5 KOLEJKA TYPERA ŁLD |
Autor |
Wiadomość |
Dartles
Leszek Puchowski
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2002 Posty: 5340 Skąd: Poole, UK / Łódź
|
Wysłany: Wto Lis 16, 2004 1:13 am 5 KOLEJKA TYPERA ŁLD
|
|
|
5 kolejka ŁLD zostanie rozegrana w dniach 25-28 listopada. Trzeba przyznać, że znowu zapowiadają się hiciory, a na dodatek (biorąc pod uwagę ostatnie wyniki) ta kolejka wydaje się wyjątkowo trudna do trafienia... kto będzie najlepszy, a kto okaże się najsłabszym ogniwem Zapraszam do zabawy
A mała ściąga tutaj : http://www.dartfoto.com/forum/viewtopic.php?t=877
A tu tabelki jak ktoś chce: http://www.dartfoto.com/i...iga&liga=tabela
Staropolskie - Młode Metropolis -:- (HIT )
Remiza/Aztex - Rokita Team -:-
Red Boys - V Element -:-
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz -:-
Bazyliszek - Schenker Intrako -:-
Czarny Koń - Intrako Classic -:- (HIT )
JKA Widzew - Nadzieja -:-
DC Kapeć - Zagłoba -:-
American Pie - Pomorska Team -:-
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues -:-
Wysłany Wto Lis 16, 2004 2:02 am:
Staropolskie - Młode Metropolis 5 : 5
Remiza/Aztex - Rokita Team 6 : 4
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako 1 : 9
Czarny Koń - Intrako Classic 5 : 5
JKA Widzew - Nadzieja 4 : 6
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 5 : 5 |
Ostatnio zmieniony przez Dartles Pon Lis 22, 2004 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Pietja
Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45 Dołączył: 04 Lis 2003 Posty: 1102 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Lis 16, 2004 8:59 am Re: 5 KOLEJKA TYPERA ŁLD
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 3 : 7
Remiza/Aztex - Rokita Team 6 : 4
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 1 : 9
Bazyliszek - Schenker Intrako 0 : 10
Czarny Koń - Intrako Classic 4 : 6
JKA Widzew - Nadzieja 3 : 7
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 4 : 6
Myślę, że za dużo ostatnio było remisów, więc teraz nie typuję żadnego :] |
|
|
|
|
MTMats
Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56 Dołączył: 05 Paź 2003 Posty: 308 Skąd: Sunsvall
|
Wysłany: Wto Lis 16, 2004 9:48 am
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 6 : 4
Remiza/Aztex - Rokita Team 5 : 5
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz :
Bazyliszek - Schenker Intrako 0 : 10
Czarny Koń - Intrako Classic 5 : 5
JKA Widzew - Nadzieja 3 : 7
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 5 : 5 |
Ostatnio zmieniony przez MTMats Śro Lis 17, 2004 9:17 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
Scania V8 fan
Drużyna: Zyg-Zak
Dołączył: 15 Lis 2004 Posty: 5 Skąd: Pabianice
|
Wysłany: Wto Lis 16, 2004 9:57 pm
|
|
|
Przede wszystkim witam wszystkich Forumowiczów (jako debiutant)!
Staropolskie - Młode Metropolis 7 : 3
Remiza/Aztex - Rokita Team 5 : 5
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako 1 : 9
Czarny Koń - Intrako Classic 5 : 5
JKA Widzew - Nadzieja 1 : 9
DC Kapeć - Zagłoba 9 : 1
American Pie - Pomorska Team 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 6 : 4
A WITAMY, WITAMY [mod] |
|
|
|
|
Janiu
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Wrz 2003 Posty: 2066 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Lis 16, 2004 11:22 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 4 : 6
Remiza/Aztex - Rokita Team 6 : 4
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako 1 : 9
Czarny Koń - Intrako Classic 5 : 5
JKA Widzew - Nadzieja 3 : 7
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 7 : 3
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 5 : 5 |
|
|
|
|
Pendzel
abstynent
Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 22 Sty 2004 Posty: 1527 Skąd: Kraków-Tratwa
|
Wysłany: Śro Lis 17, 2004 11:18 am
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 4:6
Remiza/Aztex - Rokita Team 6 : 4
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako 2 : 8
Czarny Koń - Intrako Classic 4 : 6
JKA Widzew - Nadzieja 3 : 7
DC Kapeć - Zagłoba 6 : 4
American Pie - Pomorska Team 6 : 4
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 4 : 6 |
|
|
|
|
jaskier
Hrabia Paweł Żmudzki
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz Wiek: 44 Dołączył: 12 Maj 2004 Posty: 1203 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 17, 2004 4:12 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 5 : 5
Remiza/Aztex - Rokita Team 5 : 5
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako 3 : 7
Czarny Koń - Intrako Classic 6 : 4
JKA Widzew - Nadzieja 2 : 8
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 7 : 3
