DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa zielona - podsumowanie
Autor Wiadomość
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 5:19 pm   Grupa zielona - podsumowanie

Wydaje mi się, że grupa zielona byla o wiele mocnijsza od grupy niebieskiej. Taka sobie grupa śmierci. Wlasciwie same wyrównane składy. Wiele emocjonujących pojedynków. Emocje do samego końca. O pierwszym miejscu jak i o czwartym decydowały 1 -2 małe punkty.

Zaczne od końca

GENKO - Chłopaki frycowe zapłacili. Napsuli wiele krwi każdej drużynie. Dostawali baty , ale po raczej wyrównanych meczach.

REMIZA - Stefan i spółka. Zawiedli nieco. Marek i Macie nie dotrzymywali kroku liderowi zespołu. Madzia miała kilka ładnych pojedynków. Ale to za mało by utrzymać pierwszą lige.

INTRAKO BLUES - największe zaskoczenie negatywne. Dream - team zawiódł na całej lini. Coś chłopakom nie leżał ten sezon. Załamka formy Lestata, nierówna gra Leszka. No i troszke pecha. Fatalna mieszanka. Szkoda.

JKA WIDZEW - Rewelacyjny start, później lekki dołek. Utrzymali sie w lidze wyprzedzając Blues-ów jednym małym punktem. Chłopaki strasznie nierówno rzucają. Albo wszyscy graja jak terminatory, abo zwałka u wszystkich.

STAROPOLSKIE - Hmmmm... byli dobrzy i tyle w temacie.

LEG ŁOWICZ - murowany kandydat do finału ligi. Grzmocili wszystkich jak chcieli do pewnego momentu. Potem pewna drużyna im sie postawiła :D Pewny, wyrównany, mocny skład. Rewelacyjnie przyjęcia gości :D Teraz czeka ich ciężka przeszkoda w postaci Metropolis. Ale mam nadzieje , ze zagramy z nimi w finale :-P

NADZIEJA - Rewelacja sezonu :D (ale skromny jestem :D ). Po pierwszych wpadkach, jak złapaliśmy rytm, to nokałtowaliśmy wszystkich. Niektórych dość dotkliwie. Goniliśmy Lega, goniliśmy, no i przegoniliśmy. Dokładnijsze podsumowanie naszej gry bedzie w innym wątku.
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 6:26 pm   

Moim skromnym zdaniem najwieksza niespodzianka gier grupowych to :
1 Nadzieja :D Nasz cel na poczatku sezonu byl utrzymanie sie w 1 lidze a tu zaczelismy tak grac ze wykulismy sobie pierwsze miejsce w grupie
2 Intrako Blues chlopaki mieli zajebista paczke. Sukcesy w poprzednich sezonach i nagle straszny spadek formy i spadek do 2 ligi troche szkoda
3 Staropolskie panowie debiut w lidze i o maly wlos byli by w Play Off-ach.Niezle sie nameczylismy z nimi w ostatnim meczu
4 Leg Łowicz murowany pewniak do pierwszego miejsca w grupie ba w calej lidze.Liderowali przez caly sezon az do ostatniego meczu z nami troszke mieli pecha
5 JKA Widzew kolejni debiutanci w lidze byli skazani przed liga na pozarcie a ty taka niespodzianka po zajebistej walce do konca sezonu wywalczyli 1 lige duzo duzo szczescia,ale ponoc szczescie sprzyja lepszym
6 Remiza bardzo dobra forma kapitana Remizy Stefana lecz reszta druzyny slabiej. Przed sezonem pewniak do pozostania w 1 lidze.Konflikty w druzynie i niezrozumiale zmiany przeprowadzane przez kapitana spowodowaly spadek do 2 ligi
7 Genko kolejny nowiciusz w lidze typowy chlopiec do bicia lecz pokazali zabki w ostatnich swoich meczach!W przyszlym sezonie jesli Genko wystopi w lidze beda oni juz o wiele grozniejsi niz w tym sezonie jest tam kilki chlopakow ktorzy naprawde dobrze graja. Hehe my tez tak zaczynalismy ze w calym sezonie mielismy 2 remisy reszte w plecy


