DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Białogardzka Liga Darta
Autor Wiadomość
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Gru 28, 2019 5:36 pm   Białogardzka Liga Darta

Sylwestrowy turniej darta w nowym klubie!
GRUPA 1
1 Tomczak Roman
2 Skoczyk Andrzej
3 Błaszkowski Dariusz
4 Dziemidzik Krzysztof
5 Cygan Marcin


Nr GRUPA 2
1 Skoczyk Krzysztof
2 Kutyła Bogdan
3 Jagiełło Asia
4 Szymanek Marek

Nr GRUPA 3
1 Rzadki Sly
2 Burzyński Robert
3 Danilewicz Paulina
4 Rokosz Patryk
5 Ostrowski Krzysztof

Nr GRUPA 4
1 Krawczyk Mariusz
2 Jagiełło Krzysztof
3 Lachowicz Jarosław
4 Załomski Damian

 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Gru 29, 2019 11:20 am   

Tabela końcowa turnieju:

1 Rzadki Sly
2 Krawczyk Mariusz
3 Jagiełło Krzysztof
4 Tomczak Roman
5-6 Szymanek Marek
5-6 Dziemidzik Krzysztof
7-8 Skoczyk Andrzej
7-8 Jagiełło Asia
9-12 Danilewicz Paulina
9-12 Błaszkowski Dariusz
9-12 Kutyła Bogdan
9-12 Skoczyk Krzysztof
13-16 Załomski Damian
13-16 Burzyński Robert
13-16 Lachowicz Jarosław
13-16 Ostrowski Krzysztof
17-24 Rokosz Patryk
17-24 Cygan Marcin


 
 
darek ż. 


Wiek: 52
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Czw Sty 02, 2020 10:58 am   

Dla mnie bomba.
Niech się wiedzie i rozwija .
Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok
WIKING pozdrawia
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Sty 25, 2020 8:08 pm   

IX Turniej Darta
29 GRUPA 1
1 Rzadki Sly
2 Warkowski Tomasz
3 Czerski Piotr
4 Danilewicz Paulina
5 Allen Terry
6 Borzęcki Krzysztof
7 Kozłowski Arek
8

Nr GRUPA 2
1 Krawczyk Mariusz
2 Szymanek Marek
3 Niewiadomski Paweł
4 Rokosz Patryk
5 Dima
6 Skoczyk Krzysztof
7 Dehamchi Iwona
8

Nr GRUPA 3
1 Jagiełło Krzysztof
2 Kutyła Bogdan
3 Ostrowski Krzysztof
4 Krysztofiak Piotr
5 Jakubowski Andrzej
6 Engel Cezary
7 Czarnota Kacper
8 Kępka Krzysztof

Nr GRUPA 4
1 Tomczak Roman
2 Bazyk Patryk
3 Dziemidzik Krzysztof
4 Gałka Grzegorz
5 Jagiełło Joanna
6 Owczarek Tomasz
7 Rypina Krzysztof
 
 
darek ż. 


Wiek: 52
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Sob Sty 25, 2020 8:36 pm   

O cholira, ale ludzi.
Finały coś czuję, że ok. 1 a.m.

No , ale fajnie, fajnie.

Pozdrawiam
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Sty 26, 2020 9:20 am   

W finale IX turnieju Białogardzkiej Ligi Darta wygrywa Krzysztof Rypina z Romanem Tomczakiem 5-2. Wśród grających pań najlepszy wynik uzyskała Joanna Jagiełło
Tabela końcowa turnieju:

1 Rypina Krzysztof
2 Tomczak Roman
3 Borzęcki Krzysztof
4 Rzadki Sly
5-6 Gałka Grzegorz
5-6 Krawczyk Mariusz
7-8 Dima
7-8 Jagiełło Joanna
9-12 Ostrowski Krzysztof
9-12 Jakubowski Andrzej
9-12 Skoczyk Krzysztof
9-12 Czerski Piotr
13-16 Krysztofiak Piotr
13-16 Warkowski Tomasz
13-16 Niewiadomski Paweł
13-16 Kępka Krzysztof
17-24 Kutyła Bogdan
17-24 Danilewicz Paulina
17-24 Bazyk Patryk
17-24 Rokosz Patryk
17-24 Allen Terry
17-24 Jagiełło Krzysztof
17-24 Dehamchi Iwona
17-24 Dziemidzik Krzysztof
25-32 Kozłowski Arek
25-32 Czarnota Kacper
25-32 Szymanek Marek
25-32 Owczarek Tomasz
25-32 Engel Cezary


