marcin Nowak
2. Piotr Jańczak
3. Tomasz Hałajda
4. Ryszard Bugajny
5. Michał Stempniewicz
5. Łukasz Koliński
7. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 czerwca g: 18:00
PSC 10 - wtorek - 29 czerwca
PSC 11 - wtorek - 6 lipca
XIII PUCHAR DELTY 2021 - sobota - 17 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 23, 2021 11:17 am   

W sobotę odbędzie się pierwszy z trzech (po zmianach) zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2020/2021. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 27, 2021 4:51 pm   

Ranking DART PLESZEW 2020/2021 panowie
Po 1 z 3 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 50 Pleszew/Kotowiecko
2. Bartosz Derwich 38 Jarocin
3. Jakub Marciniak 26 Jarocin
Michał Stempniewicz 26 Pleszew
5. Marcin Kowalczyk 20 Ostrów Wlkp.
Patryk Michalczyk 20 Jarocin
Marcin Nowak 20 Pleszew
Jakub Płócienniczak 20 Wrocław
9. Ryszard Bugajny 14 Pleszew
Andrzej Fabiszewski 14 Pleszew
Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Przemysław Misiak 14 Ostrów Wlkp.
13. Michał Ciesielczyk 11 Kalisz
Łukasz Koliński 11 Brzezie
Szymon Moch 11 Jarocin
Stanisław Nowak 11 Pleszew
17. Artur Ciechoński 8 Pleszew
Mateusz Wawrzyniak 8 Pleszew


Pierwsza szóstka awans XIII MASTERS 2021


Ranking DART PLESZEW 2020/2021 panie
Po 1 z 3 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Aleksandra Fabiszewska 50 Pleszew
2. Marta Nowak 38 Pleszew/Poznań
3. Marta Wachowiak 26 Wrocław
4. Joanna Ziemkiewicz 23 Pleszew


Pierwsza czwórka awans XIII MASTERS 2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 27, 2021 4:52 pm   

I Turniej Rankingowy, panie:
Pub Piwnica, Pleszew 26.06.2021
1. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
2. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Wiktoria Wachowiak Wrocław
4. Joanna Ziemkiewicz Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 27, 2021 4:52 pm   

I TURNIEJ RANKINGOWY 2021, panowie,
Pub Piwnica, Pleszew 26.06.2021
1. Jakub Koralewski Pleszew/Kotowiecko
2. Bartosz Derwich Jarocin
3. Michał Stempniewicz Pleszew
3. Jakub Marciniak Jarocin
5. Marcin Nowak Pleszew
5. Patryk Michalczyk Jarocin
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Jakub Płócienniczak Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Ryszard Bugajny Pleszew
9. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
13. Stanisław Nowak Pleszew
13. Szymon Moch Jarocin
13. Łukasz Koliński Brzezie
13. Michał Ciesielczyk Kalisz
17. Mateusz Wawrzyniak Pleszew
17. Artur Ciechoński Pleszew

Jakub Koralewski 180
Bartosz Derwich 180
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 27, 2021 4:53 pm   

W I Turnieju Rankingowym w turnieju pań po raz pierwszy w karierze najlepsza okazała się Aleksandra Fabiszewska. Podium (1-8-10). Drugie miejsce zajęła Marta Nowak (2-7-13). Trzecie miejsce zajęłą Wiktoria Wachowiak (0-0-2).

W turnieju Panów po raz 21 w karierze zwyciężył Jakub Koralewski (21-13-14), w finale pokonał Bartosza Derwicha (3-5-3). Na trzecich miejscach uplasowali się Jakub Marciniak (2-1-12) oraz debiutujący na podium turniejów rankingowych Michał Stempniewicz.
Sławek Zawieja 15 czerwca 2013 roku zwyciężył w turnieju rankingowym po raz 20. 26 czerwca 2021 roku 21 turniej wygrał Jakub Koralewski i stał się najbardziej utytułowanym zawodnikiem na pleszewskich tarczach. Rekord Sławka trwał 8 lat i 11 dni – czyli 2933 dni.


