DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2024 10:58 am   

Turniej 4 OdSkoczni 2 z 4 (PSC 22)
Panowie, klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Michał Stempniewicz
3. Piotr Jańczak
3. Bartosz Derwich
5. Jakub Koralewski
5. Adam Tomczak
5. Mateusz Płonka
5. Tomasz Pawlak
9. Tomasz Hałajda
9. Michał Baszczyński
9. Jakub Marciniak
9. Krystian Jańczak
13. Tomasz Wawrzyniak
13. Stanisław Nowak
13. Piotr Andersz
13. Bartłomiej Spałek
13. Artur Ciechoński
13. Bartłomiej Stefaniak

118 hf, 160 hf - Norbert Pecyna
13l, 15l, 180 - Piotr Jańczak
18l, 19l, hf 140 - Bartosz Derwich
40 podium w karierze - Norbert Pecyna (15-19-6)

Zapowiedź:
Turniej 4 OdSkoczni 3 (PSC 23) - wtorek - 13 lutego g: 20:00
Turniej 4 OdSkoczni 4 (PSC 24) - wtorek - 20 lutego
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
PSC 25 - wtorek - 27 lutego
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 15, 2024 6:23 pm   

Tabele Turniej 4 OdSkoczni 2024 po 3 z 4 wieczorów.

L.p. Zawodnik - Panowie Zw-po Lw-lp Odsetek

1. Norbert Pecyna 15-2 37:8 0,882
3. Piotr Jańczak 13-2 34:8 0,866
3. Michał Stempniewicz 9-4 22:15 0,692
4. Adam Tomczak 5-6 16:18 0,454
5. Tomasz Wawrzyniak 4-6 9:17 0,400
6. Tomasz Hałajda 3-6 8:13 0,333
7. Mateusz Płonka 3-7 10:18 0,300
8. Krystian Jańczak 3-7 8:17 0,300
9. Artur Ciechoński 0-7 0:14 0,000

L.p. Zawodniczka - panie Zw-po Lw-Lp Odsetek

1. Emilia Gutowska 12-2 24:9 0,857
2. Monika Jańczak 9-4 19:9 0,692
3. Bożena Solarczyk 5-6 13:16 0,454
4. Marta Andersz 4-5 11:12 0,444
5. Beata Manierska 1-7 3:15 0,125
6. Agnieszka Bacik 1-8 7:16 0,111


O miejscu w tabeli zadecyduje: najlepszy stosunek meczy wygranych do porażek (odesetek).
W przypadku równej ilości większa liczba zwycięstw, następnie bilans legów, potem liczba zwycięskich legów,
na końcu mecze bezpośrednie. Może być i tak, że nie będzie w ogóle zwycięzcy.
Aby być klasyfikowanym, należy zagrać we wszystkich 4 turniejach.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 15, 2024 6:23 pm   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 23 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 340
2. Halina Płócienniczak 328
3. Monika Jańczak 284
4. Bożena Solarczyk 216
5. Małgorzata Łaciak 164
6. Beata Manierska 152
7. Agnieszka Bacik 134
8. Marta Andersz 64
9. Joanna Laskowska 32
10. Katarzyna Grzelarczyk 24
11. Mira Yong 22
12. Dorota Janiak 20
13. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Marta Nowak 8
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 15, 2024 6:23 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 23 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 376
2. Norbert Pecyna 340
3. Bartosz Derwich 224
Michał Stempniewicz 224
5. Mateusz Ruski 166
6. Adam Tomczak 164
7. Tomasz Wawrzyniak 133
8. Tomasz Pawlak 93
9. Bartłomiej Spałek 85
10. Stanisław Nowak 81
11. Piotr Andersz 80
12. Krystian Jańczak 71
13. Ryszard Bugajny 68
14. Artur Ciechoński 61
15. Tomasz Hałajda 58
16. Michał Knast 51
17. Jakub Koralewski 44
18. Bartłomiej Stefaniak 40
19. Marcel Kuczkowski 32
20. Michał Baszczyński 28
21. Grzegorz Laskowski 24
Mateusz Płonka 24
23. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
25. Marcin Wolniak 20
26. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
29. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
31. Ruben Hansel 10
32. Michał Galiński 8
Roman Ruski 8
Piotr Wawrzyniak 8
35. Paweł Janiszewski 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
42. Przemysław Adamski 2
Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 15, 2024 6:24 pm   

