DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
  Wysłany: Pon Wrz 09, 2019 6:03 am   Sezon 2019/2020

Witam, ogłaszamy start sezonu 2019/2020.
Zgłoszenia drużyn przyjmuje Lestat do 20 września 2019r.
Bardzo proszę o jak najszybsze zgłoszenia, wystarczy nazwa drużyny- mogą być na forum (nazwa drużyny),a najlepiej na maila Lestata : p.puchowski@gmail.com , proszę o wstępne podanie w mailu kapitana i minimun 3 zawodników.
Zawodników można dopisywać do końca października 2019r.
Opłaty takie jak w zeszłym roku: 50zł od drużyny, 100zł od lokalu i po 25zł od każdego zawodnika. Opłaty muszą być wniesione do końca października, drużyny które nie dokonaja opłat do końca października zostana zawieszone w rozgrywkach (czyli walkower za każdy mecz). Opłaty meczowe zostaną ustalone na zebraniu Kapitanów.
Opłaty wpisowe będziemy przymowali na konto ŁSD (79109027050000000114302550) do końca października 2019r.
Start ligi planujemy na pierwszy lub najpóźniej drugi tydzień października 2019r.
Sprawy porządkowe w zasadzie nie ulegną zmianom chyba, że zebranie kapitanów coś zmieni ale zepewne Lestat jeszcze je przypomni.
Najważniejsza sprawa :
12 września w czwartek w Rokicie w godziach od 18 do 19 odbędzie się przedligowe spotkanie Kapitanów.

Bardzo prosimy o potraktowanie zebrania poważnie i stawienie się zainteresowanych darterów, nie tylko ligowych ale i tych, którym leży na sercu dobro darta w Łodzi, musimy ustalić kilka bardzo ważnych spraw między innymi sprawy finansowe, sędziowania i sprawy organizacyjne Pucharów Łodzi. Jednocześnie uznajemy, że nieobecni akceptują wszelkie ustalenia.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:44 pm   

Naprawdę bardzo chętnie wziąłbym udział w tym spotkaniu, ale tak się składa, że 12.IX jest jedynym dniem w całym 2019 roku, który mnie osobiście nie pasuje. Żeby zatem nikomu nie przyszedł do głowy głupi pomysł, że nie leży mi na sercu dobro łódzkiego darta lub że nie traktuję poważnie takiego spotkania bo mnie na nim nie ma, zapodam Wam dwa tematy, które na pewno poruszyłbym w czwartek, gdybym tylko mógł być:
1 - nagrody finansowe dla czołowych trzech zespołów w obu ligach - wg mnie nie może być tak, że wysokość tych nagród jest jednakowa - wpływa to demotywująco zarówno na pierwszoligowców, którym nie przeszkadza, że spadają niżej bo przecież niżej jest równie dobrze jak nie lepiej, jak i na drugoligowców, którzy później mantrują, że nie grają w 1 lidze 'bo tam nie ma zabawy' - jak nie ma zabawy, to może kasa do zgarnięcia powinna być wyższa? Ten temat jest na wypadek gdyby były dwie ligi w nowym sezonie i bezpośrednio dotyczy poprawiania naszego sportowego poziomu.
2 - organizacja Pucharu Łodzi - nie może powtórzyć się sytuacja z ubiegłego sezonu, w której brak jest jakiegokolwiek przepływu informacji o tym, kto prowadzi dany turniej, kto zbiera wpisowe, itd. To jest Puchar Łodzi, a nie Puchar Zrób Sobie Sam. Dodatkową równie ważną kwestią, która jest trochę bagatelizowana wg mnie jest ilość i sprawność techniczna maszyn, na których gramy (w przypadku darta elektronicznego). Dlatego sprawy organizacyjne dotyczące imprezy, która powinna być jakimś świętem darterskim województwa łódzkiego powinny być moim zdaniem przedyskutowane i poprawione.

P.S. Nie będzie mnie, ale nikt nie może powiedzieć, że się nie wypowiedziałem :)
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 10:00 am   

Dziękuję za wypowiedź, doceniam zaangażowanie i przedstawię Twoje stanowisko na zebraniu.
Ad.1 Możemy oczywiście to zmienić, wszystko zależy przecież od tego czego oczekują zawodnicy, przypomnę tylko, że dokładnie takie same argumenty padały przed laty za wprowadzeniem rozdzielności budżetów 1 i 2 ligi czyli widać, że wszystko zależy od sytuacji ;) wtedy właśnie argumentowano, że : co to za przyjemność finansować pierwszo-ligowców, w dodatku w kółko te same drużyny, które okupowały podjum, w drugiej lidze jest nas więcej i dlaczego mamy płacić na mniej liczną pierwszą ligę ?
Osobiście w pewnym stopniu jednak zgadzam się z Twoją argumentację ale o tym powinni decydować zawodnicy ... no i nigdy wszystkich nie zadowolimy, zawsze komuś się coś nie będzie podobało
Ad.2 Jeśli chodzi o Puchary Łodzi to zapewne jest wiele do poprawy ale niestety brak jest chętnych do działania dlatego będę optował za tym, żeby sprawy organizacyjne turniejów rozstrzygały pomiędzy sobą lokale, w których są rozgrywane ... trudno, skoro nikomu nie chce się angażować w pomoc w organizacji niech to zrobią lokale ale wtedy niestety wszyscy muszą się dostosować do tego co zaproponują.
Jeszcze raz dziękuję za wypowiedź.
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 12:04 am   

