DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Walkower dla Lega??
Autor Wiadomość
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 12:22 pm   Walkower dla Lega??

Właśnie się dowiedziałem, że na mecz Metropolis - Leg nie stawiła się drużyna gospodarzy. Nie wiem jeszcze dlaczego się tak stało więc nie będę komentował. Poczekajmy na oficjalne stanowisko sędziego.
 
 
 
Pietja 



Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 1102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 12:36 pm   

Moim zdaniem drużyna z Łowicza została zlekceważona przez gospodarzy. Uważam, że ich próżna wycieczka do Łodzi w niedzielne przedpołudnie powinna zostać nagrodzona walkowerem. Poczekajmy na stanowisko sędziego.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 8:53 pm   

Stanowisko sedziego jest jedyne jakie może być. Niemniej jestem zniesmaczony całą sytuacją i jednak sorry, ale wiekszy niesmak (ale tylko indywidulanie) mam do Lega co nie znaczy, że Metro jest bez winy. A Pietnia, a propos lekceważenia to nie wiesz o czym piszesz, bo lekcewazenie nie ma tu nic do rzeczy.
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 10:17 pm   

Lestat to napisz cos wiecej o zaistnialej sytulacji jestesmy wszyscy zainteresowani!!!
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 10:38 pm   

To prawda, z pewnością wszyscy są zainteresowani, ale podejrzewam, że na chwilę obecną Lestat wie niewiele więcej ode mnie (jutro może się coś wyjaśni). Z tego co wiem, to nieprzepadający za sobą Panowie Kapitanowie, nie mogli dogadać się co do terminu, a ponieważ obligatoryjnym była niedziela, godz. 12:00 drużyna Lega przyjechała do Metro, gdzie metropolitan nie było... Dobrze byłoby również znać stanowisko kapitana Lega, MTMats, odezwij się...
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 10:44 pm   

Hmmmmm ciekawe ciekawe
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 12:30 pm   

Oczywiście napiszę .
Fakty.
Pierwszą informacją jaką otrzymał kapitan drużyny był SMS od Lestata o niedzielnym terminie rozgrywania 1 rundy play off .
Nie wiem kiedy miał zamiar zgłosić kapitan Metropolis chęć zmiany terminu spotkania , ale śmiem twierdzić że nie było by to wcześniej niż w piątek wieczorem ( Czy to za późno czy nie sami osądzcie) Choć i tak dowiedzieliśmy się o tym można powiedzieć przypadkowo będąc na turnieju par w Intrako .
Odpowiedzieliśmy wtedy że sprawdzimy czy wszyscy mogą grać o 17.00
(bo taki termin spotkania padł).
W sobotę około 20.00 po wspólnym spotkaniu odpowiedzieliśmy kapitanowi Metropolis że nie możemy grać o 17.00 i że przyjedziemy na mecz na 12.00 w niedzielę i tak też się stało .
A powód był tylko jeden niemożności przełożenia spotkania ,
o 17.00 nie mogli byśmy zagrać w najsilniejszym składzie bo brakowało by nam zawodnika z podstawowej 4 .
Czy mieliśmy grać w osłabieniu bo Metropolis chciało przełożyć spotkanie na termin który im pasował ?
Czy mieliśmy zmieniać swoje osobiste plany , bo kapitan Metropolis nie raczył nas powiadomić conajmniej na tydzień wcześniej o niemożności zagrania w niedzielę o 12.00 ?
Czy postąpiliśmy słusznie ?
To pytania do Was drodzy forumowicze .

