DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Tłumaczenie zasad gry z translatora
Autor Wiadomość
Panyan 


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 2
Skąd: Zielona Góra
  Wysłany: Pią Wrz 04, 2020 1:15 pm   Tłumaczenie zasad gry z translatora

Nigdzie nie mogłem znaleźć instrukcji po angielsku czy po polsku do darta Smartness Swordsman. Znalazłem po węgiersku... O ile najbardziej popularne gry dopasowałem, to jest tam opis gier Free dart_6, Free dart_9 i Free dart_12, które nie mogę zrozumieć. Poniżej wrzucam tłumaczenie z translatora (z węgierskiego na polski). Może ktoś kojarzy inną nazwę tej gry, bym mógł ją znaleźć po polsku w bardziej zrozumiałym odbiorze?

RZUTKI SWOBODNE _6, _9, _12
Aby rozpocząć grę, pierwszy gracz musi spasować rzutkę w 1, 3, itp.
w imieniu graczy, aby określić, które kości / kolor graczy są
lub kolor 1). Jeśli pierwszy gracz wrzucił 20 kolor, 2, 4, 6 i 8 graczy uważa się za wysłanych do gracza.
gracze muszą złożyć pierwszy kolor. (Jeśli pierwszy gracz trafi Byka w
należy ponownie złożyć, aby określić kolor.) Następnie każdy gracz próbuje
Hit kolor docelowy, aby uzyskać jak najwyższy wynik, jak to możliwe. (Wszystkie jednorazowe rzutki
numer trzeba zdecydować i ustawić w ustawieniach gry na początku gry: 6, 9 i 12
dart możliwe.) Jeśli gracz wrzuci rzutkę w garnitur przeciwnika, nie
całkowitego wyniku. (Byk, z drugiej strony, nie.) Gracz wygrywa grę,
który ma najwięcej punktów po odrzuceniu wszystkich rzutki.
 
 
Panyan 


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 2
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Wrz 15, 2020 1:55 pm   

Okazało się, że aktualnym właścicielem firmy Smartness jest Carromco. Otrzymałem instrukcję do mojego darta-starocia, w tym do gry free dart. Kiepsko u mnie z angielskim, więc może ktoś się pokusi o tłumaczenie? A może i komuś przyda się opis tej gry:

FREE DARTS_6, 9, 12
To begin this game, the first player need to on behalf of player 1, 3, 5, 7 to throw one dart to determine which block/color (#20 color or #1 color) players will shoot at. If the first player threw #20 color, then the player 2, 4, 6, 8 need to throw # 1 color. (If the first player hits a bull’s eye with this dart, he/ she must throw again to decide the color). Each player then tries to hit their color target to gain the highest possible score. (The total number of darts to be thrown must be decided on and set up in Game Setup at the beginning of the games: 6, 9 and 12 total darts). If a player throws a dart in an opponent’s color, it does not count towards the total score. (The bull’s eye count toward your total score.) The Player with the highest total of point after all darts are thrown is the winner.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group