DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 17, 2020 9:45 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 28 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 326
2. Daniel Bagrowicz 320
3. Michał Stempniewicz 262
4. Adam Gruszka 234
5. Mateusz Sas 232
6. Stanisław Nowak 192
7. Andrzej Fabiszewski 164
8. Michał Grobelny 116
9. Artur Ciechoński 112
10. Jakub Madaliński 98
11. Jakub Walczak 90
12. Maciej Wieszczeczyński 74
13. Aleksandra Gramala 64
14. Krzysztof Staszak 58
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
23. Joanna Ziemkiewicz 14
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 17, 2020 9:45 am   

PSC 28, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Michał Stempniewicz
3. Mateusz Sas
4. Daniel Bagrowicz
5. Stanisław Nowak
5. Andrzej Fabiszewski
7. Jakub Madaliński
7. Adam Gruszka
9. Krzysztof Staszak
9. Michał Grobelny

Zapowiedź:
PSC 29 - wtorek - 23 czerwca g: 20:00
PSC 30 - wtorek - 30 czerwca
Klubowe Mistrzostwa Deblowe - piątek - 3 lipca
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 4 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Cze 29, 2020 7:21 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 29 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 340
2. Tomasz Hałajda 338
3. Michał Stempniewicz 278
4. Adam Gruszka 242
5. Mateusz Sas 240
6. Stanisław Nowak 192
7. Andrzej Fabiszewski 172
8. Michał Grobelny 124
9. Artur Ciechoński 112
10. Jakub Madaliński 108
11. Jakub Walczak 90
12. Maciej Wieszczeczyński 74
13. Aleksandra Gramala 64
14. Krzysztof Staszak 58
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
23. Joanna Ziemkiewicz 14
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Cze 29, 2020 7:25 am   

PSC 29, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Michał Stempniewicz
3. Tomasz Hałajda
4. Jakub Madaliński
5. Mateusz Sas
5. Andrzej Fabiszewski
7.Adam Gruszka
7. Michał Grobelny

180 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 30 -wtorek - 30 czerwca g: 20:00
Klubowe Mistrzostwa Deblowe - piątek - 3 lipca g: 20:00
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 4 lipca g: 18:00
V TURNIEJ RANKINGOWY - 22 sierpnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 01, 2020 9:50 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 30 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 350
2. Daniel Bagrowicz 348
3. Michał Stempniewicz 294
4. Mateusz Sas 248
5. Adam Gruszka 244
6. Stanisław Nowak 198
7. Andrzej Fabiszewski 178
8. Michał Grobelny 128
9. Jakub Madaliński 118
10. Artur Ciechoński 112
11. Jakub Walczak 90
12. Krzysztof Staszak 78
13. Maciej Wieszczeczyński 74
14. Aleksandra Gramala 68
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
23. Joanna Ziemkiewicz 14
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 01, 2020 9:50 am   

PSC 30, klasyfikacja:

1. Krzysztof Staszak
2. Michał Stempniewicz
3. Tomasz Hałajda
4. Jakub Madaliński
5. Mateusz Sas
5. Daniel Bagrowicz
7. Stanisław Nowak
7. Andrzej Fabiszewski
9. Adam Gruszka
9. Aleksandra Gramala
9. Michał Grobelny

Zapowiedź:
Klubowe Mistrzostwa Deblowe - piątek - 3 lipca g: 20:00
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 4 lipca g: 18:00
PSC 31 - wtorek - 7 lipca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 22 sierpnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 01, 2020 9:51 am   

W sobotę odbędzie się XII Puchar Delty 2020, na facebook Dart Pleszew szczegóły sanitarne i co do systemu rozgrywek.
Nagrody, panowie:
1 miejsce - 200 zł plus puchar.
2 miejsca - 150 zł plus puchary.
2x3 miejsca - po 100 zł i puchary.

Panie:
1 miejsce - 100 zł plus puchar
2 miejsce - 50 zł plus puchar
2x3 miejsca - po 50 zł plus puchary.

Zapisy od 17 do 18 w sobotę. Do zobaczenia !
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 1:43 pm   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 4 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 225 Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala 138 Pleszew
3. Marta Nowak 91 Poznań/Pleszew
4. Danuta Pawlicka 64 Krotoszyn
5. Urszula Obajtek 40 Krotoszyn
6. Anita Krysicka 38 Krotoszyn
7. Wiktoria Wachowiak 33 Wrocław
8. Marta Pawlicka 26 Krotoszyn
9. Joanna Ziemkiewicz 23 Pleszew