Moje osobiste zdanie :
Nie raz już się zdarzało że mecze z udziałem naszej drużyny były przekładane , czy to na naszą prośbę czy też na prośbę przeciwników .
Zawsze ale to zawsze tego typu zmiany uzgadniane były co najmniej 5-7 dni przed nominalną datą . Był wtedy czas na przestawienie własnych planów i możliwość dopasowania terminu tak aby pasowało to wszystkim.
Jeśli kapitan Metro wiedział że nie mogą grać w tym terminie dlaczego zwlekał z tym do ostatniej chwili , a jeśli nie wiedział no cóż to już niestety naprawdę sprawa Metropolis i jego graczy jak przekazują sobie tak ważne informacje.
Napiszę tylko że my ustawiamy się na mecze z naszym czasem rezygnując z różnych innych rzeczy i przyjemności , czy to rodzinnych czy innych , nawet biorąc urlopy z pracy dla gry w naszej drużynie .I planujemy to na długo przed terminem rozgrywania meczy.
Jeśli nie jesteśmy w stanie zmienić tych planów , to co , mimo wszystko mamy wszystko przestawiać bo tak chce ktoś inny kto nie raczył nas nawet stosunkowo wcześniej powiadomić i w rezultacie przegrać mecz nie grając w najsilniejszym składzie .Przecież to bzdura .
Stawianie Nas w świetle drużyny która nie chce się ułożyć z inną drużyną w sprawie terminu spotkania jest najzwyczajniej niesprawiedliwa a tekst
Lestata :
"ale wiekszy niesmak (ale tylko indywidulanie) mam do Lega "
(bo tak to można tylko odczytać , a i stronniczości w żadnym wypadku nie chcę Ci przypisać)
jest poprostu kpiną , i to kpiną której dopuścił się Sędzia Główny Ligi .
Pozwolę sobie na jeszcze jeden prywatny wybieg do Lestata ,
bo tekst jaki walnoł przez telefon poprostu mnie rozwalił. Żaden z graczy Metropolis nie stawił się w Metro do godz. 12.25 a Ty jeszcze proponujesz abyśmy to my dzwonili do kapitana Metropolis , tylko po co ?
A jeśli nie uwazasz tej calej sytuacji za lekcewazenie przeciwnika to sorry ale sam nie wiesz o czym piszesz . Zobaczymy jak będzie wyglądał mecz rewanżowy w Łowiczu w niedzielę 02.05.2004 o godz.12.00.
Telefon.
Właśnie rozmawialem z Adamem i wiem że drużyna Metropolis ma napisać jakieś odwolanie do Zarządu Ligi .
Nie napiszę jeszcze jakie będzie zdanie Lega jeśli decyzja będzie inna niż walkower , bo nie konsultowalem tego ze wszystkimi zawodnikami mojej drużyny .

Czekam na opinie o zaistniałej sytuacji .
Pozdrawiam MTMats
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 1:42 pm   

MTMats napisał/a:
Stawianie Nas w świetle drużyny która nie chce się ułożyć z inną drużyną w sprawie terminu spotkania jest najzwyczajniej niesprawiedliwa a tekst
Lestata :
"ale wiekszy niesmak (ale tylko indywidulanie) mam do Lega "
(bo tak to można tylko odczytać , a i stronniczości w żadnym wypadku nie chcę Ci przypisać)
jest poprostu kpiną , i to kpiną której dopuścił się Sędzia Główny Ligi .


Chyba napisałem że pisze to indywidulanie jako zawodnik, a nie jako sedzia, nie? Czuje niesmak do Lega, taka jest prawda. Regulamin i prawo jest po jego stronie. Ale mnie osobiscie nie interesuje wygrywanie walkowerami. Na uszach bym stanal aby ten mecz sie odbyl. Jesli nie pasuje niedziala, to probowalbym przesunac mecz na przyszly weekend, cokolwiek... zadzwonilbym do sedziego z pytaniem co w takiej sytuacji (dzwonił do mnie tylko J.Staniszewski) Leg poszedł po najmniejszej linii oporu - Metro nie może grac w niedziele, to niech spadaja na drzewo, wygramy se walkowerem. I OK. Jak tak chcecie - prosze bardzo, ale niesmak mi pozostaje.

