DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW XIV sezon 2021/2022
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Wrz 02, 2021 11:14 pm   DART PLESZEW XIV sezon 2021/2022

Cześć, we wtorek 07 września rozpocznie się sezon darterski w Pleszewie. Po raz czternasty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie XIV MASTERS 2022. Droga do XIV MASTERS 2022 to 41 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W marcu 2022 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do XIV MASTERS 2022.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w XIV MASTERS 2022 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 23 października (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2021/2022 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Turniej 4 Odskoczni – Michał Stempniewicz (Pleszew)
Pleszew Steel Cup – Marcin Nowak – Pleszew, (2 miejsce Tomasz Hałajda – Pleszew, 3 Michał Stempniewicz – Pleszew)
Puchar Delty – Norbert Pecyna (Jarocin), 2 miejsce Jakub Koralewski (Kotowiecko/Pleszew), 3 miejsca – Marcin Nowak (Pleszew), Tomasz Hałajda (Pleszew)
XIII MASTERS 2021 – Norbert Pecyna (Jarocin), 2 miejsce Jakub koralewski (kotowiecko/Pleszew), 3 miejsca Marcin Nowak (Pleszew), Tomasz Hałajda (Pleszew).

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
Puchar Delty – Marta Nowak (Pleszew/Poznań), 2 miejsce Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 3 miejsca Marta Pawlicka (Krotoszyn) i Aleksandra Fabiszewska (Pleszew)
XIII MASTERS 2021 – Marta Pawlicka (Krotoszyn), 2 miejsce Marta Nowak (Poznań/Pleszew), 3 miejsca Aleksandra Fabiszewska (Pleszew) Sylwia Grześkowiak (Krotoszyn).

W PSC rozstawiamy finalistów poprzedniego turnieju. Pierwszy turniej bez rozstawienia.
W ramach PSC od 25 stycznia do 15 lutego 2022 odbędzie się trzecia edycja Turnieju 4 Odskoczni.
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Wrz 15, 2021 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Wrz 02, 2021 11:15 pm   

Kalendarz DART PLESZEW 2021/2022


data turniej

07.09.21 wt PSC 1
14.09.21 wt PSC 2
21.09.21 wt PSC 3
28.09.21 wt PSC 4
05.10.21 wt PSC 5
12.10.21 wt PSC 6
19.10.21 wt PSC 7
23.10.21 sb I Turniej Rankingowy
26.10.21 wt PSC 8
02.11.21 wt PSC 9
09.11.21 wt PSC 10
16.11.21 wt PSC 11
23.11.21 wt PSC 12
30.11.21 wt PSC 13
07.12.21 wt PSC 14
11.12.21 sb II Turniej Rankingowy
14.12.21 wt PSC 15
21.12.21 wt PSC 16
28.12.21 wt PSC 17
04.01.22 wt PSC 18
11.01.22 wt PSC 19
15.01.22 sb III Turniej Rankingowy
18.01.22 wt PSC 20
25.01.22 wt PSC 21 T4O1
01.02.22 wt PSC 22 T4O2
08.02.22 wt PSC 23 T4O3
15.02.22 wt PSC 24 T4O4
22.02.22 wt PSC 25
01.03.22 wt PSC 26
05.03.22 sb XIV Puchar Delty 2022 50%
08.03.22 wt PSC 27
15.03.22 wt PSC 28
22.03.22 wt PSC 29
29.03.22 wt PSC 30
05.04.22 wt PSC 31
12.04.22 wt PSC 32
19.04.22 wt PSC 33
26.04.22 wt PSC 34
03.05.22 wt PSC 35
10.05.22 wt PSC 36
14.05.22 sb V Turniej Rankingowy
17.05.22 wt PSC 37
24.05.22 wt PSC 38
31.05.22 wt PSC 39
07.06.22 wt PSC 40
14.06.22 wt PSC 41
21.06.22 wt IN/OUT - losowanie Masters

25.06.22 sb XIV MASTERS 2022
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Wrz 02, 2021 11:16 pm   

XIV sezon Dart Pleszew 2021/2022. Gramy:

- w każdy wtorek od 07 września 2021 do 14 czerwca 2022 (41 turniejów) - Pleszew Steel Cup (PSC).
- 5 Turniejów Rankingowych (23 październik 2021, 11 grudzień 2021, 15 styczeń 2022, P. Delty 05 marzec 2022 oraz 14 maj 2022) .

