DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 1:21 pm   

PSC 28, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Jakub Madaliński
3. Adam Gruszka
4. Piotr Jańczak
5. Tomasz Janos
5. Tomasz Hałajda
7. Mateusz Sas
7. Aleksandra Gramala
9. Iwona Jezierska
9. Stanisław Nowak
9. Artur Ciechoński
9. Andrzej Fabiszewski

114 hf - Adam Gruszka

Zapowiedź:
PSC 29 - wtorek - 26 marzec g: 20:00
PSC 30 - wtorek - 2 kwiecień
PSC 31 - wtorek - 9 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 9:45 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 29 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 382
2. Jakub Madaliński 342
3. Daniel Bagrowicz 270
4. Adam Gruszka 258
5. Andrzej Fabiszewski 220
Mateusz Sas 220
7. Stanisław Nowak 208
8. Aleksandra Gramala 156
9. Jakub Walczak 152
10. Iwona Jezierska 134
11. Artur Ciechoński 106
12. Piotr Jańczak 88
Alan Kordala 88
14. Tomasz Janos 72
15. Szymon Moch 44
16. Krzysztof Staszak 28
17. Szymon Madaliński 16
Bartek Stefaniak 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 9:46 pm   

PSC 29, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Adam Gruszka
3. Jakub Madaliński
4. Andrzej Fabiszewski
5. Daniel Bagrowicz
5. Tomasz Janos
7. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński
9. Aleksandra Gramala
9. Mateusz Sas

110 hf - Adam Gruszka

Zapowiedź:
PSC 30 - wtorek - 2 kwietnia g: 20:00
PSC 31 - wtorek - 9 kwietnia
PSC 32 - wtorek - 16 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 12:40 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 30 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 402
2. Jakub Madaliński 346
3. Daniel Bagrowicz 270
4. Adam Gruszka 264
5. Mateusz Sas 232
6. Andrzej Fabiszewski 230
7. Stanisław Nowak 216
8. Aleksandra Gramala 160
9. Jakub Walczak 158
10. Iwona Jezierska 134
11. Artur Ciechoński 110
12. Piotr Jańczak 88
Alan Kordala 88
14. Tomasz Janos 76
15. Szymon Moch 60
16. Krzysztof Staszak 28
17. Bartek Stefaniak 24
18. Szymon Madaliński 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 12:41 pm   

PSC 30, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Szymon Moch
3. Mateusz Sas
4. Andrzej Fabiszewski
5. Stanisław Nowak
5. Bartek Stefaniak
7. Jakub Walczak
7. Adam Gruszka
9. Aleksandra Gramala
9. Tomasz Janos
9. Jakub Madaliński
9. Artur Ciechoński

hf 100 - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 31 - wtorek - 9 kwietnia g: 20:00
PSC 32 - wtorek - 16 kwietnia
PSC 33 - wtorek - 23 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maja g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 10, 2019 8:18 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 31 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 414
2. Jakub Madaliński 362
3. Daniel Bagrowicz 290
4. Adam Gruszka 272
5. Andrzej Fabiszewski 240
6. Mateusz Sas 238
7. Stanisław Nowak 216
8. Aleksandra Gramala 166
9. Jakub Walczak 158
10. Iwona Jezierska 138
11. Artur Ciechoński 118
12. Piotr Jańczak 88
Alan Kordala 88
14. Tomasz Janos 80
15. Szymon Moch 60
16. Krzysztof Staszak 28
17. Bartek Stefaniak 24
18. Szymon Madaliński 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 10, 2019 8:18 pm   

PSC 31, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Jakub Madaliński
3. Tomasz Hałajda
4. Andrzej Fabiszewski
5. Artur Ciechoński
5. Adam Gruszka
7. Aleksandra Gramala
7. Mateusz Sas
9. Tomasz Janos
9. Iwona Jezierska

Zapowiedź:
PSC 32 - wtorek - 16 kwietnia
PSC 33 - wtorek - 23 kwietnia
PSC 34 - wtorek - 30 kwietnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maja g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 17, 2019 7:05 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 32 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 420
2. Jakub Madaliński 378
3. Daniel Bagrowicz 294
4. Adam Gruszka 280
5. Andrzej Fabiszewski 260
6. Mateusz Sas 242
7. Stanisław Nowak 220
8. Aleksandra Gramala 170
9. Jakub Walczak 168
10. Iwona Jezierska 146
11. Artur Ciechoński 118
12. Piotr Jańczak 88
Alan Kordala 88
14. Tomasz Janos 80
15. Szymon Moch 72
16. Krzysztof Staszak 28
17. Bartek Stefaniak 24
18. Szymon Madaliński 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Ryszard Bugajny 6
Joanna Ryńska 6
25. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
28. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 17, 2019 7:06 pm   

PSC 32, klasyfikacja:

1. Andrzej Fabiszewski
2. Jakub Madaliński
3. Szymon Moch
4. Jakub Walczak
5. Iwona Jezierska
5. Adam Gruszka
7. Tomasz Hałajda
7. Ryszard Bugajny
9. Stanisław Nowak
9. Daniel Bagrowicz
9. Mateusz Sas
9. Aleksandra Gramala

180 - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
PSC 33 - wtorek - 23 kwietnia g: 20:00
PSC 34 - wtorek - 30 kwietnia
PSC 35 - wtorek - 7 maja
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maja
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 24, 2019 8:43 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 33 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 436
2. Jakub Madaliński 390
3. Daniel Bagrowicz 314
4. Adam Gruszka 284
5. Andrzej Fabiszewski 262
6. Mateusz Sas 252
7. Stanisław Nowak 228
8. Aleksandra Gramala 174
9. Jakub Walczak 168
10. Iwona Jezierska 150
11. Artur Ciechoński 120
12. Piotr Jańczak 88
Alan Kordala 88
14. Tomasz Janos 86
15. Szymon Moch 72
16. Krzysztof Staszak 28
17. Bartek Stefaniak 24
18. Szymon Madaliński 20
Błażej Wujs 20
20. Ryszard Bugajny 14
Maria Viunytska 14
22. Marcin Mądrzak 10
23. Franciszek Stanisławski 8
24. Joanna Ryńska 6
25. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
28. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 24, 2019 8:44 am   

PSC 33, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Tomasz Hałajda
3. Jakub Madaliński
4. Mateusz Sas
5. Stanisław Nowak
5. Ryszard Bugajny
7. Tomasz Janos
7. Błażej Wujs
9. Iwona Jezierska
9. Szymon Madaliński
9. Adam Gruszka
9. Aleksandra Gramala
13. Artur Ciechoński
13. Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 34 - wtorek - 30 kwietnia g: 20:00
PSC 35 - wtorek - 7 maja
PSC 36 - wtorek - 14 maja
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group