MTMats napisał/a:

Pozwolę sobie na jeszcze jeden prywatny wybieg do Lestata ,
bo tekst jaki walnoł przez telefon poprostu mnie rozwalił. Żaden z graczy Metropolis nie stawił się w Metro do godz. 12.25 a Ty jeszcze proponujesz abyśmy to my dzwonili do kapitana Metropolis , tylko po co ?


Aby bezpośrednio przekazac kapitanowi przeciwnej druzyny, ze sie wygrało własnie walkwerem, a nie chowac się za plecami sędziego?
Ot, kwestia zasad...

Walkower dla Lega jest dla mnie niezaprzeczalny. Metropolis nie stawiło sie na obligatoryjny termin, za późno zaczęło ustawiać ewentualne przeniesienie meczu na inny termin. Tyle fakty i przepisy.
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 2:30 pm   

Lestat napisał/a:
to probowalbym przesunac mecz na przyszly weekend, cokolwiek... zadzwonilbym do sedziego z pytaniem co w takiej sytuacji (dzwonił do mnie tylko J.Staniszewski)

A czy Jarek dzwonił do Maćka z taką propozycją?
Abstrachując od tej całej sytuacji, to według mnie Metropolis jest najmniej zdyscyplinowaną drużyną ligi, pomimo iż jej kapitanem jest jeden z organizatorów ligi. Jako jedyna drużyna miała w tym sezonie dwa razy odejmowane małe punkty za wykroczenia rzeciw regulaminowi, kilka razy nie mieli protokołu meczowego będąc gospodarzem spotkania. Wydaje mi się, że właśnie przez to niedbalstwo stało się tak jak się stało.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 2:35 pm   

Oczywiście. I też dlatego suma sumarum ukarana zastała drużyna Metropolis i nie może być inaczej.


Niemniej dla mnie osobiście istnieje też drugi aspekt tej sprawy, no ale ja taki staroświecki jestem....
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 4:00 pm   

