DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XIII sezon 2020/2021
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 13, 2020 7:03 pm   DART PLESZEW XIII sezon 2020/2021

XIII sezon Dart Pleszew 2020/2021. Gramy:

- w każdy wtorek od 15 września 2020 do 15 czerwca 2021 (40 turniejów) - Pleszew Steel Cup (PSC).
- 5 Turniejów Rankingowych (10 październik 2020, 05 grudzień 2020, 23 styczeń 2021, P. Delty 20 marzec 2021 oraz 15 maj 2021) .

Do finału sezonu XIII MASTERS 2021 (26 czerwca 2021) awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.
XIII MASTERS 2021, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe)
UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu.

Zapowiedź:
PSC 1 – wtorek – 15 września g: 20:00
PSC 2 – wtorek – 22 września
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 10 października g: 18:00
II TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 5 grudzień

PUB PIWNICA Pleszew, Rynek wejście od ul. Krzyżowej
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 13, 2020 7:08 pm   

Cześć, we wtorek 15 września rozpocznie się sezon darterski w Pleszewie. Po raz trzynasty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie XIII MASTERS 2021. Droga do XIII MASTERS 2021 to 40 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W marcu 2021 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do XIII MASTERS 2021.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w XIII MASTERS 2021 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 10 października (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2019/2020 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Pleszew Steel Cup – Tomasz Hałajda – Pleszew, (2 miejsce Daniel Bagrowicz – Pleszew, 3 Michał Stempniewicz – Pleszew)
Puchar Delty – Jakub Koralewski (Kotowiecko/Pleszew), 2 miejsce Norbert Pecyna (Jarocin), 3 miejsca Jakub Marciniak (Jarocin), Marcin Kowalczyk (Ostrów Wlkp.)
XII MASTERS 2020 – Jakub Koralewski (Kotowiecko/Pleszew), 2 miejsce Norbert Pecyna (Jarocin), 3 miejsca – Jakub Płócienniczak (Wrocław/Pleszew), Andrzej Fabiszewski (Ostrów Wlkp.)

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
Puchar Delty – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Aleksandra Gramala (Pleszew), 3 miejsca Marta Nowak (Poznań/Pleszew) i Danuta Pawlicka (Krotoszyn)
XII MASTERS 2020 – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Marta Nowak (Poznań/Pleszew), 3 miejsca Danuta Pawlicka (Krotoszyn), Aleksandra Fabiszewska (Pleszew)

W PSC rozstawiamy finalistów poprzedniego turnieju. Pierwszy turniej bez rozstawienia.
W ramach PSC od 23 lutego do 16 marca 2021 odbędzie się druga edycja Turnieju 4 Odskoczni.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 16, 2020 7:07 am   

PSC 1, klasyfikacja:
1. Jakub Madaliński 20
2. Piotr Jańczak 16
3. Michał Stempniewicz 12
4. Tomasz Hałajda 10
5. Daniel Bagrowicz 8
5. Maciej Nowak 8
7. Mateusz Sas 6
7. Adam Gruszka 6

180 - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 22 września g: 20:00
PSC 3 - wtorek - 29 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 10 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 5 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 23, 2020 8:17 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 2 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 30
2. Piotr Jańczak 24
Michał Stempniewicz 24
4. Mateusz Sas 22
5. Jakub Madaliński 20
6. Adam Gruszka 12
Maciej Nowak 12
8. Marcin Nowak 10
9. Daniel Bagrowicz 8
Stanisław Nowak 8
11. Artur Ciechoński 6


Pierwsza 4 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 23, 2020 8:18 am   

PSC 2, klasyfikacja:
1. Tomasz Hałajda
2. Mateusz Sas
3. Michał Stempniewicz
4. Marcin Nowak
5. Stanisław Nowak
5. Piotr Jańczak
7. Artur Ciechoński
7. Adam Gruszka
9. Maciej Nowak

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 29 września g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 6 października
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 10 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 5 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 30, 2020 8:21 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 3 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 42
2. Michał Stempniewicz 40
3. Piotr Jańczak 34
4. Marcin Nowak 30
5. Jakub Madaliński 28
6. Mateusz Sas 22
7. Stanisław Nowak 16
8. Adam Gruszka 12
Maciej Nowak 12
10. Daniel Bagrowicz 8
11. Artur Ciechoński 6
Andrzej Fabiszewski 6


Pierwsza 4 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 30, 2020 8:21 am   

PSC 3, klasyfikacja:

