DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o.
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2021 12:41 am   Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o.

Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl 10 turniejów o Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o.

Turnieje będą odbywać się w dniach: 12.X, 19.X, 26.X, 02.XI, 09.XI, 16.XI, 23.XI, 30.XI, 07.XII oraz 14.XII.
Wtorki o godzinie 19:00
Wpisowe 10 zł od osoby / 70% nagrody.
Klasyfikacja: 7 z 10 turniejów
O pozycji w końcowej tabeli całego cyklu decyduje suma punktów z 8 najlepszych turniejów cyklu zdobytych przez zawodniczkę/zawodnika.
Zwycięzca każdego turnieju cyklu otrzymuje 25% puli wpisowego z tego turnieju, przeznaczonej na nagrody.
Pozostała cześć wpisowego będzie przeznaczona na nagrody dla 3 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu. Nagroda niespodzianka w dodatkowej klasyfikacji Wybryk Master.

SERDZECZNIE ZAPRASZAMY!
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Czw Sty 06, 2022 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 17, 2021 2:21 pm   

Puchar Karolewa Steel - Cykl I:
OSTATECZNA KLASYFIKACJA PUCHARU KAROLEWA
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Suma 8. najlepszych 12.X 19.X 26.X 02.XI 09.XI 16.XI 23.XI 30.XI 07.XII 14.XII
1. Sebastian Białecki 160 160 20 20 20 - 20 20 20 - 20 20
2. Dawid Herberg 121 112 12 12 12 12 16 12 8 20 1 16
3. Marcin Jezionek 92 88 - 4 12 20 12 16 4 12 8 4
4. August Żeromiński 80 80 16 16 16 8 4 - - - 12 8
5. Zbigniew Jastrzębski 66 66 - 8 4 8 12 8 16 2 8 -
6. Remigiusz Bartos 54 54 12 - - 16 8 4 8 - 4 2
7. Marcin Brodziak 48 48 2 4 2 4 8 8 - 8 12 -
8. Tomasz Pijanowski 50 48 8 8 4 4 4 2 4 - 4 12
9. Krzysztof Kadlec 41 40 2 2 - 8 8 2 1 12 2 4
10. Ola Białecka 36 36 2 2 2 - 2 8 4 - 8 8
11. Adam Kuljon 36 36 4 2 8 - - 8 4 2 4 4
12. Przemysław Przeworski 36 34 1 8 2 12 2 2 2 4 2 1
13. Jarosław Pietrzak 29 29 2 4 4 4 2 4 - - 8 1
14. Katarzyna Grzyb 26 24 4 2 1 4 4 4 2 1 2 2
15. Michał Borowiecki 25 25 4 4 2 2 - 4 8 - 1 -
Piotr Białecki 60 nd 8 12 8 - 8 - 12 - - 12
Wojciech Jastrzębski 44 nd 8 - 8 - - - 12 - 16 -
Krzysztof Waberski 24 nd 8 8 8 - - - - - - -
Jarosław Tomczak 20 nd 4 - - - - - - 16 - -
Konrad Kochan 15 nd - - - 2 - 12 1 - - -
Jacek Szelest 10 nd - - - 2 - - - 8 - -
Karol Lelek 8 nd - - - - - - - - - 8
Patryk Pacuk 8 nd - - - - - - - - - 8
Daromił Pawłowski 8 nd - - - - - - 8 - - -
Michał Pilecki 8 nd - - - 8 - - - - - -
Mirosław Drążek 5 nd - - 1 - 4 - - - - -
Filip Garmulewicz 5 nd - - - - - - - - 4 1
Klaudia Chrobot 4 nd - - - - - - - 4 - -
Dariusz Cieplucha 4 nd - - 4 - - - - - - -
Bartosz Mincberg 4 nd - - - - - - - - - 4
Kamil Helak 2 nd - - - - - - - - - 2
Bartosz Joniuk 2 nd - - - - - - 2 - - -
Damian Magdziarz 2 nd - - - - - - - - 2 -