Pierwsza szóstka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 1:43 pm   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 4 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 147 Kotowiecko/Pleszew
2. Marcin Kowalczyk 123 Ostrów Wlkp.
Przemysław Misiak 123 Ostrów Wlkp.
4. Jakub Płócienniczak 118 Pleszew/Wrocław
5. Norbert Pecyna 107 Jarocin
6. Daniel Bagrowicz 102 Pleszew
7. Jakub Marciniak 91 Jarocin
8. Andrzej Fabiszewski 69 Pleszew
9. Ryszard Bugajny 66 Pleszew
10. Tomasz Hałajda 64 Pleszew
11. Michał Stempniewicz 55 Pleszew
12. Krzysztof Staszak 52 Pleszew
13. Stanisław Nowak 51 Pleszew
14. Jakub Walczak 34 Kalisz
15. Artur Ciechoński 26 Pleszew
16. Piotr Jańczak 22 Pleszew
17. Jakub Madaliński 21 Pleszew
18. Jacek Cieślak 20 Krotoszyn
Marcin Kmieciak 20 Krotoszyn
Sebastian Szostak 20 Krotoszyn
21. Adam Gruszka 19 Kalisz
22. Dariusz Obajtek 17 Krotoszyn
23. Karol Marcinkowski 14 Krotoszyn
24. Grzegorz Mizera 11 Krotoszyn
Maciej Wieszczeczyński 11 Krotoszyn
26. Janusz Rybak 8 Zawady
Grzegorz Urbaniak 8 Chocz


Pierwsza ósemka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 1:44 pm   

XII Puchar Delty 2020, panie:
Pub Piwnica, Pleszew 04.07.2020
1. Anna kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
4. Wiktoria Wchowiak Wrocław
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 1:44 pm   

XII Puchar Delty 2020, panowie,
Pub Piwnica, Pleszew 04.07.2020
1. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
2. Norbert Pecyna Jarocin
3. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
3. Jakub Marciniak Jarocin
5. Michał Stempniewicz Pleszew
5. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Daniel Bagrowicz Pleszew
9. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
9. Ryszard Bugajny Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Jakub Madaliński Pleszew
13. Krzysztof Staszak Pleszew
13. Stanisław Nowak Pleszew

Jakub Koralewski 180 x 3, 17l x3, 18lx3, hf 113
Norbert Pecyna 15l, 16l, hf 116
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 1:44 pm   

XII Puchar DELTY 2020 przeszedł do historii. W turnieju pań zwyciężyła Anna Kowalczyk, po raz trzeci zdobyła jedno z najcenniejszych trofeów darterskich w Pleszewie, tym samym powtórzyła sukces Marty Nowak która zwyciężała w latach 2015 - 2016. Dla Ani jest to 24 zwycięstwo rankingowe w karierze (podium 24-3-0). Drugie miejsce zajęła Aleksandra Gramala (0-8-9). Na trzecim miejscu uplasowała się Marta Nowak (2-4-13) . Kowalczyk, Nowak i Gramala zakwalifikowały się już do finału sezonu XII MASTERS 2020, tylko niezwykłe zrządzenie mogłoby pozbawić kwalifikacji Danki Pawlickiej. Praktycznie w ostatnim turnieju sierpniowym pozostanie walka jeszcze o dwa miejsca gwarantujące grę w finale sezonu pań.

U Panów po raz pierwszy w 12 letniej historii zawodów udało się powtórzyć sukces. W sobotę zrobił to Jakub Koralewski, który powtórzył zwycięstwo z 2012 i po raz drugi sięgnął po Puchar Delty (19-13-13) W finale pokonał tryumfatora z 2018 roku, Norberta Pecynę (7-7-11). Na trzecich miejscach znaleźli się Jakub Marciniak (1-1-11) i Marcin Kowalczyk (2-0-4). Koralewski, Kowalczyk, Misiak, Płócienniczak są już pewni gry w XII MASTERS 2020. Pecyna, Bagrowicz i Marciniak - tylko matematyczne szanse aby nie zagwarantowali sobie gry w finale sezonu. W sierpniu praktycznie gra toczyc się będzie o ostatnie miejsce z Rankingu DP.

Kolejny, ostatni w sezonie 2019/2020 V TURNIEJ RANKINGOWY odbędzie się 15 sierpnia 2020.

Zapowiedź:
PSC 31 - wtorek - 07 lipca g: 20:00
PSC 32 - wtorek - 14 lipca
PSC 33 - wtorek - 21 lipca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 08, 2020 9:53 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 31 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 368
2. Tomasz Hałajda 366
3. Michał Stempniewicz 304
4. Adam Gruszka 252
Mateusz Sas 252
6. Stanisław Nowak 210
7. Andrzej Fabiszewski 178
8. Michał Grobelny 134
9. Jakub Madaliński 124
10. Artur Ciechoński 112
11. Jakub Walczak 90
12. Krzysztof Staszak 78
13. Aleksandra Gramala 74
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 08, 2020 9:53 am   

PSC 31, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Tomasz Hałajda
3. Stanisław Nowak
4. Michał Stempniewicz
5. Aleksandra Gramala
5. Adam Gruszka
7. Jakub Madaliński
7. Michał Grobelny
9. Mateusz Sas
9. Joanna Ziemkiewicz

171 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 32 - wtorek - 14 lipca g: 20:00
PSC 33 - wtorek - 21 lipca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 688
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lip 15, 2020 10:16 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 32 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 384
2. Tomasz Hałajda 370
3. Michał Stempniewicz 324
4. Adam Gruszka 264
5. Mateusz Sas 260
6. Stanisław Nowak 216
7. Andrzej Fabiszewski 188
8. Michał Grobelny 138
9. Jakub Madaliński 132
10. Artur Ciechoński 112
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 80
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Maciej Nowak 6
30. Tomasz Janos 4
31. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group