DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
METRO-LEG WIELKA LIPA
Autor Wiadomość
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:07 pm   

Jeśli się dobrze bawisz to fajnie. Ja osobiście się mogę przedstawić . Nazywam się Andrzej Jaworski . Ao temacie słyszalem najpirw od kolegi z drużyny a kilka minut póżniej od J.S. Po kwadransie potwierdził to J.L. z LEG. Przedstawienie się wziąłem na siebie bo najmniej zależy mi na efektach całej afery [i to w obie strony] . A jest kilku świadków bezpośredniej rozmowy miedzy J.S. a J.L. i jeszcze jednym zawodnikiem LEG. A żaden z nas szwabem się nie poczówa .
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:13 pm   

Ale jaja .
Posłuchajcie mnie Kat-ciątka , czy jak wam tam jest .
Ja i Staniszewski i jeszcze jakieś układy , już widzę roześmiane twarze wszystkich czytających te bzdury , którzy choć trochę znają historię naszych uprzedzeń.
To co napisałeś(liście) o domniemanych układach jest zwyczajnym kłamstwem i oszczerstwem tak jak to że jeszcze o tym rozpowiadaliśmy .
I za takie coś należy się zwyczajnie w ryj , (a nie kocówa Lestat) .
O ile się ujawnicie , ale po takich ośmieszających was tekstach szczerze wątpię , nawet po zakończeni Ligi .
A i jeszce Kat-ki straszą PFD , kur..a normalnie płaczę ze śmiechu .
I to tyle Kat-ciaczki , a jak chcecie sobie jeszcze pomiałczeć to chociaż prawdę piszcie .
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:19 pm   

O i juz lepiej. W sumie jestem z siebie dumny, bo na 90% obstwiałem własnie Ciebie. Obiecuje ze dzisiaj wieczorem spytam o to Jarka, chociaz jestem pewien ze szczeka mu opadnie. Z Lebioda mógł gadac jak to się z Lebioda gada... zreszta jakby na ten temat to by raczej musial mówic z kapitanem Lega ktorego nie było, ewentualnie z Mackiem, a nim nie gadal, nie? Sorry Andrzej, ale to dalej dla mnie bzdura, niby po co wtedy Jarek by do mnie wielokrotnie w sobote dzwonil mowiac ze nie moze sie dogadac na termin z Legiem? Po co od wczoraj druzyny staraja sie jakos porozumiec? Wyobraz sobie sytuacje gdzie ja z miedzy jednym a drugim łykiem piwa rzucam do kapitana American Pie - to co nie gramy, walkowery i trzeci mecz, on na to - jasne! Ktos to uslyszal i poszla plota, a tak na prawde za chwile zaczelismy sie na powaznie umawiac na mecz. Nie przekonujesz mnie, sorry.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:35 pm   

Po pierwsze jeśli wczoraj obstawiałeś mnie to błąd. Ja tu jestem od ok 13.00 a dowiedziałem się o wtorku ok 10.00!
Po drugie po jaki ch.. J.S i J.L. trąbią o tym kilku osobom,jeśli to był pic?
Po trzecie nikt nie mówił że rozmowa odbyła się między J.S. a M.T.
Po czwarte Ja! dążę do wyjaśnienia sprawy, a nie do jakichś durnych kar [piszę za siebie].
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:45 pm   

KAT napisał/a:
Po pierwsze jeśli wczoraj obstawiałeś mnie to błąd. Ja tu jestem od ok 13.00 a dowiedziałem się o wtorku ok 10.00!


Weź sie zarejestruj normalnie i pisz jak człowiek

KAT napisał/a:

Po drugie po jaki ch.. J.S i J.L. trąbią o tym kilku osobom,jeśli to był pic?


A nie sądzisz, że własnie dlatego, że to pic? Że jakby to była prawda to by trzymali morde na kłódke i walkowery zwalili na "nielubiebnie" sie druzyn. juz pomijam , że J.L. nie ma indywidualnej władzy decyzyjnej w Legu

KAT napisał/a:

Po trzecie nikt nie mówił że rozmowa odbyła się między J.S. a M.T.


Ano własnie, a między nimi powinna jak już

KAT napisał/a:

Po czwarte Ja! dążę do wyjaśnienia sprawy, a nie do jakichś durnych kar [piszę za siebie].


