DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 19, 2020 9:33 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 37 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 452
2. Tomasz Hałajda 436
3. Michał Stempniewicz 368
4. Mateusz Sas 296
5. Adam Gruszka 292
6. Stanisław Nowak 240
7. Andrzej Fabiszewski 224
8. Jakub Madaliński 192
9. Michał Grobelny 164
10. Artur Ciechoński 118
11. Aleksandra Gramala 96
12. Jakub Walczak 90
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Piotr Jańczak 46
16. Dariusz Obajtek 44
17. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
19. Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 30
21. Bartek Stefaniak 24
22. Tomasz Janos 20
23. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
25. Jakub Marciniak 12
Maciej Nowak 12
Błażej Wujs 12
28. Alan Kordala 10
29. Jakub Adamski 8
Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
32. Łukasz Bartoszewski 6
33. Justyna Bursztynowicz 4
Filip Adamski 4
Albrecht Pinske 4
Mira Yong 4
37. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 19, 2020 9:34 am   

PSC 37, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Andrzej Fabiszewski
4. Daniel Bagrowicz
5. Aleksandra Gramala
5. Mateusz Sas
7. Michał Stempniewicz
7. Maciej Nowak
9. Justyna Bursztynowicz
9. Michał Grobelny
9. Stanisław Nowak
9. Adam Gruszka

171 - Tomasz Hałajda
hf 112 - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
PSC 38 - wtorek - 25 sierpnia g: 20:00
PSC 39 - wtorek - 1 września
In/Out - wtorek - 8 września losowanie Masters
XII MASTERS 2020 - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 26, 2020 8:13 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 38 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 468
2. Tomasz Hałajda 456
3. Michał Stempniewicz 380
4. Mateusz Sas 296
5. Adam Gruszka 292
6. Stanisław Nowak 248
7. Andrzej Fabiszewski 224
8. Jakub Madaliński 192
9. Michał Grobelny 174
10. Artur Ciechoński 118
11. Aleksandra Gramala 96
12. Jakub Walczak 90
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Piotr Jańczak 46
16. Dariusz Obajtek 44
17. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
19. Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 30
21. Bartek Stefaniak 24
22. Tomasz Janos 20
Maciej Nowak 20
24. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
26. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
28. Alan Kordala 10
Mira Yong 10
30. Jakub Adamski 8
Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
33. Łukasz Bartoszewski 6
34. Justyna Bursztynowicz 4
Filip Adamski 4
Albrecht Pinske 4
37. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 26, 2020 8:13 am   

PSC 38, klasyfikacja:
1. Tomasz Hałajda
2. Daniel Bagrowicz
3. Michał Stempniewicz
4. Michał Grobelny
5. Stanisław Nowak
5. Maciej Nowak
7. Mira Yong

19l - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 39 - wtorek - 1 września g: 20:00 Zamknięcie Rankingu
In/Out - wtorek - 8 września Losowanie Masters
XII MASTERS 2020 - 12 września
PSC 1 - wtorek - 15 września Start sezonu 2020/2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 02, 2020 11:47 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 39 z 39 turniejów.

zawodnik pkt miejscowość

1. Tomasz Hałajda 472 Pleszew 35
2. Daniel Bagrowicz 472 Pleszew 36
3. Michał Stempniewicz 382 Pleszew 39
4. Adam Gruszka 300 Kalisz 37
5. Mateusz Sas 300 Grodzisko 34
6. Stanisław Nowak 252 Pleszew 30
7. Andrzej Fabiszewski 236 Pleszew 26
8. Jakub Madaliński 192 Pleszew 15
9. Michał Grobelny 180 Pleszew 34
10. Artur Ciechoński 118 Pleszew 24
11. Aleksandra Gramala 102 Pleszew 19
12. Jakub Walczak 90 Kalisz 9
13. Krzysztof Staszak 78 Pleszew 6
14. Maciej Wieszczeczyński 74 Krotoszyn 5
15. Piotr Jańczak 46 Pleszew 5
16. Dariusz Obajtek 44 Krotoszyn 7
17. Jacek Cieślak 36 Krotoszyn 2
Sebastian Szostak 36 Krotoszyn 2
19. Karol Marcinkowski 34 Krotoszyn 3
20. Alan Kordala 30 Pleszew 2
Szymon Moch 30 Jarocin 4
Maciej Nowak 30 Pleszew 5
23. Bartek Stefaniak 24 Jarocin 2
24. Tomasz Janos 20 Pleszew 2
25. Urszula Obajtek 18 Krotoszyn 3
Joanna Ziemkiewicz 18 Pleszew 3
27. Jakub Marciniak 12 Jarocin 1
Błażej Wujs 12 Pleszew 2
29. Mira Yong 10 Kuala Lumpur 2
30. Jakub Adamski 8 Jarocin 2
Bartosz Derwich 8 Jarocin 1
Jakub Płócienniczak 8 Wrocław/Pleszew 1
Franciszek Stanisławski 8 Pleszew 1
34. Łukasz Bartoszewski 6 Pleszew 1
35. Justyna Bursztynowicz 4 Suchorzew 1
Filip Adamski 4 Jarocin 1
Albrecht Pinske 4 Berlin 1
Wiktoria Wachowiak 4 Wrocław 1
39. Daniel Chojnicki 2 Pleszew 1
Krzysztof Wujs 2 Pleszew 1

