DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Grand Prix POD 7 & 8 Włocławek (Hotel Gościniec)
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 7:53 pm   Grand Prix POD 7 & 8 Włocławek (Hotel Gościniec)



09.03.2018 Turniej Deblowy

Grupy Pań

1
Krzeszewska- Sławianowski
Golly- Musiał
Drążek- Zięba
Markowska- Zientara


2
Groszek- Kłopotowska
Nowaczek- Konwent
Kubowicz- Pawlicka
Dojniak- Zasadzka


3
Załawka- Łęga
Rzepka- Kruszyńska
Głowacka- Kopczyńska
Szarańska- Smarz


4
Mikietyńska- Popiel
Smolińska- Langner
Słowikowska- Boniecka


Grupy Panów

1
Krupka- Podgórska
Furman- Furman
Pałaszewski- Bruliński
Domański- Duda
Smarz- Smarz


2
Kasprzak-Zasadzki
Chechliński- Sujkowski
Małek- Rusek
Gleń- Sewulok
Krasuski- Rudnik


3
Kovalov-Kijanowski
Caliński- Wacławski
Lewandowski- Kempisty
Wilmański-Olejnik
Szczesik- Sędziak


4
Dziubany- Domka
Adamczyk- Kozłowski
Gużyński- Krysiak
Kubowicz- Błażejewski
Sobieszczyk- Zając


5
Ryglewski- Lewandowicz
Rutecki- Rutecki
Wiśniewski- Dąbrowski
Janiak- Pietrzak
Suski- Adamczewski


6
Hoffa- Seredyński
Jagieniak- Bączkowski
Adamski- Siodła
Ośko- Dybka
Działkowski- Wołynka


7
Stróżyk- Łęga
Kuljon- Waberski
Szarański- Dąbrowski
Hryciuk - Wawrzyniak
Michna- Małek


8
Dul- Przybyła
Gawłowicz- Fałat
Bieda- Kowalski
Lewandowski- Ruciński
Markowski- Dzikołowski


9
Pawlicki- Olszewski
Kciuk- Morajka
Dzięgiel- Marciniak
Pawlicki- Cieślak
Piotrowski- Skorupa


10
Różycki- Podgórski
Kondrak- Strzelecki
Hank- Kostecki
Kowalczyk- Kowalczyk
Słowikowski- Mikołajczyk


11
Sławianowski- Górczyński
Butrym- Kwiatek
Frankiewicz- Frydrych
Kamiński- Mikołajczak
Rybka- Pośpiech


12
Jasiński- Sawicki
Lauer- Rzepecki
Marczewski- Dereszewski
Szczepanowski- Zwierzchowski
Jurasz- Jurczuk


13
Marciniak- Gontarewicz
Steyer- Robak
Lewandowski- Pisarski
Adamczyk- Ryglewski


14
Śliwa- Nagacz
Szeniman- Czaja
Jasiński- Baum
Basiak- Sawicki


15
Pruchniak- Herberg
Chyliński- Łoniewski
Topoliński- Michalski
Lidzbarski- Kopania


16
Galubiński- Rosik
Kostecki- Kostecki
Zakrzewski- Pajdak
Kozłowski-Golly
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 9:14 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Krzeszewska- Sławianowski 4
Golly- Musiał 3
Drążek- Zięba 2
Markowska- Zientara 1


2
Groszek- Kłopotowska 2
Nowaczek- Konwent 4
Kubowicz- Pawlicka 1
Dojniak- Zasadzka 3


3
Załawka- Łęga 3
Rzepka- Kruszyńska 1
Głowacka- Kopczyńska 2
Szarańska- Smarz 4


4
Mikietyńska- Popiel 2
Smolińska- Langner 3
Słowikowska- Boniecka 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 10:22 pm   

Wyniki Grup Panów
1
Krupka- Podgórska 2
Furman- Furman 4
Pałaszewski- Bruliński 1
Domański- Duda 5
Smarz- Smarz 3


