DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 15, 2020 10:16 am   

PSC 32, klasyfikacja:

1. Michał Stempniewicz
2. Daniel Bagrowicz
3. Adam Gruszka
4. Andrzej Fabiszewski
5. Jakub Madaliński
5. Mateusz Sas
7. Stanisław Nowak
7. Aleksandra Gramala
9. Michał Grobelny
9. Maciej Nowak
9. Tomasz Hałajda

180, hf 158 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 33 - wtorek - 21 lipca g: 20:00
PSC 34 - wtorek - 28 lipca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 22, 2020 2:45 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 33 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 404
2. Tomasz Hałajda 378
3. Michał Stempniewicz 330
4. Adam Gruszka 272
5. Mateusz Sas 270
6. Stanisław Nowak 216
7. Andrzej Fabiszewski 204
8. Jakub Madaliński 144
9. Michał Grobelny 142
10. Artur Ciechoński 112
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 84
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 24
Bartek Stefaniak 24
22. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Maciej Nowak 6
30. Tomasz Janos 4
Jakub Moch 4
Filip Moch 4
33. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 22, 2020 2:45 pm   

PSC 33, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Andrzej Fabiszewski
3. Jakub Madaliński
4. Mateusz Sas
5. Tomasz Hałajda
5. Adam Gruszka
7. Szymon Moch
7. Michał Stempniewicz
9. Filip Moch
9. Michał Grobelny
9. Aleksandra Gramala
9. Jakub Moch

Zapowiedź;
PSC 34 - wtorek - 28 lipca g: 20:00
PSC 35 - wtorek - 4 sierpnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 29, 2020 9:46 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 34 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 414
2. Tomasz Hałajda 386
3. Michał Stempniewicz 346
4. Adam Gruszka 276
5. Mateusz Sas 270
6. Stanisław Nowak 236
7. Andrzej Fabiszewski 204
8. Jakub Madaliński 156
9. Michał Grobelny 150
10. Artur Ciechoński 118
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 84
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 30
21. Bartek Stefaniak 24
22. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Jakub Adamski 8
Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
30. Maciej Nowak 6
31. Filip Adamski 4
Tomasz Janos 4
Albrecht Pinske 4
Mira Yong 4
35. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 29, 2020 9:47 am   

PSC 34, klasyfikacja:

1. Stanisław Nowak
2. Michał Stempniewicz
3. Jakub Madaliński
4. Daniel Bagrowicz
5. Michał Grobelny
5. Tomasz Hałajda
7. Artur Ciechoński
7. Szymon Moch
9. Albrecht Pinske
9. Jakub Adamski
9. Adam Gruszka
9. Mira Yong

hf 106 - Michał Grobelny

Zapowiedź:
PSC 35 - wtorek - 4 sierpnia g: 20:00
PSC 36 - wtorek - 11 sierpnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 05, 2020 9:53 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 35 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 426
2. Tomasz Hałajda 406
3. Michał Stempniewicz 354
4. Adam Gruszka 282
5. Mateusz Sas 280
6. Stanisław Nowak 236
7. Andrzej Fabiszewski 212
8. Jakub Madaliński 156
9. Michał Grobelny 154
10. Artur Ciechoński 118
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 88
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 30
21. Bartek Stefaniak 24
22. Tomasz Janos 20
23. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
25. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
27. Alan Kordala 10
28. Jakub Adamski 8
Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
31. Łukasz Bartoszewski 6
Maciej Nowak 6
33. Filip Adamski 4
Albrecht Pinske 4
Mira Yong 4
36. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 05, 2020 9:54 am   

PSC 35, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Tomasz Janos
3. Daniel Bagrowicz
4. Mateusz Sas
5. Andrzej Fabiszewski
5. Michał Stempniewicz
7. Adam Gruszka
7. Łukasz Bartoszewski
9. Aleksandra Gramala
9. Michał Grobelny

Zapowiedź:
PSC 36 - wtorek - 11 sierpnia g: 20:00
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
PSC 37 - wtorek - 18 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 12, 2020 1:15 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 36 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 442
2. Tomasz Hałajda 416
3. Michał Stempniewicz 362
4. Adam Gruszka 288
Mateusz Sas 288
6. Stanisław Nowak 236
7. Andrzej Fabiszewski 212
8. Jakub Madaliński 176
9. Michał Grobelny 160
10. Artur Ciechoński 118
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 88
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Piotr Jańczak 46
16. Dariusz Obajtek 44
17. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
19. Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 30
21. Bartek Stefaniak 24
22. Tomasz Janos 20
23. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
25. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
27. Alan Kordala 10
28. Jakub Adamski 8
Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
31. Łukasz Bartoszewski 6
Maciej Nowak 6
33. Filip Adamski 4
Albrecht Pinske 4
Mira Yong 4
36. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 12, 2020 1:15 pm   

