DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jack'owy Puchar Karolewa
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lip 11, 2018 1:44 am   

Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 8 - Wiosna/Lato 2018 r.:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 11.V 18.V 25.V 01.VI 08.VI 15.VI 29.VI 06.VII Wytargał/a Sklasyfikowany/a
1. Michał Kosiorkiewicz 156 20 20 20 20 20 20 16 20 463,00 zł tak
2. Dominik Białek 86 10 8 12 12 6 16 6 16 178,50 zł tak
3. Jacek Szelest 76 2 16 10 4 16 8 10 10 89,25 zł tak
4. Sławomir Iwaniec 64 6 - 4 8 4 10 20 12 89,50 zł tak
5. Robert Piotrowski 60 4 - 16 16 10 4 6 4 29,75 zł tak
6. Sylwester Piciulewicz 52 8 - 4 8 8 4 12 8 tak
7. Sebastian Gebler 50 12 10 8 6 6 8 - - tak
8. Zbyszek Jastrzębski 46 6 - 6 10 12 - 4 8 tak
9. Daniel Kędzierski 32 4 12 8 - 4 4 - - tak
10. Piotr Cecuła 26 - 8 - 6 4 - 4 4 tak
11. Magda Błasiak 22 - - - 4 2 6 4 6 tak
Michał Sosnowski 22 16 6 - - - - - - nie
Dariusz Dębski 20 - - - - 8 12 - - nie
Maciej Barwicki 20 - 4 6 - 2 - 8 - nie
Łukasz Czarnecki 14 - - - - - - 8 6 nie
Paweł Lewandowski 10 - 6 - 4 - - - - nie
Dariusz Cieplucha 8 8 - - - - - - - nie
Marcin Figlus 8 4 4 - - - - - - nie
Magda Owczarek 8 - 4 - 4 - - - - nie
Asia Wojtczak 8 2 - 4 - 2 - - - nie
Piotr Szczęsny 6 - - - - - 6 - - nie
Monika Bielawska 4 - - - - - - - 4 nie
Paweł Kaczanowski 4 - - - - 4 - - - nie
Marek Sienkiewicz 4 4 - - - - - - - nie
Frekw. 24 14 11 11 12 15 11 11 11 850 zł 11
ZAMKI:
149 - M.Kosiorkiewicz (18.V),
140 - M.Kosiorkiewicz (08.VI),
120 - M.Barwicki (25.V).
LOTKI:
16l. x 2 - S.Gebler (01.VI i 08.VI),
16l. - M.Kosiorkiewicz (11.V),
17l. x 3 - M.Kosiorkiewicz (11.V i dwa 25.V),
17l. - D.Białek (15.VI),
17l. - D.Kędzierski (25.V),
17l. - R.Piotrowski (25.V),
17l. - J.Szelest (18.V),
18l. - M.Kosiorkiewicz (08.VI),
18l. - M.Sosnowski (11.V).
MAKSY:
180 x8 - M.Kosiorkiewicz (trzy 11.V, trzy 25.V, jeden 01.VI oraz jeden 06.VII),
180 x2 - D.Dębski (oba 15.VI),
171 x2 - D.Białek (oba 01.VI),
180 - S.Gebler (01.VI),
180 - D.Kędzierski (25.V),
171 - M.Figlus (18.V),
171 - Z.Jastrzębski (25.V),
171 - M.Kosiorkiewicz (08.VI),
171 - M.Sosnowski (11.V).
CAŁKOWITA PULA:
91 + 70 + 70 + 70 + 91 + 70 + 70 + 63 = 595 zł
Ostateczny podział puli: 1 - 238 zł, 2 - 178,5 zł, 3 - 89,25 zł, 4 - 59,5 zł, 5 - 29,75 zł
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:34 pm   

Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl turniejów o Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 9 - Jesień 2018 r.

Jest to cykl 10 turniejów 501 D.O. na automatach do soft-darta, granych w piątki (start o godz. 19:00), w następujące dni: 21.IX, 28.IX, 05.X, 12.X, 19.X, 26.X, 02.XI, 09.XI, 16.XI i 23.XI.

Miejsce rozgrywek: Łódź, Karolew, ul. Wróblewskiego 69a.