Wiesz co Lestat , tak naprawdę to nie wiem czy Ty chcesz wywołać jakąś chorendalną awanturę czy poprostu dążysz do tego żeby drużyna Lega wycofała się z tych rozgrywek jeszcze przed finałem . Bo niesmak jak to określiłeś , udało Ci się zrobić naprawdę zajebi...ty .
Twoje odwracanie kota ogonem jest tak wkur....jące że nie wiem .
Zaraz będzie że Leg wygrywa tylko walkowerami co !! !
Ty i te Twoje wartości moralne , kur..a jak zawodnicy Lega sobie popili na turnieju to co zrobił J.S. dyskfa dla wszystkich , a co musiał tak postąpić pewnie nie ale były za nim przepisy no to sru z grubej rury , nie .
Teraz stawia nas pod murem , bo on chce zmienić termin na 48 godzin przed meczem . no i kto jest winien kur...a mać , oczywiście Leg no bo się nie zgodził na zmianę terminu który będzie pasował jemu.
A kto to jest do ch...a pan J.S. jakaś osobistość że każdy musi się dostosowywać do jego osoby czy co ?
To że jest współorganizatorem Ligi , chwała mu za to . Ale i czerpie z tego korzyści finansowe .
W lidze jest zawodnikiem takim samym jak cała reszta , no chyba że nie ?.
A co to ja muszę tłumaczyć swoich zawodniów dlaczego ten nie może tego dnia , a drugi innego .
Ale nie , to nie jest odebrane że Leg naprawdę nie może zagrać w najsilniejszym skladzie w innym terminie , Leg to zrobił specjalnie bo Leg chce wygrywać walkowerem . Kur..a mać .
Co to jest , to my mamy do niego dzwinić że wygraliśmy walkowerem , czy Ty żeś naprawdę już do ch...a sfiksował .
Facet nas olał totalnie , ostatecznie umawiając się z naszym kapitanem telefonicznie na 12.00 w niedzielę . Wiedzieł że przyjedziemy i co korona by z głowy spadła gdyby zadzwonił i powiedział , no sorry nie możemy przyjechać wygraliście walkowerem . Ale nie to Leg jest winien .
Nieeeeee to my jeszcze zdaniem Sędziego Głównego mamy zadzwonić do faceta .
Napisałeś że to tylko on do Ciebie zadzwonił i chciał przesunąć mecz , a kiedy można wiedzieć ?? ? Może w niedzielę ?? ? Do Nas też dzwonił , i to parę razy w sobotę wieczorem , a jedną z propozycji było żeby zagrać 3 na 3 no bo on nie ma pełnego składu .
A za Twoimi plecami , to znaczy przepraszam za plecami SĘDZIEGO GŁÓWNEGO to kto się chował my , dziwne że kiedy chodzi o J.S. zawsze masz coś do powiedzenia , nie koniecznie broń boże przeciwko niemu , co ?
A i jeszcze jedno czy jesteś przekonany że drużyna Metropolis nie mogła wystawić choćby 3 zawodników do gry , ażeby jak ty to napisałeś stanąć na uszach . Ale nie przecież to drużyna Lega musiala stanąć na uszach , wedle prywatnego zdania Piotra .
To tyle do Lestata .
A prawda jest taka że kiedy tylko dowiedzieliśmy się o terminach play off
każdy z Nas robił co mógł ażeby zarezerwować sobie czas na te rozgrywki .A i w między czasie nikt z durżyny rywali nie zgłaszał chęci przełożenia meczu .
Na przykład Artek nasz podstawowy gracz mimo że miał straszne problemy z wyrwaniem się z pracy (ze względu na Warszawę w tym czasie) postarał się o urlop właśnie na te dni kiedy mieliśmy grać , a i klub wystosował specjalne pismo do jego przełożonych .
I co mam teraz w naszej obronie wyszczególniać każdego z nas kto kiedy nie może grać . Paranoja .
To my mamy się tłumaczyć że J.S. olał nie tylko nas ,ale i swoich kolegów z drużyny i doprowadził swoim lekceważącym postępowaniem do tak niezręcznej sytuacji jaka ma teraz miejsce w lidze .
A w dup...e z taką ligą .
A i jeszcze jedno do Leszka , nie jestem kapitanem Lega . Jak widzisz może to i dobrze . Przynajmniej został wytrącony jeden z argumentow
dla sceptyków ze Leg przeze mnie nie może się dogadać z Metropolis .
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 4:24 pm   

Fakt, zapomniałem, sorry. Patrzę na to z boku, bo ciężko mi było coś na ten temat powiedzieć do teraz. Maciek może przesadził troszkę teraz z "podkreślaniem" swojej argumentacji, ale jego tłumaczenie moim zdaniem przechyla szalę na jego korzyść (tzn. pretensje może mieć do siebie tylko Kapitan Metropolis). Szkoda, że on nie wypowiada się w tej kwestii. Nie mniej, w świetle wyjaśnień Maćka Metro olało sobie po prostu sprawę, ale abstrachując od tego wszystkiego, moim zdaniem taka sytuacja nie miałaby miejsca gdyby Kapitan Metropolis nie był skłócony z zawodnikami Lega. Nie mniej to nie jest moja sprawa, Leg formalnie zachował się w porządku, a nieformalnie myślę, że większość winy leży po stronie Metroplis...
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 4:55 pm   

Nie bede dalej dyskutował. Dla Macka wszystko co napiszę jest bronieniem Staniszewskiego, którego nie cierpi. Jak ktoś po nim nie jeździ to znaczy, że jest przeciwko Świętemu Legowi. Fobie trzeba leczyc, a nie o nich dyskutować. W tym co ja piszę widzisz to co Ty chcesz zobaczyć. Leg wygrał walkowerem 10:0 i miał do tego prawo. Juz. Wystarczy?

