DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostre wtorki w 9-tce - IV Edycja
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 982
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 10:03 pm   Ostre wtorki w 9-tce - IV Edycja

Ostre wtorki w 9-tce

Zapraszamy na Ostre Wtorki w Pubie 9-tka (ul. Wileńska 38).
Jest to IV Cykl 13 cotygodniowych turniejów Steel Darta 501 d.o.
Startujemy we wtorek - 4. czerwca o godzinie 19:00 i w każdy pozostały wtorek o tej samej godzinie.
Wpisowe to 10 PLN.
O pozycji w końcowej tabeli całego cyklu decyduje 9 najlepszych turniejów każdego zawodnika/zawodniczki.
50% wpisowego za każdy turniej dzielone jest pomiędzy finalistów turnieju w następującej proporcji:
zwycięzca - 70%
przegrany w finale - 30 %
10% wpisowego przeznaczone zostanie na sprzęt do obsługi turnieju (mazaki, tablice, itp.),
Pozostała część wpisowego (40%) zostanie przeznaczona na nagrody dla 5 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do ostrej rozgrywki w 9-tce!
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Czw Cze 06, 2019 9:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 982
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 10:17 pm   

Wyniki I turnieju (04.VI.2019 r.):

1 Sebastian Białecki 15L.x2, 17L., 180x2
2 Piotr Białecki 14L., 17L.x3, 18L., 180, 171
3-4 Wojciech Kozłowski 17L.x2, 18L.
3-4 August Żeromiński
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Zbigniew Jastrzębski 171
5-8 Adam Kuljon
5-8 Jacek Szelest
9-10 Sebastian Dębicki
9-10 Jarosław Pietrzak
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 982
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 13, 2019 1:31 am   

Wyniki II turnieju (11.VI.2019 r.):

1 Sebastian Białecki 13L., 16L., 17L., 18L., 180x3
2 Jacek Szelest
3-4 Piotr Białecki 180
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 August Żeromiński 17L., 18L., 180x2
9 Ola Białecka
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 982
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2019 10:38 am   

Wyniki III turnieju (18.VI.2019 r.):

1 Sebastian Białecki 15L., 16L., 17L.x2, 18L., 180x3
2 Marcin Jezionek
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 August Żeromiński 180
5-8 Piotr Białecki 17L.
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jarosław Pietrzak
9-12 Ola Białecka
9-12 Adam Kuljon
9-12 Michał Sosnowski
9-12 Jacek Szelest
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 297
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 28, 2019 3:41 pm   

Wyniki IV turnieju (25.VI.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180 15L 18Lx2
2 Piotr Białecki 180 14L
3-4 August Żeromiński 18L
3-4 Jarosław Pietrzak 180
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Dawid Herberg
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
9 Ola Białecka
  
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 297
Skąd: Łódź
  Wysłany: Śro Lip 03, 2019 5:00 pm   

Wyniki V turnieju (2.07.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180x2 12L 14L 15L 16L 17Lx2 18L
2 Piotr Białecki 180x3 18Lx2
3-4 Andrzej Tyniec 180 17L
3-4 August Żeromiński 16L 18L
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jacek Szelest
9-10 Ola Białecka
9-10 Jarosław Pietrzak
  
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 297
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2019 12:07 pm   

Wyniki VI turnieju (9.07.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180x2 18Lx2
2 August Żeromiński 18Lx2
3-4 Piotr Białecki 17L 18L
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Tomasz Smulewicz
5-8 Adam Kuljon
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Andrzej Tyniec
9-10 Ola Białecka
9-10 Mirosław Drążek
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 297
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lip 17, 2019 10:05 pm   

Wyniki VII turnieju (16.07.2019r.):

1 Piotr Białecki 17Lx2
2 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Sebastian Białecki 180 15L 17L 124
3-4 Krzysztof Waberski
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jacek Szelest
5-8 Dawid Herberg 15L
9-12 Adam Kuljon
9-12 Sławomir Konczak
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Ola Białecka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group