awans z RDP
awans z PSC
Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew


1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.

Tabela medalowa PSC sezon 2019/2020 Po 39 turniejach.


zawodnik miejscowość złoto srebro brąz suma

1. Tomasz Hałajda Pleszew 11 7 3 21
2. Daniel Bagrowicz Pleszew 11 4 5 20
3. Jakub Madaliński Pleszew 3 3 3 9
4. Krzysztof Staszak Pleszew 3 0 0 3
5. Michał Stempniewicz Pleszew 2 6 6 14
6. Stanisław Nowak Pleszew 2 1 5 8
7. Maciej Wieczeczyński Krotoszyn 1 3 0 4
8. Adam Gruszka Kalisz 1 1 5 7
9. Jakub Walczak Kalisz 1 1 1 3
10. Jacek Cieślak Krotoszyn 1 1 0 2
Sebastian Szostak Krotoszyn 1 1 0 2
12. Piotr Jańczak Pleszew 1 0 1 2
13. Alan Kordala Pleszew 1 0 0 1
14. Mateusz Sas Grodzisk 0 5 3 8
15. Andrzej Fabiszewski Pleszew 0 4 4 8
16. Tomasz Janos Pleszew 0 1 0 1
17. Bartek Stefaniak Jarocin 0 1 0 1
18. Karol Marcinkowski Krotoszyn 0 0 2 2
19. Jakub Marciniak Jarocin 0 0 1 1
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 02, 2020 11:48 am   

PSC 39, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Tomasz Hałajda
3. Andrzej Fabiszewski
4. Maciej Nowak
5. Jakub Płócienniczak
5. Adam Gruszka
7. Aleksandra Fabiszewska
7. Michał Grobelny
9. Daniel Bagrowicz
9. Mateusz Sas
9. Stanisław Nowak
9. Wiktoria Wachowiak
13. Michał Stempniewicz
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 02, 2020 11:48 am   

W VII edycji od września 2019 do września 2020 obyło się 39 turniejów PSC. W 39 turniejach wzięło łącznie udział 40 zawodników z 10 miejscowości od Kuala Lumpur w Malezji po Berlin, średnio na turnieju pojawiało się 9,1 osoby. W 740 meczach rozegrano 2191 legów.









Sezon 2019-2020 jest sezonem ze wszechmiar wyjątkowym. Po za przerwą spowodowaną pewnym wirusem Sami Wiecie Jakim, (sezon został wydłużony aż do września), aż do walki o Steelowy Puchar Pleszewa która trwała niemal do samego końca. Rozgrywki PSC rozpoczęły się 3 września 2019 o 20:00, a zakończyły 1 września 2020 około 22:37 po zapięciu ostatniego doubla przez Alana. Daje to 8738 godzin i 37 minut trwania rozgrywek Pleszew Steel Cup, a walka o pierwsze miejsce rozstrzygnęła się dopiero na około 30 minut przed końcem sezonu. Po raz pierwszy mieliśmy sytuację iż dwóch zawodników zdobyło taką samą ilość punktów i musieliśmy sięgać do regulaminu aby wyłonić zwycięzcę. Obydwoje wygrali po 11 turniejów, lecz na 2 miejscu więcej razy plasował się Tomasz Hałajda (11-7-3)i to on po raz 3 z rzędu zdobył Pleszew Steel Cup. Drugie miejsce po pasjonującej walce zajął Daniel Bagrowicz (11-4-5). Na trzecim miejscu absolutny debiutant i jedno z większych odkryć pleszewskiego darta Michał Stempniewicz (2-6-6).
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 09, 2020 11:48 am   

