DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 28, 2019 11:12 am   DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020

Cześć, we wtorek 3 września rozpocznie się sezon darterski w Pleszewie. Po raz dwunasty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie XII MASTERS 2020. Droga do XII MASTERS 2020 to 39 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W marcu 2020 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do XI MASTERS 2019.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w XII MASTERS 2020 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 14 września (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2018/2019 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Pleszew Steel Cup – Tomasz Hałajda – Pleszew, (2 miejsce Jakub Madaliński – Pleszew, 3 Daniel Bagrowicz – Pleszew)
Puchar Delty – Bartosz Derwich (Jarocin), 2 miejsce Jakub Koralewski (Kotowiecko/Pleszew), 3 miejsca – Paweł Osiełkowski (Jarocin), Marcin Kowalczyk (Ostrów Wlkp.)
XI MASTERS 2019 – Norbert Pecyna (Jarocin), 2 miejsce Tomasz Hałajda (Pleszew), 3 miejsca – Jakub Koralewski (Pleszew/Kotowiecko), Marcin Kowalczyk (Ostrów Wlkp.)

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
Puchar Delty – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Aleksandra Gramala (Pleszew), 3 miejsca Marta Nowak (Poznań/Pleszew) i Danuta Pawlicka (Krotoszyn)
XI MASTERS 2019 – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Marta Pawlicka (Krotoszyn), 3 miejsca Danuta Pawlicka (Krotoszyn), Aleksandra Gramala (Pleszew)
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Sie 28, 2019 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 28, 2019 11:13 am   

XII sezon Dart Pleszew 2019/2020. Gramy:

- w każdy wtorek od 3 września 2019 do 9 czerwca 2020 (39 turniejów, 24 i 31 grudnia turnieje się nie odbędą) - Pleszew Steel Cup (PSC).
- 5 Turniejów Rankingowych (14 września 2019, 07 grudzień 2019, 25 styczeń 2020, P. Delty 25 marzec 2020 oraz 16 maj 2020) .

Do finału sezonu XII MASTERS 2020 (20 czerwiec 2020) awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.
XII MASTERS 2020, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe)
UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu.

Zapowiedź:
PSC 1 – wtorek – 3 września g: 20:00
PSC 2 – wtorek – 10 września
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 14 września g: 18:00
II TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 7 grudzień

PUB PIWNICA Pleszew, Rynek wejście od ul. Krzyżowej
  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 04, 2019 10:19 am   

PSC 1,klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda 20
2. Daniel Bagrowicz 16
3. Jakub Marciniak 12
4. Alan Kordala 10
5. Adam Gruszka 8
5. Bartosz Derwich 8
7. Jakub Walczak 6
7. Andrzej Fabiszewski 6
9. Aleksandra Gramala 4
9. Michał Stempniewicz 4
9. Piotr Jańczak 4
9. Matusz Sas 4
13. Artur Ciechoński 2
13. Stanisław Nowak 2

Hf 109 - Alan Kordala

Zapowiedź:
PSC 250 (2) - wtorek - 10 września g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 września
PSC 3 - wtorek - 17 września
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 9:24 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 2 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 36
2. Tomasz Hałajda 24
3. Adam Gruszka 20
4. Stanisław Nowak 18
5. Andrzej Fabiszewski 14
Michał Stempniewicz 14
7. Jakub Marciniak 12
8. Artur Ciechoński 10
Aleksandra Gramala 10
Alan Kordala 10
Mateusz Sas 10
12. Bartosz Derwich 8
13. Jakub Walczak 6
14. Michał Grobelny 4
Piotr Jańczak 4


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 9:25 am   

PSC 2, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Stanisław Nowak
3. Adam Gruszka
4. Michał Stempniewicz
5. Andrzej Fabiszewski
5. Artur Ciechoński
7. Aleksandra Gramala
7. Mateusz Sas
9. Tomasz Hałajda
9. Michał Grobelny



Zapowiedź:
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 14 września g: 18:00
PSC 3 - wtorek - 17 września
PSC 4 - wtorek - 24 września
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 9:26 am   

W sobotę odbędzie się pierwszy z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2019/2020. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 16:05   

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 1 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Marcin Kowalczyk 50 Ostrów Wlkp.
2. Przemysław Misiak 38 Ostrów Wlkp.
3. Jakub Płócienniczak 26 Pleszew/Wrocław
Jakub Koralewski 26 Kotowiecko/Pleszew
5. Ryszard Bugajny 20 Pleszew
Marcin Kmieciak 20 Krotoszyn
Stanisław Nowak 20 Pleszew
Krzysztof Staszak 20 Pleszew
9. Daniel Bagrowicz 14 Pleszew
Tomasz Hałajda 14 Pleszew
Piotr Jańczak 14 Pleszew
Jakub Walczak 14 Kalisz
13. Andrzej Fabiszewski 11 Pleszew
Adam Gruszka 11 Kalisz
Dariusz Obajtek 11 Krotoszyn
Maciej Wieszczeczyński 11 Krotoszyn


Pierwsza ósemka awans XII MASTERS 2020


Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 1 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 50 Ostrów Wlkp.
2. Danuta Pawlicka 38 Krotoszyn
3. Marta Nowak 26 Poznań/Pleszew
Marta Pawlicka 26 Krotoszyn
5. Aleksandra Gramala 20 Pleszew
Urszula Obajtek 20 Krotoszyn


Pierwsza szóstka awans XII MASTERS 2020
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 16:06   

I TURNIEJ RANKINGOWY
Pleszew, Pub Piwnica 14.09.2019, panie:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Danuta Pawlicka Krotoszyn
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Marta Pawlicka Krotoszyn
5. Aleksandra Gramala Pleszew
5. Urszula Obajtek Krotoszyn
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 16:07   

I TURNIEJ RANKINGOWY
Pleszew, Pub Piwnica 14.09.2019, panowie:

1. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
3. Jakub Płócienniczak Pleszew/Wrocław
3. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
5. Marcin Kmieciak Krotoszyn
5. Ryszard Bugajny Pleszew
5. Stanisław Nowak Pleszew
5. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Jakub Walczak Kalisz
9. Piotr Jańczak Pleszew
9. Daniel Bagrowicz Pleszew
9. Tomasz Hałajda Pleszew
13. Maciej Wieszczeczyński Krotoszyn
13. Dariusz Obajtek Krotoszyn
13. Adam Gruszka Kalisz
13. Andrzej Fabiszewski Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 16:08   

W zakończonym 14.09.2019 I Turnieju Rankingowym w turnieju pań bezkonkurencyjna okazał się Anna Kowalczyk, jest to dla niej 21 tryumf rankingowy i 9 z rzędu. Podium (21-3-0). Drugie miejsce zajęłą Danuta Pawlicka (0-1-2). Na trzecich miejscach uplasowały się: Marta Pawlicka (2-6-5) oraz Marta Nowak (2-4-11).

W turnieju Panów po raz drugi w karierze zwyciężyła Marcin Kowalczyk (2-0-3), "jedynka" rankingu z przed roku pokonał w finale Przemka Misiaka (0-4-11). Trzecie miejsca przypadły Jakubowi Płócienniczakowi (2-2-2) który na podium ostatni raz był 13 października 2012 roku, oraz Jakub Koralewski (18-13-12).

Kolejny II Turniej Rankingowy, zaplanowany jest na 7 grudnia 2019. Do zobaczenia!

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 17 września g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 24 września
PSC 5 - wtorek - 1 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 7 grudnia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group