DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 16, 2019 10:49 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 19 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 252
2. Jakub Madaliński 228
3. Adam Gruszka 160
Stanisław Nowak 160
5. Andrzej Fabiszewski 154
6. Mateusz Sas 142
7. Daniel Bagrowicz 136
8. Jakub Walczak 110
9. Iwona Jezierska 106
10. Aleksandra Gramala 104
11. Alan Kordala 88
12. Piotr Jańczak 78
13. Artur Ciechoński 72
14. Szymon Madaliński 16
15. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
17. Marcin Mądrzak 10
18. Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
20. Joanna Ryńska 6
21. Maciej Nowak 4



Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 16, 2019 10:49 am   

PSC 19, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Adam Gruszka
3. Jakub Walczak
4. Jakub Madaliński
5. Stanisław Nowak
5. Mateusz Sas
7. Iwona Jezierska
7. Aleksandra Gramala
9. Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 20 - wtorek - 22 styczeń g: 20:00
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń g: 18:00
PSC 21 - wtorek - 29 styczeń
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 23, 2019 10:47 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 20 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 262
2. Jakub Madaliński 244
3. Stanisław Nowak 172
4. Adam Gruszka 166
5. Andrzej Fabiszewski 162
6. Daniel Bagrowicz 156
7. Mateusz Sas 150
8. Iwona Jezierska 112
9. Jakub Walczak 110
10. Aleksandra Gramala 108
11. Alan Kordala 88
12. Piotr Jańczak 78
13. Artur Ciechoński 72
14. Szymon Madaliński 16
15. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
17. Marcin Mądrzak 10
18. Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
20. Joanna Ryńska 6
21. Tomasz Janos 4
Maciej Nowak 4



Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 23, 2019 10:48 am   

PSC 20, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Jakub Madaliński
3. Stanisław Nowak
4. Tomasz Hałajda
5. Andrzej Fabiszewski
5. Mateusz Sas
7. Adam Gruszka
7. Iwona Jezierska
9. Tomasz Janos
9. Aleksandra Gramala



Zapowiedź:
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń g: 18:00 !! !
PSC 21 - wtorek - 29 styczeń
PSC 22 - wtorek - 5 luty
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 23, 2019 10:48 am   

W sobotę odbędzie się trzeci z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2018/2019. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 6:55 pm   

Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 3 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 150 Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak 102 Poznań/Pleszew
3. Aleksandra Gramala 78 Pleszew
4. Iwona Jezierska 63 Pleszew
5. Marta Pawlicka 38 Krotoszyn
6. Ilona Kuznowicz 23 Krotoszyn
7. Joanna Ryńska 20 Poznań
8. Anita Krasicka 17 Krotoszyn



Pierwsza szóstka awans XI MASTERS 2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 6:55 pm   

Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 3 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Norbert Pecyna 126 Jarocin
2. Jakub Koralewski 88 Kotowiecko/Pleszew
3. Przemysław Misiak 72 Ostrów W.
Jakub Walczak 72 Kalisz
5. Marcin Kowalczyk 60 Ostrów W.
Jakub Madaliński 60 Pleszew
7. Tomasz Hałajda 54 Pleszew
8. Daniel Bagrowicz 52 Pleszew
9. Krzysztof Staszak 48 Pleszew
10. Andrzej Fabiszewski 39 Pleszew
11. Paweł Osiełkowski 38 Jarocin
12. Ryszard Bugajny 37 Pleszew
13. Artur Ciechoński 36 Pleszew
14. Stanisław Nowak 28 Pleszew
15. Piotr Jańczak 20 Pleszew
16. Bartosz Derwich 14 Jarocin
Adam Gruszka 14 Kalisz
Damian Kluba 14 Krotoszyn
19. Tomasz Janos 11 Pleszew
Mateusz Sas 11 Kalisz/Pleszew




Pierwsza ósemka awans XI MASTERS 2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 6:56 pm   

III Turniej Rankingowy, panie
Pleszew, Pub Piwnica 26.01.2019

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka Krotoszyn
3. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
5. Iwona Jezierska Pleszew
5. Joanna Ryńska Poznań
7. Anita Karwik Krotoszyn

180 – Anna Kowalczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 6:57 pm   

III Turniej Rankingowy, panowie
Pleszew, Pub Piwnica 26.01.2019

1. Norbert Pecyna Jarocin
2. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
3. Daniel Bagrowicz Pleszew
3. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Jakub Walczak Kalisz
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Jakub Madaliński Pleszew
9. Bartosz Derwich Jarocin
9. Damian Kluba Krotoszyn
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Adam Gruszka Kalisz
13. Tomasz Janos Pleszew
13. Artur Ciechoński Pleszew
13. Ryszard Bugajny Pleszew
13. Andrzej Fabiszewski Pleszew

