DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
WDF Gorzów lista zawodników
Autor Wiadomość
Stefano___ 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target True Play 22gr.
Wiek: 26
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 146
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:32 pm   

rybajg napisał/a:
Na MP to może nie - liczba uczestników ograniczona: 128


Trzeba dodać panie,juniorów i juniorki
 
 
 
sailorripley 
www.strefadarta.pl



Drużyna: Dream Team Konin
Tarcza: Blade 4
Lotki: The Menace - 17gr (soft), 19gr (steel)
Pomógł: 17 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 1916
Skąd: Konin
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 7:33 am   

jakiś procent "odrzutu" jest nieunikniony.
 
 
 
krycha23 



Drużyna: Cheltenham Team
Tarcza: Winmau Blade 5 Dual Core
Lotki: Target Carrera C4 22g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1094
Skąd: UK - Cheltenham
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:47 am   

Cytat:
Wg mnie zgłoszenie powinno być jednoznaczne z opłaceniem wpisowego - wtedy jak delikwent stwierdzi, że mu się nie chce, albo nie warto - kwota wpisowego przepada i tyle...

A nie jest tak? To ma mialo by sens.
 
 
CYBERNAUTA 



Tarcza: Blada Trójca
Lotki: Modyfikowane hybrydy :)
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1119
Skąd: PL
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 1:34 pm   

ArNo napisał/a:
choć ja i tak będę zdecydowanym zwolennikiem zgłoszenia z koniecznością dokonania opłaty wpisowego, np. przelewem - tak jest przecież na całym świecie i nie widzę powodu, aby u nas miało być inaczej?

W zasadzie rozsądna i logiczna propozycja.


ArNo napisał/a:
Poza tym wg mnie korzystnie by było wprowadzić dwa terminy zgłoszeń - jeden np. do 2-3 tyg. przed turniejem (standardowe wpisowe) i drugi w "ostatniej chwili", tj. 3-1 tydzień przed - ze zróżnicowaną opłatą np. w stylu +25/50% więcej za w "ostatniej chwili"... Z punktu widzenia organizacyjnego wiele by to uporządkowało...

Tu już niekoniecznie się zgadzam, nie każdy na kilkanaście dni wcześniej wie czy wygospodaruje czas na turniej a lepiej chyba by wiedząc na 100% że przyjedzie, zapisał się kilka dni przed zawodami niż by miał się zapisać miesiąc wcześniej, nie przyjechać i pluć sobie w brodę z powodu keszu, który przepadł.
POD to chyba nie MDT Agency ;)

Doskonale rozumiem jednak organizatora, który w jakiś sposób chce uniknąć zalewu bezmyślnych zgłoszeń (choć na szczęście datrerzy to dość solidna i wiarygodna grupa) więc ewentualnie można by wprowadzić coś takiego, że jeśli ktoś się zapisał i nie dojechał (wypadek losowy, zdarza się) to przed kolejnym akcesem na zawody musi uiścić już opłatę z góry.
Żeby nie stosować odpowiedzialności zbiorowej.

Ale idea wpisowego z góry także jest ok, z tym że POD będzie musiało się liczyć z tym, że większośc chętnych na przyjazd zawodników będzie wysyłało zgłoszenia za pięć dwunasta (kiedy będzie pewna, że na 100% weźmie udział i nie straci wpłaconych pieniędzy).
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 2:06 pm   

ArNo napisał/a:
zgłoszenia z koniecznością dokonania opłaty wpisowego, np. przelewem - tak jest przecież na całym świecie i nie widzę powodu, aby u nas miało być inaczej

Pewny jesteś, że tak jest na całym świecie? Byłem na ostatnim Chech Open (duży turniej z wieloletnią tradycją), zapisy były zamknięte ponad tydzień przed turniejem, a wpisowe płaciło się na miejscu w dniu zawodów.
 
 
 
Stefano___ 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target True Play 22gr.
Wiek: 26
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 146
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 3:36 pm   

Słucahjcie!

Czy będą jakieś tarcze trenigowe w Gorzowie?
 
 
 
marcos 



Tarcza: Bulls Advantage II
Lotki: Phil Taylor Purist 24g
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 3:44 pm   

Stefano___ napisał/a:
Słucahjcie!

Czy będą jakieś tarcze trenigowe w Gorzowie?


Wg zasad WDf musisz takową tarczę przytargać ze sobą. Oczywiście tarcza musi spełniać wszystkie wymogi WDF. A box do tej tarczy jestem w stanie Ci wypożyczyć. Cennik na PW

:P
 
 
 
Stefano___ 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target True Play 22gr.
Wiek: 26
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 146
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 4:14 pm   

bez komentarza
 
 
 
marcos 



Tarcza: Bulls Advantage II
Lotki: Phil Taylor Purist 24g
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 8:59 pm   

Maciej Chorbiński, Mariusz Paul, Robert Kaźmierczak, Krzysztof Kruk i Łukasz Wacaławski to są osoby które "kierują" poczynaniami POD i do nich powinieneś skierować pytanie. Skąd gracze mają wiedzieć czy POD zarządzi ustawienie tarcz treningowych? Taka informacja wypłynąć może tylko i wyłącznie od Zarządu. Ja i Mariusz jako firma zewnętrzna zajmujemy się tylko i wyłącznie ustawieniem zamówionej przez organizatora ilości tarcz/boxów. Decyzje ile tarcz podjąć można wtedy, kiedy wiesz ile jest osób może być na turnieju. Tego do końca nie wiadomo (zapisy przedłużone do jutra) więc i my nie wiemy ile tarcz POD na ten turniej będzie chciało zamówić. Dodatkowo dochodzi kwestia wielkości pomieszczeń. Restauracja Hotelu Gorzów nie jest wieeeelkim pomieszczeniem. 11 boxów użytkowanych jednostronnie wchodzi tam bez problemu. Ale na ilość osób, które w tej chwili wpisały się na listę jest za mała.
Podsumowując: czy będą tarcze treningowe? nie wiadomo. Zadecyduje o tym Zarząd po zamknięciu listy zawodników.
 
