DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o. - Cykl nr I
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1202
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2021 12:41 am   Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o. - Cykl nr I

Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl 10 turniejów o Puchar Karolewa Steel Dart 501 d.o.

Turnieje będą odbywać się w dniach: 12.X, 19.X, 26.X, 02.XI, 09.XI, 16.XI, 23.XI, 30.XI, 07.XII oraz 14.XII.
Wtorki o godzinie 19:00
Wpisowe 10 zł od osoby / 70% nagrody.
Klasyfikacja: 7 z 10 turniejów
O pozycji w końcowej tabeli całego cyklu decyduje suma punktów z 8 najlepszych turniejów cyklu zdobytych przez zawodniczkę/zawodnika.
Zwycięzca każdego turnieju cyklu otrzymuje 25% puli wpisowego z tego turnieju, przeznaczonej na nagrody.
Pozostała cześć wpisowego będzie przeznaczona na nagrody dla 3 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu. Nagroda niespodzianka w dodatkowej klasyfikacji Wybryk Master.

SERDZECZNIE ZAPRASZAMY!
  
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 42
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1202
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2021 5:03 pm   

Puchar Karolewa Steel - Cykl I:
KLASYFIKACJA PUCHARU KAROLEWA
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 12.X 19.X 26.X 02.XI 09.XI 16.XI 23.XI 30.XI 07.XII 14.XII
1. Sebastian Białecki 20 20
2. August Żeromiński 16 16
3. Remigiusz Bartos 12 12
Dawid Herberg 12 12
5. Piotr Białecki 8 8
Wojciech Jastrzębski 8 8
Tomasz Pijanowski 8 8
Krzysztof Waberski 8 8
9. Michał Borowiecki 4 4
Katarzyna Grzyb 4 4
Adam Kuljon 4 4
Jarosław Tomczak 4 4
13. Ola Białecka 2 2
Marcin Brodziak 2 2
Krzysztof Kadlec 2 2
Jarosław Pietrzak 2 2
17. Przemysław Przeworski 1 1
Frekw. 17 17
Klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Sebastian Białecki 21 2 7 1
2. August Żeromiński 10 4 2
3. Dawid Herberg 2 1
Sumy: 3 33 2 12 3
ZAMKI:
142 - S.Białecki (12.X),
140 - S.Białecki (12.X).
LOTKI:
13l. - S.Białecki (12.X),
13l. - A.Żeromiński (12.X),
14l. - S.Białecki (12.X),
15l. - S.Białecki (12.X),
16l.x2 - S.Białecki (12.X),
16l. - D.Herberg (12.X),
17l. - A.Żeromiński (12.X),
18l.x2 - S.Białecki (12.X),
18l.x2 - A.Żeromiński (12.X).
MAKSY:
171x2 - A.Żeromiński (12.X),
180 - S.Białecki (12.X).
PULA CYKLU:
89,25 zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group