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 4 : 6 |
|
|
|
|
Pendzel76
WIDZEW ŁÓDŹ
Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47 Dołączył: 01 Lis 2003 Posty: 1107 Skąd: Łódź-Zarzewek
|
Wysłany: Śro Lis 17, 2004 5:12 pm Re: 5 KOLEJKA TYPERA ŁLD
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 6:4
Remiza/Aztex - Rokita Team 6 : 4
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako 2 : 8
Czarny Koń - Intrako Classic 5 : 5
JKA Widzew - Nadzieja 3:7
DC Kapeć - Zagłoba 8:2
American Pie - Pomorska Team 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 5 : 5[/quote] |
|
|
|
|
Viper
Drużyna: Harnasie
Wiek: 48 Dołączył: 01 Paź 2004 Posty: 412 Skąd: Kraków N-H
|
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 2:37 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis ------ 4 : 6
Remiza/Aztex - Rokita Team ----------5 : 5
Red Boys - V Element------------------ 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz --------2 : 8
Bazyliszek - Schenker Intrako ---------2 : 8
Czarny Koń - Intrako Classic-----------5 : 5
JKA Widzew - Nadzieja ------------------5 : 5
DC Kapeć - Zagłoba----------------------7 : 3
American Pie - Pomorska Team-------- 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues----- 5 : 5 |
|
|
|
|
Wielebniak
Łyżwiarz :)
Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Wrz 2003 Posty: 1171 Skąd: Dunboyne
|
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 4:24 pm
|
|
|
Remiza/Aztex - Rokita Team 4 :6
Red Boys - V Element 5 : 5
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 3 : 7 (a co, zatypuje sobie)
Bazyliszek - Schenker Intrako 0 : 10
Czarny Koń - Intrako Classic 6 : 4
JKA Widzew - Nadzieja 5 : 5
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 7 : 3
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 4 : 6 |
|
|
|
|
Jedrus
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows 18 g
Wiek: 43 Dołączył: 22 Lis 2003 Posty: 538 Skąd: z Olechowa :-)
|
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 5:25 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 4:6 (HIT )
Remiza/Aztex - Rokita Team 3:7
Red Boys - V Element 5:5
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 3:7
Bazyliszek - Schenker Intrako 1:9
Czarny Koń - Intrako Classic 6:4 (HIT )
JKA Widzew - Nadzieja 3:7
DC Kapeć - Zagłoba 6:4
American Pie - Pomorska Team 8:2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 3:7 |
|
|
|
|
Viola
Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy Wiek: 43 Dołączyła: 12 Lis 2003 Posty: 2376 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Lis 20, 2004 11:16 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 5:5
Remiza/Aztex - Rokita Team 4:6
Red Boys - V Element 7:3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 2:8
Bazyliszek - Schenker Intrako 1:9
Czarny Koń - Intrako Classic 6:4
JKA Widzew - Nadzieja 3:7
DC Kapeć - Zagłoba 6:4
American Pie - Pomorska Team 8:2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 5:5 |
|
|
|
|
Łojtek
Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy Wiek: 48 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 3211 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Lis 20, 2004 11:40 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 4 : 6
Remiza/Aztex - Rokita Team 6 : 4
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 3 : 7
Bazyliszek - Schenker Intrako 2 : 8
Czarny Koń - Intrako Classic 4 : 6
JKA Widzew - Nadzieja 4 : 6
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 7 : 3
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 5 : 5 |
|
|
|
|
Kolo
Drużyna: Rokita
Wiek: 46 Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 160 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 4:39 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 6 : 4
Remiza/Aztex - Rokita Team 4 : 6
Red Boys - V Element 7 : 3
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 1 : 9
Bazyliszek - Schenker Intrako 1 : 9
Czarny Koń - Intrako Classic 8 : 2
JKA Widzew - Nadzieja 1 : 9
DC Kapeć - Zagłoba 6 : 4
American Pie - Pomorska Team 8 : 2
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 3 : 7 |
|
|
|
|
Monika Sowa
Zołza
Pomogła: 4 razy Dołączyła: 31 Mar 2004 Posty: 953 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 8:22 pm
|
|
|
Staropolskie - Młode Metropolis 4 : 6
Remiza/Aztex - Rokita Team 5 : 5
Red Boys - V Element 8 : 2
Tomi Widzew - ŁKD Leg Łowicz 1 : 9
Bazyliszek - Schenker Intrako 2 : 8
Czarny Koń - Intrako Classic 6 : 4
JKA Widzew - Nadzieja 3 : 7
DC Kapeć - Zagłoba 7 : 3
American Pie - Pomorska Team 7 : 3
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Blues 4 : 6 |
|
|
|
|
|