2
Kasprzak-Zasadzki 5
Chechliński- Sujkowski 2
Małek- Rusek 1
Gleń- Sewulok 3
Krasuski- Rudnik 4


3
Kovalov-Kijanowski 3
Caliński- Wacławski 2
Lewandowski- Kempisty 4
Wilmański-Olejnik 1
Szczesik- Sędziak 5


4
Dziubany- Domka 3
Adamczyk- Kozłowski 1
Gużyński- Krysiak 5
Kubowicz- Błażejewski 2
Sobieszczyk- Zając 4


5
Ryglewski- Lewandowicz 4
Rutecki- Rutecki 1
Wiśniewski- Dąbrowski 3
Janiak- Pietrzak 2
Suski- Adamczewski 5


6
Hoffa- Seredyński 5
Jagieniak- Bączkowski 4
Adamski- Siodła 3
Ośko- Dybka 2
Działkowski- Wołynka 1


7
Stróżyk- Łęga 1
Kuljon- Waberski 4
Szarański- Dąbrowski 5
Hryciuk - Wawrzyniak 3
Michna- Małek 2


8
Dul- Przybyła 3
Gawłowicz- Fałat 4
Bieda- Kowalski 1
Lewandowski- Ruciński 5
Markowski- Dzikołowski 2


9
Pawlicki- Olszewski 2
Kciuk- Morajka 3
Dzięgiel- Marciniak 4
Pawlicki- Cieślak 5
Piotrowski- Skorupa 1


10
Różycki- Podgórski 5
Kondrak- Strzelecki 1
Hank- Kostecki 2
Kowalczyk- Kowalczyk 4
Słowikowski- Mikołajczyk 3


11
Sławianowski- Górczyński 4
Butrym- Kwiatek 2
Frankiewicz- Frydrych 1
Kamiński- Mikołajczak 5
Rybka- Pośpiech 3


12
Jurasz Jurczuk 2
Lauer- Rzepecki 1
Marczewski- Dereszewski 3
Szczepanowski- Zwierzchowski 4
Jasiński- Sawicki 5

13
Marciniak- Gontarewicz 2
Steyer- Robak 1
Lewandowski- Pisarski 4
Adamczyk- Ryglewski 3


14
Śliwa- Nagacz 4
Szeniman- Czaja 3
Jasiński- Baum 2
Basiak- Sawicki 1


15
Pruchniak- Herberg 2
Chyliński- Łoniewski 1
Topoliński- Michalski 4
Lidzbarski- Kopania 3


16
Galubiński- Rosik 3
Kostecki- Kostecki 4
Zakrzewski- Pajdak 2
Kozłowski-Golly 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 10:58 pm   

Turniej Pań

"1/4 FINAL
Best of 5"

Markowska- Zientara 3
Głowacka- Kopczyńska 1

Groszek- Kłopotowska 0
Słowikowska- Boniecka 3

Rzepka- Kruszyńska 3
Drążek- Zięba 1

Mikietyńska- Popiel 3
Kubowicz- Pawlicka 2
Ostatnio zmieniony przez olka Pią Mar 09, 2018 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 10:58 pm   

Turniej Panów

"Last 32
Best of 5"

Pałaszewski- Bruliński 3
Pruchniak- Herberg 0

Chechliński- Sujkowski 1
Kozłowski-Golly 3

Piotrowski- Skorupa 1
Michna- Małek 3

Hank- Kostecki 0
Bieda- Kowalski 3

Rutecki- Rutecki 3
Butrym- Kwiatek 0

Ośko- Dybka 2
Lauer- Rzepecki 3

Steyer- Robak 3
Caliński- Wacławski 1

Jasiński- Baum 1
Adamczyk- Kozłowski 3

Wilmański-Olejnik 3
Marciniak- Gontarewicz 2

Kubowicz- Błażejewski 0
Basiak- Sawicki 3

Frankiewicz- Frydrych 3
Janiak- Pietrzak 0

Jurasz Jurczuk 0
Działkowski- Wołynka 3

Stróżyk- Łęga 3
Pawlicki- Olszewski 2

Markowski- Dzikołowski 3
Kondrak- Strzelecki 1

Chyliński- Łoniewski 1
Krupka- Podgórska 3

Zakrzewski- Pajdak 2
Małek- Rusek 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 11:58 pm   

"1/2 FINAL
Best of 5"


Markowska- Zientara 1
Słowikowska- Boniecka 3


Rzepka- Kruszyńska 3
Mikietyńska- Popiel 0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 11:59 pm   

Finał Turnieju Pań

Słowikowska- Boniecka 1

Rzepka- Kruszyńska 3

Zwyciężczyniami Turnieju Pań została Jolanta Rzepka i Ewa Kruszyńska
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:02 am   

Turniej Panów

"Last 16
Best of 5"


Pałaszewski- Bruliński 3

Board: 1

Kozłowski-Golly 0



Michna- Małek 3

Board: 3

Bieda- Kowalski 2



Rutecki- Rutecki 3

Board: 5

Lauer- Rzepecki 2



Steyer- Robak 0

Board: 7

Adamczyk- Kozłowski 3



Wilmański-Olejnik 0

Board: 9

Basiak- Sawicki 3



Frankiewicz- Frydrych 0

Board: 11

Działkowski- Wołynka 3



Stróżyk- Łęga 0

Board: 13

Markowski- Dzikołowski 3



Krupka- Podgórska 2

Board: 15

Małek- Rusek 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:03 am   

Turniej Panów

"1/4 FINAL
Best of 5"