Ja dalej uważam, że nie ma czego wyjasniac, ale mozemy sobie jeszcze te bajty przepychac przez siec, z tym ze ja zaraz spadam
Ostatnio zmieniony przez Lestat Śro Kwi 28, 2004 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:46 pm   

No nie wiem czy można poważnie traktować to co mówi J.L.
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:51 pm   

Tego co mówi JL (zwłaszcza po kilu piwach) z pewnością nie brałbym serio... natomiast szkoda, że Maciek jest w Łowiczu i nie będzie go na klubówce. Ja bardziej chyba przyjdę posłuchać tłumaczeń Jarka niż zagrać... Natomiast jeśli Ty tego Andrzej nie pisałeś, to poproś kolegę, żeby zachowywał się na forum poważniej... Nie mniej sprawa jest nadal niewyjaśniona, a stanowisko JS nieznane do dziś...
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:57 pm   

No ja sie z nim wczoraj wieczorem przez chwile widzialem. Zadalem mu pytanie czy umawial sie z Jackiem na dwa walkowery i trzeci mecz, no co uzyskałem odpowiedz moze nie za inteligentna, ale wystarczającą, cytuję: "Coooooo....???" Wiecej tematu nie ruszalem, bo nie widziałem potrzeby, dzisiaj zadam jeszcze jedno pytanie. Na razie nie widze powody zeby ktokolwiek sie z czegokolwiek tłumaczył jesli chodzio o Lega i Metro w tej strawie, ale pogadac zawsze mozna.

Jeszce pare takich dyskusji jak ostatnio i bede napieprzal w klawiature jak zawodowa sekretarka.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:57 pm   

W takiej sytuacji Ja! się odpisuję a co wyjdzie z tego dalej to już nie moja broszka . A jeśli mam się rejestrować normalnie to mi powiedz jak mam to zrobić bo na kompie to ja umiem tylko pisać i grać a internet to dla mnie czarna mąka.
A jeśli specjalnie rozpuszczali taką gadke to narobili kilku drużynom nadziei na pierwszą ligę i chyba stąd cały ten dym. Powoli zaczynam żałować że dałem się w to wciągnąć.
A swoją drogą to że dwa kluby się nie lubią to nie znaczy że nie mają ze sobą grać.
Od przyszłego sezonu moZe to być liga kontraktowa [wierz mi bądż nie] a wtedy takie gadki mogą mieć poważne konsekwencje.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 2:08 pm   

Z tego co ja wiem nie było mowy o trzecim meczu tylko "my ze sobą nie gramy i niech się Lestat martwi co dalej" a to duża różnica . Wiem że się nie lubią i może o to poszło/
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 2:10 pm   

No Lestat , to Ja teraz wiem dlaczego się tak ze mną pożarłeś .
Co , do I Ligi bocznymi drzwiami chcieliście wejść . :lol: :lol: :lol:
Ale jazda o tym już w ogóle bym nie pomyślał .
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 2:10 pm   

No to teraz to juz mnie przekonales ze to bzdura. Bo moja decyzja moglaby byc tylko jedna - rozegranie meczu w nakazanym terminie, a jak nie to obie wyjazd z I ligi. Wiele bym sie nie namartwił, zapewniam Cię.

Maciek - no qrde - widzisz nie udało się... :(
:lol:
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 2:16 pm   

Czarek i Leszek , nie obrażajcie mi tu zawodników . :-D
Bo zaraz następna awantura wyniknie :D

A Ty Andrzej naprawdę jeśli słyszałeś to od J.S. jak piszesz to powiedz mu to przy świadkach prosto w twarz a nie teraz chcesz się wycofać .
Jak się powiedziało A to trzeba i B . Darterzy to faceci z jajami (w większości) Jedź z tym wszystkim aż się wyjaśni , bo tylko wtedy nikt nie będzie obrażony o to co sam napisałeś .

Pozdrawiam MTMats[/list]
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 2:29 pm   

:D to nie było odraźliwe... po paru latach po prostu się wie... z kim o czym należy rozmawiać... choć jak widać, nie każdy to wie... :-D
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 2:39 pm   

Ja! mogę J.S. powiedzieć na ten temat co myślę prosto w oczy . Ale niech M.T. nie mówi że Ja! powiedziałem A . Ja chcę aby takie animozje odeszły na plan dalszy a gra pozostała grą. A co do jaj to możemy pogadać [przy stole albo i nie]

DO Lestata twoja decyzja dla mnie jest na wskroś słuszna i nie rozumiem gadki o trzecim meczu. Jeśli LEG odda walkower to jest remis i powinni zagrać drużynówkę. [po tym co teraz piszę mam chyba przechlapane z obu stron]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group