DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020 |
Autor |
Wiadomość |
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lut 12, 2020 2:23 pm
|
|
|
PSC 22, klasyfikacja:
1. Jakub Madaliński
2. Mateusz Sas
3. Andrzej Fabiszewski
4. Daniel Bagrowicz
5. Tomasz Hałajda
5. Michał Stempniewicz
7. Michał Grobelny
7. Artur Ciechoński
9. Stanisław Nowak
9. Adam Gruszka
hf 114 - Jakub Madaliński
Zapowiedź:
PSC 23 - wtorek - 18 lutego g: 20:00
PSC 24 - wtorek - 25 lutego T4O1
PSC 25 - wtorek - 3 marca T4O2
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca
Od dnia 25 lutego do 17 marca w ramach PSC zostanie rozegrany Turniej 4 Odskoczni (PSC 24, PSC 25, PSC 26, PSC 27). Szczegóły wkrótce. |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lut 19, 2020 9:05 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 23 z 39 turniejów.
zawodnik pkt
1. Daniel Bagrowicz 262
2. Tomasz Hałajda 252
3. Mateusz Sas 216
Michał Stempniewicz 216
5. Adam Gruszka 206
6. Stanisław Nowak 152
7. Andrzej Fabiszewski 134
8. Artur Ciechoński 102
9. Michał Grobelny 94
10. Jakub Walczak 84
11. Maciej Wieszczeczyński 74
12. Aleksandra Gramala 60
13. Dariusz Obajtek 44
14. Jakub Madaliński 40
15. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
17. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
19. Urszula Obajtek 18
20. Krzysztof Staszak 14
21. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
23. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
25. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
Joanna Ziemkiewicz 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2
Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lut 19, 2020 9:06 am
|
|
|
PSC 23, klasyfikacja:
1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Adam Gruszka
4. Michał Stempniewicz
5. Andrzej Fabiszewskie
5. Jakub Walczak
7. Mateusz Sas
7. Daniel Bagrowicz
9. Michał Grobelny
9. Stanisław Nowak
9. Artur Ciechoński
Zapowiedź:
PSC 24 (T4O1) - wtorek - 25 lutego g: 20:00
PSC 25 (T4O2) - wtorek - 3 marca
Klubowe Mistrzostwa Deble - piątek - 20 marca
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lut 26, 2020 12:25 pm
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 24 z 39 turniejów.
zawodnik pkt
1. Daniel Bagrowicz 282
2. Tomasz Hałajda 268
3. Michał Stempniewicz 228
4. Mateusz Sas 216
5. Adam Gruszka 212
6. Stanisław Nowak 160
7. Andrzej Fabiszewski 144
8. Artur Ciechoński 106
9. Michał Grobelny 98
10. Jakub Walczak 84
11. Maciej Wieszczeczyński 74
12. Aleksandra Gramala 60
13. Jakub Madaliński 48
14. Dariusz Obajtek 44
15. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
17. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
19. Urszula Obajtek 18
20. Krzysztof Staszak 14
Joanna Ziemkiewicz 14
22. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
24. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
26. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2
Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lut 26, 2020 12:25 pm
|
|
|
Turniej 4 Odskoczni 1
PSC 24, klasyfikacja:
1. Daniel Bagrowicz
2. Tomasz Hałajda
3. Michał Stempniewicz
4. Andrzej Fabiszewski
5. Stanisław Nowak
5. Jakub Madaliński
7. Adam Gruszka
7. Joanna Ziemkiewicz
9. Michał Grobelny
9. Artur Ciechoński
Zapowiedź:
PSC 25 - wtorek - 3 marca g: 20:00 T4O2
PSC 26 - wtorek - 10 marca T4O3
Klubowe Mistrzostwa Deble - piątek - 20 marca
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lut 26, 2020 12:25 pm
|
|
|
Turniej 4 Odskoczni 2020 po 1 z 4 turniejów.
L.p. zawodnik bilans legi procent
1. Daniel Bagrowicz 5-1 10-6 0,833
2. Tomasz Hałajda 4-1 9-2 0,800
3. Andrzej Fabiszewski 3-2 8-4 0,600
4. Michał Stempniewicz 2-2 5-5 0,500
5. Stanisław Nowak 2-2 4-5 0,500
6. Jakub Madaliński 1-2 3-5 0,333
7. Joanna Ziemkiewicz 1-2 3-5 0,333
8. Artur Ciechoński 0-2 1-4 0,000
Michał Grobelny 0-2 1-4 0,000
10. Adam Gruszka 0-2 0-4 0,000 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Mar 04, 2020 2:04 pm
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 25 z 39 turniejów.
zawodnik pkt
1. Daniel Bagrowicz 294
2. Tomasz Hałajda 288
3. Michał Stempniewicz 236
4. Adam Gruszka 222
5. Mateusz Sas 216
6. Stanisław Nowak 166
7. Andrzej Fabiszewski 152
8. Artur Ciechoński 106
9. Michał Grobelny 102
10. Jakub Walczak 90
11. Maciej Wieszczeczyński 74
12. Jakub Madaliński 64
13. Aleksandra Gramala 60
14. Dariusz Obajtek 44
15. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
17. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
19. Urszula Obajtek 18
20. Krzysztof Staszak 14
Joanna Ziemkiewicz 14
22. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
24. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
26. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2
Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Mar 04, 2020 2:05 pm
|
|
|
Turniej 4 Odskoczni 2 z 4,
PSC 25, klasyfikacja:
1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Daniel Baśkowicz
4. Adam Gruszka
5. Michał Stempniewicz
5. Andrzej Fabiszewski
7. Stanisław Nowak
7. Jakub Walczak
9. Michał Grobelny
Zapowiedź:
PSC 26 T4O3 - wtorek - 10 marca g: 20:00
PSC 27 T4O4 - wtorek - 17 marca
Klubowe Mistrzostwa Deblowe - piątek - 20 marca g: 20:00
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca g: 18:00 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Mar 04, 2020 2:06 pm
|
|
|
Turniej 4 Odskoczni 2020 po 2 z 4 turniejów.