No to moje skromne podsumowanie gier grupowych i ciekaw jestem co przyniosa Play Off-y.Ciekaw jestem czy w przyszlym sezonie powstanie ta 2 liga przeciez spadlo tyle druzyn renomowanych ktore za wszelka cene beda dazyc do tego zeby nie bylo 2 ligi.Ciekaw jestem co z tego wyniknie.Ja stawiam na 90% ze w przyszlym sezonie znow beda 2 grupy i nic sie nie zmieni.Czas pokaze :shock:
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 6:56 pm   

Pendzel76 napisał/a:
Ciekaw jestem czy w przyszlym sezonie powstanie ta 2 liga przeciez spadlo tyle druzyn renomowanych ktore za wszelka cene beda dazyc do tego zeby nie bylo 2 ligi

A to ciekawe, pewnie te drużyny będą zastraszały nowych i zniechęcały ich do zgłaszania się do ligi :o
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 7:14 pm   

Czarus jestem pewien ze i bez waszego zastraszania nie bedzie wiecej niz 13 druzyn chetnych do grania oczywiscie licze razem z niby 1 liga :D .
Wiec przykladowo 8 druzyn w 1 lidze i 5 w 2 lidze nikt na to sie nie zgodzi !! ! to bylo wiadomo od poczatku calego tego sezonu!!!
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 7:31 pm   

Ja mam nadzieję, że zgłosi się parę nowych drużyn, zresztą już się zapowiadają.
Przecież musi się to rozwijać, a granie np. w 16 drużyn w jednej lidze (2 grupy) dla mnie nie ma sensu. Lepiej zrobic dwie ligi po 8 druzyn.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 7:25 am   

Aby powstała II liga musi sie w sumie zglosic przynajmniej 15 druzyn. Amen. I Pendzel, takie teksty: "spadlo tyle druzyn renomowanych ktore za wszelka cene beda dazyc do tego zeby nie bylo 2 ligi" darowałbys sobie pieprzenie głupot i obrażanie innych. Niektórzy maja to do siebie, że graja uczciwie... nawet jesli jest to gra w II lidze. Chyba Ci bombelki do głowy poszły...
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 8:14 am   

Nie chcialem nikogo obrazac!!! Wydaje mi sie ze my tez gralismy fer caly sezon no i poprzednie tez!!!Ale sam powiedz Lestat czy nie jest wam na reke zeby nie zglosilo sie te 15 druzyn???Ja szczerze mowiac mam to gleboko w dupsku czy w przyszlym sezonie bedzie 2 liga czy nie :D
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 8:37 am   

Pendzel76 napisał/a:
Nie chcialem nikogo obrazac!!!


Ale Ci sie niechcacy udało

Pendzel76 napisał/a:
Wydaje mi sie ze my tez gralismy fer caly sezon no i poprzednie tez!!!


A nikt temu nie przeczy

Pendzel76 napisał/a:

Ale sam powiedz Lestat czy nie jest wam na reke zeby nie zglosilo sie te 15 druzyn???J


Komu? Mnie jako zawodnikowi? Nawet nie wiem czy bede gral w Intrako w nastepnym sezonie. A jako zawodnik chcialbym zeby zespołów było jak najwięcej. Jako sędzia z kolei wolałbym jak najmniej bo i roboty mniej :) . Chodzi o to Pendzel, ze piszesz cos nie pomyslawszy jak to brzmi. Bo dokladnie to co napisaleś to stwierdzenie, ze Intako Blues (no bo jakie inne renomowane spadły? Aztex? To nie oni maja przeciez sędziego i człowieka w Zarządzie), a wiec ze Intako Blues bedzie robilo wszystko zeby nie bylo drugiej ligi bo im sie to nie opłaca. Dziekuje Ci bardzo w imieniu druzyny za dobre mniemanie o nas i o naszej postawie. W zasadzie co mi tam... Jestem sędzią głównym, a Zarząd mnie poprze. Ogłaszam, ze w pierwszej lidze bedzie grało 10 druzyn i kwalifikuje sie do niej po 5 pierwszych druzyn z obu grup. Co za tym idzie Aztex i Blues zostaja w pierwszej lidze. Ludzie troche pomarudza, ale myslisz ze nie przejdzie? Widzisz... juz nie musimy dążyc do tego aby nie bylo II ligi w przyszłym sezonie...

