DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Statystyki indywidualne
Autor Wiadomość
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 11:14 am   Statystyki indywidualne

Kiedyś chiba były takie zestawienia, osiągnięć indywidualnych zawodników, % wygranych legów i inne takie. Czy w tym roku tez ktoś takie informacje posiada ?? I czy ewentualnie będą ujawnione.??
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 5:27 pm   

Wielebny beda ujawnione po zakonczeniu sezonu.Rozmawialem juz z Lestatem i zgodzil sie :P
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 1:21 pm   

Ale sie nie zgodziłem zebys o tym gadał, bo po to własnie jest to NIE robione, zeby sie tym zawodnicy nie interesowali i osiagniecia indywidualne nie przyslanialy im szeroko pojetego "dobra" druzyny. Zaluje ze sie zgodziłem....
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 2:22 pm   

Lestat wyluzuj zostaly 2 kolejki :!: :!: :!: Teraz jak wszyscy wiedza to juz zadnej zmiany nie przeprowadza tak :?: :?: :?: Troche mnie to bawi bo druzyni i tak graja praktyczne jedna 4 podstawowa 8)
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 11:01 pm   

Nie masz racji Pendzel, jakby np. okazało się, że jesteś na 2 miejscu w indywidualce i masz szansę być 1, a zapełnie nie jesteś w formie, na pewno chciałbyś grać... Troszkę podobna sytuacja była u mnie w zeszłym sezonie, chcąc pokonać Stefana w indywidualce strasznie się stresowałem...
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 9:06 am   

Ale ja jestem w formie :!: :!: :!: a przykladowe 2 miejsce mi wisi w indywidulalnych statystykach :!: :!: :!: Naszym celem bylo pozostanie w 1 Lidze co juz osiagnelismy a teraz walczymy o play off :!: :!: :!:
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 2:49 pm   

U nas tzn. w KLD , szanowny Pan Rylec :D , przekazuje nam takie statystyki w biuletynach kwartalych (chyba sie nie mylę). I jedyne co nam to pomaga to w ustawieniach zawodników na mecz z jakąś drużyną. Myślę, że jeśli kapitan jest w porządku i nie patrzy na zawodnika jako na swego faworyta, to nie wpuści swego zawodnika tylko dla tego ze ma szansę na pierwsze miejsce a gra za przeproszeniem qpę???? Czasem się liczy drużyna a nie własna ambicja.....prawda???






Pozdrawiam i życzę samych pierwszych miejsc....Jarząbek :lol:
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 9:25 am   

no Carlosie letko przesadziles. Po pierwsze biuletyny sa co miesiac (z malym wyjatkiem lutego), ale ranking ind. jest po kazdej kolejce dostepny na stronce.
Jeżeli koledzy z ŁLD postanowili na podstawie zeszłorocznych przypadków , które uznali za patologiczne rezygnację z takowego rankingu to znaczy , że mieli rację.
Jednak jak czytam na forum taki ranking jest prowadzony w sposób tajny i ... wykorzystywany przez Intrako Blues w walce o ... II ligę. buhaha.
Rnaking KLD preferujący ilość wygranych singli jest "bezpieczniejszy" od różnicowego (wygrane minus przegrane). Nagatywne przypadki przy rankingu różnicowym zdarzały się. Przykład : parę lad temu w I lidze MLD, zawodnik miał szansę wygrać ranking jeśli wygrałby jeszcze jednego singla nie przegrywając żadnego . I co. Grając z dobrą drużyną nie został wystawiony w pierwszym składzie jeno ustawił sie na teoretycznie najsłabszego zawodnika na drugi singiel. Oczywiście :-) przegrał. Przekombinowano.
Przy preferowaniu zwyciestw takie kalkulacje moga dotyczyc jedynie wystawiania (lub nie zmieniania) zawodników powiedzmy z pierwszej 10 coby mieli szansę na zwiększenie dorobku. Ale przecież pierwsza 10 to doskonali gracze. A wystawianie na siłę zawodnika który z miejsca fawdziesiatego koniecznie chce miec szanse awansowac pare pozycji. hmmm to rzadkość nie mająca wymiaru patologicznego.
A ranking indywidualny czytają wszyscy - każdy lubi znajdować własne nazwisko. Choćby w ostatniej dziesiątce.
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 9:28 am   

Rylec napisał/a:
Jednak jak czytam na forum taki ranking jest prowadzony w sposób tajny i ... wykorzystywany przez Intrako Blues w walce o ... II ligę. buhaha.


?? ?
Acha... i NIE JEST prowadzony.
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 1:24 pm   

Racja Rylcu, ranking jest w miare na bieżąco (chyba że tratwa nie dostarczy protokołu) A jest to bardzo pomocne tak jak Carlos zaznaczył przy ustalaniu składu na następny mecz. Wiesz z kim grasz, wiesz w jakim ustawienu grają, więc nie rzadko dzięki taktyce można zdobyć 1-2 punkty więcej. A to może sie okazać kluczowe. Poza tym jest wtedy bardziej ambicjonalne podejscie jeżeli wiesz że grasz pojedynek z duzo wyżej notowanym graczem. Choćby przykłady z ostatniej kolejki mecze Kruszewski-Stroński, Henzel-Pawęzka, Wygrana Hop-Hopu, Czy nie tak dano przegrana najlepszego debla Warzecha-Wnęk.
A poza tym, zawsze to miłe uczucie zobaczyć swoje nazwisko w rankingu i obserwować jak sie zmienia jego pozycja :) Dolicz do tego zakłady o niejedno piwo kto bedzie na którym miejscu itd :)
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 4:04 pm   

No właśnie Lestat, na którym miejscu jestem? :P
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 8:25 pm   

Banan o ile się orientuję to nie grasz w lidze.
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 9:04 pm   

CzarekMichał napisał/a:
Banan o ile się orientuję to nie grasz w lidze.


No i stąd ten wytknięty język.
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 8:46 am   

Oj Bananie. Dyskryminuja Cie w Łodzi i nie uwzględniają w rankingu tylko dlatego że nie grasz w lidze? Brzydale, rasiści jacyś.
W rankingu KLD Banan jest na 27 miejscu z bilansem 14-14.
http://nb.com.pl/ryll/KLD04_rank2.htm
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 1:04 pm   

Dzięki :D
Bardzo ciekawe zestawienie. Wszystko widać jak na dłoni. A Ty Rylcu nie grasz? Albo ślepy jestem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group