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba wziąć udział w minimum 7 turniejach.
W tym cyklu do klasyfikacji branych jest tylko 7 najlepszych występów danego gracza!

Wpisowe do każdego turnieju, które wynosi 10 zł, zostanie w całości przeznaczone na nagrody.
Panie grają u nas bez wpisowego!

Nagrody to:
Dla zwycięzcy danego turnieju: 30% wpisowego z tegoż turnieju.
70% wpisowego z każdego turnieju wędruje do puli, która będzie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 40% puli wpisowego + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 15% puli,
IV miejsce - 10% puli,
V miejsce - 5% puli.
Nagroda niespodzianka dla najlepszej zawodniczki całego cyklu!
Atrakcyjna nagroda dla zwycięzcy w kategorii wybryków!

W trakcie całego cyklu:
- obowiązują wrzuty własne,
- będę prowadził dodatkową klasyfikację w kategorii wybryków:
• każde zamknięcie 120-170 to 3 punkty,
• każda lotka z przedziału 10-18 to 2 punkty,
• każdy maks (odnotowane będą zarówno 171, jak i 180) to 1 punkt,
• a każda 9. lotka to 100 punktów! :)
Zdobywca największej ilości punktów sumarycznie na koniec cyklu otrzyma atrakcyjną nagrodę od Jacka, natomiast ten kto rzuci 9. lotkę otrzyma dodatkowo atrakcyjną nagrodę ode mnie :)

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy piątek! :lotka:
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2018 10:23 am   

Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 9 - Jesień 2018 r. - ostateczna tabela wyników:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Suma 7. najlepszych 21.IX 28.IX 05.X 12.X 19.X 26.X 02.XI 09.XI 16.XI 23.XI Wytargał/a Sklasyfikowany/a
1. Michał Kosiorkiewicz 140 132 - 20 ̶8̶ 20 20 16 - 20 16 20 547,8 zł tak
2. Robert Piotrowski 136 112 20 16 16 ̶1̶2̶ 16 12 16 16 ̶8̶ ̶4̶ 297,6 zł tak
3. Sylwester Piciulewicz 90 80 16 ̶2̶ 12 8 12 10 ̶4̶ ̶4̶ 12 10 132,3 zł tak
4. Dominik Białek 82 74 12 8 10 ̶2̶ ̶4̶ 20 ̶2̶ 10 6 8 121,2 zł tak
5. Zbyszek Jastrzębski 84 70 ̶4̶ 12 ̶4̶ ̶6̶ 6 6 8 6 20 12 83,1 zł tak
6. Jacek Szelest 74 68 - 8 ̶4̶ 16 6 4 20 6 8 ̶2̶ 39,0 zł tak
7. Maciej Barwicki 53 52 10 - 6 ̶1̶ 8 6 - 8 6 8 tak
8. Piotr Cecuła 52 51 8 4 - ̶1̶ 2 8 1 12 - 16 tak
9. Konrad Kosiński 38 30 ̶4̶ 4 ̶2̶ 4 4 4 6 ̶2̶ 4 4 tak
10. Marek Sienkiewicz 30 28 6 ̶2̶ 4 4 4 - - 4 2 4 tak
11. Monika Bielawska 20 18 4 ̶2̶ 4 2 2 - 2 2 - 2 tak
Magda Błasiak 19 18 2 2 ̶1̶ 2 2 - 4 2 4 - tak
Daniel Kędzierski 33 nd 8 - 6 10 4 - 1 - 4 - nie
Sławomir Iwaniec 28 nd - - - - 8 8 4 8 - - nie
Asia Wojtczak 22 nd - - - 4 - 4 4 4 - 6 nie
Tomasz Bernacki 20 nd - - 20 - - - - - - - 39 zł nie
Grzegorz Cyran 18 nd - - - - 2 2 8 4 2 - nie
Mirosław Drążek 16 nd - - 8 8 - - - - - - nie
Sławomir Szwalbe 12 nd - - - - - - 12 - - - nie
Rafał Dudzik 12 nd - 6 2 4 - - - - - - nie
Ireneusz Baranowski 10 nd - - - - 10 - - - - - nie
Sebastian Gebler 10 nd - 10 - - - - - - - - nie
Paweł Mielczarek 10 nd - - - - - - 10 - - - nie
Piotr Szczęsny 10 nd - - - - - - - - 10 - nie
Witold Geberle 10 nd 4 6 - - - - - - - - nie
Sylwia Luty 10 nd - 4 2 2 - - 2 - - - nie
Łukasz Czarnecki 6 nd - - - 6 - - - - - - nie
Maciej Pabisiak 6 nd 6 - - - - - - - - - nie
Jarosław Tomczak 6 nd - - - - - - - - - 6 nie
Adrian Wudarczyk 6 nd - - - - - - 6 - - - nie
Marta Grabińska 6 nd - - - - - 4 2 - - - nie
Piotr Czyż 4 nd - - - - - - - - - 4 nie
Marcin Janicki 4 nd - 4 - - - - - - - - nie
Michał Mróz 4 nd - - - - - - - - 4 - nie
Wioletta Orzoł 3 nd 2 1 - - - - - - - - nie
Emilia Bernacka 2 nd - - 2 - - - - - - - nie
Paulina Miszkiewicz 2 nd - - - - - - - - - 2 nie
Frekw. 37 14 17 17 18 16 13 18 15 14 15 1 260 zł 12
̶p̶u̶n̶k̶t̶y̶ ̶p̶r̶z̶e̶k̶r̶e̶ś̶l̶o̶n̶e̶ - punkty, które nie są brane pod uwagę w klasyfikacji 7. najlepszych turniejów
Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Michał Kosiorkiewicz 16 7 2
2. Robert Piotrowski 10 3 4
3. Zbyszek Jastrzębski 7 1 2
4. Piotr Cecuła 6 1 1 1
5. Dominik Białek 5 1 3
6. Jacek Szelest 3 1 1
7. Łukasz Czarnecki 2 1
8. Daniel Kędzierski 1 1
Sławomir Szwalbe 1 1
Sumy: 9 51 2 16 13
ZAMKI:
153 - P.Cecuła (26.X),
150 - Z.Jastrzębski (23.XI).
LOTKI:
15l. - M.Kosiorkiewicz (19.X),
16l. - M.Kosiorkiewicz (16.XI),
17l. x2 - M.Kosiorkiewicz (26.X i 09.XI),
17l. - Z.Jastrzębski (09.XI),
18l. x3 - M.Kosiorkiewicz (09.XI i dwie 23.XI),
18l. x3 - R.Piotrowski (21.IX i dwie 05.X),
18l. - D.Białek (19.X),
18l. - P.Cecuła (23.XI),
18l. - Ł.Czarnecki (12.X),
18l. - Z.Jastrzębski (21.IX),
18l. - J.Szelest (19.X).
MAKSY:
180 x4 - R.Piotrowski (19.X, 02.XI i dwa 12.X),
171 x3 - D.Białek (28.IX, 05.X i 23.XI),
180 x2 - M.Kosiorkiewicz (19.X i 23.XI),
180 - P.Cecuła (28.IX),
180 - J.Szelest (09.XI),
180 - S.Szwalbe (02.XI),
171 - D.Kędzierski (21.IX).
144 (trzy potrójne szesnastki) - M.Bielawska (19.X) 8)
CAŁKOWITA PULA:
77 + 91 + 91 + 98 + 98 + 77 + 91 + 84 + 91 + 84 = 882 zł
Ostateczny podział puli: 1 - 352,8 zł, 2 - 264,6 zł, 3 - 132,3 zł, 4 - 88,2 zł, 5 - 44,1 zł
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 03, 2018 3:18 pm   

Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl turniejów o Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 10 - Zima 2018/2019 r.

Jest to cykl 10 turniejów 501 D.O. na automatach do soft-darta, granych w piątki (start o godz. 19:00), w następujące dni: 07.XII, 14.XII, 21.XII, 28.XII, 04.I, 11.I, 18.I, 25.I, 01.II i 08.II.

Miejsce rozgrywek: Łódź, Karolew, ul. Wróblewskiego 69a.

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba wziąć udział w minimum 7 turniejach.
O ostatecznym miejscu każdego gracza sklasyfikowanego na koniec całego cyklu zadecyduje suma 7 jego najlepszych występów!