Turniej 4 OdSkoczni 3,
PSC 23, panie:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Monika Jańczak
3. Bożena Solarczyk
5. Marta Andersz
5. Beata Manierska
7. Agnieszka Bacik
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 15, 2024 6:24 pm   

Turniej 4 OdSkoczni3,
PSC23, panowie:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Mateusz Ruski
3. Adam Tomczak
5. Marcel Kuczkowski
5. Krystian Gutowski
5. Tomasz Wawrzyniak
5. Michał Stempeniewicz
9. Jakub Marciniak
9. Artur Kusza
9. Tomasz Hałajda
9. Artur Ciechoński
13. Mateusz Płonka
13. Bartłomiej Stefaniak
13. Krystian Jańczak

2 x180 - Norbert Pecyna
177, 171, 3x19l, 16l. 14l - Piotr Jańczak
10 zwycięstwo w sezonie - Piotr Jańczak
20 podium w sezonie - Norbert Pecyna (7-9-4)

Zapowiedź:
Turniej 4 OdSkoczni 4 (PSC24) - wtorek - 20 lutego g: 20:00
Turniej Deblowy - piątek - 23 lutego
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego
PSC 25 - wtorek - 27 lutego
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2024 11:28 am   

Tabele Turniej 4 OdSkoczni 2024 po 4 z 4 wieczorów.

L.p. Zawodnik - Panowie Zw-po Lw-lp Odsetek

1. Piotr Jańczak 19-2 49:10 0,904
2. Norbert Pecyna 20-3 51:12 0,869
3. Michał Stempniewicz 11-6 29:22 0,647
4. Adam Tomczak 8-7 23:22 0,533
5. Tomasz Hałajda 4-8 10:18 0,333
6. Krystian Jańczak 4-9 11:22 0,307
7. Mateusz Płonka 3-10 11:24 0,230

L.p. Zawodniczka - panie Zw-po Lw-Lp Odsetek

1. Emilia Gutowska 18-2 36:9 0,900
2. Monika Jańczak 12-6 26:13 0,666
3. Marta Andersz 7-6 17:16 0,538
4. Bożena Solarczyk 7-8 17:21 0,466
5. Beata Manierska 2-8 5:18 0,200
6. Agnieszka Bacik 2-10 10:21 0,166


O miejscu w tabeli zadecyduje: najlepszy stosunek meczy wygranych do porażek (odesetek).
W przypadku równej ilości większa liczba zwycięstw, następnie bilans legów, potem liczba zwycięskich legów,
na końcu mecze bezpośrednie. Może być i tak, że nie będzie w ogóle zwycięzcy. Aby być klasyfikowanym,
należy zagrać we wszystkich 4 turniejach
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2024 11:29 am   

