4 KOLEJKA TYPERA ŁLD |
Autor |
Wiadomość |
Czubek
Drużyna: Słabiak, do wzięcia
Pomógł: 2 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Lis 2003 Posty: 601 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lis 10, 2004 11:02 pm
|
|
|
Schenker Intrako - Staropolskie 7 : 3
Młode Metropolis - Tomi Widzew 7 : 3
ŁKD Leg Łowicz - Red Boys 8 : 2
V Element - Rokita Team 3 : 7
Bazyliszek - Remiza/Aztex 2 : 8
Intrako Classic - DC Kapeć 5 : 5
Zagłoba - Zyg-Zak Pabianice 4 : 6
Intrako Blues - American Pie 6 : 4
Pomorska Team - Nadzieja 2 : 8
Czarny Koń - JKA Widzew 6 : 4 |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lis 11, 2004 4:50 pm
|
|
|
Schenker Intrako - Staropolskie 8:2
Młode Metropolis - Tomi Widzew 8:2
ŁKD Leg Łowicz - Red Boys 9:1
V Element - Rokita Team 2:8
Bazyliszek - Remiza/Aztex 4:6
Intrako Classic - DC Kapeć 6:4
Zagłoba - Zyg-Zak Pabianice 2:8
Intrako Blues - American Pie 3:7
Pomorska Team - Nadzieja 2:8
Czarny Koń - JKA Widzew 6:4 |
|
|
|
|
jaskier
Hrabia Paweł Żmudzki
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz Wiek: 44 Dołączył: 12 Maj 2004 Posty: 1203 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 11, 2004 4:57 pm
|
|
|
Schenker Intrako - Staropolskie 7:3
Młode Metropolis - Tomi Widzew 8:2
ŁKD Leg Łowicz - Red Boys 5:5
V Element - Rokita Team 4:6
Bazyliszek - Remiza/Aztex 2:8
Intrako Classic - DC Kapeć 7:3
Zagłoba - Zyg-Zak Pabianice 5:5
Intrako Blues - American Pie 6:4
Pomorska Team - Nadzieja 0:10
Czarny Koń - JKA Widzew 8:2 |
|
|
|
|
Dzięciołowa
Drużyna: Nadzieja
Wiek: 44 Dołączyła: 02 Gru 2002 Posty: 318 Skąd: Widzew-Wschód
|
Wysłany: Pią Lis 12, 2004 9:46 am
|
|
|
Schenker Intrako - Staropolskie 8 : 2
Młode Metropolis - Tomi Widzew 7 : 3
ŁKD Leg Łowicz - Red Boys 8 : 2
V Element - Rokita Team 3 : 7
Bazyliszek - Remiza/Aztex 3 : 7
Intrako Classic - DC Kapeć 7 : 3
Zagłoba - Zyg-Zak Pabianice 3 : 7
Intrako Blues - American Pie 5 : 5
Pomorska Team - Nadzieja 0 : 10
Czarny Koń - JKA Widzew 7 : 3 |
|
|
|
|
Wielebniak
Łyżwiarz :)
Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Wrz 2003 Posty: 1171 Skąd: Dunboyne
|
Wysłany: Sob Lis 13, 2004 11:59 am
|
|
|
Nie wiem, czy juz sie coś odbyło, ale se zagłosuje
Schenker Intrako - Staropolskie 8 : 2
Młode Metropolis - Tomi Widzew - nie ma
ŁKD Leg Łowicz - Red Boys 9 : 1
V Element - Rokita Team 3 : 7
Bazyliszek - Remiza/Aztex 1 : 9
Intrako Classic - DC Kapeć 5: 5
Zagłoba - Zyg-Zak Pabianice 3 : 7
Intrako Blues - American Pie 5 : 5
Pomorska Team - Nadzieja 2 : 8
Czarny Koń - JKA Widzew 7 : 3 |
|
|
|
|
|