DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 10, 2018 9:59 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 18 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 292
2. Tomasz Hałajda 268
3. Stanisław Nowak 150
4. Aleksandra Gramala 146
5. Iwona Jezierska 134
6. Andrzej Fabiszewski 122
7. Artur Ciechoński 108
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Franciszek Stanisławski 26
12. Anna Kowalczyk 22
13. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
15. Marcin Nowak 16
16. Błażej Wujs 14
17. Maciej Nowak 12
18. Marcin Kowalczyk 10
19. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
22. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 10, 2018 10:01 am   

PSC 18, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Stanisław Nowak
3. Jakub Madaliński
4. Andrzej Fabiszewski
5. Iwona Jezierska
5. Aleksandra Gramala
7. Błażej Wujs
7. Artur Ciechoński
9. Maciej Nowak

Zapowiedź:
PSC 19 - wtorek - 16 styczeń g: 20:00
PSC 20 - wtorek - 23 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 10 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 9:51 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 19 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 308
2. Tomasz Hałajda 288
3. Stanisław Nowak 160
4. Aleksandra Gramala 154
5. Iwona Jezierska 146
6. Andrzej Fabiszewski 128
7. Artur Ciechoński 108
8. Mateusz Sas 68
9. Krzysztof Staszak 42
10. Piotr Jańczak 40
11. Franciszek Stanisławski 26
12. Anna Kowalczyk 22
13. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
15. Marcin Nowak 16
16. Błażej Wujs 14
17. Maciej Nowak 12
18. Marcin Kowalczyk 10
19. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
22. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
24. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 9:52 am   

PSC 19, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Iwona Jezierska
4. Stanisław Nowak
5. Aleksandra Gramala
5. Artur Ciechoński
7. Andrzej Fabiszewski

171 - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 20 - wtorek - 23 styczeń g: 20:00
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń
PSC 21 - wtorek - 30 styczeń
X PUCHAR DELTY - sobota - 10 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2018 9:10 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 20 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 328
2. Tomasz Hałajda 300
3. Stanisław Nowak 168
4. Aleksandra Gramala 162
5. Iwona Jezierska 152
6. Andrzej Fabiszewski 138
7. Artur Ciechoński 114
8. Mateusz Sas 68
9. Piotr Jańczak 44
10. Krzysztof Staszak 42
11. Franciszek Stanisławski 26
12. Anna Kowalczyk 22
13. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
15. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
17. Błażej Wujs 14
18. Maciej Nowak 12
19. Marcin Kowalczyk 10
20. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
23. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
25. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2018 9:11 am   

PSC 20, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Marcin Mądrzak
3. Tomasz Hałajda
4. Andrzej Fabiszewski
5. Stanisław Nowak
5. Aleksandra Gramala
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska
9. Piotr Jańczak

hf 104 - Marcin Mądrzak



Zapowiedź:
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 27 styczeń zapisy od 19:00 do 20:00
PSC 21 - wtorek - 30 styczeń
PSC 22 - wtorek - 6 luty ?? ?
X PUCHAR DELTY - sobota - 10 marzec ?? ?
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 24, 2018 9:26 am   

W sobotę odbędzie się trzeci z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2017/2018. Tarcz 5, grupy potem single k. o. Wpisowe 10 zł, nagrody 1 miejsce 50 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miejsce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty w Hadesie, po raz ostatni...
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:14 pm   

Witam, w miniona sobotę rozegrany został III Turniej Rankingowy w sezonie 2017/2018.
W turnieju pań bezkonkurencyjna okazała się liderka rankingu Anna Kowalczyk (podium: 12-3-0) dla której jest to już 12 tytuł rankingowy. Drugie miejsce zajęła obrończyni Tytułu mistrzowskiego Marta Pawlicka (2-2-4). Trzecie miejsca przypadły Marcie Nowak (2-1-6) i Ilonie Kuznowicz (0-0-2).

W turnieju panów po raz 17 w karierze tryumfował Jakub Koralewski (17-11-10), pokonując Krzysztofa Staszaka (0-2-2) który znalazł się na podium po raz pierwszy od 26.04.2014. Na trzecich miejscach uplasowali się Przemysław Misiak (0-3-7) i debiutujący na podium Marcin Kowalczyk.

Termin kolejnych zawodów rankingowych nie jest jeszcze znany. Będziemy informować na bieżąco jeśli zostanie coś ustalone. Do zobaczenia przy tarczy już we wtorek !