PSC 36, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Daniel Bagrowicz
3. Piotr Jańczak
4. Tomasz Hałajda
5. Michał Stempniewicz
5. Mateusz Sas
7. Adam Gruszka
7. Michał Grobelny


Zapowiedź:
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia g: 18:00
PSC 37 - wtorek - 18 sierpnia
PSC 38 - wtorek - 25 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 12, 2020 1:16 pm   

W sobotę odbędzie się ostatni, piąty Turniej Rankingowy w sezonie 2019/2020. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 16, 2020 8:21 pm   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 5 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 275 Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala 138 Pleszew
3. Marta Nowak 129 Poznań/Pleszew
4. Danuta Pawlicka 64 Krotoszyn
5. Wiktoria Wachowiak 59 Wrocław
6. Joanna Ziemkiewicz 46 Pleszew
7. Urszula Obajtek 40 Krotoszyn
8. Anita Krysicka 38 Krotoszyn
9. Marta Pawlicka 26 Krotoszyn



Pierwsza szóstka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 16, 2020 8:22 pm   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 5 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 173 Kotowiecko/Pleszew
2. Jakub Płócienniczak 144 Pleszew/Wrocław
3. Marcin Kowalczyk 143 Ostrów Wlkp.
4. Jakub Marciniak 141 Jarocin
5. Przemysław Misiak 123 Ostrów Wlkp.
6. Norbert Pecyna 107 Jarocin
7. Daniel Bagrowicz 102 Pleszew
8. Andrzej Fabiszewski 89 Pleszew
9. Tomasz Hałajda 84 Pleszew
10. Ryszard Bugajny 77 Pleszew
11. Michał Stempniewicz 69 Pleszew
12. Krzysztof Staszak 66 Pleszew
13. Stanisław Nowak 65 Pleszew
14. Paweł Stramski 38 Ostrów Wlkp.
15. Jakub Madaliński 35 Pleszew
16. Jakub Walczak 34 Kalisz
17. Piotr Jańczak 33 Pleszew
18. Artur Ciechoński 26 Pleszew
19. Jacek Cieślak 20 Krotoszyn
Marcin Kmieciak 20 Krotoszyn
Marcin Nowak 20 Pleszew
Sebastian Szostak 20 Krotoszyn
23. Adam Gruszka 19 Kalisz
24. Dariusz Obajtek 17 Krotoszyn
25. Karol Marcinkowski 14 Krotoszyn
26. Grzegorz Mizera 11 Krotoszyn
Maciej Wieszczeczyński 11 Krotoszyn
28. Janusz Rybak 8 Zawady
Grzegorz Urbaniak 8 Chocz


Pierwsza ósemka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 16, 2020 8:23 pm   

V Turniej Rankingowy, panie:
Pub Piwnica, Pleszew 15.08.2020
1. Anna kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Wiktoria Wachowiak Wrocław
4. Joanna Ziemkiewicz Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 16, 2020 8:23 pm   

V TURNIEJ RANKINGOWY 2020, panowie,
Pub Piwnica, Pleszew 15.08.2020
1. Jakub Marciniak Jarocin
2. Paweł Stramski Ostrów Wlkp.
3. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
3. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
5. Andrzej Fabiszewski Pleszew
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Marcin Nowak Pleszew
9. Stanisław Nowak Pleszew
9. Jakub Madaliński Pleszew
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Michał Stempniewicz Pleszew
13. Ryszard Bugajny Pleszew
13. Piotr Jańczak Pleszew

Jakub Koralewski 180 x 2, hf 117, hf 100
Marcin Kowalczyk hf 102, 18l
Paweł Stramski 19l, hf122
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sie 16, 2020 8:23 pm   

W V Turnieju Rankingowym w turnieju pań po raz 25 w karierze najlepsza okazała się Anna Kowalczyk. Podium (25-3-0). Drugie miejsce zajęła Marta Nowak (2-5-13). Trzecie miejsce zajęłą debiutująca na podium Wiktoria Wachowiak.


W turnieju Panów zwyciężył po raz drugi w karierze na pleszewskich tarczach Jakub Marciniak (2-1-11), w finale pokonał Pawła Stramskiego (0-2-3). Na trzecich miejscach uplasowali się Jakub Koralewski (19-13-14) oraz Jakub Płócienniczak (2-3-3).

Kuba Marciniak czekał na swój kolejny triumf od 25 czerwca 2011, co daje 9 lat, 1 miesiąc i 20 dni lub po prostu 3339 dni! Gratulacje za wytrwałość!:)
Wszystkich kwalifikantów turnieju Masters proszę o potwierdzenie udziału do niedzieli 6 września.


Kolejny XII MASTERS 2020 zaplanowany jest na 12 września. Do zobaczenia!

Zapowiedź:
PSC 37 - wtorek - 18 sierpnia g: 20:00
PSC 38 - wtorek - 25 sierpnia

PSC 39 - wtorek - 1 września - zamknięcie rankingu 2019/2020.

XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group