DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 27, 2019 9:12 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 13 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 168
2. Tomasz Hałajda 130
3. Adam Gruszka 126
4. Michał Stempniewicz 118
5. Mateusz Sas 104
6. Stanisław Nowak 94
7. Maciej Wieszczeczyński 58
8. Artur Ciechoński 56
9. Michał Grobelny 50
10. Dariusz Obajtek 38
11. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
Jakub Walczak 36
14. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
16. Aleksandra Gramala 30
17. Andrzej Fabiszewski 28
18. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
20. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
Urszula Obajtek 10
23. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
26. Tomasz Janos 4
27. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lis 27, 2019 9:13 am   

PSC 13, klasyfikacja:

1. Sebastian Szostak
2. Maciej Wieszczeczyński
3. Adam Gruszka
4. Daniel Bagrowicz
5. Jakub Walczak
5. Stanisław Nowak
7. Andrzej Fabiszewski
7. Michał Stempniewicz
9. Artur Ciechoński
9. Tomasz Janos
9. Michał Grobelny
9. Mateusz Sas

Zapowiedź:
PSC 14 - wtorek - 3 grudnia
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
PSC 15 - wtorek - 10 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 04, 2019 12:10 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 14 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 188
2. Adam Gruszka 132
3. Tomasz Hałajda 130
4. Michał Stempniewicz 126
5. Mateusz Sas 114
6. Stanisław Nowak 94
7. Maciej Wieszczeczyński 74
8. Artur Ciechoński 60
9. Michał Grobelny 54
10. Dariusz Obajtek 44
11. Andrzej Fabiszewski 40
12. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
Jakub Walczak 36
15. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
17. Aleksandra Gramala 30
18. Urszula Obajtek 18
19. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
21. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
23. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
26. Tomasz Janos 4
27. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 04, 2019 12:11 pm   

PSC 14, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Maciej Wieszczeczyński
3. Andrzej Fabiszewski
4. Mateusz Sas
5. Michał Stempniewicz
5. Urszula Obajtek
7. Adam Gruszka
7. Dariusz Obajtek
9. Michał Grobelny
9. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
PSC 15 - wtorek - 10 grudnia
PSC 16 - wtorek - 17 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - 25 stycznia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 04, 2019 7:09 pm   

W sobotę odbędzie się drugi z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2019/2020. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Gru 08, 2019 1:29 pm   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 2 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 100 Ostrów Wlkp.
2. Danuta Pawlicka 64 Krotoszyn
3. Aleksandra Gramala 43 Pleszew
4. Urszula Obajtek 40 Krotoszyn
5. Anita Krysicka 38 Krotoszyn
6. Marta Nowak 26 Poznań/Pleszew
Marta Pawlicka 26 Krotoszyn


Pierwsza szóstka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Gru 08, 2019 1:31 pm   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 2 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Płócienniczak 74 Pleszew/Wrocław
2. Marcin Kowalczyk 64 Ostrów Wlkp.
3. Jakub Koralewski 52 Kotowiecko/Pleszew
Przemysław Misiak 52 Ostrów Wlkp.
5. Norbert Pecyna 50 Jarocin
6. Daniel Bagrowicz 34 Pleszew
Ryszard Bugajny 34 Pleszew
Jakub Walczak 34 Kalisz
9. Krzysztof Staszak 31 Pleszew
10. Jakub Marciniak 26 Jarocin
11. Piotr Jańczak 22 Pleszew
Andrzej Fabiszewski 22 Pleszew
13. Jacek Cieślak 20 Krotoszyn
Marcin Kmieciak 20 Krotoszyn
Stanisław Nowak 20 Pleszew
Sebastian Szostak 20 Krotoszyn
17. Adam Gruszka 19 Kalisz
18. Dariusz Obajtek 17 Krotoszyn
19. Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Karol Marcinkowski 14 Krotoszyn
21. Grzegorz Mizera 11 Krotoszyn
Michał Stempniewicz 11 Pleszew
Maciej Wieszczeczyński 11 Krotoszyn
24. Janusz Rybak 8 Zawady
Grzegorz Urbaniak 8 Chocz
26. Artur Ciechoński 6 Pleszew


Pierwsza ósemka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Gru 08, 2019 1:31 pm   

II TURNIEJ RANKINGOWY, Panie
Pleszew, Pub Piwnica 07.12.2019
Klasyfikacja:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Anita Krysicka Krotoszyn
3. Danuta Pawlicka Krotoszyn
4. Aleksandra Gramala Pleszew
5. Urszula Obajtek Krotoszyn
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Gru 08, 2019 1:32 pm   

II TURNIEJ RANKINGOWY, Panowie
Pleszew, Pub Piwnica 07.12.2019
Klasyfikacja:

