Jack'owy Puchar Karolewa |
Autor |
Wiadomość |
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Cze 11, 2020 10:36 pm
|
|
|
Berni napisał/a: | Dalej obowiązuje czy jest jakaś zmiana? |
To słuszne pytanie.
Ze względu na to, że wypadło aż 10 turniejów a zatem znacząco zmniejszyła się ich ilość w cyklu, dlatego też kryterium o jakiejkolwiek liczbie turniejów (zarówno u Pań jak i u Panów) uległo anulowaniu.
Dlatego też serdecznie zapraszamy do rywalizacji w dwóch ostatnich turniejach niniejszego cyklu |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Cze 23, 2020 9:19 am
|
|
|
Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 14 - ostateczna tabela wyników: |
|
KLASYFIKACJA TURNIEJU PAŃ: |
L.p. |
Imię i nazwisko |
Suma punktów |
10.I |
17.I |
24.I |
31.I |
07.II |
14.II |
21.II |
28.II |
06.III |
13.III |
29.V |
05.VI |
12.VI |
19.VI |
1. |
Krystyna Żurawska |
128 |
20 |
20 |
- |
8 |
4 |
- |
4 |
12 |
- |
- |
8 |
16 |
20 |
16 |
2. |
Emilia Bernacka |
118 |
16 |
10 |
12 |
16 |
- |
- |
- |
20 |
- |
- |
- |
12 |
12 |
20 |
3. |
Katarzyna Grzyb |
114 |
- |
12 |
10 |
10 |
4 |
10 |
4 |
8 |
4 |
8 |
6 |
10 |
16 |
12 |
4. |
Monika Bielawska |
110 |
10 |
16 |
16 |
12 |
2 |
6 |
- |
10 |
- |
- |
- |
20 |
10 |
8 |
5. |
Sylwia Luty |
26 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
16 |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
6. |
Aleksandra Białecka |
20 |
- |
- |
- |
20 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Paulina Miszkiewicz |
20 |
- |
- |
20 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8. |
Magda Błasiak |
12 |
12 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9. |
Joanna Wojtczak |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
Frekw. |
9 |
|
4 |
4 |
4 |
5 |
3 |
2 |
2 |
5 |
1 |
1 |
2 |
5 |
4 |
5 |
KLASYFIKACJA TURNIEJU PANÓW: |
L.p. |
Imię i nazwisko |
Suma punktów |
10.I |
17.I |
24.I |
31.I |
07.II |
14.II |
21.II |
28.II |
06.III |
13.III |
29.V |
05.VI |
12.VI |
19.VI |
1. |
Zbigniew Jastrzębski |
190 |
8 |
- |
16 |
12 |
12 |
20 |
12 |
16 |
20 |
16 |
16 |
20 |
12 |
10 |
2. |
Dominik Białek |
124 |
16 |
8 |
4 |
4 |
8 |
16 |
8 |
8 |
- |
12 |
4 |
10 |
10 |
16 |
3. |
Tomasz Bernacki |
112 |
12 |
16 |
20 |
8 |
- |
- |
- |
12 |
- |
- |
- |
16 |
16 |
12 |
4. |
Jarosław Tomczak |
94 |
2 |
20 |
- |
- |
20 |
- |
- |
- |
12 |
- |
20 |
- |
20 |
- |
5. |
Maciej Barwicki |
90 |
10 |
4 |
10 |
6 |
8 |
8 |
16 |
- |
10 |
- |
10 |
4 |
- |
4 |
6. |
Robert Piotrowski |
86 |
20 |
6 |
12 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
8 |
- |
8 |
- |
- |
20 |
7. |
Dawid Skowronek |
84 |
- |
- |
4 |
4 |
16 |
12 |
10 |
4 |
6 |
10 |
4 |
8 |
- |
6 |
8. |
Jacek Szelest |
76 |
6 |
6 |
2 |
- |
10 |
- |
20 |
- |
- |
- |
12 |
12 |
8 |
- |
9. |
Piotr Cecuła |
64 |
4 |
8 |
8 |
4 |
- |
8 |
8 |
4 |
4 |
- |
- |
8 |
- |
8 |
10. |
Michał Sosnowski |
58 |
8 |
12 |
6 |
10 |
6 |
- |
- |
- |
16 |
- |
- |
- |
- |
- |
11. |
Marek Kasiński |
40 |
- |
- |
- |
= |
- |
- |
- |
20 |
- |
20 |
- |
- |
- |
- |
12. |
Arek Jastrzębski |
34 |
- |
- |
4 |
- |
4 |
- |
6 |
6 |
4 |
- |
4 |
- |
6 |
- |
13. |
Hary Biller |
32 |
- |
- |
4 |
- |
2 |
6 |
- |
- |
6 |
- |
6 |
4 |
- |
4 |
14. |
Damian Magdziarz |
