DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
I Otwarte Mistrzostwa Krosna w kategorii par - wyniki.
Autor Wiadomość
Lone_Wolf 


Drużyna: wolny strzelec
Tarcza: BULL"S dual core
Lotki: Bobby George 23 g
Wiek: 59
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 73
Skąd: Krosno
Wysłany: Pon Sty 22, 2018 12:17 am   I Otwarte Mistrzostwa Krosna w kategorii par - wyniki.

Klub "K15" i Dart Krosno zapraszają serdecznie na I Otwarte Mistrzostwa Krosna w darta w kat. par.

Miejsce: Krosno, Klub "K15", ul. Krakowska 15.

Termin: 17 marca (sobota), start 13:00, zapisy do 12:30.

Wpisowe: 40 PLN od pary.

Nagrody: puchary I-III, dyplomy I-VIII, całość wpisowego na nagrody finansowe. Liczba par z nagrodami z wpisowego - zależna od liczby uczestników, planujemy wstępnie 4 pary, przy dużej frekwencji 8 par.

Liczba tarcz: 8

System gry: grupy + s.k.o. Dystans meczu zależny od liczby uczestników, by zakończyć turniej najpóźniej ok. 19:00. Przy minimum 3 parach kobiet - osobny turniej kobiecy.

Nie obowiązuje "dress code".

Na miejscu tani bar i pizzeria. Duża liczba wygodnych siedzących miejsc.

Na każdą pełną dziesiątkę uczestników losowana jedna pizza (rodzaj do wyboru).

ZAPRASZAMY!

Jednocześnie informujemy, że termin II Otwartych Mistrzostwa Krosna w darta to sobota 26 maja.Tytułów bronić będą (jeśli przybędą :-) ) Krzysztof Kciuk i Agata Fidelus. Pełna informacja po rozegraniu mistrzostw par.
 
 
Lone_Wolf 


Drużyna: wolny strzelec
Tarcza: BULL"S dual core
Lotki: Bobby George 23 g
Wiek: 59
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 73
Skąd: Krosno
Wysłany: Nie Mar 18, 2018 1:03 pm   

W I Otwartych Mistrzostwach Krosna w steel darta w kategorii par wzięło udział 32 uczestników, czyli 16 par (w tym pięć mikstów, z których trzy wyszły z grupy!).

Wyniki rozgrywek grupowych (miejsce, zawodnicy, zwycięstwa, bilans legów):

Gr. 1.
1. Dariusz Furman,Hieronim Furgał...........3 9:2
2. Agnieszka Furman, Krzysztof Furman....2 7:4
3. Marek Hawrot, Maciej Hawrot...............1 4:7
4. Agnieszka Hornik, Mieszko Ciuła...........0 2:9

Gr.2.
1. Adrian Michna, Hubert Paradysz.............3 9:2
2. Waldemar Czajkowski, Kamil Marcinek....2 7:4
3. Sebastian Ast, Krzysztof Klocek..............1 4:7
4. Krzysztof Klimaszewski, Piotr Pachoł........0 2:9

Gr. 3.
1. Stanisław Bezak, Sławomir Parkitny.........3 9:4
2. Marek Lenart, Piotr Czekaj .....................2 6:5
3. Dariusz Szeląg, Przemysław Woś.............1 6:7
4. Magdalena Wojdyła, Dariusz Jamrozek......0 4:9

Gr. 4.
1. Karolina Lorek, Adam Bazuń...................3 9:1
2. Joanna Wideł, Leszek Puchowski .............2 6:6
3. Radosław Przybyła, Maciej Przybyła..........1 5:7
4. Wojciech Górka, Marcin Żydowski ............0 3:9

Ćwierćfinały:
D.Furman,H.Furgał : M. Lenart, P. Czekaj............. 3:2
W. Czajkowski, K. Marcinek : K. Lorek, A. Bazuń....3:0
S. Bezak, S. Parkitny : A. Furman, K. Furman.........3:1
A. Michna, H. Paradysz : J. Wideł, L. Puchowski......3:1

Półfinały:
D. Furman,H. Furgał : W. Czajkowski, K. Marcinek .....4:2
A. Michna, H. Paradysz : S. Bezak, S. Parkitny...........4:1

Mecz o 3. miejsce:
W. Czajkowski,K. Marcinek : S. Bezak, S.Parkitny...4:3

Finał:
A. Michna, H. Paradysz : D. Furman, H. Furgał........5:1

Ostateczna kolejność:

1. Adrian Michna, Hubert Paradysz ...............(Krosno, Trześniów) - 2x180
2. Dariusz Furman, Hieronim Furgał..............(Rzeszów, Kolbuszowa) - 2x180, 18
3. Waldemar Czajkowski, Kamil Marcinek.......(Rzeszów) - HF100
4. Stanisław Bezak, Sławomir Parkitny.......... (Dębica) - 171, 180
5. Marek Lenart, Piotr Czekaj........................(Krosno) - HF118
5. Karolina Lorek, Adam Bazuń......................(Nowy Sącz, Nowy Targ)
5. Agnieszka Furman, Krzysztof Furman.........(Rzeszów) - 180
5. Joanna Wideł, Leszek Puchowski................(Nowy Sącz, Wyspy)
9. Marek Hawrot, Maciej Hawrot....................(Krosno)
9. Sebastian Ast, Krzysztof Klocek.................(Tarnowiec, Potakówka) - HF100
9. Dariusz Szeląg, Przemysław Woś................(Jasło)
9. Radosław Przybyła, Maciej Przybyła............(Chlebna)
13. Agnieszka Hornik, Mieszko Ciuła...............(Nowy Sącz)
13. Krzysztof Klimaszewski, Piotr Pachoł.........(Rzeszów)
13. Magdalena Wojdyła, Dariusz Jamrozek.......(Rzeszów)
13. Wojciech Górka, Marcin Żydowski..............(Tarnów)

Mecz o zwycięstwo w kategorii kobiet:
K. Lorek, J. Wideł (Nowy Sącz) : A. Furman, M. Wojdyła (Rzeszów) 3:1

Oto link do krótkiej fotorelacji i paru ciekawostek z turnieju:

https://www.facebook.com/...790271/?fref=ts

Ustalony został również termin II Otwartych Mistrzostw Krosna w steel darta. Odbędą się one 26 maja w klubie „K15”, start 13:00. Niebawem pełna informacja dotycząca tych zawodów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group