DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 02, 2018 8:09 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 34 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 540
2. Jakub Madaliński 508
3. Stanisław Nowak 272
4. Aleksandra Gramala 254
5. Iwona Jezierska 242
6. Artur Ciechoński 180
7. Andrzej Fabiszewski 174
8. Mateusz Sas 136
9. Adam Gruszka 124
10. Piotr Jańczak 104
11. Daniel Bagrowicz 92
12. Krzysztof Staszak 88
13. Alan Kordala 52
14. Anna Kowalczyk 36
15. Przemysław Misiak 32
16. Maciej Nowak 26
Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
19. Mateusz Szczepaniak 24
20. Marcin Kowalczyk 16
Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
23. Adam Gembalski 10
24. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
Jakub Walczak 8
28. Justyna Bursztynowicz 6
Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
31. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 02, 2018 8:09 pm   

PSC 34, klasyfikacja:

1. Mateusz Sas
2. Jakub Madaliński
3. Tomasz Hałajda
4. Adam Gruszka
5. Jakub Walczak
5. Daniel Bagrowicz
7. Iwona Jezierska
7. Justyna Bursztynowicz
9. Aleksandra Gramala
9. Piotr Jańczak
9. Andrzej Fabiszewski
9. Artur Ciechoński

180 x 2 - Jakub Walczak
180 - Iwona Jezierska

Zapowiedź:
PSC 35 - wtorek - 8 maj g: 20:00
PSC 36 - wtorek - 15 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
X MASTERS 2018 - piątek - 22 czerwiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 12:49 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 35 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 550
2. Jakub Madaliński 528
3. Stanisław Nowak 280
4. Aleksandra Gramala 258
5. Iwona Jezierska 246
6. Artur Ciechoński 186
7. Andrzej Fabiszewski 174
8. Mateusz Sas 144
9. Adam Gruszka 130
10. Piotr Jańczak 104
11. Daniel Bagrowicz 104
12. Krzysztof Staszak 88
13. Alan Kordala 68
14. Anna Kowalczyk 36
15. Przemysław Misiak 32
16. Maciej Nowak 26
Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
19. Mateusz Szczepaniak 24
20. Marcin Kowalczyk 16
Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
23. Adam Gembalski 10
24. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
Jakub Walczak 8
28. Justyna Bursztynowicz 6
Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Maria Viunytska 6
32. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 12:49 pm   

PSC 35, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Alan Kordala
3. Daniel Bagrowicz
4. Tomasz Hałajda
5. Mateusz Sas
5. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński
7. Adam Bagrowicz
9. Iwona Jezierska
9. Maria Viunytska
9. Aleksandra Gramala

Zapowiedź:
PSC 36 - wtorek - 15 maj g: 20:00
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
PSC 37 - wtorek - 22 maj
X MASTERS 2018 - piątek - 22 czerwiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 12:31 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 36 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 562
2. Jakub Madaliński 536
3. Stanisław Nowak 290
4. Aleksandra Gramala 262
5. Iwona Jezierska 250
6. Artur Ciechoński 192
7. Andrzej Fabiszewski 174
8. Mateusz Sas 148
9. Adam Gruszka 136
10. Daniel Bagrowicz 120
11. Piotr Jańczak 104
12. Alan Kordala 88
Krzysztof Staszak 88
14. Anna Kowalczyk 36
15. Błażej Wujs 34
16. Przemysław Misiak 32
17. Maciej Nowak 26
Franciszek Stanisławski 26
19. Mateusz Szczepaniak 24
20. Marcin Kowalczyk 16
Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
23. Adam Gembalski 10
24. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
Jakub Walczak 8
28. Justyna Bursztynowicz 6
Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
Maria Viunytska 6
32. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 12:32 pm   

PSC 36, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Daniel Bagrowicz
3. Tomasz Hałajda
4. Stanisław Nowak
5. Jakub Madaliński
5. Błażej Wujs
7. Artur Ciechoński
7. Adam Gruszka
9. Aleksandra Gramala
9. Mateusz Sas
9. Iwona Jezierska

171 - Tomasz Hałajda
hf 100 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj zapisy do 15:30 do 16:00
PSC 37 - wtorek - 22 maj
PSC 38 - wtorek - 29 maj
X MASTERS 2018 - piątek - 22 czerwiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 16, 2018 12:35 pm   

W sobotę odbędzie się ostatni z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2017/2018. Tarcz 4, grupy potem single k. o. Wpisowe 10 zł, nagrody 1 miejsce 50 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miejsce, od 6 pań 2x3 miejsca). Ostatnia szansa na załapanie się do finału sezonu! Do soboty! Pub Piwnica, zapisy od 15:30 do 16:00.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 23:43   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 5 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 188 Ostrów Wlk. M
2. Marta Pawlicka 132 Krotoszyn M
3. Marta Nowak 129 Poznań M
4. Ewa Pawlicka 125 Krotoszyn M
5. Aleksandra Gramala 123 Pleszew M
6. Ilona Kuznowicz 85 Krotoszyn M
7. Iwona Jezierska 78 Pleszew
8. Weronika Karwik 70 Krotoszyn
9. Danuta Pawlicka 20 Krotoszyn
10. Jolanta Grabowska 14 Poznań
Aleksandra Nowak 14 Giżycko


