Superliga POD Łódź 2018/2019 |
Autor |
Wiadomość |
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 5:31 pm Superliga POD Łódź 2018/2019
|
|
|
Witajcie
Zaczynamy zapisy do SL Łódź 2018/2019
Zasady takie jak w tamtym sezonie, dla przypomnienia:
- Wpisowe - 50+40+40 PLN – z czego 50 idzie na nagrody w Łodzi, 40 opłata do POD (opłata za SL jest równocześnie opłatą za licencję i odwrotnie – jak ktoś kupił już licencję zawodniczą POD nie wnosi opłaty za SL), 40 za zjazdy planowe
CZYLI W SUMIE 130 PLN
- Juniorzy tak jak w roku poprzednim zwolnieni są z opłaty za licencję POD.
- Wpłata 10 PLN za zjazd terminowy. Za zjazdy dodatkowe i mecze rozegrane w innym terminie nie będziemy płacić.
Zgłaszać można się (podając imię, nazwisko, nr telefonu) tutaj na forum, lub do mnie telefonicznie/sms: 501 549 822
Ostateczny termin zgłoszeń (WRAZ Z WPŁATĄ) to 25 październik, wtedy zamykamy listę i wysyłam do POD.
Co do opłaty do POD to, jeśli ktoś chce to może wpłacić do mnie lub bezpośrednio do POD, proszę tylko o info jeśli ktoś sobie sam zakupi licencję.
Zasady:
- SuperLiga Łódź jest organizowana, przez ŁSD pod patronatem POD.
- Do gry wolno używać jedynie lotek ze stalowymi grotami.
- Gramy 501 d.o., o tym kto rozpoczyna mecz decyduje rzut monetą przed spotkaniem.
- Mecz ligowy to pojedynek "best of 8" czyli maksymalnie 8 legów, tzn. - możliwe wyniki - 5:0/ 5:1/ 5:2/ 5:3/ 4:4
- Punktacja: wygrana 3 pkt., remis 1 pkt., przegrana 0 pkt..
- W tabeli, w przypadku remisu o wyższym miejscu decyduje bilans legów, a następnie wynik bezpośredniego meczu,
- Mecze będą rozgrywane w Łodzi systemem każdy z każdym, systemem zjazdowym, w soboty?, nie później niż od godziny 16:00 ?
- W każdej rundzie, jeśli będzie taka konieczność, ustalony będzie 1 termin dodatkowy na rozegranie zaległości.
- Dopuszczalne jest rozegranie meczu w każdym innym terminie, jeśli uda się wspólnie między zawodnikami go ustalić, zarówno dotyczy to meczów zaległych jak i granych awansem (NIE LICZYMY STATYSTYK Z TYCH MECZY)
- Wszystkie mecze muszą zostać rozegrane do końca rundy
- Ilość rund, zjazdów oraz wstępny harmonogram ustalę po zakończeniu zapisów
- Do klasyfikacji końcowej będą brani zawodnicy, którzy rozegrali ponad 50% meczów w każdej z rund oraz uiścili opłatę za zjazdy.
- Osobą nadzorującą rozgrywki w Łodzi jest Adam Kuljon (Qlfi).
Parę słów w skrócie:
- Jeśli do rozgrywek zgłosi się do 16 osób zagramy każdy z każdym, bez rewanżu, następnie turniej finałowy. Jeśli zgłosi się ponad 16 osób będą 2 grupy, wtedy zagramy 2 rundy, mecz i rewanż, a następnie z tych 2 grup zrobimy playoffy. Postaram się tak wykombinować, aby jak najwięcej osób zagrało w tym turnieju finałowym. Pierwsza 8 z tamtego sezonu będzie rozbita do jednej i drugiej grupy.