Wpisowe do każdego turnieju, które wynosi 10 zł, zostanie w całości przeznaczone na nagrody.
Panie grają u nas bez wpisowego!

Nagrody to:
Dla zwycięzcy danego turnieju: 30% wpisowego z tegoż turnieju.
70% wpisowego z każdego turnieju wędruje do puli, która będzie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 40% puli wpisowego + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 15% puli,
IV miejsce - 10% puli,
V miejsce - 5% puli.
Nagroda niespodzianka dla najlepszej zawodniczki całego cyklu!
Atrakcyjna nagroda dla zwycięzcy w kategorii wybryków!

W trakcie całego cyklu:
- obowiązują wrzuty własne,
- będę prowadził dodatkową klasyfikację w kategorii wybryków:
• każde zamknięcie 120-170 to 3 punkty,
• każda lotka z przedziału 10-18 to 2 punkty,
• każdy maks (odnotowane będą zarówno 171, jak i 180) to 1 punkt,
• a każda 9. lotka to 100 punktów! :)
Zdobywca największej ilości punktów sumarycznie na koniec cyklu otrzyma atrakcyjną nagrodę od Jacka, natomiast ten kto rzuci 9. lotkę otrzyma dodatkowo atrakcyjną nagrodę ode mnie :)

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy piątek! :lotka:
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2019 4:09 pm   

Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 10 - Zima 2018/2019 r. - ostateczna tabela wyników:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Suma 7. najlepszych 07.XII 14.XII 21.XII 28.XII 04.I 11.I 18.I 25.I 01.II 08.II Wytargał/a Sklasyfikowany/a
1. Sławomir Szwalbe 100 92 - 20 12 12 ̶2̶ 12 ̶6̶ 12 8 16 451,40 zł tak
2. Piotr Cecuła 96 90 6 ̶4̶ 4 - 12 16 ̶2̶ 20 12 20 393,30 zł tak
3. Tomasz Bernacki 92 88 - - 16 20 ̶4̶ 8 10 8 16 10 189,15 zł tak
4. Jacek Szelest 98 88 12 ̶4̶ ̶4̶ 4 20 10 20 16 ̶2̶ 6 187,10 zł tak
5. Dominik Białek 98 82 ̶8̶ 12 10 16 16 8 ̶4̶ ̶4̶ 8 12 50,05 zł tak
6. Michał Sosnowski 80 80 - - - 2 8 20 16 6 20 8 84,00 zł tak
7. Zbyszek Jastrzębski 82 70 ̶4̶ 8 20 ̶4̶ 10 ̶4̶ 12 4 10 6 39,00 zł tak
8. Sylwester Piciulewicz 61 60 10 16 6 8 ̶1̶ - - 10 6 4 tak
9. Robert Piotrowski 61 58 20 6 6 8 4 ̶1̶ - 6 ̶2̶ 8 36,00 zł tak
10. Sławomir Iwaniec 44 44 6 10 8 4 6 2 8 - - - tak
11. Marek Sienkiewicz 48 38 8 6 ̶4̶ 6 ̶4̶ 4 6 ̶2̶ 4 4 tak
12. Maciej Barwicki 36 34 16 ̶2̶ 2 - 2 4 4 2 - 4 tak
13. Grzegorz Cyran 36 34 - 2 8 6 8 ̶1̶ ̶1̶ 2 4 4 tak
14. Monika Bielawska 24 23 4 2 2 - ̶1̶ - 8 1 4 2 tak
15. Magda Błasiak 26 20 ̶2̶ 4 ̶2̶ 4 ̶2̶ 2 4 2 2 2 tak
Jarosław Tomczak 18 - 8 - - 6 - 4 - - - nie
Daniel Kędzierski 17 - - 4 10 - 2 - 1 - - nie
Marcin Figlus 15 - - - - 1 6 - 8 - - nie
Konrad Kosiński 11 2 1 - - - - - 4 4 - nie
Asia Wojtczak 8 - - 2 - - 4 2 - - - nie
Emilia Bernacka 8 - - - 2 2 2 2 - - - nie
Krzysztof Curyło 7 - - - - - 6 - 1 - - nie
Marcin Janicki 7 - 1 - 2 4 - - - - - nie
Witold Geberle 6 - - - - - - - - 6 - nie
Piotr Czyż 6 4 2 - - - - - - - - nie
Bartosz Zet 6 - - - - - - - 4 - 2 nie
Dariusz Marciniak 4 - 4 - - - - - - - - nie
Paweł Mielczarek 4 4 - - - - - - - - - nie
Michał Mróz 2 - - - - - - 2 - - - nie
Adam Kuljon 1 - 1 - - - - - - - - nie
Paweł Lewandowski 1 - - - - - - - 1 - - nie
Magda Owczarek 1 - - - - - - - 1 - - nie
Frekw. 32 14 19 16 15 19 18 17 21 15 15 1 430 zł 15
̶p̶u̶n̶k̶t̶y̶ ̶p̶r̶z̶e̶k̶r̶e̶ś̶l̶o̶n̶e̶ - punkty, które nie zostały wzięte pod uwagę w klasyfikacji 7. najlepszych turniejów
Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Dominik Białek 8 1 2 1
2. Piotr Cecuła 7 1 1 2
3. Tomasz Bernacki 6 2 2
4. Sławomir Szwalbe 4 4
5. Robert Piotrowski 3 1 1
Michał Sosnowski 3 1 1
Jarosław Tomczak 3 1 1