A takie pisanie
MTMats napisał/a:
A za Twoimi plecami , to znaczy przepraszam za plecami SĘDZIEGO GŁÓWNEGO


jest na poziomie mentalnym 8-latka

A takie:
MTMats napisał/a:
dziwne że kiedy chodzi o J.S. zawsze masz coś do powiedzenia , nie koniecznie broń boże przeciwko niemu, co ?.


jest zwykłym skurwysyństwem i kłamstwem.
Żegnam Pana.
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:17 pm   

Fakt jak się nie ma argumentów , to najlepiej odwrucić się na pięcie i uważać temat za niebyły . ( to pewnie potrafią już 5 latkowie)
Czy ja nie cierpię Staniszewskiego , nie .
Mam poprostu zupelnie inne zdanie odnośnie koegzystęcji z bliżnimi i uwazam że ażeby coś od nich żądać to trzeba od czasu do czasu też dać od siebie i to bez przymusu .
A co do tematu to niestety sam go wywołałeś , a i niesmak pozostanie nawet po rostrzygnięciu tej sprawy . I to głównie dzieki Twoim słowom .
Popatrz gdybyś tego tak nie skomentował , sprawa ucichla by już dawno ,
ale nie Ty musialeś dodać pieprzu do oka , nie. Ciekawe tylko dlaczego.
No ale cóż Twoim prawem było skomentowanie go tak jak ty to widzisz , a moim jak ja to widzę .
Przypomnę Ci tylko że sam w stosunku do zawodników z Łowicza nie odnosiłeś się delikatnie ujmując najładniej (mam nadzieję że wiesz o czym piszę) i to dla mnie było zwykłym skurwysyństwem i chamstwem bo nie byla to sprawa jednorazowa a i sytuacje były banalne i nie adekwatne do takiego komentarza. Dlatego mam też takie a nie inne zdanie o Twoich wywodach .
Ale najlepiej ocenią to inni , szczególnie Ci którzy śledzą tą cała sytuację od początku .
A czy Leg jest święty , spytaj tych którzy grali u nas na turnieju czy mecze ligowe .
A co trzeba leczyć zostawię bez komentarza .
Jeśli kłamałem to proszę o przykłady , w innym wypadku to Ja
Pana Żegnam .
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:42 pm   

MTMats napisał/a:
Jeśli kłamałem to proszę o przykłady , w innym wypadku to Ja
Pana Żegnam .


reszta postu pozostawiam bez komentarza, tego kawałka wyzej nie moge.

napisałes:
MTMats napisał/a:

dziwne że kiedy chodzi o J.S. zawsze masz coś do powiedzenia , nie koniecznie broń boże przeciwko niemu, co ?.



Ja to nazwalem kłamstwem, Ty chcesz przykładów.
Przykładów na to, że nie jestem po stronie JS zawsze, tak? Nie osmieszaj sie... Kto im odbierał punkty w lidze, kto był przeciwko dyskwalifikacji z turnieju w Rokicie zawodnika z Lega? Gówno wiesz o moich rozmowach ze Staniszewskim, w których byłem po waszej - Lega stronie. I teraz przeciez tez z całą stanowczością stwierdzam, że Legowi należy się walkower. Przez głowe mi nie przeszło ze mogłoby byc inaczej. Ale nieeee.... nie wystarczy.... "Kto nie z nami ten przeciwko nam".

Odszczekasz czy dalej bedziesz machał ta chorągwią z wyhaftowanym napisem "nie koniecznie broń boże przeciwko niemu"
(wiem, ze bez sensu, ale tylko cytuje...)

Acha, pozbawie Cie nadzieji, nie wiem o czym piszesz mowiac o moim "niedelikatnym odnoszeniu sie" do zawodników z Łowicza. I moze lepiej zostaw to, bo moge napisac jak delikatnie zawodnik z Lega zwracał sie do mojej nazeczonej...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group