Dziękuję wszystkim za przybycie na zebranie, poniżej co ustaliliśmy :
1. W sprawie poruszonej przez kolegę „edgaritto” rozdziału budżetów ustaliliśmy, że po zakończeniu zapisów jeśli zgłosi się wystarczająco drużyn żeby utworzyć dwie ligi rozpiszemy ankietę. Wstępnie pytanie było by proste i dwie opcje do wyboru :
Za jakim podziałem budżetu ligi jesteś :
a) Tak jak do tej pory – pełna rozdzielność budżetów obu lig
b) Wspólny budżet z podziałem : 60 % dla pierwszej ligi i 40 % dla drugiej
2. Opłaty takie jak w zeszłym roku: 50zł od drużyny, 100zł od lokalu i po 25zł od każdego zawodnika i 15 zł od meczu. Opłaty muszą być wniesione do końca października, drużyny które nie dokonaja opłat do końca października zostana zawieszone w rozgrywkach (czyli walkower za każdy mecz). Opłaty meczowe mozna wnosić z góry wraz z wpisowym.
Opłaty wpisowe będziemy przyjmowali na konto ŁSD (79109027050000000114302550) do końca października 2019r. Po tym terminie opłaty będziemy zbierali w lokalach nie na konto.
3. W tym sezonie będziemy surowo respektowali zapisy o przekładaniu meczów, wszyscy obecni na zebraniu optowali, żeby pilnować terminów i karać drużyny, które nie będą się stosowały do regulaminu.
4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje Lestat do 20 września 2019r.
Bardzo proszę o jak najszybsze zgłoszenia, wystarczy nazwa drużyny- mogą być na forum (nazwa drużyny),a najlepiej na maila Lestata : p.puchowski@gmail.com
5. Start ligi planujemy na pierwszy lub najpóźniej drugi tydzień października 2019r.
6. Sprawę wyjazdu na przyszłoroczne mistrzostwa Polski będzie koordynował kolega Palma, możecie się z nim w tej sprawie kontaktować już teraz.
7. Puchary Łodzi będą organizowane przez lokale i ich właścicieli, z ich strony jest pomysł, żeby zwiększyć ilość pucharów tak, żeby nieobecność na jednym nie dyskwalifikowała z możliwości walki o miejsca, powraca również pomysł, żeby stworzyć wspólny ranking bez podziału na steela i softa i włączyć w to turnieje klubowe z odpowiednio niższą punktacją, puchary będą się odbywać w soboty i niestety przy zwiększonej ilości turniejów nie będzie możliwości koordynowania ich z ligą czyli będą sytuację, że w sobotę będzie puchar, a niedzielę liga, szczegóły podadzą w późniejszym terminie, najważniejszą informacją jest to, że pierwszy turniej Pucharu Łodzi na Sofcie odbędzie się 28 września (w sobotę) w Rokicie, szczegóły podamy w oddzielnym poście.
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 10:45 am   

KUJA napisał/a:

4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje Lestat do 20 września 2019r.


Jest 19-ty.

Zgłosiły się:

BullSquad
StanDart
XXX
Wataha
Autsajderzy
Karolew
Zmiennicy
Diablo Team
Vendetta Zgierz
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2019 1:52 pm   

BullSquad
StanDart
Legion
Wataha
Autsajderzy
Karolew
Zmiennicy
Diablo Team
Vendetta Zgierz
Bolteam
Czarny Koń
Orły Ozorków
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 5:21 pm   

zapisy zamknięte

gramy jedną 12-to zespołową Ligę

pierwsza kolejka 6-go października

terminarz pojawi się w ciągu tygodnia
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2019 9:48 am   

Proszę o jak najszybsze uzupełnianie danych drużyn

http://darts.abajt.pl/liga/sklady.html

czas do 3 pażdziernika

proszę o NIE pisanie "tak jak w zeszłym roku"
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Wrz 25, 2019 9:10 am   

Terminarz Ligowy 2019/2020 runda jesienna
 
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 4:22 pm   

Witam, jesteśmy po spotkaniu w sprawie Pucharów Łodzi z właścicielami lokali : „9”, Rokita oraz Dariuszem, ustaliliśmy, że :
• Pucharów Łodzi będzie w tym sezonie :
na Sofcie = 9
na Steelu = 6
Terminy będą podane na stronie Lestata, tak jak wspominałem wcześniej nie są one uzależnione od terminarza ligowego (czyli może być sytuacja, że w sobotą jest Puchar, a niedzielę liga) mogą też się zdarzyć sytuacje, że trzeba będzie jakiś termin przełożyć ale wtedy będzie odpowiednia informacja

Zaczynamy 28 września Puchar Łodzi Soft w Rokicie !! ! Szczegóły w oddzielnym wątku.