Zapowiedź:
PSC 21 - wtorek - 30 styczeń g: 20:00
PSC 22 - wtorek - 6 luty ??
PSC 23 - wtorek - 13 luty ??
X PUCHAR DELTY - sobota - marzec ??
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:15 pm   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 3 z 5 turniejów panowie

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 138 Kotowiecko
2. Bartosz Derwich 88 Jarocin
3. Marcin Kowalczyk 66 Ostrów Wlkp.
Przemysław Misiak 66 Ostrów Wlkp.
Krzysztof Staszak 66 Pleszew
6. Jakub Madaliński 60 Pleszew
7. Norbert Pecyna 52 Jarocin
8. Marcin Wojtkowiak 45 Krotoszyn
9. Kamil Stanisławski 40 Pleszew
10. Artur Ciechoński 36 Pleszew
11. Stanisław Nowak 33 Pleszew
12. Mateusz Sas 31 Grodzisko
13. Tomasz Hałajda 28 Pleszew
14. Jakub Marciniak 26 Jarocin
15. Andrzej Fabiszewski 25 Pleszew
16. Przemysław Markiewicz 22 Ostrów Wlkp.
17. Marcin Nowak 20 Pleszew
Szymon Pecyna 20 Jarocin
Sławomir Zawieja 20 Pleszew
20. Szymon Moch 14 Jarocin
Krystian Kycia 14 Ostrów Wlkp.
Błażej Wujs 14 Pleszew
23. Piotr Jańczak 11 Pleszew
Krzysztof Strzelec 11 Ostrów Wlkp.
Przemysław Wieczorek 11 Krotoszyn
26. Adam Ciupa 8 Jarocin


Pierwsza ósemka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:16 pm   

III TURNIEJ RANKINGOWY, panowie
Pleszew, Klub Hades, 27.01.2018
Klasyfikacja:
1. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
2. Krzysztof Staszak Pleszew
3. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
3. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Marcin Nowak Pleszew
5. Jakub Madaliński Pleszew
5. Sławomir Zawieja Pleszew
5. Mateusz Sas Grodzisko/Pleszew
9. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
9. Stanisław Nowak Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Błażej Wujs Pleszew
13. Przemysław Markiewicz Ostrów Wlkp.
13. Artur Ciechoński Pleszew
13. Piotr Jańczak Pleszew

Hf 116, 18l, 19l – Jakub Koralewski
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:17 pm   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 3 z 5 turniejów panie

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 138 Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak 72 Poznań
3. Marta Pawlicka 64 Krotoszyn
4. Aleksandra Gramala 58 Pleszew
5. Ewa Pawlicka 50 Krotoszyn
6. Ilona Kuznowicz 46 Krotoszyn
7. Iwona Jezierska 37 Pleszew
8. Danuta Pawlicka 20 Krotoszyn
9. Weronika Karwik 17 Krotoszyn
10. Jolanta Grabowska 14 Poznań
Aleksandra Nowak 14 Giżycko


Pierwsza szóstka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 8:17 pm   

III TURNIEJ RANKINGOWY panie
Pleszew, Klub Hades, 27.01.2018
Klasyfikacja:
1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka Krotoszyn
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Ilona Kuznowicz Krotoszyn
5. Aleksandra Gramala Pleszew
5. Danuta Pawlicka Krotoszyn
7. Iwona Jezierska Pleszew
7. Weronika Karwik Krotoszyn
9. Jolanta Grabowska Poznań
9. Aleksandra Nowak Giżycko

Hf 100 – Marta Pawlicka
Hf 104 – Anna Kowalczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2018 10:26 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 21 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 338
2. Tomasz Hałajda 320
3. Stanisław Nowak 184
4. Aleksandra Gramala 168
5. Iwona Jezierska 160
6. Andrzej Fabiszewski 142
7. Artur Ciechoński 118
8. Mateusz Sas 74
9. Piotr Jańczak 52
10. Krzysztof Staszak 42
11. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
13. Anna Kowalczyk 22
14. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
16. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
18. Maciej Nowak 12
19. Marcin Kowalczyk 10
20. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
23. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
25. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 31, 2018 10:26 am   

PSC 21, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Stanisław Nowak
3. Błażej Wujs
4. Jakub Madaliński
5. Iwona Jezierska
5. Piotr Jańczak
7. Mateusz Sas
7. Aleksandra Gramala
9. Andrzej Fabiszewski
9. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
??
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 492
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2018 11:07 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 22 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 358
2. Tomasz Hałajda 336
3. Stanisław Nowak 190
4. Aleksandra Gramala 188
5. Iwona Jezierska 168
6. Andrzej Fabiszewski 142
7. Artur Ciechoński 126
8. Mateusz Sas 86
9. Piotr Jańczak 52
10. Krzysztof Staszak 42
11. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
13. Anna Kowalczyk 22
14. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
16. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
18. Maciej Nowak 12
19. Marcin Kowalczyk 10
20. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
23. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
25. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group