30 |
4 |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
6 |
8 |
- |
15. |
Marcin Figlus |
26 |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
16. |
Sebastian Białecki |
20 |
- |
- |
- |
20 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
17. |
Piotr Białecki |
16 |
- |
- |
- |
16 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
18. |
Marek Sienkiewicz |
16 |
4 |
- |
8 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
19. |
Marcin Jadczak |
14 |
6 |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
20. |
Krzysztof Curyło |
14 |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
21. |
Przemysław Bernacki |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
22. |
Michał Solarz |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
23. |
Robert Bińczyk |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
|
Jakub Ejtaszewski |
6 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Marcin Jezionek |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
|
Maciej Pabisiak |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
27. |
Grzegorz Cyran |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
|
Łukasz Czarnecki |
4 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Michał Mróz |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
|
Piotr Piątczak |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
|
Sylwester Piciulewicz |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
32. |
Damian Ejtaszewski |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Paweł Kaczanowski |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Frekw. |
33 |
|
13 |
11 |
14 |
13 |
11 |
6 |
8 |
11 |
11 |
4 |
10 |
11 |
7 |
12 |
FREKW. |
42 |
|
17 |
15 |
18 |
18 |
14 |
8 |
10 |
16 |
12 |
5 |
12 |
16 |
11 |
17 |
|
Ostateczna klasyfikacja Wybryk Master: |
|
L.p. |
Imię i nazwisko |
Suma punktów |
Zamki |
Lotki |
Maksy |
1. |
Tomasz Bernacki |
15 |
|
6 |
3 |
2. |
Sebastian Białecki |
11 |
1 |
4 |
|
3. |
Jarosław Tomczak |
8 |
|
2 |
4 |
4. |
Zbigniew Jastrzębski |
5 |
1 |
1 |
|
5. |
Dominik Białek |
4 |
|
1 |
2 |
6. |
Jacek Szelest |
3 |
|
1 |
1 |
7. |
Piotr Cecuła |
2 |
|
1 |
|
8. |
Dawid Skowronek |
1 |
|
|
1 |
Sumy: |
8 |
49 |
2 |
16 |
11 |
|
ZAMKI: |
146 - S.Białecki (31.I), |
131 - Z.Jastrzębski (14.II). |
LOTKI: |
14l. x2 - T.Bernacki (24.I i 31.I), |
15l. - T.Bernacki (05.VI), |
16l. - J.Tomczak (17.I), |
17l. x2 - T.Bernacki (10.I i 12.VI), |
17l. - S.Białecki (31.I), |
17l. - Z.Jastrzębski (06.III), |
17l. - P.Cecuła (10.I), |
18l. x3 - S.Białecki (31.I), |
18l. - T.Bernacki (12.VI), |
18l. - D.Białek (28.II), |
18l. - J.Szelest (10.I), |
18l. - J.Tomczak (12.VI). |
MAKSY: |
180 x4 - J.Tomczak (dwa 17.I i dwa 29.V), |
180 x3 - T.Bernacki (24.I, 05.VI i 12.VI), |
171 x2 - D.Białek (14.II i 28.II), |
180 - J.Szelest (21.II), |
171 - D.Skowronek (14.II). |
|
PULA U PAŃ: |
24 + 24 + 24 + 30 + 30 + 20 + 20 + 30 + 10 + 10 + 20 + 30 + 24 + 30 = 326 zł |
|
PULA U PANÓW: |
65 + 55 + 70 + 65 + 55 + 30 + 40 + 55 + 55 + 20 + 50 + 55 + 35 + 60 = 710 zł |
|
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Cze 23, 2020 9:47 am
|
|
|
W najbliższy piątek - 26.VI - rozdanie nagród za Cykl nr 14.
