DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Viola
Pią Sie 01, 2008 10:30 am
I RUNDA PLAYOFF - KOMENTARZ
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 1:25 pm   I RUNDA PLAYOFF - KOMENTARZ

Pozwolę sobie (może to ułatwi typowanie zawodnikom z Krakowa) na skomentowanie zbliżających się playoff-ów. Nie chcę oczywiście urazić nikogo z żadnej drużyny, tylko na chłodno skalkulować szanse poszczególnch drużyn. Liczę na Wasze komentarze...

Mecze o miejsca 1-4:

CDC Nadzieja - Czarny Koń 0 : 0

Nadzieja to chyba njwiększa niespodzianka rozgrywek. Doły w poprzednich sezonach, przed obecnym znaczne wzmocnienia i efekt był widoczny aż za bardzo :) . W ostatnim meczu rundy grupowej nadzieja pokonuje 7:3 faworyzowanego Lega i kończy rozgrywki na 1 miejscu w grupie. Czarny Koń też nie zachwycał w poprzednich sezonach. W obecnym Edek i spółka spięli się na tyle, że zagwarantowali sobie walkę o Mistrzostwo dopiero w ostatnim meczu, remisując z długo zajmującą drugie miejsce drużyną Rokity. Wydaje się jednak, że w tym meczu faworyt jest zdecydowany. Nadzieja u siebie nie powinna zawalić, może za to mieć trudniej w rewanżu... Stawiam 7-2-1 (70%-Nadzieja, 20%-remis, 10%-Czany Koń)

Metropolis - Leg Łowicz 0 : 0

Oj będzie się działo, oj będzie... :) . Drużyna Metropolis była zdecydowanym faworytem w grupie i wygrała ją bez problemów, choć oddała kilka punktów. Starzy wyjadacze u siebie będą z pewnością bardzo groźni, choć Leg na pewno nie odpuści. Przez niemal cały sezon to drużyna z Łowicza prezentowała chyba najwyższą formę - pod koniec trochę zwolniła tempo i tylko dlatego Metro jest u siebie przeze mnie odrobinę faworyzowane, stawiam 4-3-3

Mecze o miejsca 5-8:

Staropolskie - Intrako Classic 0 : 0

Ciężko tu jednoznacznie określić faworyta. W tym meczu może się zdarzyć praktycznie wszystko. Staropolskie rozgrywało podczas sezonu zarówno bardzo dobre, jak i całkiem przeciętne mecze. Nie mniej drużyna ta spokojnie zajęła 3 miejsce w grupe. Intrako Classic jest też nieobliczalne, wszak Emilę i braci Cepa stać na wiele... szkoda że nie było tego widać podczas sezonu... Tu może zdarzyć się wszystko,
stawiam: 4-2-4

Rokita - JKA Widzew 0 : 0

Dwie nowe drużyny, prezentujące przez cały sezon równą, całkiem niezłą formę. U siebie Rokita jest bardzo groźna, ale JKA nie raz sprawiało niespodzianki, stawiam: 4-3-3

Mecze o miejsca 9-12:

Intrako Blues - American Pie 0 : 0

No cóż, najbardziej obok Metropolis doświadczona drużyna w lidze dała w tym sezonie dupy... jedynym sposobem rehabilitacji jest pokonanie American Pie... tyle że Ci pokazali, że potrafią walczyć np. z Aztexami, stawiam: 7-2-1

CDC Aztex - Remiza 0 : 0

Aztexi też się w tym sezonie nie popisali, z pewnością z Remizą, w której punktów nie oddaje Stefan nie będzie im łatwo. Nie mniej chłopaki powinni się zrehabilitować i u siebie są raczej faworytami,
stawiam: 6-3-1
Ostatnio zmieniony przez Dartles Nie Maj 09, 2004 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 3:44 pm   Re: I RUNDA PLAYOFF - KOMENTARZ

Dartles napisał/a:
Intrako Classic jest też nieobliczalne, wszak Emilę i braci Cepa stać na wiele...

Emila prawdopodobnie nie zagra.
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 10:22 pm   Re: I RUNDA PLAYOFF - KOMENTARZ

Mecze o miejsca 1-4:

CDC Nadzieja - Czarny Koń 0 : 0
Tutaj bedzie ciekawie.Nadzieja jest druzyna ktora gra bardzo dobrze na wyjazdach.Przypomne ze mielismy tylko jeden remis a reszta zwyciestwa.Mowie to nie bez powodu poniewaz nasz lokal zostal zamkniety i jestesmy zmuszeni do rozgrywania wlasnych meczy w Intrako.Czujemy sie tam jak na wyjezdzie i dlatego stawiam 8:2 dla Nadzieji

Metropolis - Leg Łowicz 0 : 0
Dla mnie i pewnie dla wielu z was jest to przedwczesny final.Obie druzyny sa bardzo mocne ale wydaje mi sie ze metropolis-owi pomoga wlasne sciany lokalu i odniosa skromne zwyciestwo 6:4

miejsca 5-8

Staropolskie - Intrako Classic 0 : 0
To takze bedzie bardzo ciekawy i zaciety mecz.Staropolskie w drugim mieczu z Nadzieja stawilo nam najwiekszy opor.Intrako tez ma silna pake ale gdy nie bedzie grala Emilka stawiam na 6:4 dla Staropolskiego

Rokita-JKA Widzew
Moim zdaniem faworytem bedzie Rokita.Mocny sklad trzech rowno grajacych zawodnikow.Widzew mysle ze powalczy ale koncowka Widzewa w grupie byla slaba i nie wydaje mi sie zeby teraz cos drgnelo w tej druzynie.Wynik typuje 7:3 dla Rokity
Mecze o miejsca 9-12:

Intrako Blues - American Pie 0 : 0
Hmmmm faworytem dla mnie jest Intrako.Chlopaki po slabej grze w grupie zaczeli sie budzic w koncowce.Lestat wraca do formy Czarek i Leszek tez graja dobrze.Jedyne slabe ogmiwo to Adas ale na rezerwie maja Sylwka-ktory moze niezle zamieszac.American to nowa druzyna i dlatego nie wydaje mi sie zeby stawila duzy opor starym wyjadacza z Intrako.Stawiam 7:3 dla Intrako

Aztex-Remiza
Spotykaja sie dwie druzyny w ktorych pojawil sie konflik wewnetrzny.Maja niezly bajzel w druzynach ,zle posuniecia kapitanow oraz klutnie miedzy soba, spowodowaly moim zdaniem spadek do 2 ligi.Silniejsza druzyna dla mnie jest Remiza w ktorej szeregach gra niezawodny Stefan.Dlatego stawiam na skromne zwyciestwo Remizy 6:4
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group