Zamknięty przez: edgaritto Wto Sty 22, 2019 11:24 am |
VII kolejka Typera ŁLD 2018/2019 |
Autor |
Wiadomość |
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Gru 18, 2018 1:13 pm VII kolejka Typera ŁLD 2018/2019
|
|
|
VII kolejka Typera ŁLD
Termin rozegrania: 13.I.2019 r.
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - :
Czarny Koń - Diabol Team - :
Vendetta - Autsajderzy - :
Karolew - Aztex - :
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - :
Lejdis Plus - Bolteam - :
StanDart - Zmiennicy - : |
|
|
|
|
Qbek
Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 470 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Gru 18, 2018 11:32 pm
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz 6: 8
Czarny Koń - Diabol Team 9 : 5
Vendetta - Autsajderzy 9: 5
Karolew - Aztex 9: 5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad 2: 12
Lejdis Plus - Bolteam 4:10
StanDart - Zmiennicy 6 :8 |
|
|
|
|
Micrusia
Lotki: Nemesis 18g
Wiek: 43 Dołączyła: 16 Lut 2013 Posty: 92 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Gru 25, 2018 9:34 pm
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz 7:7
Czarny Koń - Diabol Team 8:6
Vendetta - Autsajderzy 9:5
Karolew - Aztex 9:5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad 3:11
Lejdis Plus - Bolteam 5:9
StanDart - Zmiennicy 8:6 |
|
|
|
|
Black
Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 50 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Gru 29, 2018 11:57 am
|
|
|
Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz 5 :9
Czarny Koń - Diabol Team 6 :8
Vendetta - Autsajderzy 8 :6
Karolew - Aztex 9 :5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad 4:10
Lejdis Plus - Bolteam 5 :9
StanDart - Zmiennicy 6 :8 |
|
|
|
|
marcinmjl
Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 42 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 232 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Gru 31, 2018 12:19 pm
|
|
|
Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz 4-10
Czarny Koń - Diabol Team 6 - 8
Vendetta - Autsajderzy 10-4
Karolew - Aztex 9 - 5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad 2-12
Lejdis Plus - Bolteam 3-11
StanDart - Zmiennicy 6 - 8 |
|
|
|
|
włodzimir
Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Monster Gunner IV 20g
Wiek: 55 Dołączył: 22 Wrz 2017 Posty: 78 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Gru 31, 2018 12:43 pm
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 5:9
Czarny Koń - Diabol Team - 9:5
Vendetta - Autsajderzy - 8:6
Karolew - Aztex - 7:7
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - 3:11
Lejdis Plus - Bolteam - 4:10
StanDart - Zmiennicy - 6:8 |
|
|
|
|
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1076 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Śro Sty 02, 2019 7:15 am
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 5:9
Czarny Koń - Diabol Team - 7:7
Vendetta - Autsajderzy - 10:4
Karolew - Aztex - 9:5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - 4:10
Lejdis Plus - Bolteam - 5:9
StanDart - Zmiennicy - 6:8 |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 9:30 am
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 6:8
Czarny Koń - Diabol Team - 8:6
Vendetta - Autsajderzy - 10:4
Karolew - Aztex - 9:5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - 3:11
Lejdis Plus - Bolteam - 4:10
StanDart - Zmiennicy - 6:8 |
|
|
|
|
manio
Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 49 Dołączył: 07 Wrz 2010 Posty: 425 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Sty 06, 2019 3:09 pm
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz 5 : 9
Czarny Koń - Diabol Team 9 : 5
Vendetta - Autsajderzy 10 : 4
Karolew - Aztex. 10 : 4
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad 1 : 13
Lejdis Plus - Bolteam 4 : 10
StanDart - Zmiennicy 5 : 9
|
|
|
|
|
Ryku
Drużyna: ORŁY
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Harrows Vortex Silver 18g
Wiek: 53 Dołączył: 06 Paź 2008 Posty: 117 Skąd: Ozorków
|
Wysłany: Nie Sty 06, 2019 8:07 pm
|
|
|
Termin rozegrania: 13.I.2019 r.
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 8:6
Czarny Koń - Diabol Team - 9:5
Vendetta - Autsajderzy -10 :4
Karolew - Aztex - 9:5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad -2 :12
Lejdis Plus - Bolteam - 5:9
StanDart - Zmiennicy -6 :8 |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 7:35 pm
|
|
|
Moje typy:
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 5:9
Czarny Koń - Diabol Team - 9:5
Vendetta - Autsajderzy - 6:8
Karolew - Aztex - 9:5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - 3:11
Lejdis Plus - Bolteam - 5:9
StanDart - Zmiennicy - 6:8 |
|
|
|
|
maksio
Drużyna: Karolew
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 50 Dołączył: 20 Wrz 2005 Posty: 225 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 11:37 am
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 5:9
Czarny Koń - Diabol Team - 8:6
Vendetta - Autsajderzy - 9:5
Karolew - Aztex - 8:6
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - 4:10
Lejdis Plus - Bolteam - 5:9
StanDart - Zmiennicy - 6:8 |
|
|
|
|
r88
Tarcza: blady 3
Lotki: barówki
Dołączył: 07 Maj 2009 Posty: 149 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 1:46 pm
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 5:9
Czarny Koń - Diabol Team - 8:6
Vendetta - Autsajderzy - 5:9
Karolew - Aztex - 10:4
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad - 2:12
Lejdis Plus - Bolteam - 3:11
StanDart - Zmiennicy - 5:9 |
|
|
|
|
Juniorlodz
Drużyna: Karolew
Dołączył: 28 Wrz 2018 Posty: 8 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 8:56 pm
|
|
|
Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz 4-10
Czarny Koń - Diabol Team 8-6
Vendetta - Autsajderzy 10-4
Karolew - Aztex 11-3
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad 2-12
Lejdis Plus - Bolteam 4-10
StanDart - Zmiennicy 6 - 8 |
|
|
|
|
eSeNTe
Drużyna: KAROLEW
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Harrows Magnetic 16g soft, Winmau Testament 26g steel
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 03 Paź 2012 Posty: 312 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Sty 11, 2019 12:50 pm
|
|
|
I Liga - 7 kolejka
Orły Ozorków - Leg Łowicz - 6: 8
Czarny Koń - Diabol Team - 6: 8
Vendetta - Autsajderzy - 9:5
Karolew - Aztex - 9: 5
II Liga - 7 kolejka
Dartallica - Bull Squad -3 : 11
Lejdis Plus - Bolteam -4 : 10
StanDart - Zmiennicy -6 : 8 |
|
|
|
|
|