Po rozdaniu gramy turniej jednorazowy zaliczany do rankingu softa.
Wpisowe 11 zł (10 - turniejowo, 1 zł na ranking).
Finaliści zgarniają pulę w proporcji 1-70%, 2-30%.
Jeśli będą minimum 4 Panie to grają również oddzielny turniej dla Pań z takim samym podziałem nagród.
Serdecznie zapraszamy! |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lip 02, 2020 8:22 am
|
|
|
Wyniki turnieju z 26.VI - turniej jednorazowy:
PANIE:
1 - Katarzyna Grzyb
2 - Emilia Bernacka
3 - Sylwia Luty - 180
4 - Krystyna Żurawska
PANOWIE:
1 - Jarosław Tomczak - 17L.
2 - Tomasz Bernacki - 180x3
3 - Dominik Białek - 18L.
4 - Michał Sosnowski
5 - Maciej Barwicki
5 - Dawid Skowronek
7 - Arek Jastrzębski
7 - Robert Piotrowski
9 - Hary Biller
9 - Piotr Cecuła
9 - Zbigniew Jastrzębski |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lip 02, 2020 8:26 am
|
|
|
W okresie wakacyjnym organizowane będą jednorazowe turnieje z podziałem całej puli wpisowego na nagrody. Zaliczane do rankingu oólnego softa. Nowy cykl karolewski (nr 15) przewidywany jest na jesień.
Zatem 3.VII zapraszamy na turniej jednorazowy. |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Lip 07, 2020 3:11 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 3.VII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):
1 - Robert Piotrowski
2 - Piotr Cecuła - 180
3 - Wojciech Jastrzębski
4 - Zbigniew Jastrzębski
5 - Sylwester Piciulewicz
5 - Jacek Szelest
7 - Maciej Barwicki
7 - Michał Sosnowski
9 - Dominik Białek
9 - Hary Biller
9 - Dawid Skowronek
9 - Krystyna Żurawska
13 - Katarzyna Grzyb |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lip 15, 2020 11:44 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 10.VII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):
1 - Sebastian Białecki - 16Lx3, 17L, 18L
2 - Piotr Białecki
3 - Marek Kasiński
4 - Robert Piotrowski - 16L, 18L, 180
5 - Piotr Cecuła
5 - Sylwester Piciulewicz
7 - Maciej Barwicki
7 - Adam Kuljon
9 - Hary Biller
9 - Arek Jastrzębski
9 - Zbigniew Jastrzębski
9 - Damian Magdziarz
13 - Ola Białecka
13 - Dominik Białek
13 - Dawid Skowronek
13 - Krystyna Żurawska
17 - Katarzyna Grzyb |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lip 29, 2020 10:37 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 17.VII - turniej oddzielny Pań i Panów:
PANIE:
1 - Katarzyna Grzyb
2 - Ola Białecka
3 - Emilia Bernacka
4 - Krystyna Żurawska
PANOWIE:
1 - Sebastian Białecki - 14L, 16L
2 - Piotr Białecki - 17L, 180
3 - Zbigniew Jastrzębski
4 - Tomasz Bernacki
5 - Maciej Barwicki
5 - Sławek Borowiecki - 180
7 - Piotr Cecuła
7 - Jacek Szelest
9 - Dominik Białek
9 - Arek Jastrzębski |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lip 29, 2020 10:45 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 24.VII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):
1 - Robert Piotrowski
2 - Piotr Cecuła
3 - Zbigniew Jastrzębski