Kwalifikacja na ogólnopolski finał SL – podam jak będę wiedział ile zostanie nam przydzielonych miejsc od POD. |
Ostatnio zmieniony przez qlfi Czw Paź 11, 2018 2:53 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 5:38 pm
|
|
|
Edit 1
1) Jak zauważycie nie ma wpisu o Playoff-ie bo nie wiem czy będzie potrzebny
2) Jak również wiecie JEDYNYM lokalem jest Rokita i jesteśmy od niego zależni z terminami i ilością zjazdów |
|
|
|
|
uzi
Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy Wiek: 38 Dołączył: 16 Gru 2005 Posty: 847 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Wrz 26, 2018 12:40 pm
|
|
|
1. Adam Kuljon
2. Sebastian Białecki
3. Piotr Białecki
4. Rafał Uniszewski
5. ... |
|
|
|
|
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1078 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 6:28 pm
|
|
|
qlfi napisał/a: | 2) Jak również wiecie JEDYNYM lokalem jest Rokita i jesteśmy od niego zależni z terminami i ilością zjazdów |
Mam miłą wiadomość, właściciel :
Klub bilardowy 9-tka
Łódź, ul. Wileńska 38 (I piętro)
zadeklarował się, że zorganizuje także rozgrywki steelowe.
27 października odbędzie się tam pierwszy turniej Pucharu Łodzi na Stellu i po nim zdecydujemy czy superliga będzie rozgrywana na dwa lokale. |
|
|
|
|
maras
Drużyna: jednoosobowa
Tarcza: hamulcowa
Lotki: rybka, pipka i cipka
Wiek: 41 Dołączył: 20 Lis 2008 Posty: 507 Skąd: ŁDZ-BAŁUTY
|
Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 7:42 am
|
|
|
Ale czy wygospodarują na stałe miejsce na ścianie na tarczę czy tylko okazjonalnie |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 2:52 pm
|
|
|
1. Adam Kuljon v
2. Sebastian Białecki v
3. Piotr Białecki v
4. Rafał Uniszewski v
5. August Żeromiński v
6. Michał Rosiak
7. Marcin Jezionek
8. Dariusz Cieplucha
9. Marek Kasiński
10. Przemysław Szajder v
11, Krzysztof Waberski
12 Jarosław Pietrzak v |
Ostatnio zmieniony przez qlfi Czw Gru 13, 2018 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 4:13 pm
|
|
|
Uwaga ludziska
Pierwszy zjazd odbędzie sie 24 Listopada (sobota)
Start 16.00
Informacja gdzie podam do czwartku |
|
|
|
|
pik48
Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32 Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 813 Skąd: Ksawerów
|
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 6:59 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 20, 2019 3:34 pm
|
|
|
Siema ludziska
II Zjazd Superligi odbędzie się 1 marca (piątek) w Rokicie o 19.00
Pozdrawiam Wasz Koordynator |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 20, 2019 5:04 pm
|
|
|
Mecze SuperLigi (kolejność alfabetyczna)
1. Adam Kuljon 0:5 August Żeromiński
2. Adam Kuljon 4:4 Dariusz Cieplucha
3. Adam Kuljon 1:5 Jarosław Pietrzak
4. Adam Kuljon 1:5 Krzysztof Waberski
5. Adam Kuljon 3:5 Marcin Jezionek
6. Adam Kuljon 4:0 Marek Kasiński
7. Adam Kuljon wo Michał Rosiak
8. Adam Kuljon 1:5 Piotr Białecki
9. Adam Kuljon 4:4 Przemysław Szajder
10. Adam Kuljon 0:5 Rafał Uniszewski
11. Adam Kuljon 0:5 Sebastian Białecki
12. August Żeromiński 1:5 Dariusz Cieplucha
13. August Żeromiński 5:2 Jarosław Pietrzak
14. August Żeromiński 1:5 Krzysztof Waberski
15. August Żeromiński 3:5 Marcin Jezionek
16. August Żeromiński 5:3 Marek Kasiński