Pierwsza szóstka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 23:43   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 5 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 179 Kotowiecko m
2. Bartosz Derwich 127 Jarocin m
3. Norbert Pecyna 127 Jarocin m
4. Krzysztof Staszak 125 Pleszew m
5. Jakub Madaliński 116 Pleszew m
6. Przemysław Misiak 116 Ostrów Wlk. m
7. Marcin Wojtkowiak 89 Krotoszyn m
8. Marcin Kowalczyk 74 Ostrów Wlk. m
9. Tomasz Hałajda 66 Pleszew
10. Andrzej Fabiszewski 60 Pleszew
11. Artur Ciechoński 59 Pleszew
12. Jacek Cieślak 57 Krotoszyn
13. Stanisław Nowak 56 Pleszew
14. Karol Pietrzak 50 Krotoszyn
15. Mateusz Sas 43 Grodzisko
16. Alan Kordala 41 Pleszew
17. Kamil Stanisławski 40 Pleszew
18. Sebastian Szostak 39 Krotoszyn
19. Przemysław Wieczorek 32 Krotoszyn
20. Włodzimierz Skalski 30 Krotoszyn
21. Daniel Bagrowicz 26 Pleszew
Jakub Marciniak 26 Jarocin
23. Piotr Jańczak 25 Pleszew
24. Adam Gruszka 23 Kalisz
25. Przemysław Markiewicz 22 Ostrów Wlk.
26. Adrian Jasiński 21 Krotoszyn
Zdzisław Jusiak 21 Rawicz
Przemysław Pawlicki 21 Krotoszyn
29. Marcin Nowak 20 Pleszew
Szymon Pecyna 20 Jarocin
Jakub Walczak 20 Kalisz
Sławomir Zawieja 20 Pleszew
33. Szymon Moch 14 Jarocin
Krystian Kycia 14 Ostrów Wlk.
Błażej Wujs 14 Pleszew
36. Mateusz Szczepaniak 12 Ostrów Wlk.
Artur Winiarski 12 Krotoszyn
38. Damian Kluba 11 Krotoszyn
Krzysztof Strzelec 11 Ostrów Wlk.
40. Adam Ciupa 8 Jarocin


Pierwsza ósemka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 23:44   

V Turniej Rankingowy, panie.
Pub Piwnica, Pleszew 19.05.2018
Klasyfikacja:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Pawlicka Krotoszyn
3. Aleksandra Gramala Pleszew
4. Weronika Karwik Krotoszyn
5. Iwona Jezierska Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 23:44   

V Turniej Rankingowy, panowie.
Pub Piwnica, Pleszew 19.05.2018
Klasyfikacja:

1. Karol Pietrzak Krotoszyn
2. Krzysztof Staszak Pleszew
3. Jakub Madaliński Pleszew
3. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Jakub Koralewski Kotowiecko
5. Alan Kordala Pleszew
5. Jakub Walczak Kalisz
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
9. Daniel Bagrowicz Pleszew
9. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Piotr Jańczak Pleszew
13. Adam Gruszka Kalisz
13. Damian Kluba Krotoszyn
13. Stanisław Nowak Pleszew
13. Artur Ciechoński Pleszew
17. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.

180 – Jakub Walczak
Hf 105 – Przemysław Misiak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 477
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wczoraj 23:46   

Cześć, w dniu dzisiejszym rozegrany został ostatni V Turniej Rankingowy, stanowiący główna eliminację do finału sezonu X Masters 2018.

W turnieju pań zwyciężyła, po raz 13, liderka rankingu Anna Kowalczyk z Ostrowa Wlkp. (podium: 13-3-0), pokonując obrończynię tytułu mistrzowskiego Martę Pawlicką (2-3-4). Na trzecim miejscu uplasowała się pleszewianka Aleksandra Gramala (0-4-4).

W turnieju panów zwyciężył reprezentant Krotoszyna, Karol Pietrzak, dla którego jest to debiutancki tytuł na pleszewskich tarczach. Na reszcie podium uplasowali się pleszewianie, na 2 Krzysztof Staszak (0-3-2) oraz na 3 miejscach, Jakub Madaliński (0-0-3) oraz Tomasz Hałajda (1-3-4).

Zapowiedź:
PSC 37 - wtorek - 22 maj g: 20:00
PSC 38 - wtorek - 29 maj
PSC 39 - wtorek - 5 czerwiec
X MASTERS 2018 - piątek 22 czerwiec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group