4 - Jacek Szelest
5 - Tomasz Bernacki - 120, 180
5 - Dawid Skowronek
7 - Wojciech Jastrzębski
7 - Michał Sosnowski
9 - Maciej Barwicki
9 - Dominik Białek
9 - Krzysztof Curyło
9 - Sylwester Piciulewicz - 16L, 180
13 - Emilia Bernacka
13 - Katarzyna Grzyb
13 - Konrad Kosiński |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sie 31, 2020 1:09 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 31.VII - turniej jednorazowy (Panie i Panowie osobno):
PANIE:
1 - Krystyna Żurawska - 171
2 - Katarzyna Grzyb
3 - Magda Błasiak
4 - Aleksandra Białecka
5 - Marlena Białecka
PANOWIE:
1 - Sebastian Białecki - 17L., 2x18L.
2 - Wojciech Jastrzębski - 18L.
3 - August Żeromiński - 15L.
4 - Piotr Białecki
5 - Zbigniew Jastrzębski
5 - Jaroslaw Pietrzak
7 - Hary Biller
7 - Robert Piotrowski
9 - Dominik Białek |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sie 31, 2020 1:15 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 7.VIII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):
1 - Jarosław Tomczak
2 - Krystyna Żurawska
3 - Robert Piotrowski
4 - Piotr Cecuła
5 - Dawid Herberg
5 - Maciej Lisaj
7 - Dominik Białek
7 - Dawid Skowronek
9 - Magda Błasiak |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sie 31, 2020 1:22 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 14.VIII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):
1 - Hary Biller
2 - Zbigniew Jastrzębski
3 - Paulina Miszkiewicz
4 - Damian Magdziarz
5 - Arek Jastrzębski
5 - Dawid Skowronek
7 - Dominik Białek
7 - Krystyna Żurawska
9 - Katarzyna Grzyb
9 - Piotr Piątczak |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sie 31, 2020 1:28 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 21.VIII - turniej jednorazowy (Panie i Panowie osobno):
PANIE:
1 - Krystyna Żurawska
2 - Magda Błasiak
3 - Katarzyna Grzyb
4 - Monika Bielawska
PANOWIE:
1 - Andrzej Tyniec - 18L., 180
2 - Zbigniew Jastrzębski - 16L., 17L., 18L.
3 - Robert Piotrowski
4 - Hary Biller
5 - Jacek Szelest
5 - Sławomir Szwalbe
7 - Sylwester Piciulewicz
7 - Dawid Skowronek
9 - Dominik Białek
9 - Arkadiusz Jastrzębski |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Wrz 28, 2020 11:58 am
|
|
|
Jacek i spółka zapraszają na nowy cykl turniejów o Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 15
Jest to cykl 10 turniejów 501 D.O. na automatach do soft-darta, granych w piątki (start około godz. 19:00), w następujące dni: 2.X, 9.X, 16.X, 23.X, 30.X, 6.XI, 13.XI, 20.XI, 27.XI, 4.XII.
Miejsce rozgrywek: Łódź, Karolew, ul. Wróblewskiego 69a.
Aby zostać sklasyfikowanym trzeba wziąć udział: w minimum 5 turniejach - warunek ten dotyczy i Pań i Panów.
O ostatecznym miejscu każdego zawodnika na koniec całego cyklu w klasyfikacji Panów zadecyduje suma najlepszych 8 jego występów!
O ostatecznym miejscu każdej zawodniczki na koniec całego cyklu w klasyfikacji Pań zadecyduje suma najlepszych 8 jej występów!