1. Norbert Pecyna Jarocin
2. Jakub Płócienniczak Pleszew/Wrocław
3. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
3. Jakub Marciniak Jarocin
5. Jacek Cieślak Krotoszyn
5. Jakub Walczak Kalisz
5. Daniel Bagrowicz Pleszew
5. Sebastian Szostak Krotoszyn
9. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
9. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
9. Ryszard Bugajny Pleszew
9. Karol Marcinkowski Krotoszyn
13. Grzegorz Mizera Krotoszyn
13. Andrzej Fabiszewski Pleszew
13. Krzysztof Staszak Pleszew
13. Michał Stempniewicz Pleszew
17. Piotr Jańczak Pleszew
17. Grzegorz Urbaniak Chocz
17. Janusz Rybak Zawady
17. Adam Gruszka Kalisz
21. Dariusz Obajtek Krotoszyn
21. Artur Ciechoński Pleszew

Marcin Kowalczyk – 180, hf 145
Jakub Koralewski – 180
Sebastian Szostak – 180
Norbert Pecyna – 2x180, hf 100
Jakub Marciniak – hf 122
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Gru 08, 2019 1:32 pm   

W II Turnieju Rankingowym w turnieju pań bezkonkurencyjna okazał się Anna Kowalczyk, jest to dla niej 22 tryumf rankingowy i 10 z rzędu. Podium (22-3-0). Drugie miejsce zajęła debiutująca na podium w Pleszewie, Anita Krysicka. Trzecie miejsce zajęłą Danuta Pawlicka (0-1-3).

W turnieju Panów zwyciężył obrońca mistrzowskiego tytułu Norbert Pecyna (7-6-11), w finale pokonał Jakuba Płócienniczak (2-3-2). Na trzecich miejscach uplasowali się Jakub Koralewski (18-13-13) oraz Jakub Marciniak (1-1-9). Kuba Płócienniczak objął prowadzenie w Rankingu Dart Pleszew, Puciol wrócił na fotel lidera po niespełna 9 latach, ostatnio liderował w okresie od 29 stycznia 2011 do 25 lutego 2011 roku.

Kolejny III Turniej Rankingowy, zaplanowany jest na 25 stycznia 2020. Do zobaczenia!

Zapowiedź:
PSC 15 - wtorek - 10 grudnia g: 20:00
PSC 16 - wtorek - 17 grudnia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 25 stycznia
XII PUCHAR DELTY 2020 – sobota – 21 marca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 11, 2019 10:32 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 15 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 188
2. Adam Gruszka 136
3. Michał Stempniewicz 132
4. Tomasz Hałajda 130
Mateusz Sas 130
6. Stanisław Nowak 106
7. Maciej Wieszczeczyński 74
8. Artur Ciechoński 68
9. Michał Grobelny 58
10. Jakub Walczak 56
11. Andrzej Fabiszewski 46
12. Dariusz Obajtek 44
13. Aleksandra Gramala 40
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Urszula Obajtek 18
19. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
21. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
23. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
Bartek Stefaniak 8
27. Tomasz Janos 4
28. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Gru 11, 2019 10:33 am   

PSC 15, klasyfikacja:

1. Jakub Walczak
2. Mateusz Sas
3. Stanisław Nowak
4. Aleksandra Gramala
5. Krzysztof Staszak
5. Artur Ciechoński
7. Michał Stempniewicz
7. Andrzej Fabiszewski
9. Adam Gruszka
9. Michał Grobelny

UWAGA!!! Ważny komunikat! III TURNIEJ RANKINGOWY odbędzie się 11 stycznia ! Za zmianę terminu przepraszamy !! !!

Zapowiedź:
PSC 16 - wtorek - 17 grudnia g: 20:00
PSC 17 - wtorek - 7 stycznia
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 stycznia
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Gru 23, 2019 10:51 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 16 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 208
2. Mateusz Sas 146
3. Adam Gruszka 144
Michał Stempniewicz 144
5. Tomasz Hałajda 140
6. Stanisław Nowak 106
7. Maciej Wieszczeczyński 74
8. Artur Ciechoński 68
9. Michał Grobelny 58
10. Jakub Walczak 56
11. Andrzej Fabiszewski 54
12. Dariusz Obajtek 44
13. Aleksandra Gramala 40
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Urszula Obajtek 18
19. Krzysztof Staszak 14
20. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
22. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
24. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
27. Tomasz Janos 4
28. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Gru 23, 2019 10:52 am   

PSC 16, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Mateusz Sas
3. Michał Stempniewicz
4. Tomasz Hałajda
5. Andrzej Fabiszewski
5. Adam Gruszka
7. Krzysztof Staszak

180 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 17 - wtorek - 7 stycznia g: 20:00
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 stycznia
PSC 18 - wtorek - 14 stycznia
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca

Zdrowych spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 673
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 08, 2020 9:04 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 17 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 212
2. Tomasz Hałajda 160
Michał Stempniewicz 160
4. Adam Gruszka 154
Mateusz Sas 154
6. Stanisław Nowak 118
7. Maciej Wieszczeczyński 74
8. Artur Ciechoński 72
9. Michał Grobelny 64
10. Andrzej Fabiszewski 62
11. Jakub Walczak 56
12. Aleksandra Gramala 46
13. Dariusz Obajtek 44
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Urszula Obajtek 18
19. Krzysztof Staszak 14
20. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
22. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
24. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
27. Tomasz Janos 4
28. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group