8. Jacek Szelest 2 1
9. Maciej Barwicki 1 1
Sławomir Iwaniec 1 1
Zbyszek Jastrzębski 1 1
Sylwester Piciulewicz 1 1
Sumy: 12 40 2 9 16
ZAMKI:
138 - D.Białek (07.XII),
122 - P.Cecuła (25.I).
LOTKI:
14l. - J.Tomczak (18.I),
17l. x2 - T.Bernacki (21.XII i 25.I),
17l. - D.Białek (28.XII),
18l. - D.Białek (28.XII),
18l. - P.Cecuła (25.I),
18l. - R.Piotrowski (14.XII),
18l. - M.Sosnowski (18.I),
18l. - J.Szelest (18.I).
MAKSY:
180 x4 - S.Szwalbe (14.XII, 18.I, 25.I i 08.II),
171 x2 - T.Bernacki (21.XII i 11.I),
171 x2 - P.Cecuła (oba 11.I),
180 - Z.Jastrzębski (08.II),
180 - S.Piciulewicz (14.XII),
180 - R.Piotrowski (25.I),
180 - J.Tomczak (18.I),
171 - M.Barwicki (11.I),
171 - D.Białek (04.I),
171 - S.Iwaniec (18.I),
171 - M.Sosnowski (18.I).
CAŁKOWITA PULA:
84 + 119 + 91 + 91 + 112 + 105 + 91 + 126 + 91 + 91 = 1001 zł
Ostateczny podział puli: 1 - 400,4 zł, 2 - 300,3 zł, 3 - 150,15 zł, 4 - 100,1 zł, 5 - 50,05 zł
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 10:35 pm   

Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl turniejów o Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 11 - Zima/Wiosna 2019 r.

Jest to cykl 13 turniejów 501 D.O. na automatach do soft-darta, granych w piątki (start o godz. 19:00), w następujące dni: 22.II, 01.III, 08.III, 15.III, 22.III, 29.III, 05.IV, 12.IV, 19.IV, 26.IV, 03.V, 10.V i 17.V.

Miejsce rozgrywek: Łódź, Karolew, ul. Wróblewskiego 69a.

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba wziąć udział w minimum 10 turniejach.
O ostatecznym miejscu każdego gracza sklasyfikowanego na koniec całego cyklu zadecyduje suma 10 jego najlepszych występów!

Wpisowe do każdego turnieju, które wynosi 10 zł, zostanie w całości przeznaczone na nagrody.
Panie grają u nas bez wpisowego!

Nagrody to:
Dla zwycięzcy danego turnieju: 30% wpisowego z tegoż turnieju.
70% wpisowego z każdego turnieju wędruje do puli całego cyklu, która po odjęciu kosztów dodatkowych nagród (Jack Daniels'owy Puchar i nagroda dla najlepszej zawodniczki) zostanie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 40% puli wpisowego + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 15% puli,
IV miejsce - 10% puli,
V miejsce - 5% puli.
Nagroda niespodzianka dla najlepszej zawodniczki całego cyklu!
Atrakcyjna nagroda dla zwycięzcy w kategorii wybryków!