Wpisowe do każdego turnieju wynosi 10 lub 11 zł (po rozpoczęciu zaliczania klubówek do rankingu).
Z tego 10 zł przeznaczana jest na nagrody w Jack Danielsowym pucharze, a 1 zł (jak wpisowe będzie wynosić 11) przeznaczana jest na ranking softa województwa łódzkiego.
Jeśli do turnieju zgłoszą się trzy Panie, dwie lub jedna to mamy jeden turniej łączony Pań i Panów. Jeśli natomiast do turnieju zgłoszą się 4 Panie lub więcej to mamy dwa osobne turnieje w jednym - turniej Pań i turniej Panów.
Osobno prowadzone będą klasyfikacje: klasyfikacja Pań i klasyfikacja Panów.
Nagrody to:
Dla finalistów danego turnieju: 50% wpisowego z tegoż turnieju podzielone wg proporcji: 70% dla zwycięzcy, 30% dla przegranego w finale,
50% wpisowego z każdego turnieju wędruje do puli całego cyklu, która po odjęciu kosztów dodatkowych nagród (Jack Daniels'owy Puchar) zostanie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 40% puli wpisowego + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 15% puli,
IV miejsce - 10% puli,
V miejsce - 5% puli.
Jeśli u Pań zostanie rozegrany osobny turniej to 40% wpisowego z tegoż turnieju otrzymuje zwyciężczyni a pozostałe 60% wędruje do puli, jeśli turniej będzie łączony to 100% wpisowego Pań wędruje do puli nagród dla Pań.
Pula z wpisowego Pań, która po odjęciu kosztów nagród (Jack Daniels'owy Puchar) zostanie podzielona na koniec cyklu następująco:
I miejsce - 50% puli wpisowego + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa w kategorii Pań,
II miejsce - 30% puli,
III miejsce - 20% puli.
Oczywiście przewidziana jest także atrakcyjna nagroda dla zwycięzcy w kategorii wybryków!
W trakcie całego cyklu:
- obowiązują wrzuty własne,
- będę prowadził dodatkową klasyfikację w kategorii wybryków:
• każde zamknięcie 120-170 to 3 punkty,
• każda lotka z przedziału 10-18 to 2 punkty,
• każdy maks (odnotowane będą zarówno 171, jak i 180) to 1 punkt,
• a każda 9. lotka to 100 punktów!
Zdobywca/zdobywczyni największej ilości punktów sumarycznie na koniec cyklu otrzyma atrakcyjną nagrodę od Jacka.
Serdecznie zapraszamy! |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Paź 19, 2020 1:20 pm
|
|
|
Z uwagi na fakt, że lokal może być otwarty tylko do godziny 21:00 (ze względu na obostrzenia wprowadzone przez naszą szanowną władzę), od najbliższego piątku (23.X) musimy zmienić trochę zasady rozgrywania Jack Daniels'owego Pucharu Karolewa. Oto zmiany:
- turniej startuje o godz. 18:00, czyli godzinę wcześniej - i będziemy rygorystycznie przestrzegać tej godziny, prosimy zatem wszystkich uczestników o punktualność,
- możliwe są zapisy telefoniczne, albo do Dominika albo do Jacka,
- maszyny przestrojone zostaną na 15 rund gry, czyli jeśli do 15 rundy włącznie nie nastąpi rozstrzygnięcie w legu to rzucamy o środek celem wyłonienia zwyciężczyni/zwycięzcy lega,
- Panie grają własną podwójną drabinkę k.o. jeśli są minimum 4 Panie, rezygnujemy z formuły gry każda z każdą, jeśli Pań jest mniej niż 4 to grają razem z Panami w jednym turnieju,
- Dominik postara się o lepszą informację w trakcie turnieju - chodzi tu o informowanie o kolejności następnych meczów, które mają zostać rozegrane w danej chwili. |
|
|
|
|
|