Pałaszewski- Bruliński 3



Board: 13



Michna- Małek 1







Rutecki- Rutecki 0



Board: 15



Adamczyk- Kozłowski 3







Basiak- Sawicki 2



Board: 17



Działkowski- Wołynka 3







Markowski- Dzikołowski 1



Board: 19



Małek- Rusek 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:31 am   

Turniej Panów

1/2 Finału

Pałaszewski- Bruliński 2

Adamczyk- Kozłowski 3




Działkowski- Wołynka 3

Małek- Rusek 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:49 am   

Finał Turnieju Panów



Adamczyk- Kozłowski 0

Działkowski- Wołynka 3


Zwycięzcami Turnieju Panów zostali Grzegorz Działkowski i Paweł Wołynka
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 12:52 am   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Rzepka- Kruszyńska
2 Słowikowska- Boniecka
3-4 Markowska- Zientara
3-4 Mikietyńska- Popiel
5-8 Głowacka- Kopczyńska
5-8 Groszek- Kłopotowska
5-8 Drążek- Zięba
5-8 Kubowicz- Pawlicka
9-12 Golly- Musiał
9-12 Dojniak- Zasadzka
9-12 Załawka- Łęga
9-12 Smolińska- Langner
13-16 Krzeszewska- Sławianowski
13-16 Nowaczek- Konwent
13-16 Szarańska- Smarz


Pełne wyniki Turnieju Panów

1 Działkowski- Wołynka
2 Adamczyk- Kozłowski
3-4 Pałaszewski- Bruliński
3-4 Małek- Rusek
5-8 Michna- Małek
5-8 Rutecki- Rutecki
5-8 Basiak- Sawicki
5-8 Markowski- Dzikołowski
9-16 Kozłowski-Golly
9-16 Bieda- Kowalski
9-16 Lauer- Rzepecki
9-16 Steyer- Robak
9-16 Wilmański-Olejnik
9-16 Frankiewicz- Frydrych
9-16 Stróżyk- Łęga
9-16 Krupka- Podgórska
17-32 Pruchniak- Herberg
17-32 Chechliński- Sujkowski
17-32 Piotrowski- Skorupa
17-32 Hank- Kostecki
17-32 Butrym- Kwiatek
17-32 Ośko- Dybka
17-32 Caliński- Wacławski
17-32 Jasiński- Baum
17-32 Marciniak- Gontarewicz
17-32 Kubowicz- Błażejewski
17-32 Janiak- Pietrzak
17-32 Jurasz- Jurczuk
17-32 Pawlicki- Olszewski
17-32 Kondrak- Strzelecki
17-32 Chyliński- Łoniewski
17-32 Zakrzewski- Pajdak
33-48 Smarz- Smarz
33-48 Gleń- Sewulok
33-48 Kovalov-Kijanowski
33-48 Dziubany- Domka
33-48 Wiśniewski- Dąbrowski
33-48 Adamski- Siodła
33-48 Hryciuk - Wawrzyniak
33-48 Dul- Przybyła
33-48 Kciuk- Morajka
33-48 Słowikowski- Mikołajczyk
33-48 Rybka- Pośpiech
33-48 Marczewski- Dereszewski
33-48 Adamczyk- Ryglewski
33-48 Szeniman- Czaja
33-48 Lidzbarski- Kopania
33-48 Galubiński- Rosik
49-64 Furman- Furman
49-64 Krasuski- Rudnik
49-64 Lewandowski- Kempisty
49-64 Sobieszczyk- Zając
49-64 Ryglewski- Lewandowicz
49-64 Jagieniak- Bączkowski
49-64 Kuljon- Waberski
49-64 Gawłowicz- Fałat
49-64 Dzięgiel- Marciniak
49-64 Kowalczyk- Kowalczyk
49-64 Sławianowski- Górczyński
49-64 Szczepanowski- Zwierzchowski
49-64 Lewandowski- Pisarski
49-64 Śliwa- Nagacz
49-64 Topoliński- Michalski
49-64 Kostecki- Kostecki
65-80 Domański- Duda
65-80 Kasprzak-Zasadzki
65-80 Szczesik- Sędziak
65-80 Gużyński- Krysiak
65-80 Suski- Adamczewski
65-80 Hoffa- Seredyński
65-80 Szarański- Dąbrowski
65-80 Lewandowski- Ruciński
65-80 Pawlicki- Cieślak
65-80 Różycki- Podgórski
65-80 Kamiński- Mikołajczak
65-80 Jasiński- Sawicki
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 11:32 am   



Wyniki na żywo

http://pdo.nazwa.pl/livescore/sobota/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group