W trakcie całego cyklu:
- obowiązują wrzuty własne,
- będę prowadził dodatkową klasyfikację w kategorii wybryków:
• każde zamknięcie 120-170 to 3 punkty,
• każda lotka z przedziału 10-18 to 2 punkty,
• każdy maks (odnotowane będą zarówno 171, jak i 180) to 1 punkt,
• a każda 9. lotka to 100 punktów! :)
Zdobywca największej ilości punktów sumarycznie na koniec cyklu otrzyma atrakcyjną nagrodę od Jacka.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy piątek! :lotka:
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 22, 2019 2:24 pm   

Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 11 - Wiosna/Zima 2019 r. - ostateczna tabela wyników:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Suma 10. najlepszych 22.II 01.III 08.III 15.III 22.III 29.III 05.IV 12.IV 19.IV 26.IV 03.V 10.V 17.V
1. Michał Kosiorkiewicz 190 186 20 10 ̶4̶ - 20 20 20 20 16 20 20 20 -
2. Piotr Cecuła 134 126 12 16 ̶4̶ 12 ̶4̶ 16 8 16 10 8 - 12 16
3. Robert Piotrowski 128 120 16 12 10 20 ̶4̶ 10 10 10 ̶4̶ 10 6 16 -
4. Michał Sosnowski 110 106 - - ̶4̶ 6 10 8 8 4 20 4 16 10 20
5. Jacek Szelest 90 88 4 8 16 ̶2̶ 8 12 16 2 8 - 6 8 -
6. Zbigniew Jastrzębski 79 76 - ̶1̶ 8 8 4 6 6 8 ̶2̶ 12 10 4 10
7. Bartosz Zet 71 68 6 ̶2̶ 6 8 ̶1̶ 6 - 6 6 6 12 4 8
8. Sławomir Iwaniec 64 64 8 - 12 10 8 4 - 4 4 4 - 4 6
Sławomir Szwalbe 72 10 6 20 16 12 8 - - - - - - -
Jarosław Tomczak 72 - - 2 - 16 - 12 8 12 16 - 6 -
Maciej Barwicki 46 2 8 6 - - - - - 6 8 - 8 8
Sylwester Piciulewicz 42 8 4 8 6 2 4 4 6 - - - - -
Magda Błasiak 33 - 2 - 4 1 2 4 4 - 6 4 6 -
Monika Bielawska 27 4 1 2 4 2 4 6 4 - - - - -
Dominik Białek 24 - - - - - - - 12 - - - - 12
Konrad Kosiński 22 6 4 - 4 6 2 - - - - - - -
Bartłomiej Jakubowski 20 - 20 - - - - - - - - - - -
Marek Sienkiewicz 20 4 4 4 - 2 - - 2 4 - - - -
Asia Wojtczak 16 2 - - - 4 4 - - - - - - 6
Mariusz Filipczak 12 - 6 - - 6 - - - - - - - -
Sebastian Gebler 8 - - - - - - - - 8 - - - -
Adam Kuljon 8 - - - - - - - - - - 8 - -
Piotr Szczęsny 8 - - - - - - - - - - 8 - -
Michał Mróz 8 - 2 2 4 - - - - - - - - -
Tomasz Bernacki 4 - 4 - - - - - - - - - - -
Marcin Figlus 4 - - - - - - - - 4 - - - -
Rafał Werner 4 4 - - - - - - - - - - - -
Andrzej 2 - - - - - 2 - - - - - - -
Grzegorz Cyran 2 - 2 - - - - - - - - - - -
Paweł Kaczanowski 2 - - - - 2 - - - - - - - -
Przemysław Palmowski 1 - 1 - - - - - - - - - - -
Frekw. 31 14 19 15 13 18 15 10 14 13 10 9 11 8
̶p̶u̶n̶k̶t̶y̶ ̶p̶r̶z̶e̶k̶r̶e̶ś̶l̶o̶n̶e̶ - punkty, które są brane pod uwagę w klasyfikacji 10. najlepszych turniejów
Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Michał Kosiorkiewicz 39 3 12 6
2. Sławomir Szwalbe 12 2 2 2
3. Piotr Cecuła 12 1 2 5
4. Robert Piotrowski 7 1 5
5. Bartosz Zet 5 1 3
6. Jacek Szelest 4 2
7. Zbigniew Jastrzębski 4 1 2
8. Michał Sosnowski 3 1
9. Dominik Białek 3 1 1
10. Sylwester Piciulewicz 2 2
11. Mariusz Filipczak 1 1
Sławomir Iwaniec 1 1
Bartłomiej Jakubowski 1 1
Joanna Wojtczak 1 1
Sumy: 14 95 7 22 30
ZAMKI:
130 - P.Cecuła (05.IV),
126 - M.Sosnowski (22.III),
124 - S.Szwalbe (15.III),
121 x2 - M.Kosiorkiewicz (22.II i 03.V),
120 - M.Kosiorkiewicz (05.IV),
120 - S.Szwalbe (22.III).
LOTKI:
14l. - M.Kosiorkiewicz (19.IV),
15l. x3 - M.Kosiorkiewicz (22.II, 19.IV i 03.V),
15l. - S.Szwalbe (22.II),
16l. - D.Białek (12.IV),
16l. - M.Kosiorkiewicz (22.III),
16l. - B.Zet (12.IV),
17l. x2 - M.Kosiorkiewicz (29.III i 05.IV),
18l. x5 - M.Kosiorkiewicz (22.III, 05.IV, 12.IV, 26.IV i 10.V),
18l. x2 - P.Cecuła (12.IV i 10.V),
18l. x2 - J.Szelest (obie 19.IV),
18l. - Z.Jastrzębski (29.III),
18l. - R.Piotrowski (08.III),
18l. - S.Szwalbe (22.III).
MAKSY:
180 x6 - M.Kosiorkiewicz (08.III, 22.III, 05.IV, 12.IV, 19.IV i 26.IV),
180 x5 - R.Piotrowski (dwa 08.III, 29.III, 05.IV oraz 26.IV),
171 x4 - P.Cecuła (trzy 22.II oraz 15.III),
180 x3 - B.Zet (08.III, 15.III i 12.IV),
180 x2 - S.Szwalbe (01.III i 15.III),
171 x2 - Z.Jastrzębski (29.III i 10.V),
180 - P.Cecuła (29.III),
180 - S.Iwaniec (19.IV),
180 - B.Jakubowski (01.III),
180 - S.Piciulewicz (12.IV),
171 - D.Białek (12.IV),
171 - M.Filipczak (01.III),
171 - S.Piciulewicz (22.II),
171 - J.Wojtczak (22.III).
PULA HULA:
84 + 119 + 98 + 77 + 105 + 84 + 56 + 84 + 91 + 63 + 56 + 70 + 49 = 1036 zł
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 10:52 pm   

Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl turniejów o Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 12 - Lato 2019 r.

Jest to cykl 13 turniejów 501 D.O. na automatach do soft-darta, granych w piątki (start o godz. 19:00), w następujące dni: 07.VI, 14.VI, 21.VI, 28.VI, 05.VII, 12.VII, 19.VII, 26.VII, 02.VIII, 09.VIII, 16.VIII, 23.VIII i 30.VIII.

Miejsce rozgrywek: Łódź, Karolew, ul. Wróblewskiego 69a.

W tym cyklu spróbujemy czegoś nowego, czego brakuje na łódzkim podwórku darterskich potyczek softowych: turnieju dla Pań.

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba wziąć udział: w minimum 9 turniejach jeśli chodzi o Panów i w minimum 6 turniejach jeśli chodzi o Panie
O ostatecznym miejscu każdego zawodnika na koniec całego cyklu w klasyfikacji Panów zadecyduje suma 9 jego najlepszych występów!
O ostatecznym miejscu każdej zawodniczki na koniec całego cyklu w klasyfikacji Pań zadecyduje suma 6 jej najlepszych występów!

Wpisowe do każdego turnieju, które wynosi 10 zł, zostanie w całości przeznaczone na nagrody. Wpisowe płacą i Panowie i Panie.

Jeśli do turnieju zgłoszą się trzy Panie, dwie lub jedna to mamy jeden turniej łączony Pań i Panów.
Jeśli natomiast do turnieju zgłoszą się 4 Panie lub więcej to mamy dwa osobne turnieje w jednym - turniej Pań i turniej Panów.
Osobno prowadzone będą natomiast klasyfikacja Pań i klasyfikacja Panów.

Nagrody to:
Dla finalistów danego turnieju: 50% wpisowego z tegoż turnieju podzielone wg proporcji: 70% dla zwycięzcy, 30% dla przegranego w finale,
50% wpisowego z każdego turnieju wędruje do puli całego cyklu, która po odjęciu kosztów dodatkowych nagród (Jack Daniels'owy Puchar) zostanie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 40% puli wpisowego + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 15% puli,
IV miejsce - 10% puli,
V miejsce - 5% puli.
Jeśli u Pań zostanie rozegrany osobny turniej to 40% wpisowego z tegoż turnieju otrzymuje zwyciężczyni a pozostałe 60% wędruje do puli, jeśli turniej będzie łączony to 100% wpisowego Pań wędruje do puli nagród dla Pań.
Pula z wpisowego Pań zostanie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 50% puli wpisowego + Puchar Karolewa w kategorii Pań,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 20% puli.

Oczywiście przewidziana jest także atrakcyjna nagroda dla zwycięzcy w kategorii wybryków!

W trakcie całego cyklu:
- obowiązują wrzuty własne,
- będę prowadził dodatkową klasyfikację w kategorii wybryków:
• każde zamknięcie 120-170 to 3 punkty,
• każda lotka z przedziału 10-18 to 2 punkty,
• każdy maks (odnotowane będą zarówno 171, jak i 180) to 1 punkt,
• a każda 9. lotka to 100 punktów! :)
Zdobywca największej ilości punktów sumarycznie na koniec cyklu otrzyma atrakcyjną nagrodę od Jacka.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy piątek! :lotka:
  
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 980
Skąd: Łódź
Wysłany: Wczoraj 11:23   

Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 12 - Lato 2019 r.:
KLASYFIKACJA TURNIEJU PAŃ:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 07.VI 14.VI 21.VI 28.VI 05.VII 12.VII 19.VII 26.VII 02.VIII 09.VIII 16.VIII 23.VIII 30.VIII
1. Joanna Wojtczak 32 20 12
2. Krystyna Żurawska 32 16 16
3. Lucyna Stachniak 20 - 20
4. Monika Bielawska 18 8 10
Magda Błasiak 18 10 8
6. Wiola Zajda 12 12 -
Frekw. 6 5 5
KLASYFIKACJA TURNIEJU PANÓW:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 07.VI 14.VI 21.VI 28.VI 05.VII 12.VII 19.VII 26.VII 02.VIII 09.VIII 16.VIII 23.VIII 30.VIII
1. Michał Sosnowski 32 20 12
2. Robert Piotrowski 26 16 10
3. Michał Kosiorkiewicz 20 - 20
4. Zbigniew Jastrzębski 20 12 8
5. Jarosław Tomczak 16 - 16
6. Sławomir Iwaniec 16 8 8
7. Dominik Białek 14 10 4
8. Bartosz Zet 12 8 4
9. Piotr Cecuła 12 6 6
10. Jacek Szelest 10 6 4
11. Maciej Barwicki 6 - 6
12. Maciej Stachniak 4 - 4
Frekw. 12 8 12
FREKW. 18 13 17
Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Zbigniew Jastrzębski 2 1
Jarosław Tomczak 2 1
3. Dominik Białek 1 1
Piotr Cecuła 1 1
Michał Sosnowski 1 1
Bartosz Zet 1 1
Sumy: 6 8 0 2 4
LOTKI:
15l. - Z.Jastrzębski (14.VI),
17l. - J.Tomczak (14.VI).
MAKSY:
180 - B.Zet (14.VI),
171 - D.Białek (14.VI),
171 - P.Cecuła (14.VI),
171 - M.Sosnowski (14.VI).
PULA U PAŃ:
30 + 30 = 60 zł
PULA U PANÓW:
40 + 60 = 100 zł
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group