Robert Pawłowski 2 nd - - - - - - 2 - - -
Piotr Połeć 2 nd - - - - - - - - - 2
Marlena Białecka 1 nd - 1 - - - - - - - -
Frekw. 36 17 17 18 15 15 15 18 11 18 19
Ostateczna Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Sebastian Białecki 151 8 57 13
2. August Żeromiński 31 12 7
3. Dawid Herberg 27 11 5
4. Piotr Białecki 8 3 2
5. Zbigniew Jastrzębski 5 1 2
6. Marcin Jezionek 5 1 5
7. Wojciech Jastrzębski 3 1 1
Jarosław Tomczak 3 1 1
9. Tomasz Pijanowski 3 3
Krzysztof Waberski 3 3
11. Ola Białecka 1 1
Marcin Brodziak 1 1
Sumy: 12 241 9 86 42
ZAMKI:
170 - S.Białecki (7.XII),
145 - S.Białecki (9.XI),
144 - S.Białecki (26.X),
142 - S.Białecki (12.X),
142 - Z.Jastrzębski (23.XI),
140x2 - S.Białecki (12.X i 16.XI),
138 - S.Białecki (16.XI),
130 - S.Białecki (14.XII).
LOTKI:
12l. - S.Białecki (7.XII),
13l.x2 - S.Białecki (12.X i 19.X),
13l. - J.Tomczak (30.XI),
13l. - A.Żeromiński (12.X),
14l.x4 - S.Białecki (dwie 7.XII, 12.X i 14.XII),
14l. - A.Żeromiński (19.X),
14l. - D.Herberg (16.XI),
15l.x11 - S.Białecki (cztery 16.XI, dwie 9.XI, dwie 23.XI, 12.X, 26.X i 14.XII),
15l. - A.Żeromiński (26.X),
16l.x9 - S.Białecki (trzy 14.XII, dwie 12.X, dwie 26.X, 19.X i 7.XII),
16l.x2 - D.Herberg (12.X i 14.XII),
16l. - P.Białecki (14.XII),
16l. - A.Żeromiński (19.X),
17l.x14 - S.Białecki (pięć 7.XII, cztery 23.XI, dwie 19.X, dwie 14.XII i 16.XI),
17l.x3 - D.Herberg (9.XI, 23.XI i 30.XI),
17l.x3 - A.Żeromiński (12.X, 26.X i 7.XII),
17l. - W.Jastrzębski (26.X),
18l.x16 - S.Białecki (cztery 26.X, trzy 16.XI, trzy 7.XII, dwie 12.X, dwie 19.X i dwie 9.XI),
18l.x5 - D.Herberg (trzy 14.XII, 16.XI i 30.XI),
18l.x5 - A.Żeromiński (dwie 12.X,19.X, 26.X i 2.XI),
18l.x2 - P.Białecki (19.X i 23.XI),
18l. - M.Jezionek (26.X).
MAKSY:
180x12 - S.Białecki (trzy 26.X, dwa 9.XI, dwa 7.XII, 12.X, 19.X, 16.XI, 23.XI i 14.XII),
180x5 - D.Herberg (trzy 19.X, 26.X i 16.XI),
180x4 - A.Żeromiński (trzy 19.X i 7.XII),
180x3 - T.Pijanowski (16.XI, 23.XI i 14.XII),
171x3 - A.Żeromiński (dwie 12.X i 26.X),
180x2 - P.Białecki (dwa 23.XI),
180x2 - M.Jezionek (dwa 14.XII),
180x2 - Z.Jastrzębski (26.X i 30.XI),
180x2 - K.Waberski (19.X i 26.X),
180 - O.Białecka (23.XI),
180 - M.Brodziak (7.XII),
180 - W.Jastrzębski (23.XI),
180 - J.Tomczak (30.XI),
171 - S.Białecki (19.X),
171 - M.Jezionek (26.X),
171 - K.Waberski (19.X).
OSTATECZNA PULA CYKLU:
89,25 + 89,25 + 94,5 + 78,75 + 78,75 + 78,75 + 94,5 + 57,75 + 94,5 + 99,75 = 855,75 zł
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 27, 2021 6:42 pm   

Nowy - Cykl nr II Pucharu Karolewa Steel - 1 turniej - 4.I.2022 r.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2022 8:44 pm   

Jacek i spółka zapraszają na nowy II cykl 12 turniejów o Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o.

