Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018 |
Autor |
Wiadomość |
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pon Lip 23, 2018 12:09 pm Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018
|
|
|
Zaczynamy tworzyć prowizoryczną listę startową na dwa turnieje w Gdyni w dniach 24-25.08.2018r. - jak wiecie taka lista jest pomocna przy organizacji wydarzenia, dlatego proszę o zapisy
24 sierpnia - turniej par (mogą być jak najbardziej mieszane),
wpisowe 20 zł od pary, zapisy od 18:00, start 19:00
25 sierpnia - turniej Pucharu Polski POD, wpisowe 25 zł, zapisy od 12:00, start 13:00
ZAPRASZAM!
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1.
2.
3.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. |
|
|
|
|
Hilek
Wiek: 39 Dołączył: 03 Mar 2018 Posty: 3 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Pon Lip 23, 2018 10:10 pm Re: Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018
|
|
|
[quote="paolka"]Zaczynamy tworzyć prowizoryczną listę startową na dwa turnieje w Gdyni w dniach 24-25.08.2018r. - jak wiecie taka lista jest pomocna przy organizacji wydarzenia, dlatego proszę o zapisy
24 sierpnia - turniej par (mogą być jak najbardziej mieszane),
wpisowe 20 zł od pary, zapisy od 18:00, start 19:00
25 sierpnia - turniej Pucharu Polski POD, wpisowe 25 zł, zapisy od 12:00, start 13:00
ZAPRASZAM!
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2.
3.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Wto Lip 24, 2018 4:38 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2.
3.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 10:26 am
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Paulina Siemaszko, Karina Misztal
3.
4.
5.
6.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.
8.
9.
10.
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6.
7.
8.
9.
10. |
|
|
|
|
KarineX ^_^
Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 32 Dołączyła: 06 Gru 2016 Posty: 9 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 10:38 am
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski |
|
|
|
|
KarineX ^_^
Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 32 Dołączyła: 06 Gru 2016 Posty: 9 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 11:39 am
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 11:51 am
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Agnieszka Mazur
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski |
|
|
|
|
KarineX ^_^
Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 32 Dołączyła: 06 Gru 2016 Posty: 9 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 12:19 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5.
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 12:33 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz |
|
|
|
|
KarineX ^_^
Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 32 Dołączyła: 06 Gru 2016 Posty: 9 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 1:53 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Czw Sie 09, 2018 3:15 pm
|
|
|
URNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Sob Sie 11, 2018 11:22 am
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko |
|
|
|
|
Artur
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 53 Dołączył: 30 Kwi 2013 Posty: 48 Skąd: Kętrzyn
|
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 8:46 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski |
|
|
|
|
KarineX ^_^
Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 32 Dołączyła: 06 Gru 2016 Posty: 9 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Sie 21, 2018 2:59 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Sie 22, 2018 3:45 pm
|
|
|
TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek
14. Jaca & Wierzba
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018
KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska
MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński |
|
|
|
|
|