In/Out, klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Jakub Płócienniczak
3. Jakub Madaliński
4. Michał Stempniewicz
5. Tomasz Hałajda
5. Adam Gruszka
7. Stanisław Nowak
7. Bartek Stefaniak
9. Michał Grobelny
9. Andrzej Fabiszewski
9. Mateusz Sas
9. Wiktoria Wachowiak
13. Maciej Nowak
13. Szymon Moch

Hf 106 - Adam Gruszka

Zapowiedź:
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września g: 17:00
PSC 1 - wtorek - 15 września start sezonu 2020/2021
PSC 2 - wtorek - 22 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 10 października
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 09, 2020 11:49 am   

Grupy XII MASTERS 2020, sobota 12 września godzina 17:00 !! !!
Gr A
Jakub Madaliński
Norbert Pecyna
Jakub Koralewski
Gr B
Michał Stempniewicz
Andrzej Fabiszewski
Jakub Płócienniczak
Gr C
Stanisław Nowak
Tomasz Hałajda
Jakub Marciniak
Gr D
Adam Gruszka
Daniel Bagrowicz
Marcin Kowalczyk

U Pań udział potwierdziło 5 zawodniczek, zagrają w jednej grupie:
Anna Kowalczyk
Aleksandra Gramala
Marta Nowak
Danuta Pawlicka
Wiktoria Wachowiak

Plan gier oraz regulamin już wkrótce.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 13, 2020 7:58 pm   

XII MASTERS 2020
Pleszew, Pub Piwnica 12.09.2020, panie:
1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Aleksandra Fabiszewska Pleszew
3. Danuta Pawlicka Krotoszyn
5. Wiktoria Wachowiak Wrocław
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 13, 2020 7:58 pm   

XII MASTERS 2020
Pleszew, Pub Piwnica 12.09.2020, panowie:
1. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
2. Norbert Pecyna Jarocin
3. Andrzej Fabiszewski Pleszew
3. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
5. Stanisław Nowak Pleszew
5. Daniel Bagrowicz Pleszew
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Jakub Marciniak Jarocin
9. Jakub Madaliński Pleszew
9. Michał Stempniewicz Pleszew
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Adam Gruszka Kalisz

180 - Jakub Koralewski, 18, 19 lotka
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 13, 2020 7:58 pm   

W sobotę rozegrany został XII Masters 2020, zakończenie sezonu darterskiego w Pleszewie. Poznaliśmy mistrza i mistrzynię mijającego sezonu>

W kategorii Pań po raz czwarty w karierze najlepsza okazała się obrończyni tytułu, Anna kowalczyk (podium 26-3-0), która w finale pokonała Martę Nowak (2-6-13). Na trzecich miejscach uplasowały się: Aleksandra Fabiszewska (0-8-10) oraz Danuta Pawlicka (0-1-4). Ogromne gratulacje!

W kategorii Panów po raz pierwszy w karierze, tytuł mistrzowski zdobył Jakub Koralewski (20-13-14) który pokonał, po pasjonującym finale, obrońcę tytułu Norberta Pecynę (7-8-11). Na trzecich miejscach uplasowali się: Andrzej Fabiszewski (1-0-6) oraz Jakub Płócienniczak (2-3-4). Koral nie tylko zdobył tytuł mistrzowski lecz również wyrównał rekord Sławka Zawieji (20-12-8), od 15.06.2013 - wygrywając 20 turniej rankingowy w karierze. Gratulacje dla całego podium!

Szczególne podziękowania Dart Pleszew kieruje dla firmy Delta Sp. J., UMiG Pleszew oraz Zajezdni Kultury - dzięki waszemu wsparciu Dart w Pleszewie już w najbliższy wtorek rozpocznie 13 sezon rozgrywek. To kawał historii, radości, wzruszeń i sportowego święta, które dzięki Wam możemy celebrować już 13 lat.

Zapowiedź:
PSC 1 - wtorek - 15 września g: 20:00
PSC 2 - wtorek - 22 września
PSC 3 - wtorek - 29 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 10 października
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group