UWAGA zmiana miejsca gry!! Puchar Polski POD 21-22.04.2018r. |
Autor |
Wiadomość |
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 55 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Nie Kwi 01, 2018 4:29 pm
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg |
|
|
|
|
phantom100
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Gary Anderson phase 3 blue 23gr.
Dołączył: 06 Sie 2013 Posty: 19 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 3:00 pm
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 1:25 pm
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn |
|
|
|
|
Patton
Dołączył: 22 Maj 2013 Posty: 129 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 7:59 am
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Nie Kwi 08, 2018 11:40 am
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Nie Kwi 08, 2018 5:52 pm
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35.
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 8:24 pm
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35.
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Czw Kwi 12, 2018 9:51 pm
|
|
|
Bardzo proszę WSZYSTKICH, którzy mają zarezerwowane pokoje w Hotelu Wileńskim o pilny kontakt ze mną poprzez facebooka lub telefon - najlepiej sms - 534 834 244!!!! |
|
|
|
|
Arkadiusz
Drużyna: DartsOlsztynGroup
Tarcza: Blade5
Lotki: SHOT 901 series
Dołączył: 15 Mar 2018 Posty: 2 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 1:16 pm
|
|
|
Aktualizacja tematu post pierwszy zapraszamy |
|
|
|
|
Diana
Dołączyła: 22 Paź 2013 Posty: 5 Skąd: Barczewo/Olsztyn
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:11 am
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz
13. Iwona Dehamchi - Koszalin
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36.Andrzej Jakubowski- Koszalin |
|
|
|
|
Diana
Dołączyła: 22 Paź 2013 Posty: 5 Skąd: Barczewo/Olsztyn
|
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:11 am
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz
13. Iwona Dehamchi - Koszalin
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36.Andrzej Jakubowski- Koszalin |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 11:46 am
|
|
|
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz
13. Iwona Dehamchi - Koszalin
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
37. Ducki Grzegorz - Kętrzyn
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela
KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin
MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
37. Ducki Grzegorz - Kętrzyn |
|
|
|
|
Artur
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 53 Dołączył: 30 Kwi 2013 Posty: 48 Skąd: Kętrzyn
|
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 54 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 9:31 am
|
|
|
Hello,
skończyło się tylko na rozgrzewce , czy odpaliliście z turniejem ?
Ktoś coś wygrał , ktoś coś przegrał ? |
|
|
|
|
zaneta
Dołączyła: 12 Lut 2016 Posty: 31 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 12:00 pm
|
|
|
Wszystko się udało Chciałabym podziękować wszystkim obecnym jeszcze raz za obecność i super zabawę! Mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem
Pełne wyniki poniżej.
Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota
1 Markowska Małgorzata
2 Boniecka Aleksandra
3-4 Lutycz Justyna
3-4 Falba Ilona
5-8 Kosakowska Natalia
5-8 Hawryluk Mariola
5-8 Dehamchi Iwona
5-8 Smolińska Diana
9-12 Zientara Żaneta
9-12 Zientara Wioletta
9-12 Markiewicz Ewa
9-12 Pawelczyk Katarzyna
13-16 Kłopotowska Daria
13-16 Czarnecka Roksana
1 Chmielewski Krzysztof
2 Kondracki Konrad
3-4 Zapaśnik Adam
3-4 Dębkowski Andrzej
5-8 Borzęcki Krzysztof
5-8 Markowski Artur
5-8 Czerwiński Grzegorz
5-8 Krzywosz Norbert
9-16 Górski Mariusz
9-16 Lewandowski Adrian
9-16 Mydlarz Sebastian
9-16 Marczewski Marcin
9-16 Wiśniewski Czarek
9-16 Ślaski Adam
9-16 Sawicki Piotr
9-16 Mikułowski Marek
17-24 Dzikołowski Tomasz
17-24 Datta Mariusz
17-24 Formejster Mariusz
17-24 Jurczuk Krzysztof
17-24 Jurasz Antoni
17-24 Gackowski Michał
17-24 Smoliński Dominik
17-24 Czarnecki Marek
25-32 Piwoński Zbyszek
25-32 Caliński Bartek
25-32 Podlewski Arkadiusz
25-32 Olszewski Bogusław
25-32 Sokołowski Krzysztof
25-32 Kowalski Paweł
25-32 Wołynko Adam
25-32 Pukin Edward
33-40 Kowalewski Piotr
33-40 Mąkowski Krzysztof
33-40 Wawrzyniak Marek
33-40 Majek Jakub
33-40 Jakubowski Andrzej
33-40 Pietrow Marcin
33-40 Markiewicz Piotr
33-40 Hawryluk Arkadiusz
41-48 Biedrzycki Andrzej
41-48 Majek Piotr
41-48 Kamiński Łukasz
41-48 Ducki Grzegorz |
Ostatnio zmieniony przez zaneta Pon Kwi 30, 2018 7:30 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
|