17. August Żeromiński wo Michał Rosiak
18. August Żeromiński 3:5 Piotr Białecki
19. August Żeromiński 5:0 Przemysław Szajder
20. August Żeromiński 4:4 Rafał Uniszewski
21. August Żeromiński 0:5 Sebastian Białecki
22. Dariusz Cieplucha 4:4 Jarosław Pietrzak
23. Dariusz Cieplucha 3:5 Krzysztof Waberski
24. Dariusz Cieplucha 3:5 Marcin Jezionek
25. Dariusz Cieplucha 3:5 Marek Kasiński
26. Dariusz Cieplucha wo Michał Rosiak
27. Dariusz Cieplucha 1:5 Piotr Białecki
28. Dariusz Cieplucha 4:4 Przemysław Szajder
29. Dariusz Cieplucha 2:5 Rafał Uniszewski
30. Dariusz Cieplucha 0:5 Sebastian Białecki
31. Jarosław Pietrzak 5:3 Krzysztof Waberski
32. Jarosław Pietrzak 3:5 Marcin Jezionek
33. Jarosław Pietrzak 4:0 Marek Kasiński
34. Jarosław Pietrzak wo Michał Rosiak
35. Jarosław Pietrzak 4:4 Piotr Białecki
36. Jarosław Pietrzak 5:2 Przemysław Szajder
37. Jarosław Pietrzak 2:5 Rafał Uniszewski
38. Jarosław Pietrzak 2:5 Sebastian Białecki
39. Krzysztof Waberski 4:4 Marcin Jezionek
40. Krzysztof Waberski 4:0 Marek Kasiński
41. Krzysztof Waberski wo Michał Rosiak
42. Krzysztof Waberski 3:5 Piotr Białecki
43. Krzysztof Waberski 5:0 Przemysław Szajder
44. Krzysztof Waberski 1:5 Rafał Uniszewski
45. Krzysztof Waberski 2:5 Sebastian Białecki
46. Marcin Jezionek 4:0 Marek Kasiński
47. Marcin Jezionek wo Michał Rosiak
48. Marcin Jezionek 1:5 Piotr Białecki
49. Marcin Jezionek 4:0 Przemysław Szajder
50. Marcin Jezionek 3:5 Rafał Uniszewski
51. Marcin Jezionek 2:5 Sebastian Białecki
52. Marek Kasiński wo Michał Rosiak
53. Marek Kasiński 0:4 Piotr Białecki
54. Marek Kasiński dwo Przemysław Szajder
55. Marek Kasiński 0:4 Rafał Uniszewski
56. Marek Kasiński 0:4 Sebastian Białecki
57. Michał Rosiak wo Piotr Białecki
58. Michał Rosiak wo Przemysław Szajder
59. Michał Rosiak wo Rafał Uniszewski
60. Michał Rosiak wo Sebastian Białecki
61. Piotr Białecki 5:3 Przemysław Szajder
62. Piotr Białecki 5:1 Rafał Uniszewski
63. Piotr Białecki 1:5 Sebastian Białecki
64. Przemysłąw Szajder 0:4 Rafał Uniszewski
65. Przemysław Szajder 1:5 Sebastian Białecki
66. Rafał Uniszewski 2:5 Sebastian Białecki |
Ostatnio zmieniony przez qlfi Nie Cze 09, 2019 11:50 am, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Kwi 11, 2019 5:33 pm
|
|
|
Termin III Zjazdu to 25.04.2018r. (czwartek)
Start o godzinie 18.00 w 9-tka Klub przy ul. Wileńskiej 38 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2019 5:13 pm
|
|
|
Siema ludziska
Uzupełnione wyniki po III zjeździe SuperLigi POD Łódź możecie sprawdzić powyżęj
A ja wstawiam wam tabele i wybryczki
https://www.facebook.com/...24415347570769/
I jedna informacja parafialna Panowie
Marek Kasiński
Przemek Szajder
proszę o prywatne umówienie się na mecze ze swoimi przeciwnikami do końca maja w innym przypadku mecze zakończą się walkowerami na korzyść przeciwnika |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Cze 09, 2019 12:42 pm
|
|
|
Siema ludziska
Wreszcie uporałem się z całą papierologią związaną z SuperLigą POD Łódź
Uzupełniłem tabelę i wszystkie wyniki
Niestety nie dostałem żadnej informacji apropos rozegrania któregoś z pozostałych meczy
Końcowa tabela i wybryczki poniżej
https://www.facebook.com/lodzkisteel/ |
|
|
|
|
|