DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Viola
Pią Sie 01, 2008 11:29 am
ZAPOWIEDŹ II KOLEJKI TYPERA
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 12:21 am   ZAPOWIEDŹ II KOLEJKI TYPERA

GRUPA ZIELONA:

ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team Łódź -:-

Leg po niezbyt udanym początku (4:6 z Metropolis) z pewnością będzie szukał punktów na własnym terenie. Drużyna Rokity wydaje się łatwiejszym rywalem, choć "diabły" pokonując łatwo w pierwszej kolejce Bazyliszka dały do zrozumienia, że w tym sezonie również będą walczyć o górną połowę tabeli. Myślę, że poleje się sporo piwa, a obronną ręką po zaciętej walce wyjdą gospodarze...

Typ experta: 1

Bazyliszek Łódź - Tomi Widzew Łódź -:-

Tutaj walczyć będą drużyny, raczej skazane na dolną połowę tabeli. Zarówno gospodarze jak i goście przegrali swoje pierwsze mecze (po 3:7) z ligowymi średniakami (biorąc pod uwagę poprzedni sezon). Poziom może nie być za wysoki, za to walka będzie z pewnością zażarta, trudno mówić to o faworycie...

Typ experta: X

Staropolskie - V Element -:-

Podejrzewam, że będzie to "mecz do jednej bramki". Zawodnicy Staropolskiego są zdecydowanym faworytem i nie będę tu się specjalnie rozpisywał :) ...

Typ experta: 1

Remiza-Aztex Łódź - Red Boys Łódź -:-

Oj, tu zapowiada się ciekawie. Stefan i spóła łatwo wygrali pierwszy mecz z V elementem. Red Boys mieli najtrudniejszego przeciwnika na początek, co prawda nie sprostali starym wyjadaczom, ale walczyli dzielnie. Foworytem jest mimo wszystko Remiza grająca na własnych śmieciach, ale niespodzianka nie jest wykluczona...

Typ experta: 1

Schenker Intrako Łódź - Młode Metropolis Łódź -:-

Absolutny hit kolejki, spotkanie na którym warto się zjawić nawet jako kibic. Drużyna "gwiazd" podejmuje pogromcę Lega Łowicz... oj będzie się działo... Myślę jednak, że jeśli Intrako zagra w pełnym składzie... to Metropolis będzie miało kłopoty...

Typ experta: 1

GRUPA NIEBIESKA:

Intrako Blues Łódź - Nadzieja Łódź -:-

W zeszłym sezonie Blues sromotnie przegrało u siebie z Nadzieją... drużyna jest co prawda po przebudowie, ale nie wydaje się mocniejsza od tej w poprzednim sezonie... za to Nadzieja jest mocna, coraz mocniejsza... po wygranej 7:3 w debiucie z Mistrzami poprzedniego sezonu... nie powinna mieć problemów z zespołem Adama.

Typ experta: 2

Czarny Koń Łódź - Zyg-Zak Pabianice -:-

Mistrzowie zapewne rozeźleni na maxa po porażce z Nadzieją w Rokicie... myślę, że debiutanci z Pabianic (poza Darkiem) są po prostu bez szans.

Typ experta: 1

DC Kapeć Łódź - Pomorska Team Łódź -:-

Przed pierwszą kolejką nikt nie wiedział na co stać chłopaków z Pomorskiej, a w tej ulegli bardzo wysoko radzącym sobie coraz lepiej zawodnikom z JKA Widzew. Kapciowcy też co prawda nigdy specjalnie nie błyszczeli, ale myślę że są podbudowani wynikiem który przywieźli z Pabianic i na własnym podwórku wygrają.

Typ experta: 1

JKA Widzew Łódź - American Pie Łódź -:-

W pierwszej kolejce JKA rozbiło Pomorską, American Pie nieznacznie uległo Intrako Classic. JKA ma jednak wyrównaną drużynę, a w American Pie dobrze grają Kosiorkiewicz i Janiak... dwóch zawodników na Widzew nie wystarczy... chyba, że pozostali się mocno przyłożą.

Typ experta: 1

Intrako Classic Łódź - Zagłoba Łódź -:-

Cóż tu napisać... Zagłoba już w pierwszej kolece oddała walkowera... i coś mi tu śmierdzi kolejnym. Nawet jeśli zawodnicy z Zagłoby stawią się w Intrako, to przewidują wysokie zwycięstwo Classic... może 10:0 :) .

Typ experta: 1
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group