L.p. zawodnik bilans legi procent
1. Tomasz Hałajda 8-1 17-4 0,888
2. Daniel Bagrowicz 8-3 17-10 0,727
3. Jakub Madaliński 4-4 11-10 0,5
4. Andrzej Fabiszewski 4-4 9-8 0,5
5. Stanisław Nowak 3-4 7-10 0,428
5. Michał Stempniewicz 3-4 7-10 0,428
6. Adam Gruszka 2-4 4-8 0,333
7. Michał Grobelny 0-4 1-8 0 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Cze 03, 2020 10:12 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 26 z 39 turniejów.
zawodnik pkt
1. Daniel Bagrowicz 302
2. Tomasz Hałajda 294
3. Michał Stempniewicz 240
4. Adam Gruszka 222
5. Mateusz Sas 216
6. Stanisław Nowak 176
7. Andrzej Fabiszewski 156
8. Artur Ciechoński 112
9. Michał Grobelny 102
10. Jakub Walczak 90
11. Jakub Madaliński 76
12. Maciej Wieszczeczyński 74
13. Aleksandra Gramala 64
14. Dariusz Obajtek 44
15. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
17. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
Krzysztof Staszak 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
23. Joanna Ziemkiewicz 14
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2
Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Cze 03, 2020 10:12 am
|
|
|
PSC 26 (Turniej 4 Odskoczni 3 z 4),
Klasyfikacja:
1. Krzysztof Staszak
2. Bartek Stefaniak
3. Jakub Madaliński
4. Stanisław Nowak
5. Szymon Moch
5. Daniel Bagrowicz
7. Tomasz Hałajda
7. Artur Ciechoński
9. Michał Stempniewicz
9. Andrzej Fabiszewski
9. Aleksandra Gramala
19l - Jakub Madaliński
Zapowiedź:
PSC 27 - wtorek - 09 czerwca g: 20:00
PSC 28 - wtorek - 16 czerwca
PSC 29 - wtorek - 23 czerwca
XII Puchar Delty 2020 - 4 lipca |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Cze 03, 2020 10:15 am
|
|
|
O zwycięstwie zadecyduje najlepszy stosunek meczy wygranych do porażek. W przypadku równej ilości większa liczba zwycięstw, następnie bilans legów, potem liczba zwycięskich legów, na końcu mecze bezpośrednie. Może być i tak, że nie będzie w ogóle zwycięzcy. Aby być klasyfikowanym, należy zagrać we wszystkich 4 turniejach
Tabela
Turniej 4 Odskoczni 2020 po 3 z 4 turniejów.
L.p. zawodnik bilans legi procent
1. Tomasz Hałajda 9-3 20:5 0,750
2. Daniel Bagrowicz 10-5 21:14 0,666
3. Jakub Madaliński 6-6 16:14 0,500
5. Stanisław Nowak 5-6 13:15 0,454
4. Andrzej Fabiszewski 4-6 9:12 0,500
5. Michał Stempniewicz 4-6 9:14 0,400 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Cze 10, 2020 8:24 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 27 z 39 turniejów.
zawodnik pkt
1. Daniel Bagrowicz 310
2. Tomasz Hałajda 306
3. Michał Stempniewicz 246
4. Adam Gruszka 228
5. Mateusz Sas 220
6. Stanisław Nowak 184
7. Andrzej Fabiszewski 156
8. Artur Ciechoński 112
9. Michał Grobelny 112
10. Jakub Madaliński 92
11. Jakub Walczak 90
12. Maciej Wieszczeczyński 74
13. Aleksandra Gramala 64
14. Krzysztof Staszak 54
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Bartek Stefaniak 24
21. Szymon Moch 18
Urszula Obajtek 18
23. Joanna Ziemkiewicz 14
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2
Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Cze 10, 2020 8:24 am
|
|
|
Tabela Końcowa
Turniej 4 Odskoczni 2020 po 4 z 4 turniejów.
L.p. zawodnik bilans legi procent
1. Tomasz Hałajda 13-5 28:11 0,722
2. Daniel Bagrowicz 11-7 24:19 0,611
3. Jakub Madaliński 9-8 24:18 0,529
4. Stanisław Nowak 6-8 16:20 0,428
5. Michał Stempniewicz 4-8 11:18 0,333
Zwycięzcą I edycji Turnieju 4 Odskoczni został Tomasz Hałajda. Tomek wystapił we wszystkich turniejach, raz zwyciężył, raz był 2, 3 i 7. Gratulacje! |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1144 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Cze 10, 2020 8:25 am
|
|
|
PSC 27 (T4O4), klasyfikacja:
1. Krzysztof Staszak
2. Jakub Madaliński
3. Tomasz Hałajda
4. Michał Grobelny
5. Daniel Bagrowicz
5. Stanisław Nowak
7. Adam Gruszka
7. Michał Stempniewicz
9. Mateusz Sas
Zapowiedź:
PSC 28 - wtorek - 16 czerwca g: 20:00
PSC 29 - wtorek - 23 czerwca
Klubowe Mistrzostwa Deblowe - piątek - 3 lipca
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 4 lipca |
|
|
|
|
|