Pendzel76 napisał/a:

a szczerze mowiac mam to gleboko w dupsku czy w przyszlym sezonie bedzie 2 liga czy nie :D


Możesz sobie na to pozwolić...
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 9:01 am   

Panowie, wyluzujcie. Jest to owszem istotna kwestia I czy II ligi. I nic mi do tego. Ale sposób przeprowadzania forumowej konwersacji nieco mnie zdiwił. Nie bawcie sie w pana XXX tudziez insze warzywko
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 9:08 am   

Spoko, przeciez rozmawiamy... A nie zawsze dyskusja polega, ze tak zacytuje klasyke filmowa, na "lizaniu sie po fiut..." :) Kto poznaje, z czego to?
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 9:43 am   

No tak człowiek zrobi sobie temat zamykajacy runde, a tu pyskówki ehhhh. Grzesiu troszku przesadziles to fakt.

RESZTA POSTOW MA BYC W TEMACIE PLIZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 10:36 am   

ROBTA CO CHCETA :x
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 11:13 am   

Nie pośpieszyłeś się Wielebniak? Przecież to czy grupa zielona była mocniejsza od niebieskiej, czy odwrotnie, to sie dopiero okaże w plejofach. Wyrównany poziom to inna sprawa.

A co do rozmiarów lig to do szesnastu zespołow powinno sie grać jedną ligę w jednej grupie bez żadnych plejofów. Po co komu plejofy? Po to się to nazywa liga żeby każdy grał z każdym i zwycięzca sam się wyłania. Mieszanie ligi z sytemem pucharowym mnie się nie podoba. W każdym sporcie.
Przeszkody nie stanowią też terminy. Przy szesnastodrużynowej lidze trzeba rozegrać po trzydzieści spotkań. Od października do maja jest 35 niedziel. Nic nie stoi na przeszkodzie by w razie potrzeby rozciągnąć to na wrzesień czy czerwiec. Myślę, że to lepsze rozwiązanie niż to obecne, że jest początek kwieetnia, a większość drużyn swoje następne spotkanie ligowe rozegra za pół roku. 8)
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 11:28 am   

Banan napisał/a:
A co do rozmiarów lig to do szesnastu zespołow powinno sie grać jedną ligę w jednej grupie bez żadnych plejofów. Po co komu plejofy?


He He. Ze tak powiem. Zakonczenie ligi zdeterminowane jest rozegraniem Druzynowych Mistrzostw Polski. Lige trzeba zakonczyc przed tą impreza. No oczywiscie jesli gramy lige pod patronatem PFD, a na razie gramy (od razu mówię - mnie nie zależy na tym specjalnie, ale rozwazmy taka sytuacje jaka mamy). A wiec lige trzeba skonczyc do konca maja. Zaczynac wczesniej niz w pazdzierniku tez trudno. Urlopy, wakacje itp. No wiec mamy na lige 8 miesiecy. Czyli jakies 34 niedziele. Teraz odlicz swięta, nowe roki, dni zmarlych, jakas minimalna przerwe miedzy rundami i ci zostanie jakies 28 niedziel. Czyli maksymalnie 14 w rundzie. i to przy zalozeniu ze druzyny graja co tydzien, niedziela w niedzielę. Nie ma zadnych mozliwosci przelozenia meczu... Ludziom czesto nie mogą grac co tydzien - maja rozne obowiazki . A do tego dochodza turnieje indywidualne, wojewodzkie, ktos chce pojechac na PDC... Banan, to ze gramy w grupach to nie jest moje widzimisie, bo ja tez bym wolal kazdy z kazdym, tylko koniecznosc którą po prostu wymusza zycie. Absolutny maks druzyn w grupie to dla mnie 11 i to tylko dlatego, ze nie ma sensu robic dwoch grup jednej 5-cio, a drugiej 6-cio zespołowej.
 
 
 
[Bar Tomi] Marcin 



Wiek: 42
Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 46
Skąd: Bar Tomi Gogola 2
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 2:06 pm   

CZarek dzieki za pozdowki :)

Od nastepnego sezonu startujemy z 2 zespolem w Barze Tomi
Sa prowadzone negocjacje z kims na temat pewien dowiecie sie jak bedzie wiadomo co i jak
Strone zespolu bedzie nam robic bardzo dobry grafik [url]www.spider.art.pl [/url]
a co do reszty niebede mowil o zapesze :x
napewno nie bedziemy chlopcami do bicia

pozdrawiam wszystkich:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group