Do finału sezonu XIV MASTERS 2022 (25 czerwca 2022) awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.
XIV MASTERS 2022, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe)
UWAGA: 1) Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu. 2) Jeśli sezon zostanie skrócony to nastąpi zmiana kwalifikacji do XIV Masters 2022.

Zapowiedź:
PSC 1 – wtorek – 07 września g: 20:00
Turniej o Flaszkę – sobota – 11 września g: 18:30
XIII MASTERS 2021 – sobota – 11 września g: 18:00
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 23 grudzień

PUB PIWNICA Pleszew, Rynek wejście od ul. Krzyżowej
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 08, 2021 12:24 pm   

PSC 1, klasyfikacja:

1. Alan Kordala 20
2. Jakub Madaliński 16
3. Adam Jańczak 12
4. Piotr Jańczak 10
5. Paweł Janiszewski 8
5. Marcin Nowak 8
7. Błażej Wujs 6
7. Tomasz Hałajda 6
9. Stanisław Nowak 4
9. Michał Stempniewicz 4
9. Andrzej Fabiszewski 4
9. Ryszard Bugajny 4
13. Artur Ciechoński 2
13. Maciej Nowak 2

Zapowiedź:
TURNIEJ O FLASZKĘ - sobota - 11 września g: 18:00
XIII MASTERS 2021 - sobota - 11 września g: 18:00
PSC 2 - wtorek - 14 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 15, 2021 9:18 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 2 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 40
2. Pior Jańczak 20
Jakub Madaliński 20
Marcin Nowak 20
Michał Stempniewicz 20
6. Adam Jańczak 18
7. Paweł Janiszewski 16
8. Ryszard Bugajny 10
Tomasz Hałajda 10
Maciej Nowak 10
Błażej Wujs 10
12. Andrzej Fabiszewski 6
Stanisław Nowak 6
14. Artur Ciechoński 4
Aleksandra Fabiszewska 4


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 15, 2021 9:18 am   

PSC 2, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Michał Stempniewicz
3. Marcin Nowak
4. Piotr Jańczak
5. Maciej Nowak
5. Paweł Janiszewski
7. Ryszard Bugajny
7. Adam Jańczak
9. Jakub Madaliński
9. Aleksandra Fabiszewska
9. Błażej Wujs
9. Tomasz Hałajda
13. Artur Ciechoński
13. Andrzej Fabiszewski
13. Stanisław Nowak

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 21 września g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 28 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 22, 2021 10:05 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 3 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 46
2. Michał Stempniewicz 36
3. Adam Jańczak 30
Marcin Nowak 30
5. Piotr Jańczak 24
6. Jakub Madaliński 22
7. Norbert Pecyna 20
8. Ryszard Bugajny 18
Tomasz Hałajda 18
10. Paweł Janiszewski 17
11. Maciej Nowak 12
Błażej Wujs 12
13. Andrzej Fabiszewski 10
14. Artur Ciechoński 8
Stanisław Nowak 8
16. Szymon Moch 6
17. Aleksandra Fabiszewska 5
18. Mateusz Sas 4


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 22, 2021 10:06 am   

PSC 3, klasyfikacja:

1. Norbert Pecyna
2. Michał Stempniewicz
3. Adam Jańczak
4. Marcin Nowak
5. Ryszard Bugajny
5. Tomasz Hałajda
7. Alan Kordala
7. Szymon Moch
9. Mateusz Sas
9. Piotr Jańczak
9. Artur Ciechoński
9. Andrzej Fabiszewski
13. Błażej Wujs
13. Jakub Madaliński
13. Maciej Nowak
13. Stanisław Nowak
17. Aleksandra Fabiszewska
17. Paweł Janiszewski