Turnieje będą odbywać się we wtorki od godz. 19:00 w następujących dniach: 4.I, 11.I, 18.I, 25.I, 1.II, 8.II, 15.II, 22.II, 1.III, 8.III, 15.III, 22.III.
Wpisowe wynosi 10 zł od osoby
70% całego wpisowego przeznaczone będzie na nagrody,
50% z tego przeznaczone zostanie na nagrody dla 3 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.
pozostałe 50% przeznaczone będzie dla uczestników danego turnieju wg następującego podziału:
50% - zwycięca, 25% - pokonany w finale, 25% - osoba wylosowana spośród uczestników, którzy pozostali do końca turnieju.
Klasyfikacja: 8 z 12 turniejów
O pozycji w końcowej tabeli całego cyklu decyduje suma wszystkich punktów zdobytych przez zawodniczkę/zawodnika.
Nagroda niespodzianka w dodatkowej klasyfikacji Wybryk Master.

SERDZECZNIE ZAPRASZAMY!
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1264
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 19, 2022 12:50 pm   

Puchar Karolewa Steel - Cykl II:
KLASYFIKACJA PUCHARU KAROLEWA
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 4.I 11.I 18.I 25.I 1.II 8.II 15.II 22.II 1.III 8.III 15.III 22.III
1. Sebastian Białecki 44 24 - 20
2. Piotr Białecki 40 12 12 16
3. Marcin Jezionek 36 12 20 4
4. Marcin Brodziak 36 16 8 12
5. August Żeromiński 32 20 - 12
6. Zbigniew Jastrzębski 30 12 16 2
7. Jarosław Tomczak 28 16 4 8
8. Remigiusz Bartos 28 8 12 8
9. Ola Białecka 20 4 8 8
Mirosław Drążek 20 4 8 8
11. Piotr Cecuła 14 12 2 -
12. Bartek Mincberg 12 - 8 4
13. Bartosz Gomółka 10 8 2 -
14. Krzysztof Kadlec 10 2 4 4
15. Wojciech Jastrzębski 8 8 - -
Jarosław Pietrzak 8 8 - -
17. Tomasz Pijanowski 6 4 2 -
18. Katarzyna Grzyb 5 1 2 2
19. Dawid Dunal 4 - 4 -
Mirosław Grudziecki 4 - - 4
Kamil Helak 4 4 - -
Bartosz Szewczyk 4 - 4 -
23. Adam Kuljon 4 2 - 2
24. Konrad Kochan 3 2 1 -
25. Piotr Grudziecki 2 - - 2
Kuba Koniszewski 2 2 - -
27. Przemysław Borowski 1 - - 1
Przemysław Przeworski 1 - - 1
Frekw. 28 21 17 18
Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Sebastian Białecki 55 2 23 3
2. Remigiusz Bartos 6 2 2
3. Piotr Białecki 5 1 1
4. Jarosław Tomczak 3 1
5. Zbigniew Jastrzębski 3 1 1
6. Marcin Brodziak 2 1
August Żeromiński 2 1
8. Ola Białecka 1 1
Mirosław Grudziecki 1 1
Marcin Jezionek 1 1
Sumy: 10 79 4 29 9
ZAMKI:
170 - S.Białecki (4.I),
160 - P.Białecki (18.I),
150 - J.Tomczak (18.I),
120 - S.Białecki (18.I).
LOTKI:
14l.x7 - S.Białecki (cztery 4.I i trzy 18.I),
15l.x2 - S.Białecki (4.I i 18.I),
15l. - P.Białecki (18.I),
16l. - S.Białecki (18.I),
16l. - Z.Jastrzębski (4.I),
16l. - A.Żeromiński (18.I),
17l.x4 - S.Białecki (cztery 18.I),
17l. - R.Bartos (4.I),
17l. - M.Brodziak (18.I),
18l.x9 - S.Białecki (osiem 4.I),
18l. - R.Bartos (18.I).
MAKSY:
180x3 - S.Białecki (dwa 4.I i 18.I),
180x2 - R.Bartos (4.I i 18.I),
180 - O.Białecka (18.I),
180 - M.Grudziecki (18.I),
180 - Z.Jastrzębski (11.I),
180 - M.Jezionek (11.I).
PULA CYKLU:
73,5 + 59,5 + 63 = 199 zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group