DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA zmiana miejsca gry!! Puchar Polski POD 21-22.04.2018r.
Autor Wiadomość
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 50
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 27
Skąd: Morąg
Wysłany: Nie Kwi 01, 2018 5:29 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
 
 
 
phantom100 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Gary Anderson phase 3 blue 23gr.
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Augustów
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 4:00 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 2:25 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
 
 
Patton 


Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 127
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 8:59 am   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Kwi 08, 2018 12:40 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
 
 
dziq 


Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 56
Skąd: Olsztyn / Barczewo
Wysłany: Nie Kwi 08, 2018 6:52 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35.
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34.
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 9:24 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35.

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Kwi 12, 2018 10:51 pm   

Bardzo proszę WSZYSTKICH, którzy mają zarezerwowane pokoje w Hotelu Wileńskim o pilny kontakt ze mną poprzez facebooka lub telefon - najlepiej sms - 534 834 244!!!!
 
 
Arkadiusz 


Drużyna: DartsOlsztynGroup
Tarcza: Blade5
Lotki: SHOT 901 series
Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 2:16 pm   

Aktualizacja tematu post pierwszy zapraszamy
 
 
Diana 


Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Barczewo/Olsztyn
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:11 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)
13. Iwona Dehamchi - Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36.Andrzej Jakubowski- Koszalin
 
 
Diana 


Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Barczewo/Olsztyn
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:11 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)
13. Iwona Dehamchi - Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36.Andrzej Jakubowski- Koszalin
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 12:46 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)
13. Iwona Dehamchi - Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
37. Ducki Grzegorz - Kętrzyn

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
37. Ducki Grzegorz - Kętrzyn
 
 
Artur 


Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 47
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 46
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sob Kwi 21, 2018 2:19 pm   

https://www.youtube.com/watch?v=TqFsGyiWSJQ
Stream live
 
 
darek ż. 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1055
Skąd: koszalin
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:31 am   

Hello,

skończyło się tylko na rozgrzewce , czy odpaliliście z turniejem ?

Ktoś coś wygrał , ktoś coś przegrał ?
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 1:00 pm   

Wszystko się udało :) Chciałabym podziękować wszystkim obecnym jeszcze raz za obecność i super zabawę! Mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem :)
Pełne wyniki poniżej.

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

1 Markowska Małgorzata
2 Boniecka Aleksandra
3-4 Lutycz Justyna
3-4 Falba Ilona
5-8 Kosakowska Natalia
5-8 Hawryluk Mariola
5-8 Dehamchi Iwona
5-8 Smolińska Diana
9-12 Zientara Żaneta
9-12 Zientara Wioletta
9-12 Markiewicz Ewa
9-12 Pawelczyk Katarzyna
13-16 Kłopotowska Daria
13-16 Czarnecka Roksana

1 Chmielewski Krzysztof
2 Kondracki Konrad
3-4 Zapaśnik Adam
3-4 Dębkowski Andrzej
5-8 Borzęcki Krzysztof
5-8 Markowski Artur
5-8 Czerwiński Grzegorz
5-8 Krzywosz Norbert
9-16 Górski Mariusz
9-16 Lewandowski Adrian
9-16 Mydlarz Sebastian
9-16 Marczewski Marcin
9-16 Wiśniewski Czarek
9-16 Ślaski Adam
9-16 Sawicki Piotr
9-16 Mikułowski Marek
17-24 Dzikołowski Tomasz
17-24 Datta Mariusz
17-24 Formejster Mariusz
17-24 Jurczuk Krzysztof
17-24 Jurasz Antoni
17-24 Gackowski Michał
17-24 Smoliński Dominik
17-24 Czarnecki Marek
25-32 Piwoński Zbyszek
25-32 Caliński Bartek
25-32 Podlewski Arkadiusz
25-32 Olszewski Bogusław
25-32 Sokołowski Krzysztof
25-32 Kowalski Paweł
25-32 Wołynko Adam
25-32 Pukin Edward
33-40 Kowalewski Piotr
33-40 Mąkowski Krzysztof
33-40 Wawrzyniak Marek
33-40 Majek Jakub
33-40 Jakubowski Andrzej
33-40 Pietrow Marcin
33-40 Markiewicz Piotr
33-40 Hawryluk Arkadiusz
41-48 Biedrzycki Andrzej
41-48 Majek Piotr
41-48 Kamiński Łukasz
41-48 Ducki Grzegorz
Ostatnio zmieniony przez zaneta Pon Kwi 30, 2018 8:30 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group