Superliga POD Łódź 2017/18 |
Autor |
Wiadomość |
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 4:06 pm
|
|
|
Drodzy Super ligowicze
W związku iż nie możemy znaleźć wolnej soboty do grania finału
,a ja osobiście wolałbym mieć imienne pucharki proponuję abyście
zdecydowali (czas do 15 maja), który termin wam odpowiada :
Rokita start 17.00 zamiast turnieju co piątkowego
Tomek się zgodził na takie rozwiązanie
a) 1 czerwca
b) 8 czerwca
c) 15 czerwca
ew. d) 3 czerwca (niedziela) KIJ start 17.00 |
|
|
|
|
włodzimir
Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Monster Gunner IV 20g
Wiek: 55 Dołączył: 22 Wrz 2017 Posty: 78 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 8:27 am
|
|
|
Adam
Mnie i Sławkowi odpowiada 8 lub 15 czerwca. Bo "długi weekend" z Bożym Ciałem na pewno odpada. |
|
|
|
|
pik48
Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32 Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 813 Skąd: Ksawerów
|
Wysłany: Czw Maj 03, 2018 3:13 pm
|
|
|
8 czerwca |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Maj 28, 2018 4:03 pm
|
|
|
To zdecydowaliście spotykamy się
15 czerwca (piątek) Start o 17.00
Gramy w Rokicie (Podgórna 20)
Plan gier podam do końca tygodnia |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Cze 11, 2018 4:03 pm
|
|
|
Rozkład meczów na Finale SuperLiga POD Łódź 15.06.2018r
Runda kwalifikacyjna: Best of 9 legów
1.Włodzimierz Janek – Adam Kuljon (17:00) liczący Rafał Werner
2.Sławomir Konczak – Marcin Jezionek (17:15) liczący Piotr Białecki
3.Rafał Werner- zwycięzca meczu nr 1 (17:20) liczący przegrany meczu nr 1
Ćwierćfinaly Best of 11 legów
4.August Żeromiński – Dariusz Cieplucha (17:45) liczący przegrany meczu nr 2
5.Dawid Herberg – Rafał Uniszewski (17:45) liczący przegrany meczu nr 3
6.Sebastian Białecki- zwycięzca meczu nr 2 (18:15) liczący przegrany meczu nr 4
7.Piotr Białecki – zwycięzca meczu nr 3 (18:15) liczący przegrany meczu nr 5
Półfinały Best of 13 legów
8.Zwycięzca meczu nr 6 – Zwycięzca meczu nr 4 (18:45) liczący przegrany meczu 7
9.Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 7 (18:45) liczący przegrany meczu 6
Finał Best of 15 legów
10.Zwycięzca meczu nr 8 – Zwycięzca meczu nr 9 (19:15) liczący przegrany meczu 8/9 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Cze 23, 2018 11:56 am
|
|
|
Wyniki turnieju finałowego SuperLiga Łódź 2017/18
1 Włodzimierz Janek - Adam Kuljon 5:1
2 Sławomir Konczak - Marcin Jezionek 2:5
3 Rafał Werner - Włodzimierz Janek 5:4
4 August Żeromiński - Dariusz Cieplucha 5:6
5 Dawid Herberg - Rafał Uniszewski 3:6
6 Sebastian Białecki - Marcin Jezionek 6:3
7 Rafał Werner - Piotr Białecki 2:6
8 Sebastian Białecki - Dariusz Cieplucha 7:0
9 Rafał Uniszewski - Piotr Białecki 5:7
10 Sebastian Białecki - Piotr Białecki 8:3 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Cze 23, 2018 12:04 pm
|
|
|
Klasyfikacja końcowa SuperLigi POD Łódź 2017/18
1 Sebastian Białecki
2 Piotr Białecki
3 Dariusz Cieplucha
4 Rafał Uniszewski
5 Dawid Herberg
6 August Żeromiński
7 Rafał Werner
8 Marcin Jezionek
9 Sławomir Konczak
10 Włodzimierz Janek
11 Adam Kuljon
Najwyższe zejście 125 - August Żeromiński
Najszybsze zejście 14L - Rafał Uniszewski
Najwięcej Maxów 9 -Sebastian Białecki |
|
|
|
|
|