 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Pią Lut 28, 2020 7:59 am   

 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Mar 01, 2020 9:11 am   

W finale X turnieju Krzysztof Borzęcki wygrywa z Jackiem Kunatem 6-4. Gratulacje dla wszystkich graczy!
Tabela końcowa turnieju:
1 Borzęcki Krzysztof
2 Kunat Jacek
3 Rypina Krzysztof
4 Lipski Marcin
5-6 Pawlicki Tomasz
5-6 Krawczyk Mariusz
7-8 Skoczyk Andrzej
7-8 Jagiełło Krzysztof
9-12 Jagiełło Joanna
9-12 Krysztofiak Piotr
9-12 Skoczyk Krzysztof
9-12 Janiec Joanna
13-16 Burzyński Robert
13-16 Szakowski Paweł
13-16 Dziemidzik Krzysztof
13-16 Warkowski Tomasz
17-24 Bazyk Patryk
17-24 Allen Terry
17-24 Sobka Janusz
17-24 Błaszkowski Darek
17-24 Kozłowski Arek
17-24 Ostrowski Krzysztof
17-24 Kutyła Bogdan


 
 
darek ż. 


Wiek: 52
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Nie Mar 01, 2020 3:17 pm   

No ładnie, ładnie.
Gratulacje
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Wrz 12, 2020 1:43 pm   

Rozpoczęliśmy urodzinowy turniej Białogardziego Klubu Darta.
Skład grup:
1
1 SEBASTIAN STEYER 1
2 KRZYSZTOF MŁYNARCZYK 4
3 NORBERT JAGIENIAK 3
4 SYLWESTER KARBOWIAK 2
2
1 WOJCIECH BRULIŃSKI
2 MICHAŁ WRZOSEK
3 THOMAS RUGE
4 ŁUKASZ LEWANDOWSKI
3
1 WOJCIECH PASINSKI
2 MAREK SZYMANEK
3 DARIUSZ ŻURAŃSKI
4 PIOTR KRYSZTOFIAK
4
1 PIOTR WINIARSKI
2 KRZYSZTOF OSTROWSKI
3 TOMASZ BOTWINIONEK
4 PIOTR CZERSKI
5
1 KRZYSZTOF RYPINA
2 KAMIL WITKOWSKI
3 SZYMON ZAJKOWSKI
4 MICHAŁ ŁUCZEJKO
6
1 ANDRZEJ JAKUBOWSKI
2 EDWARD PUKIN
3 TOMASZ GAJEWSKI
4 PAWEŁ SZAKOWSKI
7
1 KRZYSZTOF BORZĘCKI
2 PATRYK ROKOSZ
3 TERRY ALLEN
4 KAMIL ROMAŃCZUK
8
1 KONDRAD KONDRACKI
2 BOGDAN PLISKOWSKI
3 KRZYSZTOF DZIEMIDZIK
4 ROBERT BURZYŃSKI
9
1 MARIUSZ DATTA
2 JAREK LACHOWICZ
3 ŁUKASZ BANACH
4 ADAM ZAPAŚNIK
10
1 GRZEGORZ DZIAŁKOWSKI
2 MICHAŁ MATUSZEWSKI
3 MARCEL STEYER
4 BOGDAN KUTYŁA
11
1 BARTOSZ SŁOWIKOWSKI
2 NORBERT LUDWIKOWSKI
3 ALEBERT ŻARSKI
4 ANDRZEJ TERECHOW
12
1 MICHAŁ SKORUPA
2 BARTOSZ RUTECKI
3 TOMASZ DOLNY
4 ZBIGNIEW WOJAS
13
1 MICHAŁ SZCZEPANIK
2 DARIUSZ BŁASZKOWSKI
3 JACEK PNIEWSKI
4 TOMASZ ŻARSKI
14
1 ROBERT SCHOEPE
2 MICHAŁ KRAJEWSKI
3 BARTOSZ WIECZOREK
4 DAWID TOMASZEWSKI
15
1 KRZYSZTOF JAGIEŁŁO
2 TOMASZ MICHALSKI
3 ARKADIUSZ ADAMCZYK
4. ARTUR MARKOWSKI
16
1 KRZYSZTOF LAUER
2 PIOTR DŁUGOZIMA
3 PRZEMYSŁAW HOŁUB
4. MARIUSZ KRAWCZYK
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Wrz 12, 2020 6:46 pm   