180 - Norbert Pecyna
2x19l, 100 hf - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 28 września g: 20:00
PSC 5 - wtorek - 5 października
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 29, 2021 11:58 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 4 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 66
2. Michał Stempniewicz 46
3. Adam Jańczak 34
Jakub Madaliński 34
5. Piotr Jańczak 30
Marcin Nowak 30
7. Tomasz Hałajda 26
8. Ryszard Bugajny 22
9. Norbert Pecyna 20
Mateusz Sas 20
Błażej Wujs 20
12. Paweł Janiszewski 19
13. Andrzej Fabiszewski 16
14. Artur Ciechoński 12
Maciej Nowak 12
Stanisław Nowak 12
17. Szymon Moch 6
18. Aleksandra Fabiszewska 5


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 29, 2021 11:58 am   

PSC 4, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Mateusz Sas
3. Jakub Madaliński
4. Michał Stempniewicz
5. Tomasz Hałajda
5. Błażej Wujs
7. Piotr Jańczak
7. Andrzej Fabiszewski
9. Adam Jańczak
9. Artur Ciechoński
9. Stanisław Nowak
9. Ryszard Bugajny
13. Paweł Janiszewski

Zapowiedź:
PSC 5 - wtorek - 5 października g: 20:00
PSC 6 - wtorek - 12 października
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 06, 2021 10:48 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 5 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 82
2. Michał Stempniewicz 54
3. Piotr Jańczak 50
4. Marcin Nowak 42
5. Adam Jańczak 40
6. Jakub Madaliński 38
7. Ryszard Bugajny 30
8. Tomasz Hałajda 28
9. Paweł Janiszewski 25
10. Mateusz Sas 22
11. Norbert Pecyna 20
Błażej Wujs 20
13. Andrzej Fabiszewski 18
14. Artur Ciechoński 16
Stanisław Nowak 16
16. Maciej Nowak 12
17. Przemysław Pasek 10
18. Aleksandra Fabiszewska 9
19. Szymon Moch 6


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 06, 2021 10:48 am   

PSC 5, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Alan Kordala
3. Marcin Nowak
4. Przemysław Pasek
5. Ryszard Bugajny
5. Michał Stempniewicz
7. Paweł Janiszewski
7. Adam Jańczak
9. Artur Ciechoński
9. Aleksandra Fabiszewska
9. Jakub Madaliński
9. Stanisław Nowak
13. Andrzej Fabiszewski
13. Tomasz Hałajda
13. Mateusz Sas

hf 100 - Tomasz Hałajda
180 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 12 października g: 20:00
PSC 7 - wtorek - 19 października
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 grudnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 13, 2021 1:29 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2021/2022
Po 6 z 41 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 102
2. Michał Stempniewicz 70
3. Piotr Jańczak 58
4. Marcin Nowak 52
5. Jakub Madaliński 50
6. Adam Jańczak 42
7. Tomasz Hałajda 34
8. Ryszard Bugajny 32
9. Paweł Janiszewski 29
10. Andrzej Fabiszewski 26
Mateusz Sas 26
12. Błażej Wujs 24
13. Stanisław Nowak 20
Norbert Pecyna 20
15. Artur Ciechoński 18
16. Aleksandra Fabiszewska 15
17. Maciej Nowak 12
18. Przemysław Pasek 10
19. Szymon Moch 6


Pierwsza 4 awans XIV MASTERS 2022
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 788
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 13, 2021 1:29 pm   

PSC 6, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Michał Stempniewicz
3. Jakub Madaliński
4. Marcin Nowak
5. Andrzej Fabiszewski
5. Piotr Jańczak
7. Tomasz Hałajda
7. Aleksandra Fabiszewska
9. Paweł Janiszewski
9. Stanisław Nowak
9. Błażej Wujs
9. Mateusz Sas
13. Artur Ciechoński
13. Ryszard Bugajny
13. Adam Jańczak

180 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 19 października g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 23 października
PSC 8 - wtorek - 26 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 grudnia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group