Zapowiedź:
PSC 10 - wtorek - 29 czerwca g: 20:00
PSC 11 - wtorek – 6 lipca
XIII PUCHAR DELTY 2021 – sobota – 17 lipca
III TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 14 sierpnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 30, 2021 4:12 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 10 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 128
2. Michał Stempniewicz 116
3. Piotr Jańczak 110
4. Tomasz Hałajda 104
5. Stanisław Nowak 72
6. Andrzej Fabiszewski 58
7. Jakub Madaliński 40
8. Artur Ciechoński 34
9. Ryszard Bugajny 28
10. Mateusz Sas 26
11. Bartosz Derwich 20
12. Adam Gruszka 18
13. Jakub Koralewski 16
Patryk Michalczyk 16
Norbert Pecyna 16
Janusz Rybak 16
17. Łukasz Koliński 14
18. Maciej Nowak 12
19. Daniel Bagrowicz 10
Przemysław Misiak 10
21. Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
23. Grzegorz Urbaniak 6




Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 30, 2021 4:12 pm   

PSC 10, klasyfikacja:

1. Michał Stempniewicz
2. Tomasz Hałajda
3. Marcin Nowak
4. Stanisław Nowak
5. Piotr Jańczak
5. Artur Ciechoński
7. Ryszard Bugajny
7. Łukasz Koliński

Zapowiedź:
PSC 11 - wtorek - 6 lipca g: 20:00
PSC 12 - wtorek - 13 lipca
XIII PUCHAR DELTY 2021 - sobota 17 lipca
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 sierpnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 07, 2021 10:50 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 11 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 138
2. Tomasz Hałajda 116
Michał Stempniewicz 116
4. Piotr Jańczak 114
5. Stanisław Nowak 80
6. Andrzej Fabiszewski 78
7. Ryszard Bugajny 44
8. Artur Ciechoński 40
Jakub Madaliński 40
10. Mateusz Sas 26
11. Patryk Michalczyk 24
12. Bartosz Derwich 20
13. Adam Gruszka 18
14. Jakub Koralewski 16
Norbert Pecyna 16
Janusz Rybak 16
17. Łukasz Koliński 14
18. Maciej Nowak 12
19. Daniel Bagrowicz 10
Przemysław Misiak 10
21. Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
23. Grzegorz Urbaniak 6
Mateusz Wawrzyniak 6



Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 07, 2021 10:50 am   

PSC 11, klasyfikacja:

1. Andrzej Fabiszewski
2. Ryszard Bugajny
3. Tomasz Hałajda
4. Marcin Nowak
5. Stanisław Nowak
5. Patryk Michalczyk
7. Artur Ciechoński
7. Mateusz Wawrzyniak
9. Piotr Jańczak

Zapowiedź:
PSC 12 - wtorek - 13 lipca g: 20:00
XIII PUCHAR DELTY 2021 - sobota - 17 lipca g: 16:00 !! !
PSC 13 - wtorek - 20 lipca
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 sierpnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 782
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 14, 2021 3:47 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 12 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 154
2. Michał Stempniewicz 136
3. Tomasz Hałajda 126
4. Piotr Jańczak 122
5. Stanisław Nowak 86
6. Andrzej Fabiszewski 78
7. Ryszard Bugajny 56
8. Artur Ciechoński 46
9. Jakub Madaliński 40
10. Mateusz Sas 26
11. Patryk Michalczyk 24
Janusz Rybak 24
13. Bartosz Derwich 20
14. Adam Gruszka 18
15. Jakub Koralewski 16
Norbert Pecyna 16
17. Łukasz Koliński 14
18. Maciej Nowak 12
19. Daniel Bagrowicz 10
Przemysław Misiak 10
21. Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
23. Grzegorz Urbaniak 6
Mateusz Wawrzyniak 6



Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group