Najważniejszą sprawą jest :
Stworzenie ogólno-łódzkiego rankingu Softa, będzie on dotyczył Pucharu Łodzi na Sofcie i klubówek w 3 lokalach : Ignorantka, Karolew i Rokita
Szczegóły:
• punktacja na Pucharach i klubówkach pozostaje tak jak była w poprzednich sezonach ale do rankingu będą się wliczały punkty z Pucharu Łodzi x 2 i klubówek x 1
• Punkty do rankingu z Klukówek zaczynamy liczyć od października
• Będzie osobny wątek na forum i u Lestata z rankingiem
• do wspólnej puli nagród z rankingu będą przekazywane : z klubówek x 1 złoty od zawodnika + z Pucharu x 3 złote od zawodnika i o tyle wzrosną opłaty
• w Pucharze Łodzi nagrody gwarantowane będą dla pierwszej 3(+pucharki), a dla sklasyfikowanych zawodników od 4 miejsca (wśród wszystkich sklasyfikowanych oprócz pierwszej 3 ) będą losowane koperty
• w rankingu gwarantowane nagrody będą dla pierwszej 3 (+pucharki), a dla zawodników z miejsc od 4 do 20 będą losowane koperty
• klasyfikacja kobiet będzie uzależniona od ilości uczestniczek

PS> Opłaty ligowe sugerujemy wnosić w swoich klubach macierzystych lub można opisać odpowiednio kopertę i dostarczyć do "9" lub Rokity
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 11:46 am   

Do tego, co napisał Kuja mogę tylko dopisać parę uwag od siebie.

1) Na stronie Lestata jest aktualny dokument - protokół meczu ligowego w zakładce LIGA - a konkretniej jego nowy wzór (wspomniał o nim Kuja na zakończeniu sezonu) z dodatkową kolumną legi oraz większą ilością miejsca przewidzianego na wybryki bo mam nadzieję, że w tym sezonie wybryki się posypią :) Dlatego jeśli macie stare protokoły to zamieńcie je na nowe ponieważ ułatwi mi to pracę. Dokument jest do pobrania tu: dart.abajt.pl/liga/protokol.doc
2) Po rozmowie z Darkiem w środę rozumiem, że mam prowadzić ranking, o którym pisze Kuja - ok, no problem. Postaram się go uaktualniać raz w tygodniu (poniedziałek lub wtorek).
Gdyby miał być jakiś poślizg, dam znać.
3) Wynik meczu ligowego zgłaszamy do Lestata, protokoły ligowe wysyłamy tylko do mnie:
- w formie skanów na dominik@webgraf.pl lub
- w formie mmsów pod numer: 512 285 948
Proszę żeby te protokoły były wysłane do środy (włącznie) po danej kolejce ligowej lub przełożonym meczu. Proszę też aby były wysyłane w CZYTELNEJ formie. Nad niektórymi protokołami w zeszłym sezonie posiedziałem niemałą ilość czasu aby je odszyfrować.
Na podstawie protokołów będę prowadził wybryki, zrobię również staty indywidualne, tylko w tym sezonie postaram się zrobić takie staty po każdej rundzie, żeby było więcej informacji choćby dla kapitanów o formie ligowej zawodników.
4) Dziś odpaliłem również Typera - zapraszam do wspólnej zabawy, na jej koniec jak zwykle znajdą się nagrody.
 
 
Pikaś 



Drużyna: Vendetta
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau Testament - 19 gram
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 499
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 13, 2020 8:47 pm   

Od jutra puby, bary, restauracje i inne knajpy i przybytki mają zostać zamknięte. Co dalej z naszymi rozgrywkami?
 
 
marcinmjl 


Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 42
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2020 1:36 pm   

Moim zdaniem dla naszego bezpieczeństwa ale także i naszych bliskich rozgrywki Darta powinny być wstrzymane. Ja na pewno w ten weekend nie zagram, szkoda wielka do tej pory żadnego meczu nie opuściłem jednak Bezpieczeństwo przede wszystkim. Pozdrawiam
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2020 6:06 pm   

15 i 16 kolejka przeniesione, poprawiony terminarz wrzucę za jakiś czas
 
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 500
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 03, 2020 8:39 am   

Jakieś plany/przemyślenia co do zakończenia sezonu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group