 
 
sailorripley 
www.strefadarta.pl



Drużyna: Dream Team Konin
Tarcza: Blade 4
Lotki: The Menace - 17gr (soft), 19gr (steel)
Pomógł: 17 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 1916
Skąd: Konin
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 12:25 am   

marcos napisał/a:
Maciej Chorbiński, Mariusz Paul, Robert Kaźmierczak, Krzysztof Kruk i Łukasz Wacaławski to są osoby które "kierują" poczynaniami POD i do nich powinieneś skierować pytanie.


może właśnie do nich je skierował! :-)

trochę obawiam się o warunki gry w Gorzowie. Moim zdaniem trochę za mało jest tam miejsca na 150-osobowy turniej. Chyba, że nie w restauracji się on odbędzie.
Ale oczywiście trzymam kciuki za organizatorów.
Ostatnio zmieniony przez sailorripley Nie Lut 07, 2010 9:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dart-mp 


Drużyna: DC Lubniewice
Tarcza: ADVANTAGE II
Lotki: @ 501 seria 25gr.
Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 688
Skąd: lubniewice
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:18 am   

witam wszystkich, spokojnie:

bedzie minimum 18 - 20 tarcz dla turnieju !! !!

i wszystko ok !
 
 
marcos 



Tarcza: Bulls Advantage II
Lotki: Phil Taylor Purist 24g
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 4:47 pm   

ArNo napisał/a:
Mariusz jest i w Zarządzie i w "firmie zewnętrznej" (nota bene sponsor tytularny turnieju!) - czy nie ma w tym aby "konfliktu interesów"?


Możliwe,że ktś z boku mógłby dostrzegać konflikty interesów. Ja, ze swojego punktu widzenia nie mogę tego stwierdzić. Nie wiem czy jest jeszcze ktoś, kto oferuje boxy turniejowe w naszym kraju i myślę, że właśnie dzięki tej niszy robimy z Mariuszem to co robimy, czyli zaopatrujemy turnieje w stanowiska do gry. Myślę,że gdyby była inna firma i oferta tej firmy wypłynęła by do POD to fakt,że Mariusz jest członkiem Zarządu był by tu nieistotny i Zarząd wybrałby bardziej korzystną ofertę. Wspominam o tym aby uniknąć podejrzeń o "układ" między POD a nami, bo takowy nie istnieje. Jest tylko umowa współpracy, a wszystko jest na jasnych i przejrzystych warunkach.

Pozycja Mariusza w Zarządzie i moje mniejsze, bądź większe zaangażowanie w sprawy steela w Polsce myślę mają pozytywny wpływ na produkt jaki oferujemy poprzez "firmę zewnętrzną". Staramy się aby wszystko było lepiej i możliwie z większym profesjonalizmem. Początki są trudne, zwłaszcza ze strony finansowej bo jak się okazało boxy przez nas wymyślone w początkowej fazie były by straszliwie drogie, co miało by też odniesienie w cenie wypożyczenia. Poszukaliśmy materiałów zastępczych i póki co działamy na nich, ale w trakcie rozwoju na pewno wszystko będzie systematycznie zmieniane na lepsze, stabilniejsze, ładniejsze..

Zatem czy konflikt? Chyba nie. :) bynajmniej ja tak sądzę :)
 
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 8:44 pm   

Na stronie głównej POD jest napisane że drabinka turniejowa pojawi sie w poniedziałek.
Nie róbcie tego bo będzie zamieszanie jak ktoś wyczyta że pierwszy mecz ma z Ratajem Kciukiem Lukasiakiem lub Ricem(i jeszcze kilkunastu mógłbym wymienić) to gwarantuje że nie przyjedzie. A poza tym po co robić drabinke jężeli nie jest sie pewnym na 100% czy zawodnik dotrze!?
 
 
 
Stefano___ 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target True Play 22gr.
Wiek: 26
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 146
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:01 pm   

dartmaster napisał/a:
Na stronie głównej POD jest napisane że drabinka turniejowa pojawi sie w poniedziałek.
Nie róbcie tego bo będzie zamieszanie jak ktoś wyczyta że pierwszy mecz ma z Ratajem Kciukiem Lukasiakiem lub Ricem(i jeszcze kilkunastu mógłbym wymienić) to gwarantuje że nie przyjedzie. A poza tym po co robić drabinke jężeli nie jest sie pewnym na 100% czy zawodnik dotrze!?


Moim zdaniem to test sprawdzający. Jeżeli ktoś nie przyjedzie to jest tchórzem i nie powinien uczestniczyć w turniejach POD.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:08 pm   

Stefano___ napisał/a:
Moim zdaniem to test sprawdzający. Jeżeli ktoś nie przyjedzie to jest tchórzem i nie powinien uczestniczyć w turniejach POD.


Jasne, a jak mu się dziecko dzień wcześniej rozchoruje i nie będzie mógł przyjechać to pewnie Tobie będzie musiał okazać zaświadczenie od lekarza żebyś go z listy tchórzy skreślił i dopuścił do następnych turniejów?

Myśl i uruchom wyobraźnię - to nie boli...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group