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 24 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Emilia Gutowska 360
2. Halina Płócienniczak 340
3. Monika Jańczak 300
4. Bożena Solarczyk 224
5. Małgorzata Łaciak 172
6. Beata Manierska 156
7. Agnieszka Bacik 142
8. Marta Andersz 76
9. Joanna Laskowska 32
10. Mira Yong 26
11. Katarzyna Grzelarczyk 24
12. Dorota Janiak 20
13. Monika Kaczmarek 8
Małgorzata Krawczyk 8
Ida Moczydłowska 8
Marta Nowak 8
17. Jolanta Grabowska 4
Barbara Nowak 4
19. Alicja Nowak 2
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2024 11:29 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 24 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 396
2. Norbert Pecyna 356
3. Michał Stempniewicz 232
4. Bartosz Derwich 224
5. Adam Tomczak 176
6. Mateusz Ruski 166
7. Tomasz Wawrzyniak 133
8. Tomasz Pawlak 93
9. Stanisław Nowak 85
Bartłomiej Spałek 85
11. Piotr Andersz 80
12. Krystian Jańczak 73
13. Ryszard Bugajny 72
14. Tomasz Hałajda 66
15. Artur Ciechoński 61
16. Michał Knast 51
17. Bartłomiej Stefaniak 48
18. Jakub Koralewski 44
19. Michał Baszczyński 32
Marcel Kuczkowski 32
21. Marcin Wolniak 28
22. Mateusz Płonka 26
23. Grzegorz Laskowski 24
24. Szymon Moch 22
Igor Solarczyk 22
26. Piotr Wawrzyniak 20
27. Mateusz Janiak 16
Krystian Gutowski 16
Jakub Marciniak 16
30. Michał Grobelny 12
Tomasz Janos 12
Roman Ruski 12
33. Ruben Hansel 10
34. Michał Galiński 8
35. Paweł Janiszewski 4
Artur Kusza 4
Seweryn Laskowski 4
Krzysztof Linke 4
Paweł Osiełkowski 4
Adam Pluta 4
Leszek Sobkowiak 4
42. Przemysław Adamski 2
Jan Grabowski 2
Adam Jańczak 2
Łukasz Jędrzak 2
Marcin Kaczmarek 2
Adam Kamieniarczyk 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2024 11:29 am   

Turniej 4 OdSkoczni 4, PSC 24
Klasyfikacja, panie:
1. Emilia Gutowska
2. Monika Jańczak
3. Marta Andersz
3. Halina Płócienniczak
5. Ida Moczydłowska
5. Agnieszka Bacik
5. Bożena Solarczyk
5. Małgorzata Łaciak
9. Jolanta Grabowska
9. Mira Yong
9. Beata Manierska
9. Barbara Nowak
13. Alicja Nowak

20 podium w sezonie - Halina Płócienniczak (4-9-7).
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2024 11:30 am   

Turniej 4 OdSkoczni 4- PSC 24,
Klasyfikacja, panowie:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Adam Tomczak
3. Piotr Wawrzyniak
5. Michał Stempniewicz
5. Bartłomiej Stefaniak
5. Marcin Wolniak
5. Tomasz Hałajda
9. Roman Ruski
9. Ryszard Bugajny
9. Michał Baszczyński
9. Stanisław Nowak
13. Jan Grabowski
13. Mateusz Płonka
13. Krystian Jańczak

hf 156, 15l, 2x17l, hf 104 - Piotr Jańczak
2x180, 2x19l - Norbert Pecyna
19l, hf103 - Piotr Wawrzyniak
hf 120 - Adam Tomczak
60 maks - Norbert Pecyna - samotny lider (2 m Jakub Koralewski 59 maksów).

Zapowiedź:
Turniej Deblowy - piątek - 23 lutego g: 19:00
XVI PUCHAR DELTY - sobota - 24 lutego g: 14:00
PSC 25 - wtorek - 27 lutego
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 kwietnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 20:01   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panowie
Po 4 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty

1. Marcin Zieleziński 108
2. Piotr Jańczak 99
3. Dawid Kwiatkowski 96
4. Jakub Koralewski 78
5. Tytus Kanik 75
Artur Kusza 75
7. Mateusz Janiak 74
8. Grzegorz Laskowski 72
9. Mateusz Ruski 62
10. Norbert Pecyna 59
11. Tomasz Siodła 57
12. Michael Kowalski 54
13. Grzegorz Chojnacki 53
14. Patryk Michalczyk 50
15. Marcin Kowalczyk 48
16. Mariusz Datta 39
Mirosław Grudziecki 39
18. Andrzej Fabiszewski 34
Patryk Zieleziński 34
20. Tomasz Hałajda 32
Wojciech Śmiechowski 32
22. Rafał Frala 30
Arkadiusz Gaudyn 30
Adam Przybylak 30
Przemysław Rybarczyk 30
26. Piotr Andersz 28
27. Mikołaj Czajka 26
Michał Stempniewicz 26
29. Krystian Gutowski 24
Marcel Kuczkowski 24
Adam Tomczak 24
32. Leszek Kowal 21
Wiesław Majewski 21
Jakub Piątkowski 21
Jan Tomczak 21
36. Tomasz Gwiazda 20
Marcin Wolniak 20
38. Seweryn Laskowski 18
Jakub Płócienniczak 18
40. Ryszard Bugajny 16
Tomasz Pawlak 16
Sebastian Serba 16
43. Szymon Pecyna 14
Jakub Marciniak 14
Michał Mucha 14
Leszek Sobkowiak 14
Bartłomiej Spałek 14
48. Marek Chudy 12
Leszek Hoffmann 12
Marcin Kapuściński 12
Dawid Kawa 12
Jakub Madaliński 12
Łukasz Marciniak 12
Daniel Orysiak 12
Paweł Paszkowski 12
Przemysław Pawlicki 12
Błażej Przybyłowicz 12
Maciej Wieszczeczyński 12
59. Artur Ciechoński 10
Krystian Jańczak 10
Piotr Wawrzyniak 10
62. Krzysztof Karolak 8
Stanisław Nowak 8
Włodzimierz Skalski 8
Konrad Szpitalny 8
66. Artur Banasiak 6
Mariusz Cieślak 6
Robert Gaertner 6
Hubert Jałoszyński 6
Krzysztof Kaczmarek 6
Marcin Kmieciak 6
Robert Rosik 6
Jarosław Smorawski 6
Mariusz Sroka 6
Sebastian Szostak 6
Tomasz Tylkowski 6
Krzysztof Zagórski 6
78. Nikodem Bachor 4
Radosław Deręgowski 4
Karol Dobrasiewicz 4
Jakub Duszczak 4
Adam Jańczak 4
Orfeusz Jarożek 4
Bartłomiej Kaczmarek 4
Michał Kapałka 4
Jakub Marciniak 4
Jarosław Sroka 4
Mirosław Sroka 4
Przemysław Waściński 4
Marcin Wojtkowiak 4
91. Franciszek Baszczyński 2
Michał Baszczyński 2
Janusz Graczyk 2
Jan Grabowski 2
Paweł Kaliński 2
Krzysztof Karolak 2
Wiktor Kowal 2
Piotr Melcer 2
Krzysztof Noga 2
Jacek Pluciński 2
Jakub Pluciński 2
Kamil Rudzki 2



Pierwsza ósemka awans XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 20:02   

Ranking DART PLESZEW 2023/2024 panie
Po 4 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty

1. Anna Kowalczyk 177
Marta Pawlicka 177
3. Sylwia Grześkowiak 129
4. Emilia Gutowska 96
5. Joanna Laskowska 93
6. Dorota Janiak 73
7. Marta Nowak 68
8. Halina Płócienniczak 66
9. Aleksandra Fabiszewska 64
10. Ewelina Modrzejewska 57
11. Monika Jańczak 44
12. Kasandra Laskowska 41
13. Anita Krysicka 31
14. Martyna Przybylak 21
Alicja Nowak 21
16. Jolanta Grabowska 17
Weronika Karwik 17
18. Marta Andersz 12
Barbara Nowak 12


Pierwsza szóstka awans XVI MASTERS 2024

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w XVI MASTERS 2024
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 20:02   

Delta Juniorka
24.lut
Place Player
1 Martyna Przybylak
2 Kasandra Laskowska
3-4 Barbara Nowak
3-4 Martyna Rybarczyk
5-6 Zuzanna Janiak
5-6 Alicja Nowak
7-8 Alicja Samorek
7-8 Olwiwia Rybarczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1124
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 20:03   

XVI Puchar Delty 2024, Juniorzy,
Pleszew 24.02.2024 r.
1. Mateusz Ruski
2. Marcel Kuczkowski
3. Nikodem Bachor
4. Seweryn Laskowski
5. Wiktor Kowal
5. Franciszek Baszczyński
7. Mariusz Sroka
7. Jan Grabowski
7. Piotr Melcer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group