DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
X kolejka Typera ŁLD 2018/2019
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2019 10:10 am   X kolejka Typera ŁLD 2018/2019

X kolejka Typera ŁLD

Termin rozegrania: 17.III.2019 r.

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - :
Autsajderzy - Leg Łowicz - :
Vendetta - Karolew - :
Aztex - Diabol Team - :

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - :
Zmiennicy - Bull Squad - :
StanDart - Legion - :
 
 
Micrusia 


Lotki: Nemesis 18g
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lut 27, 2019 9:10 am   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 8:6
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 12:2

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 8:6
Zmiennicy - Bull Squad - 2:12
StanDart - Legion - 5:9
 
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 35
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 440
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 7:57 am   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 8:6
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 10:4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 4:10
StanDart - Legion - 4:10
Ostatnio zmieniony przez Berni Pią Mar 01, 2019 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Aztex
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 993
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 9:24 am   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 9:5
Autsajderzy - Leg Łowicz - 4:10
Vendetta - Karolew - 6:8
Aztex - Diabol Team - 6:8

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 5:9
StanDart - Legion - 3:11
 
 
włodzimir 


Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Winmau Vanquish 23g
Wiek: 50
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 7:04 am   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 8:6
Aztex - Diabol Team - 10:4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 9:5
Zmiennicy - Bull Squad -4 :10
StanDart - Legion - 3:11
 
 
eSeNTe 



Drużyna: KAROLEW
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Harrows Magnetic 16g soft, Winmau Testament 26g steel
Wiek: 33
Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 227
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 5:59 pm   

Czarny Koń - Orły Ozorków - 6 : 8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 8 : 6
Vendetta - Karolew - 6 : 8
Aztex - Diabol Team - 8 : 6

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 11 : 3
Zmiennicy - Bull Squad - 3 : 11
StanDart - Legion - 3 : 11
 
 
 
Qbek 



Drużyna: AZTEX
Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 48
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 02, 2019 9:55 pm   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków 8: 6
Autsajderzy - Leg Łowicz 5: 9
Vendetta - Karolew 8: 6
Aztex - Diabol Team 9 : 5

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica 10 :4
Zmiennicy - Bull Squad 5 : 9
StanDart - Legion4:10
 
 
manio 


Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 44
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 345
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 06, 2019 7:15 pm   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków 6 : 8
Autsajderzy - Leg Łowicz 4 : 10
Vendetta - Karolew 9 : 5
Aztex. - Diabol Team 10 : 4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica 11 : 3
Zmiennicy - Bull Squad 5 : 9
StanDart - Legion 4 : 10

:P
 
 
Black 


Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 10, 2019 9:40 am   

kolejka Typera ŁLD

Termin rozegrania: 17.III.2019 r.

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków 6 :8
Autsajderzy - Leg Łowicz -4: 10
Vendetta - Karolew 7 :7
Aztex - Diabol Team 8 :6

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica -8: 6
Zmiennicy - Bull Squad -3: 11
StanDart - Legion 2 :12
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 10, 2019 3:09 pm   

Moje typy:

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 4:10
Autsajderzy - Leg Łowicz - 7:7
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 10:4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 9:5
Zmiennicy - Bull Squad - 5:9
StanDart - Legion - 2:12
 
 
marcinmjl 


Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 149
Skąd: Łódź

Wysłany: Wto Mar 12, 2019 9:53 am   

Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 4-10
Autsajderzy - Leg Łowicz - 6-8
Vendetta - Karolew - 7-7
Aztex - Diabol Team - 9-5

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 9-5
Zmiennicy - Bull Squad - 4-10
StanDart - Legion - 2-12
 
 
r88 


Tarcza: blady 3
Lotki: barówki
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 8:12 pm   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 6:8
Vendetta - Karolew - 9:5
Aztex - Diabol Team - 10:4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 6:8
StanDart - Legion - 5:9
 
 
Ryku 


Drużyna: ORŁY
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Harrows Vortex Silver 18g
Wiek: 48
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 78
Skąd: Ozorków
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 9:13 pm   

Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 4:10
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 10:4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 11:3
Zmiennicy - Bull Squad -5 :9
StanDart - Legion - 4:10
 
 
janiorro 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: blady czy :D
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 240
Skąd: Łódź - Karolew
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 9:13 am   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków 6 :8
Autsajderzy - Leg Łowicz -6: 8
Vendetta - Karolew 8 :6
Aztex - Diabol Team 10 :4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica -8: 6
Zmiennicy - Bull Squad -3: 11
StanDart - Legion 3 :11
 
 
 
maksio 


Drużyna: Karolew
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 45
Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 152
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 12:02 pm   

I Liga - 10 kolejka

Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 6:8
Aztex - Diabol Team - 10:4

II Liga - 10 kolejka

Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 5:9
StanDart - Legion - 3:11
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group