171 – Andrzej Fabiszewski
180 – Jakub Koralewski
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 6:58 pm   

W trzecim Turnieju Rankingowym, wśród Pań trzeci turniej i trzecie zwycięstwo Ani Kowalczyk (podium 17-3-0) pokonała w finale Martę Pawlicką (2-5-4), na trzecich miejscach uplasowały się Aleksandra Gramala (0-4-8) i Marta Nowak (2-4-8).

Wśród panów 5 tytuł rankingowy wywalczył Norbert Pecyna (5-6-11), pokonał w finale Jakuba Koralewskiego (18-12-10) , na trzecich miejscach uplasowali się Daniel Bagrowicz (0-0-3) oraz Przemysław Misiak (0-3-10).

Kolejny XI PUCHAR DELTY 2019 zaplanowany jest na 23 marzec 2019.

Zapowiedź:
PSC 21 - wtorek - 29 styczeń g: 20:00
PSC 22 - wtorek - 5 luty
PSC 23 - wtorek - 12 luty
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 30, 2019 10:21 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 21 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 282
2. Jakub Madaliński 250
3. Stanisław Nowak 176
4. Andrzej Fabiszewski 174
Adam Gruszka 174
6. Daniel Bagrowicz 172
7. Mateusz Sas 160
8. Aleksandra Gramala 116
9. Jakub Walczak 114
10. Iwona Jezierska 112
11. Alan Kordala 88
12. Piotr Jańczak 78
13. Artur Ciechoński 76
14. Szymon Madaliński 16
15. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
17. Marcin Mądrzak 10
18. Tomasz Janos 8
Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
21. Joanna Ryńska 6
Szymon Moch 6
23. Maciej Nowak 4



Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sty 30, 2019 10:21 am   

PSC 21, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Daniel Bagrowicz
3. Andrzej Fabiszewski
4. Mateusz Sas
5. Aleksandra Gramala
5. Adam Gruszka
7. Szymon Moch
7. Jakub Madaliński
9. Tomasz Janos
9. Artur Ciechoński
9. Jakub Walczak
9. Stanisław Nowak

180 - Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 22 - wtorek - 5 luty g: 20:00
PSC 23 - wtorek - 12 luty
PSC 24 - wtorek - 19 luty
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lut 10, 2019 3:59 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 22 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 298
2. Jakub Madaliński 270
3. Stanisław Nowak 184
4. Andrzej Fabiszewski 180
5. Adam Gruszka 178
6. Daniel Bagrowicz 176
7. Mateusz Sas 170
8. Aleksandra Gramala 120
Iwona Jezierska 120
10. Jakub Walczak 114
11. Alan Kordala 88
12. Artur Ciechoński 80
13. Piotr Jańczak 78
14. Tomasz Janos 20
15. Szymon Madaliński 16
16. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
18. Szymon Moch 12
19. Marcin Mądrzak 10
20. Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
22. Joanna Ryńska 6
23. Maciej Nowak 4



Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Lut 10, 2019 4:00 pm   

PSC 22, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Tomasz Janos
4. Mateusz Sas
5. Stanisław Nowak
5. Iwona Jezierska
7. Szymon Moch
7. Andrzej Fabiszewski
9. Artur Ciechoński
9. Daniel Bagrowicz
9. Adam Gruszka
9. Aleksandra Gramala

Zapowiedź:
PSC 23 - wtorek - 12 luty g: 20:00
PSC 24 - czwartek - 21 luty (10 lat Dart Pleszew) !! !!
PSC 25 - wtorek - 26 luty
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 573
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 13, 2019 3:11 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 23 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 300
2. Jakub Madaliński 290
3. Stanisław Nowak 192
4. Daniel Bagrowicz 188
5. Andrzej Fabiszewski 186
6. Adam Gruszka 182
7. Mateusz Sas 174
8. Aleksandra Gramala 124
9. Iwona Jezierska 122
Jakub Walczak 122
11. Alan Kordala 88
12. Artur Ciechoński 86
13. Piotr Jańczak 78
14. Tomasz Janos 30
15. Szymon Moch 28
16. Szymon Madaliński 16
17. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
19. Marcin Mądrzak 10
20. Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
22. Joanna Ryńska 6
23. Maciej Nowak 4
Bartek Stefaniak 4



Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group