1. Marcin Nowak
2. Michał Stempniewicz
3. Tomasz Hałajda
4. Piotr Jańczak
5. Stanisław Nowak
5. Jakub Madaliński
7. Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 6 października g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 10 października
PSC 5 - wtorek - 13 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 5 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 07, 2020 8:15 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 4 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 52
2. Tomasz Hałajda 48
3. Marcin Nowak 46
4. Piotr Jańczak 42
5. Jakub Madaliński 28
6. Andrzej Fabiszewski 26
Stanisław Nowak 26
8. Mateusz Sas 22
9. Adam Gruszka 18
10. Maciej Nowak 12
11. Daniel Bagrowicz 8
Mariusz Pluciński 8
13. Artur Ciechoński 6



Pierwsza 4 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 07, 2020 8:15 am   

PSC 4, klasyfikacja:
1. Andrzej Fabiszewski
2. Marcin Nowak
3. Michał Stempniewicz
4. Stanisław Nowak
5. Mariusz Pluciński
5. Piotr Jańczak
7. Tomasz Hałajda
7. Adam Gruszka

180 - Andrzej Fabiszewski
hf 160, 18l - Piotr Jańczak



Zapowiedź:
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 10 października g: 18:00
PSC 5 - wtorek - 13 października
PSC 6 - wtorek - 20 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 5 grudnia
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Czw Paź 08, 2020 6:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 07, 2020 8:16 am   

W sobotę odbędzie się pierwszy z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2020/2021. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 14, 2020 8:51 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 5 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Michał Stempniewicz 64
2. Marcin Nowak 56
3. Piotr Jańczak 50
4. Tomasz Hałajda 48
5. Stanisław Nowak 46
6. Andrzej Fabiszewski 42
7. Jakub Madaliński 36
8. Mateusz Sas 22
9. Adam Gruszka 18
10. Maciej Nowak 12
11. Daniel Bagrowicz 8
Mariusz Pluciński 8
13. Artur Ciechoński 6



Pierwsza 4 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 14, 2020 8:51 am   

PSC 5, klasyfikacja:

1. Stanisław Nowak
2. Andrzej Fabiszewski
3. Michał Stempniewicz
4. Marcin Nowak
5. Piotr Jańczak
5. Jakub Madaliński

hf 116 - Andrzej Fabiszewski
180, 174 - Michał Stempniewicz
hf 105 - Marcin Nowak

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 20 października g: 20:00
PSC 7 - wtorek - 27 października
PSC 8 - wtorek - 3 listopada
PSC 9 - wtorek - 10 listopada
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 02, 2021 7:53 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 6 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 76
2. Michał Stempniewicz 70
3. Piotr Jańczak 60
4. Tomasz Hałajda 56
5. Andrzej Fabiszewski 54
Stanisław Nowak 54
7. Jakub Madaliński 40
8. Mateusz Sas 26
9. Adam Gruszka 18
10. Jakub Koralewski 16
11. Maciej Nowak 12
12. Artur Ciechoński 10
Daniel Bagrowicz 10
14. Mariusz Pluciński 8
15. Grzegorz Urbaniak 6
Janusz Rybak 6
17. Ryszard Bugajny 2



Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 02, 2021 7:53 am   

PSC 6, klasyfikacja:

1. Marcin Nowak
2. Jakub Koralewski
3. Andrzej Fabiszewski
4. Piotr Jańczak
5. Stanisław Nowak
5. Tomasz Hałajda
7. Grzegorz Urbaniak
7. Michał Stempniewicz
9. Janusz Rybak
9. Jakub Madaliński
9. Mateusz Sas
9. Artur Ciechoński
13. Daniel Bagrowicz
13. Ryszard Bugajny

hf 116 - Piotr Jańczak
180 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 8 czerwca g: 20:00
PSC 8 - wtorek - 15 czerwca
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 czerwca
XIII PUCHAR DELTY 2021 - sobota - 17 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 805
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 09, 2021 8:47 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2020/2021
Po 7 z 19 turniejów.

zawodnik pkt

1. Marcin Nowak 88
2. Piotr Jańczak 80
Michał Stempniewicz 80
4. Tomasz Hałajda 64
5. Stanisław Nowak 58
6. Andrzej Fabiszewski 54
7. Jakub Madaliński 40
8. Mateusz Sas 26
9. Adam Gruszka 18
10. Artur Ciechoński 16
Jakub Koralewski 16
Patryk Michalczyk 16
13. Maciej Nowak 12
Janusz Rybak 12
15. Daniel Bagrowicz 10
16. Mariusz Pluciński 8
Krzysztof Staszak 8
18. Ryszard Bugajny 6
Grzegorz Urbaniak 6




Pierwsza 6 awans XIII MASTERS 2021
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group