LAST. 32
SEBASTIAN STEYER 3
ARTUR MARKOWSKI 1

THOMAS RUGE 1
PRZEMYSŁAW HOŁUB 3

ADAM ZAPAŚNIK 3
PATRYK ROKOSZ 0

MARCEL STEYER 3
KONDRAD KONDRACKI 1

KRZYSZTOF RYPINA 3
ALEBERT ŻARSKI 1

ANDRZEJ JAKUBOWSKI 1
MICHAŁ SKORUPA 3

MICHAŁ SZCZEPANIK 3
PIOTR KRYSZTOFIAK 1

DAWID TOMASZEWSKI 1
PIOTR CZERSKI 3

WOJCIECH PASINSKI 2
DARIUSZ BŁASZKOWSKI 3

PIOTR WINIARSKI 1
BARTOSZ WIECZOREK 3

ANDRZEJ TERECHOW 3
KAMIL WITKOWSKI 1

BARTOSZ RUTECKI 3
PAWEŁ SZAKOWSKI 0

KRZYSZTOF BORZĘCKI 3
MARIUSZ DATTA 1

ROBERT BURZYŃSKI 0
GRZEGORZ DZIAŁKOWSKI 3

ARKADIUSZ ADAMCZYK 2
SYLWESTER KARBOWIAK 3

KRZYSZTOF LAUER 2
WOJCIECH BRULIŃSKI 3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Wrz 12, 2020 7:20 pm   

LAST 16
SEBASTIAN STEYER 4

PRZEMYSŁAW HOŁUB 0



ADAM ZAPAŚNIK 4

MARCEL STEYER 1



KRZYSZTOF RYPINA 0

MICHAŁ SKORUPA 4



MICHAŁ SZCZEPANIK 4

PIOTR CZERSKI 2



DARIUSZ BŁASZKOWSKI 1

BARTOSZ WIECZOREK 4



ANDRZEJ TERECHOW 4

BARTOSZ RUTECKI 3



KRZYSZTOF BORZĘCKI 4

GRZEGORZ DZIAŁKOWSKI 0



SYLWESTER KARBOWIAK 4

WOJCIECH BRULIŃSKI 3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Wrz 12, 2020 7:56 pm   

1/4

SEBASTIAN STEYER 4

ADAM ZAPAŚNIK 0



MICHAŁ SKORUPA 0

MICHAŁ SZCZEPANIK 4



BARTOSZ WIECZOREK 4

ANDRZEJ TERECHOW 2



KRZYSZTOF BORZĘCKI 1


SYLWESTER KARBOWIAK 4
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Wrz 12, 2020 8:35 pm   

last 8
MAŁGORZATA MARKOWSKA 3
EWA KRUSZYŃSKA 1

IWONA DEHAMCHI 3
ALEKSANDRA BONIECKA 1

RENATA SŁOWIKOWSKA 3
PAULINA GAWROŃSKA 1

KARINA MISZTAL 1
JOANNA JANIEC 3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 51
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 818
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Wrz 12, 2020 8:36 pm   

wyniki grup:
EWELINA MODRZEJEWSKA 4
PAULINA GAWROŃSKA 2
MAŁGORZATA MARKOWSKA 1
JOANNA JAGIEŁŁO 3


2
IWONA DEHAMCHI 2
JOANNA SIEMIEŃSKA 3
AGNIESZKA ŁEGA 4
JOANNA JANIEC 1


3
RENATA SŁOWIKOWSKA 1
AGNIESZKA PIORUŃSKA 3
MAGDALENA KRZYŻAN 4
EWA KRUSZYŃSKA 2


4
KARINA MISZTAL 2
KATARZYNA RUMIŃSKA 3
JOANNA DZIAŁKOWSKA 4
ALEKSANDRA BONIECKA 1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group